LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS BIOLOGICZNY
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły
1 Abramczyk Beniamin Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
2 Adamowicz Łukasz Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
3 Andrulonis Natalia Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
4 Baran Karolina Gimnazjum nr 2 w Grodzisku Maz.
W. Westfala 3
05-827 Grodzisk Mazowiecki
5 Bąk Julia Społeczne Gimnazjum "Wyspianum"
Wyspiańskiego 3
06-500 Mława
6 Białek Mateusz Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
7 Borucka Kamila, Justyna Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. \"Polskich Olimpijczyków\"
Ostródzka 175
03- 289 Warszawa
8 Bylińska Julia Anna Publiczne Gimnazjum nr 2 w Nowym Dworze Mazowieckim
Młodzieżowa 3
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
9 Cebula Michał Andrzej Społeczne Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Ciechanowie
Wyspiańskiego 11A
06-400 Ciechanów
10 Chojecka Natalia Wiktoria Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
11 Chrapusta Stanisław Jan Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
12 Cukier Jan Ryszard Gimnazjum nr 11 w Warszawie
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
13 Cupta Aleksandra Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
14 Czachurska Martyna Publiczne Gimnazjum w Adamowie
Adamów 20
26-803 Promna
15 Czarzasta Paulina Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
16 Čemeljić Roko Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
17 Dąbrowski Kacper Gimnazjum nr1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
18 Dobracka Aleksandra Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
19 Dobrzyńska Oliwia Zespół Szkół w Nowym Duninowie - Publiczne Gimnazjum w Nowym Duninowie
Gostynińska 1
09-505 Nowy Duninów
20 Domańska Magdalena, Zuzanna I Gminne Gimnazjum w Koczargach Starych
Akacjowa 12
05-080 Koczargi Stare
21 Domański Jan Jakub Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
22 Drążkiewicz Małgorzata Niepubliczne Gimnazjum przy Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu
Żeromskiego 34
26-700 Zwoleń
23 Dybowski Łukasz Społeczne Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Ciechanowie
Wyspiańskiego 11A
06-400 Ciechanów
24 Gawrońska Aleksandra Magdalena Gimnazjum nr 2 w Piasecznie
Aleja Kalin 30
05-500 Piaseczno
25 Gąsiorowski Tymoteusz Jan Gimnazjum nr 125 w Warszawie
Kobiałka 49
03-044 Warszawa
26 Gicgier Adam Piotr Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
27 Glimasińska Weronika Publiczne Gimnazjum w Suskowoli
Suskowola 74
26-670 Pionki
28 GÓRECKA MAGDALENA Publiczne Gimnazjum im. Karola Wojtyły
Ogrodowa 16
26-420 Nowe Miasto nad Pilicą
29 Górski Jakub, Maksymilian Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
30 Grzelak Alicja Beata Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
31 Grzesiak Michał Adam Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
32 Gwóźdź Michał, Mikołaj Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
33 Hryciuk Zuzanna Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
34 Jakubowicz Filip Michał Gimnazjum nr1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
35 Jankowska Joanna Małgorzata Gimnazjum w Nowej Iwicznej
Krasickiego 56
05-500 Piaseczno
36 Jary Bartosz Gimnazjum Publiczne nr 1
Partyzantów 39
07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA
37 Jasińska Anna Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
38 Jawniuk Agnieszka Jarwikka Gimnazjum w Pacynie
Kopycińskiego 5
09-541 Pacyna
39 Jędrychowska Zuzanna Maria Gimnazjum nr 1 im. Żołnierzy Zrzeszenia \\\"Wolność i Niezawisłość\\\" w Brwinowie
Piłsudskiego 11
05-840 Brwinów
40 Karwasińska Zuzanna Jagoda Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
41 Kaszczewska Joanna, Zuzanna Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
42 Kiełek Maksymilian Publiczne Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Sekulska 10
08-110 Siedlce
43 Kiernozek Magdalena Publiczne Gimnazjum w Wykrocie

07-430 WYKROT
44 Klemarczyk Paula Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gozdowie
K.Gozdawy 21
09-213 Gozdowo
45 Kowalska Aleksandra Klara Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
46 Kucharska Agata Izabela Gimnazjum im. C. K. Norwida
Staszica 11
08-400 Garwolin
47 Laszuk Agata Gimnazjum nr 3 w Płocku
Krakówka 4
09-402 Płock
48 Latek Matylda Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
49 Lengier Magdalena Miejskie Gimnazjum w Zielonce
Łukasińskiego 1/3
05-220 Zielonka
50 Leszczyńska Zofia Karolina Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
51 Łaguna Aleksandra Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
52 Łastawiecka Adela Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
53 Łysiak Natalia Irena Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
54 Magielewska Julia Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
55 Makuch Marta Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
56 Malarczyk Barbara Aleksandra Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
57 Mamiński Hubert Gimnazjum nr1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
58 Marciniak Daria Gimnazjum nr 1 w Błoniu
Okrzei 3
05-870 Błonie
59 Marek Zofia Karolina Publiczne Gimnazjum Kolegium Zakonu Pijarów
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
60 Mazurek Mateusz Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
61 Milewska Zuzanna Magdalena Społeczne Gimnazjum nr 333 STO w Warszawie
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
62 Misarko Aleksandra Justyna Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
63 Muszyński Mikołaj Maria Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
64 Nowalska Zuzanna Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
65 Obidowski Jakub Publiczne Gimnazjum nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim
Juliusza Słowackiego 2
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
66 Orłowski Paweł Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów Polskich w Przasnyszu
Orlika 48
06-300 PRZASNYSZ
67 Ostrowska Zuzanna Julia Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
68 Parnas Szymon Jakub Gimnazjum nr 125 w Warszawie
Kobiałka 49
03-044 Warszawa
69 Perz Natalia Wiktoria Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
70 Piątkowski Jakub Gimnazjum Miejskie w Sierpcu
Braci Tułodzieckich 2
09-200 Sierpc
71 Piekarczyk Hanna Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
72 Pietrak Justyna Zespół Szkół w Ostrówku - Gimnazjum im. Orła Białego w Ostrówku
Szkolna 2
07-132 Ostrówek
73 Pietruczuk Natalia Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
74 Piórkowska Gabriela Magdalena Publiczne Gimnazjum w Adamowie
Adamów 20
26-803 Promna
75 Pitera Anna, Teresa Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
76 Podgórska Agnieszka Paulina Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
77 Podkościelna Jaśmina( Zofia) Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
78 Ponikowska Weronika Gimnazjum Miejskie nr 2 w Mińsku Mazowieckim
Budowlana 2
05-300 Mińsk Mazowiecki
79 Przypaśniak Zofia Salezjańskie Gimnazjum im. Św.Jana Bosko
Mickiewicza 35A
05-120 Legionowo
80 Purgał Filip Tomasz Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
81 Rdzanek Patrycja Wiktoria Zespół Szkół Ogólnokształcących w Jedlni-Letnisku
SŁONECZNA 5
26-630 JEDLNIA-LETNISKO
82 Różycki Adam Maria Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
83 Rutkowska Alicja Maria Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
84 Sadkowska Patrycja Barbara Gimnazjum w Mrokowie
M. Świątkiewicz 2 A
05-552 Wólka Kosowska
85 Sieradzka Aleksandra Wiesława Gimnazjum nr 2
Królowej Jadwigi 11
05-120 Legionowo
86 Sikorski Andrzej Piotr Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
87 Skolimowska Lidia Gimnazjum nr 1 w Mordach
Kilińskiego 16
08-140 Mordy
88 Skwirut Weronika Helena Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
89 Soćko Gabriela Maria Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
90 Stachera Weronika Publiczne Gimnazjum nr 2 w Ząbkach
Batorego 37
05-091 Ząbki
91 Stawiarski Aleksander Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
92 Stodulska Olga Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
93 Sudomir Maria Paulina Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
94 Szymański Szymon Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
95 Ślusarczyk Maja Publiczne Gimnazjum nr 1 w Borkowicach
Ks. Jana Wiśniewskiego 8
26-422 Borkowice
96 Święch Marta Gimnazjum nr 4 w Otwocku
Szkolna 31
05-400 Otwock
97 Tkacz Kamil Czesław Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
98 Tkaczyk Weronika Maria Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
99 Trzeciak Maciej Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Miejskim Zespole Szkoł nr 2
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
100 Tys Michał Stanisław Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
101 Ulkowska Aleksandra Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
102 Valipur Kolti Daria Gimnazjum Prywatne nr 2
Jasielska 49/53
02-128 Warszawa
103 Walkowiak Barbara Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
104 WASIAK ZOFIA Gimnazjum nr 4 w Pruszkowie
Hubala 4
05-800 Pruszków
105 Węgrzyn Monika Marta Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
106 Włoszek Emilia Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
107 Wnuk Bartłomiej Karol Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
108 Wrona Anna Maria Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
109 Zalewska Gabriela Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
110 Zawadzka Olga Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Miejskim Zespole Szkoł nr 2
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
111 Zieliński Maciej Marek Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
112 Zielnik Alicja Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
113 Ziębińska Karolina Publiczne Gimnazjum

09-164 Dzierzążnia
114 Zimolzak Jakub Gimnazjum nr 2 w Mławie
Pogorzelskiego 4
06-500 Mława
115 Zygadło Joanna Publiczne Gimnazjum w Gończycach
Gończyce 106
08-460 Sobolew
116 Żebrowski Przemysław Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016