LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię™ Nazwa szkoły Delegatura KO
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Drobot Przemysław Publiczne Gimnazjum nr 3
New Britain 1
06-100 Pułtusk
Delegatura KO
w Ciechanowie
2 Gołębiewska Aleksandra Gminny Zespól Szkół Gimnazjum w Regiminie

06-461 Regimin
Delegatura KO
w Ciechanowie
3 Jabłońska Dominika Publiczne Gimnazjum nr 3
New Britain 1
06-100 Pułtusk
Delegatura KO
w Ciechanowie
4 Kamińska Paulina Gimnazjum nr 3
17 Stycznia 17
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
5 KARPIŃSKI SZYMON Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pułtusku
Marii Konopnickiej 5
06-100 PUŁTUSK
Delegatura KO
w Ciechanowie
6 KLEIN MICHAŁ Gimnazjum Publiczne w Zespole Placówek Oświatowych
Szkolna 2
06-460 Grudusk
Delegatura KO
w Ciechanowie
7 Kołakowska Barbara Gimnazjum nr 2 Miejskim Zespole Szkół nr 1
Powstańców Wielkopolskich 1
06-413 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
8 Kruk Patryk Kevin Gimnazju im. Władysława Jagiełły w Czerwińsku nad Wisłą
Warszawska 1
09-150 Czerwińsk nad Wisłą
Delegatura KO
w Ciechanowie
9 Kwiatkowski Krzysztof Gimnazjum Nr 1
Ks. R. Jaworskiego 25
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
10 LIGNOWSKA KATARZYNA Publiczne Gimnazjum w Bogatem
Bogate 11
06-300 BOGATE
Delegatura KO
w Ciechanowie
11 Łyczek Jakub Kacper Gimnazjum nr 2 w Żurominie
Wiatraczna 16
09-300 Żuromin
Delegatura KO
w Ciechanowie
12 Majewski Michał Gimnazjum Publiczne Nr 2
Wolności 4
09-100 PŁOŃSK
Delegatura KO
w Ciechanowie
13 Nawrocka Lena Gimnazjum nr 3
17 Stycznia 17
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
14 Ossowska Małgorzata ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W GOŁYMINIE - OŚRODKU PUBLICZNE GIMNAZJUM
Ks. Michalaka 10C
06-420 GOŁYMIN - OŚRODEK
Delegatura KO
w Ciechanowie
15 Pac Katarzyna Gimnazjum nr 3
17 Stycznia 17
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
16 RADECKA MAJA WIKTORIA Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pułtusku
Marii Konopnickiej 5
06-100 PUŁTUSK
Delegatura KO
w Ciechanowie
17 RADECKI MIKOŁAJ SEBASTIAN Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pułtusku
Marii Konopnickiej 5
06-100 PUŁTUSK
Delegatura KO
w Ciechanowie
18 Romanowski Mikołaj Zespół Placówek Oświatowych Gimnazjum im. Stefana Gołębiowskiego w Bieżuniu
Stefana Gołębiowskiego 1
09-320 Bieżuń
Delegatura KO
w Ciechanowie
19 Rudziński Mścigniew Społeczne Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Ciechanowie
Wyspiańskiego 11A
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
20 Rutkowski Michał Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
21 Rydzewska Katarzyna Gimnazjum nr 1 w Ciechanowie
Orylska 3
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
22 Sakowska Weronika Publiczne Gimnazjum nr 3
New Britain 1
06-100 Pułtusk
Delegatura KO
w Ciechanowie
23 Siejbik Magdalena Publiczne Gimnazjum nr 3
New Britain 1
06-100 Pułtusk
Delegatura KO
w Ciechanowie
24 Spiżarska Anna Nikola Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów Polskich w Przasnyszu
Orlika 48
06-300 PRZASNYSZ
Delegatura KO
w Ciechanowie
25 Trzeciak Maciej Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Miejskim Zespole Szkoł nr 2
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
26 WAŁOWSKI JAKUB Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pułtusku
Marii Konopnickiej 5
06-100 PUŁTUSK
Delegatura KO
w Ciechanowie
27 Wiśniewska Weronika Publiczne Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Pułtusku
Polna 7
06-102 Pułtusk
Delegatura KO
w Ciechanowie
28 WOJNOWSKA SANDRA MARIA Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pułtusku
Marii Konopnickiej 5
06-100 PUŁTUSK
Delegatura KO
w Ciechanowie
29 Zadrożny Bartosz Gimnazjum TWP
Kraszewskiego 8A
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
30 Zawadzka Olga Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Miejskim Zespole Szkoł nr 2
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
31 Żbikowska Zuzanna Społeczne Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Ciechanowie
Wyspiańskiego 11A
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Białobrzeski Maciej Gimnazjum nr 3 im. Adama Mickiewicza w Zespole Szkół nr 3 w Ostrołęce
Skowrońskiego 8
07-417 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
2 Czartoryska Zofia Gimnazjum nr 3 im. Adama Mickiewicza w Zespole Szkół nr 3 w Ostrołęce
Skowrońskiego 8
07-417 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
3 Dębek Radosław Zespół Szkół Publicznych Nr 3 Gimnazjum Publiczne Nr 3
Widnichowska 4
07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
4 Grono Eryk Gimnazjum
Leśna 2A
07-416 NOWA WIEŚ
Delegatura KO
w Ostrołęce
5 Kobuszewski Jakub Gimnazjum nr 3 im. Adama Mickiewicza w Zespole Szkół nr 3 w Ostrołęce
Skowrońskiego 8
07-417 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
6 Łagoszyn Michalina Gimnazjum Publiczne nr 4
Szkoły Podchorążych Piechoty 1
07-310 Ostrów Mazowiecka
Delegatura KO
w Ostrołęce
7 Macioch Anna Gimnazjum Publiczne nr 4
Szkoły Podchorążych Piechoty 1
07-310 Ostrów Mazowiecka
Delegatura KO
w Ostrołęce
8 PRZYCHODZEŃ MATEUSZ GMINNE GIMNAZJUM
Srebińska 12a
07-305 ANDRZEJEWO
Delegatura KO
w Ostrołęce
9 Skawska Hanna Gimnazjum w Leszczydole Nowinach
Szkolna 26
07-200 LESZCZYDÓŁ-NOWINY
Delegatura KO
w Ostrołęce
10 Szlachetka Julia Gimnazjum Nr 2 im. Danuty Siedzikówny \\\"Inki\\\"
Jaracza 5
07-409 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
11 Szypulski Rafał Gimnazjum Nr 5
Berlinga 5
07-410 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
12 Ścibek-Rejmontowska Weronika Gimnazjum Nr 5
Berlinga 5
07-410 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
Delegatura KO w Pł‚ocku
1 Baranowska Julia Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek im. Matki Bożej Jazłowieckiej
Szkolna 2
96-516 Szymanów
Delegatura KO
w Płocku
2 Bigielmajer Bartosz Gimnazjum nr 2 w Gostyninie
Wojska Polskiego 23
09-500 Gostynin
Delegatura KO
w Płocku
3 Bruszewski Kamil Gimnazjum nr 5 w Płocku
Królowej Jadwigi 4
09-400 Płock
Delegatura KO
w Płocku
4 Brzozowski Jakub Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
5 Chwalisz Oliwier Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
6 Czarnecka Aleksandra Gimnazjum Publiczne im. Biskupa Leona Wetmańskiego w Sierpcu
Konstytucji 3 Maja 8
09-200 Sierpc
Delegatura KO
w Płocku
7 DUTKIEWICZ WIKTOR Gimnazjum nr 13 w Płocku w Zespole Szkół nr 3
Łukasiewicza 11
09-400 Płock
Delegatura KO
w Płocku
8 JAŁTUSZEWSKI ADAM MAREK Gimnazjum nr 13 w Płocku w Zespole Szkół nr 3
Łukasiewicza 11
09-400 Płock
Delegatura KO
w Płocku
9 Justyńska Weronika Alicja Gimnazjum nr 1 w Gostyninie
Polna 36
09-500 Gostynin
Delegatura KO
w Płocku
10 Klikowska Wiktoria Lidia Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
11 Kozicińska Aleskandra Gimnazjum nr 13 w Płocku w Zespole Szkół nr 3
Łukasiewicza 11
09-400 Płock
Delegatura KO
w Płocku
12 Kukowska Ewelina Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gozdowie
K.Gozdawy 21
09-213 Gozdowo
Delegatura KO
w Płocku
13 Kulesza Jakub Gimnazjum w Pacynie
Kopycińskiego 5
09-541 Pacyna
Delegatura KO
w Płocku
14 Laskowska Alicja Gimnazjum nr 1 w Gostyninie
Polna 36
09-500 Gostynin
Delegatura KO
w Płocku
15 LENDZION HUBERT Gimnazjum nr 13 w Płocku w Zespole Szkół nr 3
Łukasiewicza 11
09-400 Płock
Delegatura KO
w Płocku
16 Lisowski Kasper Adam Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
17 Mosakowska Julia Laura Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
18 Mycroft Marianna Victoria Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
19 Nerent Oliver Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
20 Ostrowski Piotr Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
21 Ruciński Piotr Marcin Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
22 Sobolewska Melania Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
23 Sołdańska Julia Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
24 Stankiewicz Paulina Gimnazjum w Bulkowie

09-454 Bulkowo
Delegatura KO
w Płocku
25 Stawicki Kacper Gimnazjum nr 3 w Płocku
Krakówka 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
26 Wójcik Weronika Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
Delegatura KO w Radomiu
1 Bardziak Aleksandra Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Skaryszewie
Kochanowskiego 16G
26-640 Skaryszew
Delegatura KO
w Radomiu
2 Bednarczyk Paulina Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Radomiu
Staromiejska 11
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
3 Białek Kacper Publiczne Gimnazjum w Potworowie
Szkolna 5
26-414 Potworów
Delegatura KO
w Radomiu
4 Białek Wiktoria Publiczne Gimnazjum Nr 13 w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
5 Bujakowski Kacper Marcin Publiczne Gimnazjum Gminne im. Armii Krajowej w Iłży
Bodzentyńska 45
27-100 Iłża
Delegatura KO
w Radomiu
6 Chlebny Karol Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pionkach
Leśna 1
26-670 Pionki
Delegatura KO
w Radomiu
7 Chodinow Wiktoria Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Skaryszewie
Kochanowskiego 16G
26-640 Skaryszew
Delegatura KO
w Radomiu
8 Drążkiewicz Małgorzata Niepubliczne Gimnazjum przy Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu
Żeromskiego 34
26-700 Zwoleń
Delegatura KO
w Radomiu
9 Dziedzic Paulina Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Skaryszewie
Kochanowskiego 16G
26-640 Skaryszew
Delegatura KO
w Radomiu
10 Goliszewski Łukasz Bartosz Publiczne Gimnazjum w Belsku Dużym
Szkolna 3
05-622 Belsk Duży
Delegatura KO
w Radomiu
11 Grodzicki Mieszko, Jakub Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
Delegatura KO
w Radomiu
12 Kalita Maciej Michał Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
13 Karcz Alicja Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Skaryszewie
Kochanowskiego 16G
26-640 Skaryszew
Delegatura KO
w Radomiu
14 Kocińska Paulina Publiczne Gimnazjum nr 3 w Radomiu
Czarnoleska 10
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
15 Kuna Wiktoria Elżbieta Zespół Szkół Ogólnokształcących w Jedlni-Letnisku
SŁONECZNA 5
26-630 JEDLNIA-LETNISKO
Delegatura KO
w Radomiu
16 Kwiecień Kalina Zuzanna Publiczne Gimnazjum Nr 13 w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
17 Lasek Aleksandra Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Szydłowcu
Folwarczna 4
26-500 Szydłowiec
Delegatura KO
w Radomiu
18 Młynarska Dominika Katolickie Gimnazjum w Radomiu
Grzybowska 22
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
19 Molenda Sara, Maria Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
Delegatura KO
w Radomiu
20 Olender Cezary Publiczne Gimnazjum w Belsku Dużym
Szkolna 3
05-622 Belsk Duży
Delegatura KO
w Radomiu
21 PAPIEWSKA PATRYCJA II Społeczne Gimnazjum STO w Radomiu
Sandomierska 20
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
22 Partyga Maria Publiczne Gimnazjum w Jedlińsku
Marii Konopnickiej 2
26-660 Jedlińsk
Delegatura KO
w Radomiu
23 Pietak Aleksandra Publiczne Gimnazjum nr 1 w Szydłowcu
WSCHODNIA 57
26-500 SZYDŁOWIEC
Delegatura KO
w Radomiu
24 Pietras Aleksandra Julia Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pionkach
Leśna 1
26-670 Pionki
Delegatura KO
w Radomiu
25 Posobkiewicz Anna Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
26 Rejmer Aleksandra Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
27 Sadkowska Julia Małgorzata Publiczne Gimnazjum Gminne im. Armii Krajowej w Iłży
Bodzentyńska 45
27-100 Iłża
Delegatura KO
w Radomiu
28 Składowski Marek Adam Publiczne Gimnazjum nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Wojtyły w Radomiu
Rapackiego 24
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
29 Sterczewski Patryk Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pionkach
Leśna 1
26-670 Pionki
Delegatura KO
w Radomiu
30 Szymczyk Szymon Jan Publiczne Gimnazjum Nr 13 w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
31 Wierzbińska Paulina Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pionkach
Leśna 1
26-670 Pionki
Delegatura KO
w Radomiu
32 Wiraszka Julia Katolickie Gimnazjum w Radomiu
Grzybowska 22
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
33 Wolska Julia Publiczne Gimnazjum Gminne im. Armii Krajowej w Iłży
Bodzentyńska 45
27-100 Iłża
Delegatura KO
w Radomiu
34 Wrzesień Krzysztof Publiczne Gimnazjum nr 12 w Radomiu
Krucza 2/10
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
35 Żurek Zofia Martyna ZSO-Publiczne Gimnazjum w Wolanowie
Kolejowa 17
26-625 Wolanów
Delegatura KO
w Radomiu
Delegatura KO w Siedlcach
1 Borkowska Julia Zespół Oświatowo-Wychowawczy-Publiczne Gimnazjum
Białki 95
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
2 Cendrowski Jakub Publiczne Gimnazjum Powiatowe
Długa 35
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
3 Drabarek Mateusz Kacper Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kotuniu
Polna 6 c
08-130 Kotuń
Delegatura KO
w Siedlcach
4 Layer Mikaela Corinne Publiczne Gimnazjum nr 1
Konarskiego 5/7
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
5 Majchrzak Aleksandra Maja Społeczne Gimnazjum STO
Mireckiego 28
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
6 Mężyńska Anna Salezjańskie Gimnazjum
KS. BOSKO 1
08-300 SOKOŁÓW PODLASKI
Delegatura KO
w Siedlcach
7 Pleszczyński Michał Publiczne Gimnazjum nr 4
Pescantina 2
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
8 Pogorzelska Julia Salezjańskie Gimnazjum
KS. BOSKO 1
08-300 SOKOŁÓW PODLASKI
Delegatura KO
w Siedlcach
9 Różycka Joanna Publiczne Gimnazjum nr 5 w Garwolinie
Janusza Korczaka 10
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
10 Rutkiewicz Anna Monika Publiczne Gimnazjum nr 5
Graniczna 1
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
11 Skup Małgorzata Gimnazjum w Bielanach
brak
08-311 Bielany
Delegatura KO
w Siedlcach
12 Szczapa Zuzanna Julia Publiczne Gimnazjum nr 1
Konarskiego 5/7
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
13 Telacka Karolina Publiczne Gimnazjum nr 6
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
14 Wasiak Paweł Publiczne Gimnazjum nr 1
Konarskiego 5/7
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
15 Zowczak Tomasz Publiczne Gimnazjum nr 5 w Garwolinie
Janusza Korczaka 10
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
16 Zygadło Joanna Publiczne Gimnazjum w Gończycach
Gończyce 106
08-460 Sobolew
Delegatura KO
w Siedlcach
Delegatura KO w Warszawie
1 Aarts Florencja Gimnazjum Niepubliczne nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Wóycickiego 1/3 bud. Nr 18
01-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
2 Abgarowicz Artur Maria Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
3 Abucewicz Aleksandra Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
4 Adamczyk Patrycja Gimnazjum nr 2 w Grodzisku Maz.
W. Westfala 3
05-827 Grodzisk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
5 Adamkowska Ida, Edyta Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
6 Aleksandrowicz Adam Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
7 Andrzejewski Piotr Andrzej Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
8 Aramide Akin Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
9 Artowicz Adrianna Gimnazjum w Stojadłach
Południowa 20
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
10 Augustin Karolina Anna Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
11 Augustyniak Katarzyna Wiktoria Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
12 Awtani Sara Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
13 Bachurski Jakub, Krzysztof Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
14 Banaszczyk Filip Jan Niepubliczne Gimnazjum 54 PRO FUTURO
Kaliskiego 29A
01-476 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
15 Banaszuk Wiktoria Anna Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
16 Barczyński Adam Maciej Społeczne Gimnazjum nr 16 STO
Solidarności 113c
00-140 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
17 Bareja Kuba Tomasz Gimnazjum im. Wincentego Pallottiego
Poznańska 183
05-850 Ożarów Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
18 Barlik Wiktor Nataniel Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
19 Bartnik Monika Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
20 Bartosiak Kacper Jan Gimnazjum Nr 126 z Oddz. Int w Warszawie
gen. K. Ziemskiego 22
04-408 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
21 Barwiński Marek Sylwester Gimnazjum nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
22 Basińska Magdalena Danuta Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
23 Basińska Karolina Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
24 Batko Julia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
25 Batory Jakub Jan Gimnazjum nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
26 Bauer Dominika Gimnazjum nr 125 w Warszawie
Kobiałka 49
03-044 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
27 Bauer Dominika Ewa Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
28 Bącler Jakub Gimnazjum nr 2
Królowej Jadwigi 11
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
29 Bąk Jan Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
30 Beaupre Zofia Konstancja Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
31 Bednarska Agata Joanna Gimnazjum Integracyjne Nr 5 w ZSI Nr 5
Szkolna 7
05-520 Konstancin
Delegatura KO
w Warszawie
32 Bednarski Bruno Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
33 Bedyński Maksym Gimnazjum Niepubliczne Nr 13
Jana Sebastiana Bacha 2
02-743 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
34 Bellaby Zofia Gimnazjum nr 15 w Warszawie
Siemieńskiego 6
02-106 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
35 Bełdzikowska Gabriela Ewa Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
36 Berkowski Jakub Społeczne Gimnazjum Nr 27 STO im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
37 Betlej Alicja Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
38 Białecka Urszula Anna Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 93 im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej w Warszawie
Szolc- Rogozińskiego 2
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
39 Biedrzycka Joanna Zofia Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
40 Bielak Sandra Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
41 Bielak Agata Karolina Dwujęzyczne Gimnazjum Mentis
Piwoniowa 18
03-074 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
42 Bielecki Piotr Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
43 Bielecki Maciej Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
44 Bielowicki Franciszek Jan Społeczne Gimnazjum nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
45 Bieńko Zuzanna Maria Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 93 im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej w Warszawie
Szolc- Rogozińskiego 2
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
46 BIJLARD ROBERT JAN Gimnazjum nr 4 w Pruszkowie
Hubala 4
05-800 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
47 Bindulska Zofia Grace Gimnazjum nr 35 w Warszawie
Konwiktorska 5/7
00-216 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
48 Bitkowska Nina Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
49 Bitner Maciej Gustaw Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. \"Polskich Olimpijczyków\"
Ostródzka 175
03- 289 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
50 Biziel Piotr Jan Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
51 Błachnio Konrad Gimnazjum nr 166 w Warszawie
ul. Czerniakowska 128
00-454 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
52 Bodnar Maja Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
53 Bogacz Sara Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
54 Boguszewska Aleksandra Gimnazjum nr 131 w Warszawie
M. Drzymały 1
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
55 Boguszewska Łucja Społeczne Gimnazjum nr 31
Wolność 2a
01-018 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
56 Boguszewski Kacper Paweł Gimnazjum nr 40 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie
Drewniana 8
00-345 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
57 Bojdo Nina Izabela Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
58 Bojke Karol Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
59 Bombała Wojciech Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
60 Bończak Ida, Oriana Gimnazjum nr 3 w Grodzisku Maz.
L. Zondka 6
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
61 Borowa Zofia Justyna Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
62 Borowska Elżbieta Anna Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
63 Borys Natalia Zofia Gimnazjum nr 81 w Warszawie
Rozłogi 10
01-310 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
64 Bółkowski Jakub Adam Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
65 Brociek Emil Marek Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
66 Brudkowska Natalia Urszula Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
67 Bruszewski Radosław Zbigniew Publiczne Gimnazjum nr 3 w Kobyłce
Załuskiego 57
05-230 Kobyłka
Delegatura KO
w Warszawie
68 Brzozowska Zofia Prywatne Gimnazjum nr 10 Jana Marka Jopka
Świętojerska 24
00-202 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
69 Bui Hanh Lan Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
70 Bulak Michał Adam Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
71 Burski Radosław Gimnazjum nr 14 z Oddzialami Integracyjnymi w Warszawie
Barska 32
02-315 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
72 Busz Anastazja ( Jagoda) Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
73 Bylińska Julia Anna Publiczne Gimnazjum nr 2 w Nowym Dworze Mazowieckim
Młodzieżowa 3
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
74 Celmer Kacper Antoni Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
75 Chabrowska Joanna Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
76 Charkowska Zuzanna Maria Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
77 Chiniewicz Franciszek Szkoła Amerykańska w Warszawie
Warszawska 202
05-520 Kostancin Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
78 Chłopecka Aleksandra Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
79 Chmara Karolina Magdalena Salezjańskie Gimnazjum im. Św.Jana Bosko
Mickiewicza 35A
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
80 Chmielecki Mikołaj Karol Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
81 Chmielewska Joanna Izabela Gimnazjum nr 91 w Warszawie
Kajakowa 10
02-838 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
82 Chmielewski Gregory Alexander Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
83 Chodaczek Nina Eleonora Katolickie Gimnazjum im. Bł. Bronisława Markiewicza
Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 248/252
05-270 Marki
Delegatura KO
w Warszawie
84 Chodyra Jakub Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
85 Chomik Alexandra Prywatne Gimnazjum Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
86 Chrapusta Stanisław Jan Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
87 Chrząścik Michał Gimnazjum Nr 2 w Sulejówku
Narutowicza 10
05-071 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
88 Chwałek Ewa, Kinga Gimnazjum nr 3 w Grodzisku Maz.
L. Zondka 6
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
89 Chyła Zofia Aniela Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
90 Chyło Julia Społeczne Gimnazjum nr 31
Wolność 2a
01-018 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
91 Chyży Michał Piotr Katolickie Gimnazjum Nr 15 im. Ks. Jerzego Popiełuszki
Ogrodowa 3a
00-893 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
92 Ciepielowska Maria Aleksandra Społeczne Gimnazjum "Startowa"
Startowa 9
02-248 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
93 Ciesielski Wojciech Gimnazjum w Lesznowoli
Szkolna 6
05-506 Lesznowola
Delegatura KO
w Warszawie
94 Cieśla Paulina Katarzyna Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
95 Cieślak Jakub Julian Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 133 w Warszawie
Warszawska 63
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
96 Cieślik Weronika Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
97 Cieśliński Jan Piotr Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
98 Ciuhak Julia Anna Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana
Tyniecka 25
02-615 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
99 Craps Robin, Jan Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
100 Cross Maja Krystyna Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi w Legionowie
Piłsudskiego 26
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
101 Cybulski Marek Andrzej Międzynarodowe Gimnazjum nr 51 \"Meridian\" szkoła z oddziałami dwujęzycznymi
Stokłosy 3
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
102 Czaplicka Zofia, Anna Gimnazjum przy Autorskim Liceum Ogólnokształcacym Niepublicznym Nr 42
Iwicka 47 B
00-735 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
103 Czarnecki Maksymilian Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
104 Czechowicz Olga Gimnazjum w Lesznowoli
Szkolna 6
05-506 Lesznowola
Delegatura KO
w Warszawie
105 Czerwiński Paweł Gimnazjum w Chylicach
Dworska 2
05-510 Konstancin -Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
106 Czudowski Kajetan Gimnazjum nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
Promienista 12A
02-428 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
107 Czyż Zuzanna Kamila Publiczne Gimnazjum Kolegium Zakonu Pijarów
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
108 Ćwiklińska Marta Gimnazjum nr 166 w Warszawie
ul. Czerniakowska 128
00-454 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
109 Daab Maria Ludwika Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
110 Dadas Jan Piotr Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
111 Darewska Anna Justyna Społeczne Gimnazjum nr 1 im.Świętej Rodziny
Kołłątaja 80/82
05-402 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
112 Dargan Aleksandra Magdalena Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
113 Deckert Anna Jadwiga Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
114 Decyusz Hubert Michał Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
115 Deczkowska Maria Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
116 Defoux Franciszek Victor Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
117 Derda Karolina Patrycja Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 93 im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej w Warszawie
Szolc- Rogozińskiego 2
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
118 Derkachova Kateryna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
119 Dębiec Nina Anna Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
120 Domańska Julia Gimnazjum nr 124 im. Polskich Noblistów
Przytulna 3
03-083 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
121 Donelly Michelle Gimnazjum nr 7 Przy Łazienkach Królewskich w Warszawie
Podchorążych 49/61
00-722 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
122 Dorsey Alexandra Diana Międzynarodowe Gimnazjum Europejskie w Warszawie International European School - Warsaw
Wiertnicza 140
02-952 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
123 Dreger Ewelina Dominika Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
124 Drozdowska Marta Antonina Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
125 Duchniewicz Michał Antoni Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
126 Dudek Anna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
127 Dudek Zofia Olga Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
128 Dulińska Maria Publiczne Gimnazjum
Bema 73/75
01-244 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
129 Duś Maja Niepubliczne Europejskie Gimnazjum Językowe
Józefa Piłsudskiego 47
05-120 Legoionowo
Delegatura KO
w Warszawie
130 Dutkiewicz Jakub Jerzy Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 14 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
Obrzeźna 12a
02-691 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
131 Dygas Mateusz Gimnazjum nr 28 w Warszawie
W. Umińskiego 11
03-984 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
132 Dymacz Aleksandra Maria Pierwsze Gimnazjum Autorskie im. Emanuela Bułhaka w Wesołej
Armii Krajowej 9 , Trakt Brzeski 63
05-075, 05-077 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
133 Dymarska Iga Marzena Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 83 im. Konstancji Markiewicz w Warszawie
Andriollego 1
01-494 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
134 Dziechciarz Oriana Niepubliczne Europejskie Gimnazjum Językowe
Józefa Piłsudskiego 47
05-120 Legoionowo
Delegatura KO
w Warszawie
135 Dzieniszewska Agatha Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Janusza Kusocińskiego w Łomiankach
Staszica 2
05-092 Łomianki
Delegatura KO
w Warszawie
136 DZIĘCIOŁ ZUZANNA JULIA Gimnazjum nr 122 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. gen. Charlesa de Gaullea w Warszawie
Vincenta van Gogha 1
03-188 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
137 Dzięcioł Julia Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
138 Eichhorn Roman Gimnazjum w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych nr 1
Miodowa 22 C-D
00-246 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
139 Elwertowska Aleksandra Gimnazjum przy Autorskim Liceum Ogólnokształcacym Niepublicznym Nr 42
Iwicka 47 B
00-735 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
140 Englert Helena Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
141 Farkowska Zofia Społeczne Gimnazjum nr 16 STO
Solidarności 113c
00-140 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
142 FEDOROWSKA KLAUDIA Gimnazjum nr 116 w Warszawie
Uprawna 9/17
02-967 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
143 Fedoruk Wiktoria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
144 Fijałek Jakub Jan Niepubliczne Europejskie Gimnazjum Językowe
Józefa Piłsudskiego 47
05-120 Legoionowo
Delegatura KO
w Warszawie
145 Filipek Jakub Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
146 Fingas Natalia Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 83 im. Konstancji Markiewicz w Warszawie
Andriollego 1
01-494 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
147 Florczak Natalia Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 93 im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej w Warszawie
Szolc- Rogozińskiego 2
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
148 Fornal Kalina Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
149 Frańczak Maja Agnieszka Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
150 Frąckiewicz Michał Jan Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
151 Frączak Andrzej Gimnazjum im.ks. Aleksandra Fedorowicza w Izabelinie
3 Maja 49
05-080 Izabelin
Delegatura KO
w Warszawie
152 Frydrych Jakub Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
153 Fu Dostatny Yubo Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
154 Furmanek Karol Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
155 Fusiarz Agata Zofia Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 83 im. Konstancji Markiewicz w Warszawie
Andriollego 1
01-494 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
156 Gajewska Marlena Zespół Szkół nr 125 Gimnazjum nr 43 im. Wojska Polskiego
Hoża 88
00-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
157 Gajewski - Harvey Dominik Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
158 Gałązka Aleksandra Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
159 Gawłowska Anna Gimnazjum nr 94 im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej
Na Uboczu 9
02-791 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
160 Gągała Alicja Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
161 Gęca Zofia Małgorzata Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej
Grochowska 284
03-841 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
162 Giedgafow Albert Gimnazjum nr 119 w Warszawie
Klimatyczna 1
05-077 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
163 Gill Julia Palmyra Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
164 Giziewicz Krzysztof Publiczne Gimnazjum nr 3 w Kobyłce
Załuskiego 57
05-230 Kobyłka
Delegatura KO
w Warszawie
165 Głuchowska Adrianna Aleksandra Gimnazjum nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
166 Gmaj Maria Agata Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
167 Gola Paweł Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
168 Golecka Aleksandra Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
169 Gonet Anna Katarzyna Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
170 Gonet Klara Gimnazjum w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych nr 1
Miodowa 22 C-D
00-246 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
171 Gozdawa-godlewska Sandra Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
172 Górka Julia Sawa Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
173 Górka Maciej, Rafał Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
174 Grabek Bartosz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
175 Grabowska Oliwia Aleksandra Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
176 Gradzi Julia Anna Społeczne Gimnazjum nr 1 im.Świętej Rodziny
Kołłątaja 80/82
05-402 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
177 Gradziński Jan Józef Gimnazjum nr 94 im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej
Na Uboczu 9
02-791 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
178 Gralka Jakub Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
179 Grunt Dawid Gerard Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
180 Gruszczyńska Anna Elżbieta Prywatne Gimnazjum Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
181 Gruszecki Aleksander Jan Niepubliczne Europejskie Gimnazjum Językowe
Józefa Piłsudskiego 47
05-120 Legoionowo
Delegatura KO
w Warszawie
182 Gryko Natalia Daniela Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
183 Grzechnik Janina Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
184 Grzegorczyk Agnieszka Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
185 Gzowska Katarzyna Publiczne Gimnazjum w Klembowie
Żymirskiego 68
05-205 Klembów
Delegatura KO
w Warszawie
186 Habit Justyna Magdalena Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
187 Haffner Leo Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
188 Hałuszko Daria Gimnazjum nr1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
189 Hamny Aleksandra Maria Gimnazjum w Ożarowie Maz.
Szkolna 2
05-850 Ożarów Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
190 Handzlik Dominika ( Marta) Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
191 Harrison Maria Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
192 Harrison Adam Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
193 Hawliczek Katarzyna Gimnazjum nr 94 im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej
Na Uboczu 9
02-791 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
194 Hejmej Julia Halina Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
195 Herbert James David Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
196 Herer Nina Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
197 Hermann Sara Maria Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
198 Hinderer Marta Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Łazach
ks. H. Słojewskiego1
05-552 Łazy
Delegatura KO
w Warszawie
199 Hoang Anna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
200 Hordejuk Zuzanna Dominika Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
201 Housh Antoni Russell Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
202 Hryciuk Michał Aleksander Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
203 Iwański Bartosz Dwujęzyczne Gimnazjum nr 1
Wspólna 55
05-075 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
204 Iżycka Katarzyna Iga Społeczne Gimnazjum Nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Jana Nowaka - Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
205 Jabłońska Anna Maria Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
206 Jackiewicz Jakub Mikołaj Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
207 Jadachowska Maja Julia Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
208 Jakubowska Marta Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
209 Jan Ciach Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
210 Jankowska Joanna Gimnazjum w Nowej Iwicznej
Krasickiego 56
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
211 Jankowski Adam ( Krzysztof) Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
212 Jarosz Rafał Gimnazjum nr 15 w Warszawie
Siemieńskiego 6
02-106 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
213 Jarzębska Joanna Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
214 Jasińska Anna Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
215 Jaszczuk Karolina Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
216 Jaworski Jakub Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
217 Jezierski Kajetan Niepubliczne Gimnazjum 54 PRO FUTURO
Kaliskiego 29A
01-476 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
218 Jeż Dorota Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
219 Jędrysa Tomasz Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
220 Jóźwiak Weronika Gimnazjum nr 4 w Słomczynie
Wilanowska 218
05-507 Słomczyn
Delegatura KO
w Warszawie
221 Jung Dominika Zofia Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
222 Jurczakowski Marek Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 14 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
Obrzeźna 12a
02-691 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
223 Jusiak Sylwia Gimnazjum Nr 126 z Oddz. Int w Warszawie
gen. K. Ziemskiego 22
04-408 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
224 Justyńska Zofia Gimnazjum w Nowej Iwicznej
Krasickiego 56
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
225 Kacperek Aleksandra Gimnazjum nr 3 w Otwocku
Kościuszki 28
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
226 Kacprzyk Dorota Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
227 Kaczmarczyk Jakub Jan Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej
Grochowska 284
03-841 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
228 Kaczmarczyk Jędrzej Michał Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana
Tyniecka 25
02-615 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
229 Kaczmarek Weronika Publiczne Gimnazjum Kolegium Zakonu Pijarów
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
230 Kaczmarski Michał Aleksander Gimnazjum nr 94 im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej
Na Uboczu 9
02-791 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
231 Kaczyńska Maja Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
232 Kalisz Marcel Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
233 Kamińska Nina Neomi Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
234 Kamiński Tymoteusz Krzysztof Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
235 KANIA JULIA Gimnazjum nr 116 w Warszawie
Uprawna 9/17
02-967 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
236 Kańka Liliana Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
237 Karaś Urszula Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
238 Karpacz Agnieszka Gimnazjum
Ks. Z. Sajny 16
05-530 Góra Kalwaria
Delegatura KO
w Warszawie
239 Karwasińska Zuzanna ( Jagoda) Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
240 Kasinow Magdalena Ewa Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
241 Kaska Ilona Klaudia Gimnazjum nr 2 w Wołominie
Al. Armii Krajowej 81
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
242 Kasprzak Jakub Publiczne Gimnazjum nr 145 w Warszawie
Krasiczyńska 4/6
03-379 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
243 Kawczyński Rafał Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
244 Kawecka Weronika Aleksandra Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
245 Kazimierczak Zofia Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 83 im. Konstancji Markiewicz w Warszawie
Andriollego 1
01-494 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
246 Kaźmierczak Antonina Iza Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
247 Kaźmierczak Zuzanna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
248 Kącikowska Justyna Publiczne Gimnazjum z Odziałami Dwujęzycznymi Nr 1 w Kobyłce
Jezuicka 1
05-230 Kobyłka
Delegatura KO
w Warszawie
249 Kempa Tymoteusz Ryszard Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej
Grochowska 284
03-841 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
250 Kenny Mieszko Gimnazjum Niepubliczne nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Wóycickiego 1/3 bud. Nr 18
01-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
251 Kiczmachowski Jan Franciszek Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
252 Kiełbicka Jagoda Stefania Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
253 Kiljańska Zofia Eufrozyna Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
254 Kingston Gabriela Weronika Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
255 Kinowski Tomasz Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
256 Klaff Lea Marie Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
257 Kłonica Małgorzata Prywatne Gimnazjum nr 1 "... AD ASTRA"
Piłsudskiego 93
05-270 Marki
Delegatura KO
w Warszawie
258 Kmiecicka Eliza Gimnazjum nr 119 w Warszawie
Klimatyczna 1
05-077 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
259 Kobierska Karolina Publiczne Gimnazjum STO
Al.. Sztandarów 2
04-423 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
260 Kobylecki Tymon Witold Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
261 Kochańska Barbara Hanna Społeczne Gimnazjum "Startowa"
Startowa 9
02-248 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
262 Kołodziejek Aleksandra Katarzyna Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
263 Kondraciuk Maria Pierwsze Gimnazjum Autorskie im. Emanuela Bułhaka w Wesołej
Armii Krajowej 9 , Trakt Brzeski 63
05-075, 05-077 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
264 Konefał Aleksandra Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
265 Konieczna Matylda Józefina Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
266 Kopeć Weronika Gimnazjum Niepubliczne Nr 13
Jana Sebastiana Bacha 2
02-743 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
267 Kopeć Aleksandra Alicja Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
268 Kopiec Zofia Gimnazjum nr2 Konstancin Jeziorna
Żeromskiego 15
05-510 Konstancin Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
269 Kopka Piotr Michał Katolickie Gimnazjum im. Bł. Bronisława Markiewicza
Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 248/252
05-270 Marki
Delegatura KO
w Warszawie
270 Korczyńska Matylda Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
271 Korda Aleksandra, Natalia Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
272 Korek Marianna Gimnazjum w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych nr 1
Miodowa 22 C-D
00-246 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
273 Kornacka Julia Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
274 Korput Filip Dominik Prywatne Gimnazjum nr 22 Lauder-Morasha szkoła umożliwiająca uczniom podtrzymywanie tożsamości narodowej i językowej mniejszości żydowskiej
Wawelberga 10
01-188 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
275 Kos Maja Maria Gimnazjum nr 86 w Warszawie
gen. Thommeego 1
01-491 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
276 Kosik Piotr Stanisław Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
277 Kosobudzka Zuzanna Gimnazjum Niepubliczne Nr 13
Jana Sebastiana Bacha 2
02-743 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
278 Kossek Julia Anna Gimnazjum nr 81 w Warszawie
Rozłogi 10
01-310 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
279 Kossobudzka Lena aleksandra Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
280 Kostecka Alicja Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
281 Kość Maciej Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
282 Kot Monika Gimnazjum nr 122 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. gen. Charlesa de Gaullea w Warszawie
Vincenta van Gogha 1
03-188 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
283 Kotowska Dominika Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
284 Kowalczyk Zofia Izabella Społeczne Gimnazjum Nr 14 STO
Bogusławskiego 6A
01-923 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
285 Kowalczyk Jakub Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
286 Kowalska Monika Alicja Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
287 Kowalska Hanna Ewa Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
288 Kowalski Jakub Gimnazjum Niepubliczne Nr 13
Jana Sebastiana Bacha 2
02-743 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
289 Kowalski Michał Gimnazjum nr1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
290 KOZICKA AGNIESZKA MONIKA Gimnazjum nr 122 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. gen. Charlesa de Gaullea w Warszawie
Vincenta van Gogha 1
03-188 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
291 Kozińska Anna Lea Międzynarodowe Gimnazjum Europejskie w Warszawie International European School - Warsaw
Wiertnicza 140
02-952 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
292 Kozłowska Pola, Katarzyna Publiczne Gimnazjum STO
Al.. Sztandarów 2
04-423 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
293 Kozłowska Alina Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
294 Kożuchowska Agata Ida Akademickie Gimnazjum Nr 50 Wyższej Szkoły Menedżerskiej
Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
295 Krasińska Lara Maria Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
296 Kraskowska Natalia Anna Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 14 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
Obrzeźna 12a
02-691 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
297 Krawczyk Olga Nina Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
298 Kreft Aleksander Tomasz Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
299 Król Julia Gimnazjum nr 1 przy Zespole Szkół Gminych nr 1 w Milanówku
Królewska 69
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
300 Król Mikołaj Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
301 Kruszyński Marcin Gimnazjum nr 45
Żelazna 71
00-871 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
302 Krużewski Aleksander Jakub Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej
Grochowska 284
03-841 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
303 Krygielska Izabela Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
304 Krynicki Krzysztof Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
305 Krzemień Konstanty Społeczne Gimnazjum "Startowa"
Startowa 9
02-248 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
306 Krzemińska Aleksandra Joanna Niepubliczne Europejskie Gimnazjum Językowe
Józefa Piłsudskiego 47
05-120 Legoionowo
Delegatura KO
w Warszawie
307 Księżyk Maciej Społeczne Gimnazjum STO
Toruńska 23
03-226 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
308 Kuc Julia Ludmiła Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
309 Kucharczyk Aleksander Gimnazjum nr 144 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów
Turmoncka 2
03-254 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
310 Kucharska Agata Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
311 Kuchta Magdalena Społeczne Gimnazjum nr 16 STO
Solidarności 113c
00-140 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
312 Kucińska Julia, Jaśmina Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
313 Kulawińska Agata Magdalena Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
314 Kulesza Andrzej, Krzysztof Gimnazjum przy Autorskim Liceum Ogólnokształcacym Niepublicznym Nr 42
Iwicka 47 B
00-735 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
315 Kulesza Jakub Kamil Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
316 Kulikowska Aleksandra Katarzyna Gimnazjum nr 4 w Otwocku
Szkolna 31
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
317 Kulikowska Iga Maria Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
318 Kulikowski Julian Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
319 Kulińska Agnieszka Anna Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
320 Kulpa Łukasz Radosław Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
321 Kumar Yash Jan Gimnazjum Niepubliczne Fundacji "Nauka i Wiedza"
Stryjeńskich 21
02-791 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
322 Kuranowska Malina Międzynarodowe Gimnazjum Europejskie w Warszawie International European School - Warsaw
Wiertnicza 140
02-952 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
323 Kurkliński Igor Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
324 Kurowska Emilia Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
325 Kurpiewska Dominika Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
326 Kurt Maria Meryem Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
327 Kwapisz Wojciech Jakub Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
328 Langa Anna Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
329 Lebiedzińska Alicja Ewa Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
330 Lenartowicz Małgorzata Anna Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
331 Lenssinck Juliana Maria Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
332 Lewandowska Aleksandra Monika Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
333 Leżanowski Daniel Gimnazjum im.ks. Aleksandra Fedorowicza w Izabelinie
3 Maja 49
05-080 Izabelin
Delegatura KO
w Warszawie
334 Linczewski Mikołaj Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
335 Lindenberg Julia Magdalena Gimnazjum nr 106 w Warszawie
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
336 Lisewski Olgierd Aleksander Międzynarodowe Gimnazjum nr 51 \"Meridian\" szkoła z oddziałami dwujęzycznymi
Stokłosy 3
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
337 Lisichin Adam Gimnazjum w Jaktorowie
Chełmońskiego 4
96-313 Jaktorów
Delegatura KO
w Warszawie
338 Lisowska Zuzanna Niepubliczne Europejskie Gimnazjum Językowe
Józefa Piłsudskiego 47
05-120 Legoionowo
Delegatura KO
w Warszawie
339 Liszewski Jerzy, Adam Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
340 Liwanowska Sandra Anna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
341 Lodowski Jakub Gimnazjum nr 142 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana
Olgierda 35/41
03-536 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
342 Longfors Maja Społeczne Gimnazjum Nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Jana Nowaka - Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
343 Luśnia Jan Prywatne Gimnazjum nr 10 Jana Marka Jopka
Świętojerska 24
00-202 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
344 Lysakowski Alexander Richard Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana
Tyniecka 25
02-615 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
345 Lysakowski Hugo Konrad Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana
Tyniecka 25
02-615 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
346 Ładno Dominika Julia Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
347 Łaguna Aleksandra Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
348 Łais Paweł Międzynarodowe Gimnazjum nr 51 \"Meridian\" szkoła z oddziałami dwujęzycznymi
Stokłosy 3
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
349 Łakomiec Mateusz Władysław Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
350 Łebek Zuzanna Gimnazjum Niepubliczne Nr 13
Jana Sebastiana Bacha 2
02-743 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
351 Łomako Katarzyna Julia Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
352 Łoś Bernard Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 133 w Warszawie
Warszawska 63
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
353 Łubkowska Karolina Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
354 Maciaszek Zuzanna Gimnazjum Niepubliczne nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Wóycickiego 1/3 bud. Nr 18
01-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
355 Mackiewicz Igor Hubert Gimnazjum nr 142 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana
Olgierda 35/41
03-536 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
356 Maćczak Artur Wiktor Gimnazjum nr 4 w Otwocku
Szkolna 31
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
357 Madejski Adam, Jarosław Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
358 Madzio Kacper Gimnazjum nr 1 w Pruszkowie
Helenowska 3
05-804 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
359 Magolewski Brunon Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
360 Mai Hoang Linh Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
361 Majcher Maja Dominika Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej
Grochowska 284
03-841 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
362 Majchrzyk Milena Gimnazjum nr 4 w Otwocku
Szkolna 31
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
363 Majczyk Adam Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
364 Majewska Aleksandra Joanna Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
365 Makos Mariusz Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
366 Makulec Gabriela Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
367 Malinowski Filip Jakub Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
368 Maliszewski Maggie Społeczne Gimnazjum "Startowa"
Startowa 9
02-248 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
369 Małysa Iga Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
370 Małysz Katarzyna Anna Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
371 Mamla Maksymilian Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
372 MARCHOWIECKI TOMASZ JERZY Gimnazjum nr 122 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. gen. Charlesa de Gaullea w Warszawie
Vincenta van Gogha 1
03-188 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
373 Marcjasz Filip Jerzy Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
374 Marczak Natalia Pierwsze Gimnazjum Autorskie im. Emanuela Bułhaka w Wesołej
Armii Krajowej 9 , Trakt Brzeski 63
05-075, 05-077 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
375 Markiewicz Marek Jan Gimnazjum nr 1 w Błoniu
Okrzei 3
05-870 Błonie
Delegatura KO
w Warszawie
376 Markiewicz Jakub Paweł Gimnazjum Prywatne nr 2
Jasielska 49/53
02-128 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
377 Marszałek Nina Anna Gimnazjum w Nowej Wsi
Główna 96
05-806 Nowa Wieś
Delegatura KO
w Warszawie
378 Marynowski Witold Karol Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
379 Mastalerz Aleksandra Dominika Społeczne Gimnazjum nr 16 STO
Solidarności 113c
00-140 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
380 Mateńka Marta Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
381 Mazowiecki Piotr Łukasz Prywatne Gimnazjum im.Rodziny Moraczewskich
Paderewskiego 29
05-070 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
382 Mazurkiewicz Zofia Klara Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
383 Mere Karol Jerzy Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
384 Michalczewska Karolina Maria Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
385 Michałek Igor Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
386 Michałowska Magdalena Gimnazjum w Nowej Iwicznej
Krasickiego 56
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
387 Michałowski Maciej, Karol Publiczne Gimnazjum STO
Al.. Sztandarów 2
04-423 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
388 Miklas Rafał Andrzej Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
389 Mikołajczak Anna Jadwiga Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
390 Mikosza Wiktor Damian Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
391 Mikulska Małgorzata Joanna Gimnazjum nr 27 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Orląt Lwowskich
Gen. Romana Abrahama 10
03-982 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
392 Milencka Julia Anna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
393 Milewska Zuzanna Magdalena Społeczne Gimnazjum nr 333 STO w Warszawie
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
394 Milewski Bartłomiej Grzegorz Gimnazjum Gminne w Zespole Szkół w Dębem Wielkim
Warszawska 78 A
05-311 Dębe Wielkie
Delegatura KO
w Warszawie
395 Minich Mikołaj Gimnazjum Niepubliczne Nr 13
Jana Sebastiana Bacha 2
02-743 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
396 Misztal Aleksander Piotr Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana
Tyniecka 25
02-615 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
397 Mmereole Jasmin Gimnazjum nr 2 Przymierza Rodzin im. ks. Jana Twardowskiego
Wąwozowa 28
02-796 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
398 Mońko Maciej Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 14 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
Obrzeźna 12a
02-691 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
399 Moraś Aleksandra Marianna Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
400 Moryc Mateusz Marek Gimnazjum nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
401 Mosiej Maksymilian Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
402 Moskwa Maria, Łucja Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
403 Motherwell Lesley (Sarah) Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
404 Mucha Maksymilian Maria Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
405 Mućka Maciej Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
406 Muković Emir Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
407 Murawska Magdalena Gimnazjum w Baniosze
Szkolna 1
05-532 Baniocha
Delegatura KO
w Warszawie
408 Musiatowicz Jan Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 14 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
Obrzeźna 12a
02-691 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
409 Naumienko Filip Janusz Niepubliczne Europejskie Gimnazjum Językowe
Józefa Piłsudskiego 47
05-120 Legoionowo
Delegatura KO
w Warszawie
410 NAWACKA AGATA Gimnazjum nr 116 w Warszawie
Uprawna 9/17
02-967 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
411 Nawrocka Magdalena Maria \\\"STRUMIENIE\\\" Gimnazjum Stowarzyszenia \\\"Sternik\\\"
3 maja 129
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
412 Naziri Amir Jan Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
413 Neuber Natalia Milena Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
414 Nguyen Hong Magdalena Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
415 Nguyen Kim Phuc Piotr Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
416 Niedziela Mikołaj Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
417 Niedzielski Maciej Szymon Gimnazjum im. Wincentego Pallottiego
Poznańska 183
05-850 Ożarów Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
418 Niemyjska Aleksandra Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Janusza Kusocińskiego w Łomiankach
Staszica 2
05-092 Łomianki
Delegatura KO
w Warszawie
419 Nieściuszko-Bujnicki Albert Aleksander Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
420 Niewiarowski Hubert Gimnazjum nr 4 z oddz. integ
1Maja 19
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
421 Niziński Ryszard Michał Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 14 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
Obrzeźna 12a
02-691 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
422 Nowakowska Barbara Izabella Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
423 Nowakowski Jakub Piotr Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
424 Nowicka Nina Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 133 w Warszawie
Warszawska 63
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
425 Nowicka Zuzanna Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
426 Nowowiejska Nina Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. \"Polskich Olimpijczyków\"
Ostródzka 175
03- 289 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
427 Nycz Gabriela Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
428 O Neill Timothy Brian Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
429 Oberda Karol Grzegorz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
430 Obłękowska Julia Ewa Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
431 Ochnio Mateusz Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
432 Olbrych Marianna Ewa Gimnazjum nr 5 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji
Kolektorska 9/11
01-692 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
433 Onderski Michał Jan Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
434 Opadczuk Maria Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
435 Opawski Jan Gimnazjum Niepubliczne nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Wóycickiego 1/3 bud. Nr 18
01-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
436 Opuchlik Zuzanna Monika Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
437 Ostas Zuzanna Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
438 Ostaszewska Magdalena Julia Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
439 Ostrowicka Oliwia Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
440 Owczarek Julia Społeczne Gimnazjum "Startowa"
Startowa 9
02-248 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
441 Ożdżeńska Izabela Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
442 Pachała Jakub Michał Społeczne Gimnazjum "Startowa"
Startowa 9
02-248 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
443 Pachniewski Tomasz Gimnazjum w Nowej Iwicznej
Krasickiego 56
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
444 Paczoska Matylda Maria \\\"STRUMIENIE\\\" Gimnazjum Stowarzyszenia \\\"Sternik\\\"
3 maja 129
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
445 Padiasek Maciej Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 83 im. Konstancji Markiewicz w Warszawie
Andriollego 1
01-494 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
446 Pakuszewska Inga Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
447 Paleń Beata Gimnazjum Niepubliczne Nr 13
Jana Sebastiana Bacha 2
02-743 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
448 Pallant Mathew Maximilian Międzynarodowe Gimnazjum Europejskie w Warszawie International European School - Warsaw
Wiertnicza 140
02-952 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
449 Pałucki Władysław Józef Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
450 Pałys Aleksandra Maria Gimnazjum w Kampinosie z oddz. integr.
Szkolna 5
05-085 Kampinos
Delegatura KO
w Warszawie
451 Panas Piotr Gwidon Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. \"Polskich Olimpijczyków\"
Ostródzka 175
03- 289 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
452 PAPROCKA MAJA Gimnazjum nr 5 w Warszawie
Al. Niepodległości 27
02-653 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
453 Parecka Marta, Anna Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
454 Park Young Inn Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
455 Pasiorowska Julia Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
456 Pasterz Ewa Barbara Gimnazjum nr 11 w Warszawie
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
457 Paszke Agata Maria Społeczne Gimnazjum nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
458 Paszkiewicz Sophie Vivienne Isabelle Prywatne Gimnazjum Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
459 Paszyński Norbert Łukasz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
460 Pawińska Anna Społeczne Gimnazjum nr 99 Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Powstańców Śląskich 67 a
01-355 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
461 Pawlak Piotr Niepubliczne Europejskie Gimnazjum Językowe
Józefa Piłsudskiego 47
05-120 Legoionowo
Delegatura KO
w Warszawie
462 Pecko Zuzanna Salezjańskie Gimnazjum im. Św.Jana Bosko
Mickiewicza 35A
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
463 Pelegrin Gonzalez Daniel Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
464 Penconek Feliks Miejskie Gimnazjum w Zielonce
Łukasińskiego 1/3
05-220 Zielonka
Delegatura KO
w Warszawie
465 Petelicki Kacper Krzysztof Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
466 Petrova Darina Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
467 PHAN ELIZA Gimnazjum nr 5 w Warszawie
Al. Niepodległości 27
02-653 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
468 Phan Paulina Tramy Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
469 Piątkowski Filip Adrian Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana
Tyniecka 25
02-615 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
470 Piątkowski Michał Mikołaj Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
471 Piechowiak Jerzy Artur Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
472 Piecyk Oliwia Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Łazach
ks. H. Słojewskiego1
05-552 Łazy
Delegatura KO
w Warszawie
473 Pietracha Jacek Jan Gimnazjum w Nowej Wsi
Główna 96
05-806 Nowa Wieś
Delegatura KO
w Warszawie
474 Pietras Aleksander Gracjan Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
475 Pietraś Szymon Eryk Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
476 Pietruszka Tymoteusz Jacek Gimnazjum nr 125 w Warszawie
Kobiałka 49
03-044 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
477 Pietrzykowska Klaudia Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych w Mysiadle
ul. Kwiatowa 28
05-515 Mysiadło
Delegatura KO
w Warszawie
478 Piętka Maciej Karol Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
479 PILICHOWSKI STANISŁAW Gimnazjum nr 116 w Warszawie
Uprawna 9/17
02-967 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
480 Piłat Maksymilian Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
481 Piotrowska Weronika, Julia Publiczne Gimnazjum w Podkowie Leśnej
Jana Pawła II 20
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
482 PIOTROWSKI SZYMON Gimnazjum nr 5 w Warszawie
Al. Niepodległości 27
02-653 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
483 Piskorska Małgorzata Społeczne Gimnazjum Nr 27 STO im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
484 Piskorski Jan, Piotr Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
485 Piskorz Julianna Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
486 Piwowarski Józef Maciej Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
487 Placzke Magdalena Paulina Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
488 Pliszka Jakub Gimnazjum nr 4 w Słomczynie
Wilanowska 218
05-507 Słomczyn
Delegatura KO
w Warszawie
489 Pluta Ewa Maria Gimnazjum nr 125 w Warszawie
Kobiałka 49
03-044 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
490 Poczekalewicz Adrianna Aleksandra Publiczne Gimnazjum nr 4 w Żyrardowie
Radziwiłłowska 16
96-301 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
491 Podkościelna Jaśmina( Zofia) Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
492 Podpora Zuzanna Magdalena Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
493 POHANKE WOJCIECH Gimnazjum nr 116 w Warszawie
Uprawna 9/17
02-967 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
494 Pokorski Maksymilian Oskar Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
495 Polakowski Mateusz Maciej Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
496 Porębski Jakub Jan Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
497 Potoczek Gabriela ( Katarzyna) Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
498 Prandota Jakub Robert Gimnazjum nr 91 w Warszawie
Kajakowa 10
02-838 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
499 Prokuratorski Janka Prywatne Gimnazjum nr 5 im. W. Szymborskiej
Wał Miedzeszyński 141
04-987 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
500 Próchniak Mikołaj Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
501 Prus Stanisław Kajetan Gimnazjum nr 1 w Pruszkowie
Helenowska 3
05-804 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
502 Przewłoka Paweł Gimnazjum nr 4 w Otwocku
Szkolna 31
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
503 Przyłuski Stanisław Ksawery Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
504 Pszczółkowski Igor, Adam Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
505 Ptaszyńska Sara Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
506 Puchalska Magda Publiczne Gimnazjum w Uwielinach
Szkolna 2A
05-540 Zalesie Górne
Delegatura KO
w Warszawie
507 Puchalska Izabela Gimnazjum w Baniosze
Szkolna 1
05-532 Baniocha
Delegatura KO
w Warszawie
508 Puchała Gabriela Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
509 Pudłowski Patryk Paweł Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
510 Pudo Jakub Gimnazjum nr 36 w Warszawie
Polna 7
00-625 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
511 Pulit Piotr, Adam Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 18 im. I. J. Paderewskiego
Angorska 2
03-913 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
512 Putresza Antoine Rafael Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
513 Pyszniak Jakub Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
514 Pytel Julia Maryla Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
515 Rabka Pola Maria Gimnazjum nr 94 im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej
Na Uboczu 9
02-791 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
516 Raczyński Maciej Lech Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
517 Radecka Wiktoria Laura Gimnazjum nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
518 Radecki Kacper Aleksander Gimnazjum w Ożarowie Maz.
Szkolna 2
05-850 Ożarów Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
519 Radomska Natalia Karolina Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
520 Radomski Bartosz Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
521 Radzewicz Anna Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
522 Radziwiłł Stanisław Maria Społeczne Gimnazjum "Startowa"
Startowa 9
02-248 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
523 Rajtor Magdalena Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
524 Rączka Natalia Monika Gimnazjum nr 11 w Warszawie
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
525 Reiff Aleksandra Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
526 Reszka Eva Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
527 Rewers Ewa Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
528 Ręczkowska Marika Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
529 Richardson Julius Michael Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
530 Riza Leonardo, Conrad Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
531 Robak Jędrzej Piotr Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. \"Polskich Olimpijczyków\"
Ostródzka 175
03- 289 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
532 Rogala Zofia Agnieszka Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
533 Rogalska Aleksandra Gimnazjum w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych nr 1
Miodowa 22 C-D
00-246 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
534 Rogalski Paweł Zespół Szkół nr 125 Gimnazjum nr 43 im. Wojska Polskiego
Hoża 88
00-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
535 Rogowski Jan Gimnazjum w Nowej Iwicznej
Krasickiego 56
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
536 Rogulski Piotr Gimnazjum nr 1
M. Sasina 33
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
537 Rohde Janina Lea Gimnazjum nr 91 w Warszawie
Kajakowa 10
02-838 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
538 Rokicka Izabela Gimnazjum nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
539 Rokosz Natalia Julia Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej
Grochowska 284
03-841 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
540 Romaniec Zofia, Aleksandra Katolickie Gimnazjum Nr 15 im. Ks. Jerzego Popiełuszki
Ogrodowa 3a
00-893 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
541 Romaniuk Filip Mikołaj Gimnazjum nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
542 Romańska Wiktoria Stefania Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
543 Rosa Maksymilian Aleksander Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
544 Rosiak Jakub Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Łazach
ks. H. Słojewskiego1
05-552 Łazy
Delegatura KO
w Warszawie
545 Roszkowska Gabriela Gimnazjum nr 124 im. Polskich Noblistów
Przytulna 3
03-083 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
546 Rowecka Maja Karolina Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
547 Różycka Sonia Gimnazjum Niepubliczne Nr 1
Skrajna 10
03-209 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
548 Rudnicka Urszula Natalia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
549 Ruhan Maria Sinead Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
550 Rutkowski Maciej Jakub Gimnazjum w Brześcach
Wilanowska 55
05-507 Słomczyn
Delegatura KO
w Warszawie
551 Rybak Marcin Radosław Niepubliczne Europejskie Gimnazjum Językowe
Józefa Piłsudskiego 47
05-120 Legoionowo
Delegatura KO
w Warszawie
552 RYBAŁTOWSKI ANTONI Gimnazjum nr 116 w Warszawie
Uprawna 9/17
02-967 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
553 Rybicka Matylda, Elizabeth Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
554 Rybicki Conrad Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
555 Rybitwa Martyna Gimnazjum Nr 2 w Sulejówku
Narutowicza 10
05-071 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
556 Rytel-Kuc Artur Stanisław Gimnazjum w Michałowicach
Szkolna 15
05-816 Michałowice
Delegatura KO
w Warszawie
557 Rzeczkowski Filip Jan Gimnazjum nr 1 w Raszynie
Unii Europejskiej 1
05-090 Raszyn
Delegatura KO
w Warszawie
558 Rżysko Zuzanna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
559 Sabak Aleksander Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
560 Sadlej Julia Anna Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
561 Samul Jakub Klemens Gimnazjum Nr 5
Jagiellońska 67
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
562 Sankowska Zofia Anna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
563 Sawicka Julia Gimnazjum nr 94 im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej
Na Uboczu 9
02-791 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
564 Schneyder Krystian Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
565 Schönthaler Gabriela Maria Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
566 Sekuła Marcel Tomasz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
567 Serafin Weronika Gimnazjum nr1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
568 Serowik Zuzanna Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
Afrykańska 11
03-966 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
569 Sieczka Zuzanna Gimnazjum w Nowej Iwicznej
Krasickiego 56
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
570 Siegień Adrianna Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana
Tyniecka 25
02-615 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
571 Siemiątkowska Ewa Maria Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
572 Sikora Bolesław Piotr Gimnazjum w Stanisławowie Pierwszym
J. Kazimierza 291
05-126 Nieporęt
Delegatura KO
w Warszawie
573 Sikorska Świetlana Joanna Prywatne Gimnazjum Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
574 Sikorska Paulina Dominika Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
575 Simon Jadwiga Maria Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
576 Sioda Piotr Andrzej Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
577 Sitarz Marta Adrianna Międzynarodowe Gimnazjum nr 51 \"Meridian\" szkoła z oddziałami dwujęzycznymi
Stokłosy 3
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
578 Siwiński Piotr Antoni Gimnazjum im. Marii Dąbrowskiej
Al. Marii Dąbrowskiej 12/20
05-806 Komorów
Delegatura KO
w Warszawie
579 Skiba Tomasz Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
580 Skibiński Mateusz Gimnazjum nr 15 w Warszawie
Siemieńskiego 6
02-106 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
581 Skibniewski Bartosz Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
582 Skłodowska Syliwa Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
583 Skolimowski Maciej Gimnazjum w Zespole Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II st nr 3 im. Grażyny Bacewicz w Warszawie
Tyszkiewicza 42
01 172 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
584 Skorupa Maria Publiczne Gimnazjum
Bema 73/75
01-244 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
585 Skowronek Bartosz Marek Gimnazjum w Mszczonowie
Szkolna 3
96-320 Mszczonów
Delegatura KO
w Warszawie
586 Skórska Alicja Agnieszka Gimnazjum w Mrokowie
M. Świątkiewicz 2 A
05-552 Wólka Kosowska
Delegatura KO
w Warszawie
587 Skriabin Natasza Martyna Gimnazjum nr 40 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie
Drewniana 8
00-345 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
588 Skrzeczkowska Natalia Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
589 Skrzyński Miłosz, Janusz Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
590 Skublicki Konrad Paweł Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
591 Skura Karolina, Anna Gimnazjum nr 3 w Grodzisku Maz.
L. Zondka 6
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
592 Słowikowski Mikołaj Benedykt Gimnazjum nr 131 w Warszawie
M. Drzymały 1
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
593 Smoleń Jan, Tadeusz Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
594 Smolińska Julia Gimnazjum z Odd. Int. nr 37 w Warszawie
Niska 5
00-179 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
595 SOBIERAJ MAKSYM Gimnazjum nr 116 w Warszawie
Uprawna 9/17
02-967 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
596 Sobieszek Adam Gimnazjum nr 119 w Warszawie
Klimatyczna 1
05-077 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
597 Sobońska Lidia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
598 Soćko Gabriela Maria Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
599 Sokal Zuzanna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
600 Solnicki Maciej Stanisław Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
601 Sośnicka Anna Małgorzata Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
602 Spalińska Rebeka Prywatne Gimnazjum nr 22 Lauder-Morasha szkoła umożliwiająca uczniom podtrzymywanie tożsamości narodowej i językowej mniejszości żydowskiej
Wawelberga 10
01-188 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
603 Sroczyńska Agnieszka Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
604 Stanek Mateusz Gimnazjum nr 125 w Warszawie
Kobiałka 49
03-044 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
605 Stankiewicz Iga Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Janusza Kusocińskiego w Łomiankach
Staszica 2
05-092 Łomianki
Delegatura KO
w Warszawie
606 Stańczyk Maja Alicja Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
607 Staszkiewicz Maria Anna Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
608 Stawiarski Aleksander Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
609 Stawiska Anna Michalina Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
610 Steć Jan Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
611 Stein Antonia Maria NoBell Gimnazjum
Mirkowska 39
05-520 Konstancin Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
612 Stewart John Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
613 Stróżański Paweł Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
614 Stryjek Mateusz, Jerzy Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
615 Strzelecka Hannah Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
616 Sudomir Maria Paulina Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
617 Sułkowksa Ewa Karolina Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
618 Sut Antoni Jan PUBLICZNE GIMNAZJUM W JÓZEFOSŁAWIU
Kameralna 11
05-509 JÓZEFOSŁAW - PIASECZNO
Delegatura KO
w Warszawie
619 Swan Oscar Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
620 Szafarz Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
621 Szafrański Józef Jeremiasz Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
622 Szar Igor Prywatne Gimnazjum im.Zofii i Jędrzeja Moraczewskich
Żeromskiego 18
05-070 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
623 Szczepański Krzysztof Jan Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
624 Szemet Michalina, Krystyna Gimnazjum im. K. Wojtyły w ZSP w Międzyborowie
Staszica 5
96-316 Międzyborów
Delegatura KO
w Warszawie
625 Szeromski Mateusz Łukasz Gimnazjum nr 81 w Warszawie
Rozłogi 10
01-310 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
626 Szewczyk Nina Gimnazjum w Lesznowoli
Szkolna 6
05-506 Lesznowola
Delegatura KO
w Warszawie
627 Szklarczyk Kacper Marcin Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
628 Szmygin Magdalena, Karolina Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 18 im. I. J. Paderewskiego
Angorska 2
03-913 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
629 Szrom Ziemowit Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
630 SZUBA MAŁGORZATA EDYTA Gimnazjum nr 122 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. gen. Charlesa de Gaullea w Warszawie
Vincenta van Gogha 1
03-188 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
631 Szulińska Kamila Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
632 Szumański Eryk Benedykt Gimnazjum nr 81 w Warszawie
Rozłogi 10
01-310 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
633 Szybiak Agnieszka Anna Publiczne Gimnazjum nr 2 w Kobyłce
E. Orzeszkowej 3/5
05-230 Kobyłka
Delegatura KO
w Warszawie
634 Szyłejko Kamila Joanna Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej
Grochowska 284
03-841 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
635 SZYMANOWSKA JULIA Gimnazjum nr 122 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. gen. Charlesa de Gaullea w Warszawie
Vincenta van Gogha 1
03-188 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
636 Szymczak Patrycja Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Ząbkach
Harcerska 9
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
637 Szyszkowski Michał Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
638 Ścigała Stanisław, Jan Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
639 Ścisło Barbara Bożena Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
640 Śliwowska Milena Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
641 Śmigielska Justyna Alicja Pierwsze Gimnazjum Autorskie im. Emanuela Bułhaka w Wesołej
Armii Krajowej 9 , Trakt Brzeski 63
05-075, 05-077 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
642 Śmigielska Maria Weronika Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
643 Śpiewak Maria Anna Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
644 Średniawa Patryk Grzegorz Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
645 Śródka Maria Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
646 Światek Krzysztof Piotr Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
647 Świerczewski Stanisław Gimnazjum im.ks. Aleksandra Fedorowicza w Izabelinie
3 Maja 49
05-080 Izabelin
Delegatura KO
w Warszawie
648 Talarczyk Joanna Maria Gimnazjum w Nowej Wsi
Główna 96
05-806 Nowa Wieś
Delegatura KO
w Warszawie
649 Tanczos Michał Gimnazjum w Brześcach
Wilanowska 55
05-507 Słomczyn
Delegatura KO
w Warszawie
650 Taraśkiewicz Krzysztof Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
651 Tchernev-Rowland Gregory Międzynarodowe Gimnazjum Europejskie w Warszawie International European School - Warsaw
Wiertnicza 140
02-952 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
652 Tkaczyk Sylwia Zuzanna Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
653 Tomaszewska Anna Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Janusza Kusocińskiego w Łomiankach
Staszica 2
05-092 Łomianki
Delegatura KO
w Warszawie
654 Tomaszewska Olga Anna Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
655 Tomaszewska Barbara Anna Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 133 w Warszawie
Warszawska 63
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
656 Tremblińska Karolina Publiczne Gimnazjum STO
Al.. Sztandarów 2
04-423 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
657 Troc Leszek Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
658 Troc Jakub Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
659 Trujnara Igor Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
660 Trybuchowicz-Mojski Marcin Prywatne Gimnazjum im.Rodziny Moraczewskich
Paderewskiego 29
05-070 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
661 Trzaska Michał Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych w Mysiadle
ul. Kwiatowa 28
05-515 Mysiadło
Delegatura KO
w Warszawie
662 Trzaskowska Nina Publiczne Gimnazjum nr 2 w Nowym Dworze Mazowieckim
Młodzieżowa 3
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
663 Trzaskowska Adrianna Maja Gimnazjum nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
664 Trznadel Jan Gimnazjum nr 143 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Jana Paderewskiego w Warszawie
Bartnicza 8
03-358 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
665 Trzoch Anna Magdalena Gimnazjum nr 1
M. Sasina 33
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
666 Tucharz Joanna Anna Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
667 Tulin Zuzanna Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
668 Turbański Krzysztof Janusz Gimnazjum nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
669 Turczyńska Kinga ( Maria) Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
670 Twardecka Ludwika Emilia Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
671 Twardokęs Krzysztof Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
672 Twardzisz Julia Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
673 Tylińska Maria India Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
674 Ulewicz Jerzy Antoni Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
675 Urban Jakub Gimnazjum Integracyjne Nr 5 w ZSI Nr 5
Szkolna 7
05-520 Konstancin
Delegatura KO
w Warszawie
676 Uzdowski Kacper Miłosz Międzynarodowe Gimnazjum Europejskie w Warszawie International European School - Warsaw
Wiertnicza 140
02-952 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
677 Valipur Kolti Daria Gimnazjum Prywatne nr 2
Jasielska 49/53
02-128 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
678 von Sadowska Małgorzata Hanna Społeczne Gimnazjum "Startowa"
Startowa 9
02-248 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
679 Wajs Aleksandra Barbara Salezjańskie Gimnazjum im. Św.Jana Bosko
Mickiewicza 35A
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
680 Walczak Anna Gimnazjum w Chylicach
Dworska 2
05-510 Konstancin -Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
681 Walo Patrycja Joanna Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 133 w Warszawie
Warszawska 63
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
682 Walusiak Bartosz Gimnazjum nr 29 w Warszawie
Bartosika 5
03-982 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
683 Ward Bron Mitchell Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 14 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
Obrzeźna 12a
02-691 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
684 WAROWNY MARIA ALEKSANDRA Gimnazjum nr 122 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. gen. Charlesa de Gaullea w Warszawie
Vincenta van Gogha 1
03-188 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
685 Warych Maksymilian Społeczne Gimnazjum nr 99 Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Powstańców Śląskich 67 a
01-355 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
686 Wasilewska Karolina Agata Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
687 Wasiluk Martyna Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
688 Wawer Julia Konstancja Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
689 Wawer Maciej Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 93 im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej w Warszawie
Szolc- Rogozińskiego 2
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
690 Wąsik Zofia Pola Publiczne Gimnazjum Kolegium Zakonu Pijarów
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
691 Wąsowska Paulina Gimnazjum nr 36 w Warszawie
Polna 7
00-625 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
692 Wąsowski Julian Andrzej Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana
Tyniecka 25
02-615 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
693 Weiss Paweł Gimnazjum nr 119 w Warszawie
Klimatyczna 1
05-077 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
694 Welc Gabriela Sabina Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
695 Wencewicz Sandra Wiesława Gimnazjum nr 11 w Warszawie
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
696 Weston Alexander David Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
697 Węgrzyn Monika Marta Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
698 Whiskerd-Węgorzewska Amelia Venice Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
699 Widz Agata Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
700 Wielgopolan Martyna Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
701 Wieliński Aleksander Jan Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
702 Więch Wiktoria Społeczne Gimnazjum nr 333 STO w Warszawie
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
703 Więcławek Julian Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
Afrykańska 11
03-966 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
704 Wikaliński Bartosz Jarosław Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
705 Wilanowska Alicja Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
706 Wilisz Jakub Gimnazjum w Zegrzu
Oficerska 3
05-131 Zegrze
Delegatura KO
w Warszawie
707 Wisniewska Aleksandra Eleonora Publiczne Gimnazjum
Bema 73/75
01-244 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
708 Wiślicz-Iwańczyk Olga Apolonia Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
709 Wiśniewska Lena, Zofia Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
710 Wiśniewska Julia, Aniela Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
711 Wiśniewski Mateusz Społeczne Gimnazjum Nr 14 STO
Bogusławskiego 6A
01-923 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
712 Wiśniewski Jacek Gimnazjum w Otrębusach
Piaseckiego 2
05-805 Otrębusy
Delegatura KO
w Warszawie
713 Witak Sonia Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
714 Witalis Małgorzata Anna Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
715 Witkowski Igor Michał Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
716 Witomski Gustaw Teodor Polsko-Francuskie Niepubliczne Gimnazjum \\\"La Fontaine\\\"
Wandy Rutkiewicz 2
02-956 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
717 WNUK MACIEJ Gimnazjum nr 4 w Pruszkowie
Hubala 4
05-800 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
718 Woch Jakub Jan Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
719 Wojciech Żuchowski Społeczne Gimnazjum nr 333 STO w Warszawie
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
720 Wojciechowski Piotr Jan Gimnazjum nr 56 w Warszawie
Filarecka 2
01-582 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
721 Wojda Brygida Publiczne Gimnazjum im. Izabelli i Bronisława Ryxów w Prażmowie
Fr. Ryxa 72
05-505 Prażmów
Delegatura KO
w Warszawie
722 Wojda Maurycy Adam Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
723 Wojtas Jan Paweł Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
724 Wojtyński Beniamin Michał Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
725 Wolski Marcel Mateusz PUBLICZNE GIMNAZJUM W JÓZEFOSŁAWIU
Kameralna 11
05-509 JÓZEFOSŁAW - PIASECZNO
Delegatura KO
w Warszawie
726 Wolski Piotr Paweł Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
727 Woroszył Amelia Społeczne Gimnazjum nr 99 Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Powstańców Śląskich 67 a
01-355 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
728 Woźniak Leon, Adam Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 18 im. I. J. Paderewskiego
Angorska 2
03-913 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
729 Woźniak Julia Antonina Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
730 Wójcicki Franciszek Publiczne Gimnazjum w Klembowie
Żymirskiego 68
05-205 Klembów
Delegatura KO
w Warszawie
731 Wójcik Krzysztof Prywatne Gimnazjum nr 1 "... AD ASTRA"
Piłsudskiego 93
05-270 Marki
Delegatura KO
w Warszawie
732 Wójcik Szymon Wiesław Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
733 Wrona Anna Maria Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
734 Wróbel Michał Tytus Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej
Grochowska 284
03-841 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
735 Wróbel Ksawery Piotr Gimnazjum nr 27 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Orląt Lwowskich
Gen. Romana Abrahama 10
03-982 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
736 Wróbel Urszula Maria Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
737 Wróbel Wiktoria Elżbieta Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
738 Wrzosek Aleksander Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
739 Wuczkowska Olga Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
740 Wuczyńki Antoni Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
741 Wudarczyk Jan Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
742 Wyrwał Kacper Jakub Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 14 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
Obrzeźna 12a
02-691 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
743 Yu Julia Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
744 Zaborowska Julia Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
745 Zając Agata, Eliza PUBLICZNE GIMNAZJUM W JÓZEFOSŁAWIU
Kameralna 11
05-509 JÓZEFOSŁAW - PIASECZNO
Delegatura KO
w Warszawie
746 Zając Jakub Gimnazjum nr 1 w Legionowie
Zakopiańska 4
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
747 Zajączkowska Maria Anna Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
748 Zalasa Jakub ( Marek) Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
749 Zaleski Wojciech Michał Gimnazjum nr 2 w Piasecznie
Aleja Kalin 30
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
750 Zalewska Aleksandra ( Marianna) Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
751 Zalewska Gabriela Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
752 Zaremba Patrycja Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
753 Zawadzki Bartosz Konrad Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
754 Zawicka Dominika julia Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
755 Zbaraski Mikołaj Stanisław Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
756 Zdort Maria Barbara Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. \"Polskich Olimpijczyków\"
Ostródzka 175
03- 289 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
757 ZDUNEK IZABELLA ANNA Gimnazjum nr 4 w Pruszkowie
Hubala 4
05-800 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
758 Zdziarska Jadwiga Teresa Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
759 Zdzieszek Aleksandra Gimnazjum nr 4 w Legionowie
Zegrzyńska 3
05-119 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
760 Zęgota Wojciech Grzegorz Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
761 Zieliński Michał Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
762 Ziemła Mateusz Marceli Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
763 Zientara Julia Magdalena Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
764 Zientek Natalia, Nikola Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
765 Ziomek Marta Magdalena Międzynarodowe Gimnazjum Europejskie w Warszawie International European School - Warsaw
Wiertnicza 140
02-952 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
766 Ziółkowski Marcin Łukasz Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
767 Zmelonek-Mulligan Nina Społeczne Gimnazjum nr 31
Wolność 2a
01-018 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
768 Znidericz Andrzej Gimnazjum nr 119 w Warszawie
Klimatyczna 1
05-077 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
769 Zychowicz Marta Dominika Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
770 Zydorowicz Izabella, Natalia Katolickie Gimnazjum Nr 15 im. Ks. Jerzego Popiełuszki
Ogrodowa 3a
00-893 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
771 Żak Marta Magdalena Gimnazjum nr 4 w Słomczynie
Wilanowska 218
05-507 Słomczyn
Delegatura KO
w Warszawie
772 Żero Monika Gimnazjum nr 94 im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej
Na Uboczu 9
02-791 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
773 Żmijewski Karol Jan Niepubliczne Europejskie Gimnazjum Językowe
Józefa Piłsudskiego 47
05-120 Legoionowo
Delegatura KO
w Warszawie
774 Żukowska Agata Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
775 Żuraw Mikołaj Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016