LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS HISTORYCZNY
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię™ Nazwa szkoły Delegatura KO
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Akpang Barbara Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
2 Biernat Patryk Sebastian PUBLICZNE GIMNAZJUM W NARUSZEWIE

09-152 NARUSZEWO
Delegatura KO
w Ciechanowie
3 Burkacki Filip Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów Polskich w Przasnyszu
Orlika 48
06-300 PRZASNYSZ
Delegatura KO
w Ciechanowie
4 CZAPLICKA EMILIA ANNA Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pułtusku
Marii Konopnickiej 5
06-100 PUŁTUSK
Delegatura KO
w Ciechanowie
5 Domański Jan Jakub Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
6 Drobot Przemysław Publiczne Gimnazjum nr 3
New Britain 1
06-100 Pułtusk
Delegatura KO
w Ciechanowie
7 GIEŁZAKOWSKA DARIA SYLWIA Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pułtusku
Marii Konopnickiej 5
06-100 PUŁTUSK
Delegatura KO
w Ciechanowie
8 Góralska Anna Gimnazju im. Władysława Jagiełły w Czerwińsku nad Wisłą
Warszawska 1
09-150 Czerwińsk nad Wisłą
Delegatura KO
w Ciechanowie
9 JABŁOŃSKA JULIA Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pułtusku
Marii Konopnickiej 5
06-100 PUŁTUSK
Delegatura KO
w Ciechanowie
10 Jagielska Dominika Małgorzata Publiczne Gimnazjum nr 1 w Zatorach
Jana Pawła II 69
07-217 Zatory
Delegatura KO
w Ciechanowie
11 Jaworska Julia Gimnazjum nr 1 w Ciechanowie
Orylska 3
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
12 Jędrzejewski Michał Gimnazjum nr 3
17 Stycznia 17
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
13 Kaźmierczak Natalia Publiczne Gimnazjum nr 3
New Britain 1
06-100 Pułtusk
Delegatura KO
w Ciechanowie
14 Klimczewski Mateusz Gimnazju im. Władysława Jagiełły w Czerwińsku nad Wisłą
Warszawska 1
09-150 Czerwińsk nad Wisłą
Delegatura KO
w Ciechanowie
15 Klimkowska Julia Katarzyna Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
16 Kołodziejski Bartłomiej Mieczysław Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
17 Krokwa Julita Alicja Publiczne Gimnazjum

09-164 Dzierzążnia
Delegatura KO
w Ciechanowie
18 Kuczera Arkadiusz Gimnazju im. Władysława Jagiełły w Czerwińsku nad Wisłą
Warszawska 1
09-150 Czerwińsk nad Wisłą
Delegatura KO
w Ciechanowie
19 Lubański Dawid ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W GOŁYMINIE - OŚRODKU PUBLICZNE GIMNAZJUM
Ks. Michalaka 10C
06-420 GOŁYMIN - OŚRODEK
Delegatura KO
w Ciechanowie
20 Mossakowski Michał Publiczne Gimnazjum

09-164 Dzierzążnia
Delegatura KO
w Ciechanowie
21 Nawrocki Sławomir Gimnazjum TWP
Kraszewskiego 8A
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
22 Obojska Gabriela PUBLICZNE GIMNAZJUM W NARUSZEWIE

09-152 NARUSZEWO
Delegatura KO
w Ciechanowie
23 OLIWIA MARIA ZAJĄC Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pułtusku
Marii Konopnickiej 5
06-100 PUŁTUSK
Delegatura KO
w Ciechanowie
24 Orłowska Katarzyna Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Miejskim Zespole Szkoł nr 2
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
25 Paruszewski Patryk Gimnazju im. Władysława Jagiełły w Czerwińsku nad Wisłą
Warszawska 1
09-150 Czerwińsk nad Wisłą
Delegatura KO
w Ciechanowie
26 Piekut Kamil Gimnazju im. Władysława Jagiełły w Czerwińsku nad Wisłą
Warszawska 1
09-150 Czerwińsk nad Wisłą
Delegatura KO
w Ciechanowie
27 Piotrowska Aleksandra Gimnazju im. Władysława Jagiełły w Czerwińsku nad Wisłą
Warszawska 1
09-150 Czerwińsk nad Wisłą
Delegatura KO
w Ciechanowie
28 Roguski Szymon PUBLICZNE GIMNAZJUM W NARUSZEWIE

09-152 NARUSZEWO
Delegatura KO
w Ciechanowie
29 ROMANOWSKI MIKOŁAJ Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pułtusku
Marii Konopnickiej 5
06-100 PUŁTUSK
Delegatura KO
w Ciechanowie
30 Seweryniak Zuzanna Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
31 Słabkowska Aleksandra Gimnazjum nr 2 w Żurominie
Wiatraczna 16
09-300 Żuromin
Delegatura KO
w Ciechanowie
32 Smolińska Maria Karolina Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
33 STRĄCZEWSKA OLIWIA Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pułtusku
Marii Konopnickiej 5
06-100 PUŁTUSK
Delegatura KO
w Ciechanowie
34 ŚWIADKOWSKI DAWID Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pułtusku
Marii Konopnickiej 5
06-100 PUŁTUSK
Delegatura KO
w Ciechanowie
35 Świątkowska Hanna Publiczne Gimnazjum nr 3
New Britain 1
06-100 Pułtusk
Delegatura KO
w Ciechanowie
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Decewicz Magdalena Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie
Geodetów 45
07-200 WYSZKÓW
Delegatura KO
w Ostrołęce
2 Drużyńska Martyna Gimnazjum Publiczne nr 4
Szkoły Podchorążych Piechoty 1
07-310 Ostrów Mazowiecka
Delegatura KO
w Ostrołęce
3 GODLEWSKI RADOSŁAW GMINNE GIMNAZJUM
Srebińska 12a
07-305 ANDRZEJEWO
Delegatura KO
w Ostrołęce
4 Jary Bartosz Gimnazjum Publiczne nr 1
Partyzantów 39
07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
5 Jurczyk Krzysztof Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie
Geodetów 45
07-200 WYSZKÓW
Delegatura KO
w Ostrołęce
6 Kijak Klaudia Justyna Gimnazjum Nr 5
Berlinga 5
07-410 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
7 Kołakowski Kamil Gimnazjum Nr 5
Berlinga 5
07-410 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
8 Krzepicki Wojciech Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie
Geodetów 45
07-200 WYSZKÓW
Delegatura KO
w Ostrołęce
9 Macioch Anna Gimnazjum Publiczne nr 4
Szkoły Podchorążych Piechoty 1
07-310 Ostrów Mazowiecka
Delegatura KO
w Ostrołęce
10 Ołdak Grzegorz Iwo Gimnazjum nr 1
gen. Józefa Hallera 12
07-410 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
11 POPŁAWSKI BARTOSZ GMINNE GIMNAZJUM
Srebińska 12a
07-305 ANDRZEJEWO
Delegatura KO
w Ostrołęce
12 Prusaczyk Kacper Gimnazjum Nr 2 im. Danuty Siedzikówny \\\"Inki\\\"
Jaracza 5
07-409 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
13 Puławska Aleksandra Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie
Geodetów 45
07-200 WYSZKÓW
Delegatura KO
w Ostrołęce
14 Rafalik Patrycja Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Jasienicy
Pawła Jasienicy 23
07-304 JASIENICA
Delegatura KO
w Ostrołęce
15 Stepnowska Wiktoria Gimnazjum Nr 2 im. Danuty Siedzikówny \\\"Inki\\\"
Jaracza 5
07-409 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
16 Tyszka Aleksander Gimnazjum Publiczne nr 1
Partyzantów 39
07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
17 Wanat Bartosz Gimnazjum
Dojazdowa 14a
07-415 OLSZEWO-BORKI
Delegatura KO
w Ostrołęce
18 Wybraniak Julia Gimnazjum im. Jana Pawła II - Papieża Polaka w Starym Lubotyniu
Stary Lubotyń 7
07-303 STARY LUBOTYŃ
Delegatura KO
w Ostrołęce
19 Zabora Zofia Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Komorowie
Mazowiecka 81
07-310 KOMOROWO
Delegatura KO
w Ostrołęce
20 Żerańska Julia Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krasnosielcu
Ogrodowa 2A
06-212 KRASNOSIELC
Delegatura KO
w Ostrołęce
Delegatura KO w Pł‚ocku
1 Błaszczak Karolina Gimnazjum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Słupnie
Kościelna 16
09-472 Słupno
Delegatura KO
w Płocku
2 Dobek Mikołaj Jan Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
3 Grabarczyk Jakub Niepubliczne Gimnazjum Katolickie w Sikorzu
Sikórz 83A
09-413 Sikórz
Delegatura KO
w Płocku
4 Ipatow Weronika Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
5 Kaczorowska Elżbieta Anna Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gozdowie
K.Gozdawy 21
09-213 Gozdowo
Delegatura KO
w Płocku
6 Kowalska Julia Niepubliczne Gimnazjum Katolickie w Sikorzu
Sikórz 83A
09-413 Sikórz
Delegatura KO
w Płocku
7 Krawczyk Jakub Gimnazjum nr 3 w Płocku
Krakówka 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
8 Laskowska Alicja Gimnazjum nr 1 w Gostyninie
Polna 36
09-500 Gostynin
Delegatura KO
w Płocku
9 Łątka Martyna Gimnazjum im. Władysława Stanisława Reymonta
Szkolna 14
09-400 Maszewo Duże
Delegatura KO
w Płocku
10 Majewski Szymon Niepubliczne Gimnazjum Katolickie w Sikorzu
Sikórz 83A
09-413 Sikórz
Delegatura KO
w Płocku
11 Markiewicz Maciej Gimnazjum nr 1 w Gostyninie
Polna 36
09-500 Gostynin
Delegatura KO
w Płocku
12 Nowak Grzegorz Gimnazjum im. Władysława Stanisława Reymonta
Szkolna 14
09-400 Maszewo Duże
Delegatura KO
w Płocku
13 Pielat Kacper Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
14 Ruciński Piotr Marcin Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
15 Siemieniako Przemysław Gimnazjum nr 5 w Płocku
Królowej Jadwigi 4
09-400 Płock
Delegatura KO
w Płocku
16 Szelągowska Klaudia Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
17 Zaniewski Oliver Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
18 Ziółkiewicz Arkadiusz Gimnazjum w Małej Wsi
Kochanowskiego 17
09-460 Mała Wieś
Delegatura KO
w Płocku
19 Zwolan Jan Edward Niepubliczne Gimnazjum Katolickie w Sikorzu
Sikórz 83A
09-413 Sikórz
Delegatura KO
w Płocku
20 Żbikowski Jakub Kacper Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
Delegatura KO w Radomiu
1 Bartos Jan Publiczne Gimnazjum Gminne im. Armii Krajowej w Iłży
Bodzentyńska 45
27-100 Iłża
Delegatura KO
w Radomiu
2 Bolek Jakub, Jan Publiczne Gimnazjum Nr 8 w Radomiu
Piastowska 17
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
3 Chmielowiec Julia Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
Delegatura KO
w Radomiu
4 Chrząstowski Krzysztof Publiczne Gimnazjum w Natolinie
Natolin 59
26-613 Radom 15
Delegatura KO
w Radomiu
5 Durka Bartosz Maciej Publiczne Gimnazjum
Warszawska 24
05-660 Warka
Delegatura KO
w Radomiu
6 Gawryjołek Aleksandra Publiczne Gimnazjum im. Stefana Żeromskiego w Policznie
Żeromskiego 44
26-720 Policzna
Delegatura KO
w Radomiu
7 Główka Filip Konrad Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
8 Grabowski Paweł Publiczne Gimnazjum Nr 13 w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
9 Grzelak Michał Publiczne Gimnazjum w Głowaczowie
Warecka 10
26-903 Głowaczów
Delegatura KO
w Radomiu
10 Grzybek Aleksandra Publiczne Gimnazjum im. Stefana Żeromskiego w Policznie
Żeromskiego 44
26-720 Policzna
Delegatura KO
w Radomiu
11 Jędrasek Tomasz Wiktor Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
12 Kmita Katarzyna Publiczne Gimnazjum Nr 13 w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
13 Kopycka Małgorzata Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
14 Kotur Kacper Publiczne Gimnazjum w Wieniawie
Szkolna 6
26-432 Wieniawa
Delegatura KO
w Radomiu
15 Krupa Sandra Publiczne Gimnazjum w Solcu nad Wisłą
Kościuszki 20
27-320 Solec nad Wisłą
Delegatura KO
w Radomiu
16 Łoś Jakub Publiczne Gimnazjum Nr 13 w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
17 Michałek Szymon Gimnazjum w Lipsku
Zwoleńska 16 a
27-300 Lipsko
Delegatura KO
w Radomiu
18 Morgaś Bartłomiej Zespół Szkół Samorządowych w Chotczy Gimnazjum

27-312 Chotcza
Delegatura KO
w Radomiu
19 Pachucy Maciej Publiczne Gimnazjum nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Wojtyły w Radomiu
Rapackiego 24
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
20 Pasek Klaudia Angelika Publiczne Gimnazjum w Natolinie
Natolin 59
26-613 Radom 15
Delegatura KO
w Radomiu
21 Piasecka Kornelia Publiczne Gimnazjum nr 1 w Szydłowcu
WSCHODNIA 57
26-500 SZYDŁOWIEC
Delegatura KO
w Radomiu
22 Płachecki Kacper Szymon Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
Delegatura KO
w Radomiu
23 Rojek Marek Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
Delegatura KO
w Radomiu
24 Romanowski Michał Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
25 Starczewski Adrian Publiczne Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Białobrzegach
REYMONTA 13
26-800 BIAŁOBRZEGI
Delegatura KO
w Radomiu
26 Stefanowicz Krystian Publiczne Gimnazjum w Głowaczowie
Warecka 10
26-903 Głowaczów
Delegatura KO
w Radomiu
27 Stysiek Krzysztof, Bolesław Publiczne Gimnazjum Nr 8 w Radomiu
Piastowska 17
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
28 Szabelak Grzegorz Marek Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
29 Ścierska Julia Maria Gimnazjum Publiczne w Gielniowie
Szkolna 5
26-434 Gielniów
Delegatura KO
w Radomiu
30 Walczak Sebastian Publiczne Gimnazjum w Jedlińsku
Marii Konopnickiej 2
26-660 Jedlińsk
Delegatura KO
w Radomiu
31 Zielińska Natalia Zofia Publiczne Gimnazjum w Natolinie
Natolin 59
26-613 Radom 15
Delegatura KO
w Radomiu
Delegatura KO w Siedlcach
1 Góźdź Aleksandra Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Woli Rębkowskiej
Długa 90
08-410 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
2 Jaworski Michał Publiczne Gimnazjum w Gończycach
Gończyce 106
08-460 Sobolew
Delegatura KO
w Siedlcach
3 Kowalczyk Patrycja Publiczne Gimnazjum
Siedlecka 202
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
4 Łyżwiński Maciej Emil Gimnazjum im. C. K. Norwida
Staszica 11
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
5 Małyszko Klaudia Wioletta Zespół Publicznych Placówek Oświatowych im. Odzyskania Niepodległości -Gimnazjum
-
08-205 Stara Kornica 172
Delegatura KO
w Siedlcach
6 Paździor Jakub Gimnazjum im. Bohaterów Akcji V2
3 Maja 27
08-220 Sarnaki
Delegatura KO
w Siedlcach
7 Piwowarczyk Anna Publiczne Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Sekulska 10
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
8 Szewczyk Jan Gimnazjum im. C. K. Norwida
Staszica 11
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
Delegatura KO w Warszawie
1 Acheson Daniel Vincent Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Janusza Kusocińskiego w Łomiankach
Staszica 2
05-092 Łomianki
Delegatura KO
w Warszawie
2 Acheson Victoria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
3 Ambroziak Bartosz Piotr Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. \"Polskich Olimpijczyków\"
Ostródzka 175
03- 289 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
4 Arczewski Szymon Piotr Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
5 Bakuła Aleksander Leszek Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
6 Banasiewicz Bartłomiej Seweryn Gimnazjum nr 14 z Oddzialami Integracyjnymi w Warszawie
Barska 32
02-315 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
7 Bartoszek Krzysztof Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
8 Bielski Krzysztof Gimnazjum nr 11 w Warszawie
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
9 Biernacka Patrycja Gimnazjum Nr 1 w Sulejówku
Idzikowskiego 2A
05-070 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
10 Bloch Aleksander Piotr Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
11 BORECKA ALEKSANDRA MARIA Gimnazjum nr 4 w Pruszkowie
Hubala 4
05-800 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
12 Brańko Katarzyna Maria Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
13 Chlebowski Krzysztof Jan Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
14 Chmielewski Jan Gimnazjum nr 4 w Otwocku
Szkolna 31
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
15 Chojnacki Mateusz Salezjańskie Gimnazjum im. Św.Jana Bosko
Mickiewicza 35A
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
16 Chróst Jakub Społeczne Gimnazjum Nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Jana Nowaka - Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
17 Ciećwierz Bartłomiej Jan Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
18 Cieśla Mateusz Gimnazjum nr 2 w Piasecznie
Aleja Kalin 30
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
19 Damięcki Michał Krzysztof Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Ząbkach
Harcerska 9
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
20 Ducka Lidia Julia Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
21 Dzieniszewski Paweł Gimnazjum nr 120 im. Noblistów Polskich
ul. Armii Krajowej 39
05-075 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
22 Erhardt Maja Gimnazjum nr 101 w Warszawie
Poezji 5
04-994 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
23 Fiedoruk Antoni "ŻAGLE"Gimnazjum Stowarzyszenia "Sternik"
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
24 Filipiuk Mateusz Piotr Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
25 Floriańczyk Hubert Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
26 Frączek Mateusz Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
27 Furmanek Karol Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
28 Gawęda Michał Jakub Gimnazjum Niepubliczne Fundacji "Nauka i Wiedza"
Stryjeńskich 21
02-791 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
29 Gawron Jan Jakub Gimnazjum nr 4 w Otwocku
Szkolna 31
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
30 Geneja Michał Społeczne Gimnazjum nr 99 Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Powstańców Śląskich 67 a
01-355 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
31 GMYREK GRZEGORZ Gimnazjum nr 4 w Pruszkowie
Hubala 4
05-800 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
32 Gołacka Anna Prywatne Gimnazjum Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
33 Goworowska Aleksandra Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
Afrykańska 11
03-966 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
34 Gralka Jakub Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
35 Gruchalski Michał Jacek Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 14 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
Obrzeźna 12a
02-691 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
36 Grzywacz Jakub Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 104 w Warszawie w Zespole Szkół nr 120
Wilgi 19
04-831 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
37 Guzik Mateusz Marcin Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
38 Hardecki Andrzej Prywatne Gimnazjum im.Zofii i Jędrzeja Moraczewskich
Żeromskiego 18
05-070 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
39 Herman Stanisław Maria Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
40 Janicki Maurycy Gomez Gimnazjum Prywatne nr 2
Jasielska 49/53
02-128 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
41 Jełowicki Michał Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
42 Kowalczuk Anna Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
43 Kozak Jan Michał Salezjańskie Gimnazjum im. Św.Jana Bosko
Mickiewicza 35A
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
44 Koziar Adrian Gimnazjum nr 4 z oddz. integ
1Maja 19
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
45 Krupa Dawid Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
46 Kulikowska Aleksandra Katarzyna Gimnazjum nr 4 w Otwocku
Szkolna 31
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
47 Kuźma Fryderyk Mariusz Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
48 Lewandowski Natan Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 14 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
Obrzeźna 12a
02-691 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
49 Lis Karolina Gimnazjum nr 118 im. Pierwszej Kompanii Kadrowej
Krótka 1
05-075 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
50 Lis Przemysław Łukasz Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
51 Liszewski Jerzy, Adam Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
52 Łasek Maciej Piotr Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
53 Łuczak Szymon Grzegorz Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
54 Łukomski Mateusz Krzysztof Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
55 Machulski Wojciech Amadeusz Gimnazjum nr 12
św. Bonifacego 10
02-914 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
56 Magielski Jan Henryk Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
57 Majewski Hubert Remigiusz Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
58 Marciniak Joanna Gimnazjum nr 4 z oddz. integ
1Maja 19
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
59 Marczuk Oliwia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
60 Mazowiecki Piotr Łukasz Prywatne Gimnazjum im.Rodziny Moraczewskich
Paderewskiego 29
05-070 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
61 Mędrzycka Justyna Dominika Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
62 Mikulska Magdalena Irena Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
63 Milas Bartłomiej Gimnazjum nr 128 z oddz. int. w Warszawie
Dwóch Mieczy 5
04-491 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
64 Milczak Filip Gimnazjum nr 1 w Pruszkowie
Helenowska 3
05-804 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
65 Mitkowski Krzysztof Mateusz Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
66 Nahorny Jakub Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
67 Natorski Paweł Mateusz Gimnazjum nr 11 w Warszawie
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
68 Nawrotek Konrad Paweł Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
69 Nowak Franciszek Stanisław Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
70 Nowak Wiktoria Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 14 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
Obrzeźna 12a
02-691 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
71 Nowakowska Aleksandra Wiktoria Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
72 Olejniczak Gabriela Magdalena Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
73 Olek Weronika Gimnazjum nr 118 im. Pierwszej Kompanii Kadrowej
Krótka 1
05-075 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
74 Olszewski Krzysztof Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
75 Ostrowski Cezary Michał Gimnazjum nr 76 w Warszawie
Gwiaździsta 35
01-651 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
76 Pantak Adam Szymon Gimnazjum nr 2 w Piasecznie
Aleja Kalin 30
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
77 Pawłowska Karina Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 14 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
Obrzeźna 12a
02-691 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
78 Pęcak Fabian Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
79 Phan Paulina Tramy Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
80 Piątkowska Emilia Aleksandra Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
81 Pieniak Jakub Michał Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
82 Piotrowicz Filip, Karol Katolickie Gimnazjum Nr 15 im. Ks. Jerzego Popiełuszki
Ogrodowa 3a
00-893 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
83 Piotrowski Filip Zespół Szkół w Wieliszewie, Gminne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Wieliszewie
Kościelna 27
05-135 Wieliszew
Delegatura KO
w Warszawie
84 Poniedziałek Jan Dariusz Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
85 Potrzebowska Julia Gimnazjum w Chylicach
Dworska 2
05-510 Konstancin -Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
86 Prokurat Marta Społeczne Gimnazjum Nr 27 STO im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
87 Przypaśniak Zofia Salezjańskie Gimnazjum im. Św.Jana Bosko
Mickiewicza 35A
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
88 Pytlarczyk Piotr Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
Afrykańska 11
03-966 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
89 Retwiński Hubert Wiktor Gimnazjum Prywatne nr 2
Jasielska 49/53
02-128 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
90 Rogoziński Bartłomiej Gimnazjum nr 73 w Warszawie
J. Conrada 6
01-922 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
91 Rybak Konrad Wiktor Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
92 Rycharski Radosław Maciej Miejskie Gimnazjum w Zielonce
Łukasińskiego 1/3
05-220 Zielonka
Delegatura KO
w Warszawie
93 Salamon Mateusz Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
94 Siwiński Grzegorz Gimnazjum nr 120 im. Noblistów Polskich
ul. Armii Krajowej 39
05-075 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
95 Skołożyński Szymon Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
96 Słojewski Adam Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
97 Słoma Marcin Publiczne Gimnazjum
Bema 73/75
01-244 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
98 Snopczyński Jan Zdzisław Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
99 Sokołowski Fanciszek Jan Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
100 Soszyńska Natalia Kinga Gimnazjum nr 120 im. Noblistów Polskich
ul. Armii Krajowej 39
05-075 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
101 Srivastava Anita Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
102 Stanisławski Jan Gimnazjum nr 119 w Warszawie
Klimatyczna 1
05-077 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
103 Staroń Jan Paweł Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
104 Starzyński Antoni Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
105 Stefanowicz Wojciech Michał Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
106 Stefański Grzegorz Gimnazjum im. św. Jana Pawła II w Nadarzynie
Żółwińska 41
05-830 Nadarzyn
Delegatura KO
w Warszawie
107 Sucharski Mateusz Jan Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
108 Sypniewski Igor Piotr Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
109 Szafarowicz Oskar Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
110 Szafrański Józef Jeremiasz Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
111 Szarko Jan Gimnazjum nr 128 z oddz. int. w Warszawie
Dwóch Mieczy 5
04-491 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
112 Szostek Aleksandra Julia Gimnazjum nr 125 w Warszawie
Kobiałka 49
03-044 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
113 Świtkiewicz Ryszard, Jan Publiczne Gimnazjum w Podkowie Leśnej
Jana Pawła II 20
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
114 Tkaczyk Weronika, Honorata Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
115 Tylińska Maria India Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
116 Urban Antoni Maria Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
117 Walczak Mariusz Gimnazjum Nr 5
Jagiellońska 67
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
118 Walczyk Mateusz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
119 Walkowiak Joanna Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
120 Wierska Afra Aniela Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
121 Wieteska Kamil Gimnazjum nr 118 im. Pierwszej Kompanii Kadrowej
Krótka 1
05-075 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
122 Witkowski Maciej, Zygmunt Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
123 Wojtala Julian Adam Gimnazjum w Bartnikach
Miodowa
96-332 Radziwiłłów
Delegatura KO
w Warszawie
124 Wołkowycka Iga Gimnazjum im. św. Jana Pawła II w Nadarzynie
Żółwińska 41
05-830 Nadarzyn
Delegatura KO
w Warszawie
125 Wróblewska Weronika Gimnazjum nr 120 im. Noblistów Polskich
ul. Armii Krajowej 39
05-075 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
126 Wymiatał Alicja Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 14 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
Obrzeźna 12a
02-691 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
127 Zadrożny Adam Gimnazjum w Wielgolesie

05-334 Latowicz
Delegatura KO
w Warszawie
128 Zajkowski Maciej Gimnazjum nr 101 w Warszawie
Poezji 5
04-994 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
129 Zarzycka Martyna Anna Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
130 Zdebiak Maria Sabina Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
131 Zieliński Karol Michał Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016