WYNIKI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły Laureat / Finalista
1 Augustyn Jacek Karol Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
LAUREAT
2 Bielowicki Franciszek Jan Społeczne Gimnazjum nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
LAUREAT
3 Bitkowska Nina Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
LAUREAT
4 Bombik Julia Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
LAUREAT
5 Chyła Zofia Aniela Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
LAUREAT
6 Czechowski Patryk Publiczne Gimnazjum nr 2 w Ząbkach
Batorego 37
05-091 Ząbki
LAUREAT
7 Danelski Dominik Maciej Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
LAUREAT
8 Dąbrowski Bartłomiej Henryk Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
LAUREAT
9 Floriańczyk Hubert Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
FINALISTA
10 Gdańska Karolina Maja Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
FINALISTA
11 Gierek Agata Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
LAUREAT
12 Giertych Maria Faustyna \\\"STRUMIENIE\\\" Gimnazjum Stowarzyszenia \\\"Sternik\\\"
3 maja 129
05-420 Józefów
LAUREAT
13 Giraudo Mateusz Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
FINALISTA
14 Hinc Aleksandra Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
FINALISTA
15 Hyrlik Piotr Aleksander Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
LAUREAT
16 Iwoła Bartosz Gimnazjum w Żółwinie
Szkolna 39
05-807 Podkowa Leśna
LAUREAT
17 Jagodzińska Joanna Daniela Społeczne Gimnazjum nr 333 STO w Warszawie
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
LAUREAT
18 Jastrzębski Marcin Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
LAUREAT
19 Kaczmarek Jakub Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
LAUREAT
20 Kaczorowska Elżbieta Anna Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gozdowie
K.Gozdawy 21
09-213 Gozdowo
LAUREAT
21 Kaczyński Michał Piotr Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
LAUREAT
22 Kędziora Maciej Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
LAUREAT
23 Klimek Rafał Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
LAUREAT
24 Kmiecik Maja Agata Społeczne Gimnazjum nr 333 STO w Warszawie
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
LAUREAT
25 Kobiałka Franiciszek Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
LAUREAT
26 Kokosza Maciej Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
FINALISTA
27 Korpacz Marta Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
FINALISTA
28 Kownacki Jan Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
LAUREAT
29 Kozłowska Zuzanna Maria Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
FINALISTA
30 Krajewski Hoang Viet Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
LAUREAT
31 Kulpa Łukasz Radosław Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
LAUREAT
32 Łukaszuk Michał Jan Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
LAUREAT
33 Łukomski Mateusz Krzysztof Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
LAUREAT
34 Mackiewicz Małgorzata Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej
Grochowska 284
03-841 Warszawa
FINALISTA
35 Magielski Jan Henryk Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
LAUREAT
36 Matuszczak Bartłomiej Paweł Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II
Parznice 53
26-624 Kowala
FINALISTA
37 Matysek Mateusz Gimnazjum w Chylicach
Dworska 2
05-510 Konstancin -Jeziorna
LAUREAT
38 Mazowiecki Piotr Łukasz Prywatne Gimnazjum im.Rodziny Moraczewskich
Paderewskiego 29
05-070 Sulejówek
LAUREAT
39 Michalec Mateusz Jakub Gimnazjum w Lipsku
Zwoleńska 16 a
27-300 Lipsko
FINALISTA
40 Michalik Marta Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
LAUREAT
41 Michalski Rafał Grzegorz Prywatne Gimnazjum im.Rodziny Moraczewskich
Paderewskiego 29
05-070 Sulejówek
LAUREAT
42 Mierzejewska Olga Gimnazjum nr 1
gen. Józefa Hallera 12
07-410 OSTROŁĘKA
FINALISTA
43 Milewska Zuzanna Magdalena Społeczne Gimnazjum nr 333 STO w Warszawie
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
LAUREAT
44 Mironiak Paweł Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Kozienicach
Nowy Świat 24
26-900 Kozienice
FINALISTA
45 Misarko Aleksandra Justyna Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
LAUREAT
46 Molenda Sara, Maria Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
LAUREAT
47 NAWACKA AGATA WANDA Gimnazjum nr 116 w Warszawie
Uprawna 9/17
02-967 Warszawa
LAUREAT
48 Niechciał Anna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
FINALISTA
49 Nitkowski Maciej Stefan Gimnazjum nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
FINALISTA
50 Orzełowska Julia Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
LAUREAT
51 Orzyłowski Michał Gimnazjum nr 132 z Oddziałami Integracyjnymi
Dzieci Warszawy 42
02-495 Warszawa
FINALISTA
52 Pałucki Władysław Józef Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
LAUREAT
53 Pantak Adam Szymon Gimnazjum nr 2 w Piasecznie
Aleja Kalin 30
05-500 Piaseczno
FINALISTA
54 Partyka Janusz Witold Gimnazjum nr 1 w Piastowie
Pułaskiego 6/8
05-820 Piastów
FINALISTA
55 Pawlak Grzegorz Stanisław Społeczne Gimnazjum nr 333 STO w Warszawie
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
LAUREAT
56 Piątkowski Michał Mikołaj Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
LAUREAT
57 Pipka Kornelia Maria \\\"STRUMIENIE\\\" Gimnazjum Stowarzyszenia \\\"Sternik\\\"
3 maja 129
05-420 Józefów
LAUREAT
58 Piwiński Maksymilian Roman Gimnazjum w Lesznowoli
Szkolna 6
05-506 Lesznowola
FINALISTA
59 Pluta Natalia Anna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
FINALISTA
60 PYCH MARTA IRENA Gimnazjum nr 4 w Pruszkowie
Hubala 4
05-800 Pruszków
LAUREAT
61 Rajewska Joanna Maria Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
FINALISTA
62 Rećko Michał Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
LAUREAT
63 Rosa Maksymilian Aleksander Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
FINALISTA
64 Satkowski Michał Krzysztof Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
LAUREAT
65 Sikorska Julia Społeczne Gimnazjum Nr 27 STO im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
FINALISTA
66 Skierkowska Martyna Barbara Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
LAUREAT
67 Skowroński Mark Teodor Publiczne Gimnazjum nr 2 w Ząbkach
Batorego 37
05-091 Ząbki
FINALISTA
68 Skrzypczyk Julia Gimnazjum Nr 1 w Sulejówku
Idzikowskiego 2A
05-070 Sulejówek
LAUREAT
69 Sroka Jan Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
FINALISTA
70 Strąk Jan Michał Gimnazjum nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Chełmska 23
00-724 Warszawa
LAUREAT
71 Szeląg Stanisław Antoni Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
LAUREAT
72 Szornak Jan Andrzej Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
LAUREAT
73 Ślusarski Michał Prywatne Gimnazjum nr 5 im. W. Szymborskiej
Wał Miedzeszyński 141
04-987 Warszawa
FINALISTA
74 Tabor Amelia Ewa Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
LAUREAT
75 Toczewski Iwo Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
LAUREAT
76 Wiśniewska Danuta Agnieszka Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
FINALISTA
77 Włoszek Gabriela Gimnazjum nr 117 w Warszawie
Gubinowska 28/30
02-956 Warszawa
LAUREAT
78 Wojciechowski Jakub Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
FINALISTA
79 Wojtas Jan Paweł Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
FINALISTA
80 Zaborowska Julia Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
FINALISTA
81 Zawadzki Tomasz ZESPÓŁ SZKÓŁ - GIMNAZJUM
JANA PAWŁA II 5
08-107 PAPROTNIA
FINALISTA
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016