LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS MATEMATYKA
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły
1 Augustynowicz Marcin Łukasz Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
2 Bac Adam Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
3 Bielecki Adam Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
4 Bieńkowski Bartosz Mikołaj Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
5 Błocka Anna Publiczne Gimnazjum
Raciążska 53A
06-540 Radzanów
6 Bochniarz Julia Marianna \\\"STRUMIENIE\\\" Gimnazjum Stowarzyszenia \\\"Sternik\\\"
3 maja 129
05-420 Józefów
7 Borek Jakub Jan Gimnazjum nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
8 Borkowicz Dominik Gimnazjum im. Wincentego Pallottiego
Poznańska 183
05-850 Ożarów Mazowiecki
9 Bulira Aleksandra Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
10 Burzycki Patryk Dariusz Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
11 Ceranowski Jakub Gimnazjum TWP
Kraszewskiego 8A
06-400 Ciechanów
12 Chodkowska Joanna Gimnazjum nr 4 w Legionowie
Zegrzyńska 3
05-119 Legionowo
13 Chodyniecki Ksawery Witold Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
14 Cichy Krzysztof Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
15 Cieślar Bartłomiej Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
16 Czerwoński Adam, Marian Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
17 Daśko Dominika Wiktoria Gimnazjum nr 3 w Otwocku
Kościuszki 28
05-400 Otwock
18 Dąbrowski Kacper Gimnazjum nr1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
19 de Raad Filip Johan Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
20 Deczkowska Maria Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
21 Deleska Katarzyna Maria Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
22 Denisiewicz Jerzy Stanisław Gimnazjum nr1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
23 Deręgowski Sebastian Niepubliczne Gimnazjum Katolickie w Sikorzu
Sikórz 83A
09-413 Sikórz
24 Drabik Karolina Weronika Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
25 Duch Wiktor Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
26 Duchniewicz Michał Antoni Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
27 Dzwonkowska Magdalena, Julita Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
28 Ejduk Maciej Jan Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. \"Polskich Olimpijczyków\"
Ostródzka 175
03- 289 Warszawa
29 Fatyga Zuzanna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
30 Fedorowicz Michał Mikołaj Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
31 Fedoruk Adam Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
32 Fiedoruk Maciej Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
33 Galas Marcin Adam Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
34 Garczyński Mateusz Publiczne Gimnazjum STO
Al.. Sztandarów 2
04-423 Warszawa
35 Gawlik Jakub Gimnazjum w Zegrzu
Oficerska 3
05-131 Zegrze
36 Geneja Michał Społeczne Gimnazjum nr 99 Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Powstańców Śląskich 67 a
01-355 Warszawa
37 Glinka Katarzyna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
38 Godlewski Bartosz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
39 Górecki Adrian Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
40 Grochowski Maksymilian Cezary Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
41 Grodzicki Mieszko, Jakub Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
42 Grudzień Michał, Stanisław Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
43 Gruza Grzegorz Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
44 Gwiazda Małgorzata Anna Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
45 Hoang Laura Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
46 Hoang Anna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
47 Hulanicki Paweł Tymoteusz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
48 Jachimiak Michał Gimnazjum nr1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
49 Jakubiak Maciej, Maria Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
50 Jastrzębska Róża Helena Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
51 Jaszczak Jakub Społeczne Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Ciechanowie
Wyspiańskiego 11A
06-400 Ciechanów
52 Jonak Kamil, Hubert Publiczne Gimnazjum w Podkowie Leśnej
Jana Pawła II 20
05-807 Podkowa Leśna
53 Jung Jakub Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
54 Kaczmarek Agata Katarzyna Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
55 Kania Krzysztof Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
56 Kawałko Mateusz Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
57 Kazbieruk Paweł Piotr Gimnazjum nr 14 z Oddzialami Integracyjnymi w Warszawie
Barska 32
02-315 Warszawa
58 Kiełbasa Tomasz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
59 Klimek Maciej Gimnazjum nr 81 w Warszawie
Rozłogi 10
01-310 Warszawa
60 Klimek Rafał Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
61 Kliszko Jakub Radosław Gimnazjum nr 2 w Piasecznie
Aleja Kalin 30
05-500 Piaseczno
62 Kluczek Alicja Publiczne Gimnazjum nr 3 w Żyrardowie
Kacperskiej 6 B
96-300 Żyrardów
63 Kolankiewicz Michał Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
64 Konopka Piotr Gimnazjum nr 119 w Warszawie
Klimatyczna 1
05-077 Warszawa
65 Kopania Grzegorz Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
66 Kornaś Miokołaj Maciej Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
67 Kostrzewa Tomasz Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
68 Kowalski Maxymilian Społeczne Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Ciechanowie
Wyspiańskiego 11A
06-400 Ciechanów
69 Krakowiak Jakub Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
70 Krauze Aleksander Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
71 Kujawski Mateusz Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
72 Kulas Filip Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
73 Kuman Michał Piotr Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
74 Lachowiecka Agata Gimnazjum nr 3 w Otwocku
Kościuszki 28
05-400 Otwock
75 Leśniak Aleksander Gimnazjum w Nowej Wsi
Główna 96
05-806 Nowa Wieś
76 Leśniak Kinga Elżbieta Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
77 Lewandowski Bartłomiej Publiczne Gimnazjum STO
Al.. Sztandarów 2
04-423 Warszawa
78 Lichota Mateusz Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
79 Litwin Szymon Gimnazjum nr 1 w Pruszkowie
Helenowska 3
05-804 Pruszków
80 Litwiński Konrad Michał Gimnazjum nr 86 w Warszawie
gen. Thommeego 1
01-491 Warszawa
81 Łaciński Wiktor Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
82 Łyczek Katarzyna Publiczne Gimnazjum
Bema 73/75
01-244 Warszawa
83 Łysiak Natalia Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
84 Maciak Arkadiusz, Karol Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
85 Mai Hoang Linh Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
86 Majerski Michał Dawid Gimnazjum w Borkowie Kościelnym
Szkolna 2
09-200 Borkowo Kościelne
87 Małowidzki Maciej Wojciech Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
88 Marjankowska Marcelina Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
89 Markowski Ryszard (Janusz) Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
90 Marton Paweł Niepubliczne Gimnazjum "Edu- Mar" w Płocku
Górna 1a
09-400 Płock
91 Michalski Jakub Wojciech Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
92 Mierzejewska Maria Cecylia Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych w Zalesiu Górnym
Sarenki 20
05-540 Zalesie Górne
93 Milencka Julia Anna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
94 Misztal Aleksander Piotr Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana
Tyniecka 25
02-615 Warszawa
95 Mucha Maksymilian Maria Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
96 Murzynowska Joanna Gimnazjum nr 4 w Legionowie
Zegrzyńska 3
05-119 Legionowo
97 Nguyen Nhat Anh Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
98 Niściór Jakub Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
99 Nowohońska Gabriela Hanna Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 14 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
Obrzeźna 12a
02-691 Warszawa
100 Obrębska Alicja Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
101 Ogłaza Jakub Jan Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
102 Okonek Piotr Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
103 Olkowski Jędrzej Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
104 Paszkowski Jan, Mikołaj Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 18 im. I. J. Paderewskiego
Angorska 2
03-913 Warszawa
105 PAWELEC HUBERT JERZY Gimnazjum nr 13 w Płocku w Zespole Szkół nr 3
Łukasiewicza 11
09-400 Płock
106 Pąk Przemysław Gimnazjum im. św. Franciszka z Asyżu w Teresinie
Al. XX-lecia 2
96-515 Teresin
107 Perełkiewicz Adam Gimnazjum nr 119 w Warszawie
Klimatyczna 1
05-077 Warszawa
108 Phan Paweł Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
109 Pietruczuk Martyna Natalia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
110 Piórkowski Jarosław Henryk Publiczne Gimnazjum nr 3 w Żyrardowie
Kacperskiej 6 B
96-300 Żyrardów
111 Piskorz Julianna Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
112 Podgórski Adam "ŻAGLE"Gimnazjum Stowarzyszenia "Sternik"
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
113 Podraza Zofia Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
114 Pomagalski Piotr Adam Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
115 Pomirski Bartosz Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
116 Putowska Antonina Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
117 Radomska Natalia Karolina Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
118 Rogulski Piotr Gimnazjum nr 1
M. Sasina 33
05-200 Wołomin
119 Różalski Michał Andrzej Gimnazjum nr 91 w Warszawie
Kajakowa 10
02-838 Warszawa
120 Sabak Aleksander Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
121 Sadlej Bartłomiej Tomasz Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
122 Sasimowska Zofia Ewa Gimnazjum nr 131 w Warszawie
M. Drzymały 1
02-495 Warszawa
123 Schab Wiktor Paweł Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
124 Sikorski Maksymilian, Maciej Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
125 Skarbek Julia Elżbieta Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
126 Skoczylas Marcelina Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
127 Skowronek Bartosz Marek Gimnazjum w Mszczonowie
Szkolna 3
96-320 Mszczonów
128 Skublicki Konrad Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
129 Smoliński Mateusz Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
130 Sobczak Szymon Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
131 Sobieszek Adam Gimnazjum nr 119 w Warszawie
Klimatyczna 1
05-077 Warszawa
132 Sobońska Lidia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
133 Sokołowska Joanna Maria Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
134 Sołtys Paweł Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
135 Sołtysiak Kacper Jan Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
136 Stankiewicz Michał Jan Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
137 Steczkowska Anna Kinga Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
138 Stefańska Aleksandra Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
139 Stefański Bartosz Publiczne Gimnazjum Nr 13 w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
140 Stępiński Mikołaj Maciej Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
141 Stępka Jakub Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
142 Supeł Hubert Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
143 Sygnowski Maciej Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
144 Sypniewska Marta Weronika Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 93 im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej w Warszawie
Szolc- Rogozińskiego 2
02-777 Warszawa
145 Szafarczyk Artur Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
146 Szafrański Józef Jeremiasz Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
147 Szeląg Tomasz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. por. Józefa Czumy\"Skrytego\"
Św. Kazimierza 55
05-430 Celestynów
148 Szerejko Szymon Gimnazjum nr 4 w Legionowie
Zegrzyńska 3
05-119 Legionowo
149 Szular Klara Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
150 Szumielewicz Michał Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
151 Szymański Bartosz Kazimierz Gimnazjum nr 1 w Błoniu
Okrzei 3
05-870 Błonie
152 Szypulski Rafał Gimnazjum Nr 5
Berlinga 5
07-410 OSTROŁĘKA
153 Śladowska Julia Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
154 Świątkowska Hanna Publiczne Gimnazjum nr 3
New Britain 1
06-100 Pułtusk
155 Świątkowski Stanisław Ambroży Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
156 Świderska Marta Monika Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
157 Tkacz Andrzej Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
158 Tomaszewski Tomasz Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
159 Tomczyk Dominika Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
160 Umel Dawid Mateusz Gimnazjum nr 1 w Pruszkowie
Helenowska 3
05-804 Pruszków
161 Wagner Ewa Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
162 Walkowiak Barbara Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
163 Wiśniewska Ida Dominika Publiczne Gimnazjum nr 3 w Żyrardowie
Kacperskiej 6 B
96-300 Żyrardów
164 Wiśniewski Antoni Maciej Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
165 Wojda Maurycy Adam Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
166 Wojtas Jan Paweł Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
167 Woźniak Michał Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
168 Woźniak Andrzej Ryszard Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
169 Zadrożny Bartosz Gimnazjum TWP
Kraszewskiego 8A
06-400 Ciechanów
170 Zakrzewski Krzysztof Maciej Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
171 Załęcki Konrad Władysław Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
172 Zawadzka Olga Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Miejskim Zespole Szkoł nr 2
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
173 Zawadzki Marcel Gimnazjum Nr 2 w Wyszkowie
Gen.J.Sowińskiego 55
07-200 WYSZKÓW
174 Ziemła Mateusz Marceli Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
175 Żebrowski Bartosz Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016