LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS POLONISTYCZNY
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły
1 Adam Grudziński Gimnazjum nr 4 z oddz. integ
1Maja 19
05-200 Wołomin
2 Antos Martyna Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
3 Bajda Natalia Alicja Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
4 Bal Zuzanna Gimnazjum Niepubliczne Nr 13
Jana Sebastiana Bacha 2
02-743 Warszawa
5 Bania Gabriela Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
6 Bartuzi Zofia Katarzyna Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
7 Bąk Jan Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
8 Bernaciak Aleksander Mikołaj Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
9 Białas Bartosz Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
10 Białek Wiktoria Publiczne Gimnazjum Nr 13 w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
11 Bitkowska Nina Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
12 Bitner Krystyna Gimnazjum nr 86 w Warszawie
gen. Thommeego 1
01-491 Warszawa
13 Błaszkiewicz Maja Gimnazjum nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
14 Bober Zuzanna Maria Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
15 Bulira Aleksandra Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
16 Bychowska Zofia Gimnazjum nr 81 w Warszawie
Rozłogi 10
01-310 Warszawa
17 Chronowska Marta Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
18 Chwała Alicja Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
19 Czarnecka Maria Małgorzata Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
20 Dąbrowska Oliwia Milena Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
21 Dąbrowska Agnieszka Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
22 Dembińska Marcelina Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
23 Długołęcka Aleksandra Gimnazjum nr 2 Miejskim Zespole Szkół nr 1
Powstańców Wielkopolskich 1
06-413 Ciechanów
24 Dobracka Aleksandra Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
25 Doktór Zuzanna Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
26 Drążkiewicz Małgorzata Niepubliczne Gimnazjum przy Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu
Żeromskiego 34
26-700 Zwoleń
27 Drężek Oliwia Gimnazjum Nr 5
Berlinga 5
07-410 OSTROŁĘKA
28 Drozdowska Marta Antonina Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
29 Drużyńska Martyna Gimnazjum Publiczne nr 4
Szkoły Podchorążych Piechoty 1
07-310 Ostrów Mazowiecka
30 Drzewakowski Witold Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
31 Dunowska Ida Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
32 Dworak Michalina Maria Prywatne Gimnazjum Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
33 Dyderska Hanna Gimnazjum im. św. Tomasza z Akwinu
Piotra Skargi 13
05-420 Józefów
34 Dyjak Olga Jolanta Gimnazjum nr2 Konstancin Jeziorna
Żeromskiego 15
05-510 Konstancin Jeziorna
35 Dziduch Franciszek Julian Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
36 Dzwonek Zuzanna Polsko-Francuskie Niepubliczne Gimnazjum \\\"La Fontaine\\\"
Wandy Rutkiewicz 2
02-956 Warszawa
37 Filipek Jakub Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
38 Firlej Agnieszka Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
39 Fronczyk Małgorzata Gimnazjum nr 3
Kazimierza Wielkiego 1
05-200 Wołomin
40 Gańko Magdalena Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
41 Gardzielik Aleksandra Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
42 Garlikowska Adrianna Martyna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
43 Gawrońska Pola Jolanta Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
44 Gdańska Karolina Maja Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
45 Gierek Agata Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
46 Glimasińska Weronika Publiczne Gimnazjum w Suskowoli
Suskowola 74
26-670 Pionki
47 Golus Patrycja Anna Publiczne Gimnazjum nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Wojtyły w Radomiu
Rapackiego 24
26-600 Radom
48 Gorczyca Magdalena Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
49 Gorczyńska Marta Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Miejskim Zespole Szkoł nr 2
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
50 Goyke Zofia Gimnazjum nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
Promienista 12A
02-428 Warszawa
51 Górniak Jeremiasz Tadeusz Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
52 Górska Natalia Publiczne Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Sekulska 10
08-110 Siedlce
53 Grabowska Patrycja Gimnazjum Nr 2 im. Danuty Siedzikówny \"Inki\"
Jaracza 5
07-409 OSTROŁĘKA
54 Grabowska Zuzanna Klara Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
55 Grabowski Franciszek Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
56 Grzechocińska Karolina Agnieszka Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
57 Grzyb Alicja, Zuzanna Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
58 Hanecka Małgorzata Magdalena Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
59 Hejduk Błażej Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
60 Jarębski Oskar Szymon Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
61 Jarowicz Monika Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
62 Jędrzejewski Michał Gimnazjum nr 3
17 Stycznia 17
06-400 Ciechanów
63 Justyńska Zofia Gimnazjum w Nowej Iwicznej
Krasickiego 56
05-500 Piaseczno
64 Kaczmarczyk Kacper Gimnazjum Publiczne nr 1
Partyzantów 39
07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA
65 Kaczorek Barbara Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krasnosielcu
Ogrodowa 2A
06-212 KRASNOSIELC
66 Kalinowska Joanna Karolina Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
67 Kassim Magda Hasnah Prywatne Gimnazjum Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
68 Kaźmierczak Zuzanna Natalia Gimnazjum w Blichowie
Blichowo 61A
09-454 Blichowo
69 Kiernozek Magdalena Publiczne Gimnazjum w Wykrocie

07-430 WYKROT
70 Kniahnicka Małgorzata, Marta Publiczne Gimnazjum STO
Al.. Sztandarów 2
04-423 Warszawa
71 Kocon Natalia Aleksandra Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana
Tyniecka 25
02-615 Warszawa
72 Koncewicz Martyna Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
73 Konopa Monika Gimnazjum nr 1 w Ciechanowie
Orylska 3
06-400 Ciechanów
74 Kopeć Weronika Gimnazjum Niepubliczne Nr 13
Jana Sebastiana Bacha 2
02-743 Warszawa
75 Koperska Maja Anna Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
76 Kos Maja Maria Gimnazjum nr 86 w Warszawie
gen. Thommeego 1
01-491 Warszawa
77 Kosińska Dominika Maria Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
78 Kosowska Zofia Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
79 Kostrzewski Piotr, Jan Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
80 Koszyka Zuzanna Gimnazjum nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
Promienista 12A
02-428 Warszawa
81 Kot Mateusz Krzysztof Publiczne Gimnazjum Gminne im. Armii Krajowej w Iłży
Bodzentyńska 45
27-100 Iłża
82 Kowalska Maria Magdalena Gimnazjum nr 106 w Warszawie
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
83 Kowalska Izabela ZSO-Publiczne Gimnazjum w Wolanowie
Kolejowa 17
26-625 Wolanów
84 Kozimińska Julia Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
85 Krawczyk Aleksandra, Justyna Publiczne Gimnazjum STO
Al.. Sztandarów 2
04-423 Warszawa
86 Krukowski Łukasz Gimnazjum nr 1
gen. Józefa Hallera 12
07-410 OSTROŁĘKA
87 Kryńska Zuzanna Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
88 Kulikowska Iga Maria Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
89 Kuna Karolina Michalina Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
90 Kusińska Marta Społeczne Gimnazjum "Startowa"
Startowa 9
02-248 Warszawa
91 Kutrowska Maria Aleksandra Gimnazjum nr 4 w Legionowie
Zegrzyńska 3
05-119 Legionowo
92 Kwaśnik Agnieszka Natalia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
93 Kwiecień Karolina Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
94 Lang Marta Helena Gimnazjum Prywatne nr 2
Jasielska 49/53
02-128 Warszawa
95 Lewandowska Magdalena Gimnazjum nr 81 w Warszawie
Rozłogi 10
01-310 Warszawa
96 Lewandowska Aleksandra Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gozdowie
K.Gozdawy 21
09-213 Gozdowo
97 Lewandowski Kacper Publiczne Gimnazjum w Belsku Dużym
Szkolna 3
05-622 Belsk Duży
98 Lewandowski Bartłomiej Mateusz Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
99 Lipińska Laura Konstancja Gimnazjum nr 76 w Warszawie
Gwiaździsta 35
01-651 Warszawa
100 Lodowski Jakub Gimnazjum nr 142 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana
Olgierda 35/41
03-536 Warszawa
101 Łaguna Aleksandra Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
102 Majewski Szymon Niepubliczne Gimnazjum Katolickie w Sikorzu
Sikórz 83A
09-413 Sikórz
103 Makuch Marta Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
104 Malinowski Piotr Michał Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
105 Marciniak Joanna Gimnazjum nr 4 z oddz. integ
1Maja 19
05-200 Wołomin
106 Marosek Jakub Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
107 Maszerowski Dawid Gimnazjum w Borkowie Kościelnym
Szkolna 2
09-200 Borkowo Kościelne
108 Mazowiecki Piotr Łukasz Prywatne Gimnazjum im.Rodziny Moraczewskich
Paderewskiego 29
05-070 Sulejówek
109 Metera Maja Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
110 Michalski Jakub Gimnazjum nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
Promienista 12A
02-428 Warszawa
111 Michałowska Magdalena Gimnazjum w Nowej Iwicznej
Krasickiego 56
05-500 Piaseczno
112 Milewska Zuzanna Magdalena Społeczne Gimnazjum nr 333 STO w Warszawie
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
113 Możański Maciej Kajetan Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
114 Myrta Emilia Weronika Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
115 Narojczyk Maria Publiczne Gimnazjum w Magnuszewie
Bohaterów Września 10
26-910 Magnuszew
116 Nawacka Agata Gimnazjum nr 116 w Warszawie
Uprawna 9/17
02-967 Warszawa
117 Ners Julia Beata Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
118 Niechciał Anna Wiktoria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
119 Nieznańska Julia Hanna Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
120 Ochryniuk Gabriela Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
121 Okulska-Bożek Zuzanna Maria Katolickie Gimnazjum w Radomiu
Grzybowska 22
26-600 Radom
122 Olszewska Barbara Julia Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
123 Ostrowska Zuzanna Julia Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
124 Pawłowska Ada Katarzyna Katolickie Gimnazjum w Radomiu
Grzybowska 22
26-600 Radom
125 Perendyk Julia Izabela Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
126 Piątkowska Maria Gimnazjum Miejskie nr 2 w Mińsku Mazowieckim
Budowlana 2
05-300 Mińsk Mazowiecki
127 Piekarzewicz Aleksandra Zespół Szkół nr 125 Gimnazjum nr 43 im. Wojska Polskiego
Hoża 88
00-682 Warszawa
128 Połeć Aleksandra Maria Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
129 Przybyłowska Angelika Klaudia Publiczne Gimnazjum w Gumowie

06-452 Ościsłowo
130 Pytlewska Weronika Katolickie Gimnazjum w Radomiu
Grzybowska 22
26-600 Radom
131 Radziszewski Maciej Michał Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
132 Rapiejko Anna Agnieszka Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
133 Rashid Aleksandra Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
134 Ratkowska Maria Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
135 Rękawek Agnieszka Joanna Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
136 Rogala Zofia Agnieszka Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
137 Roszewska Julia Magdalena Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
138 Ruhan Maria Sinead Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
139 Rutowicz Sylwia NoBell Gimnazjum
Mirkowska 39
05-520 Konstancin Jeziorna
140 Rzotkiewicz Katarzyna Dobrochna Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
141 Sadkowska Patrycja Barbara Gimnazjum w Mrokowie
M. Świątkiewicz 2 A
05-552 Wólka Kosowska
142 Sadowska Karolina Inga Gimnazjum nr 78 w Warszawie
Szegedyńska 11
01-957 Warszawa
143 Saracyn Wiktoria Lara Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
144 Siwonia Julia Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
145 Skiba Magdalena Karolina Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
146 Skóra Magdalena Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. por. Józefa Czumy\"Skrytego\"
Św. Kazimierza 55
05-430 Celestynów
147 Słabkowska Aleksandra Gimnazjum nr 2 w Żurominie
Wiatraczna 16
09-300 Żuromin
148 Stefańska Aleksandra Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
149 Stępień Patrycja Anna Gimnazjum w Sochaczewie
15-go Sierpnia 4
96-500 Sochaczew
150 Szafarowicz Oskar Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
151 Szmytkowska Jagoda Anna Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
152 Szrajber Klaudia Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
153 Szwejk Aneta Publiczne Gimnazjum
Szkolna 9B
06-425 KARNIEWO
154 Śliwińska Natalia Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
155 Traczyk Antoni Jeremi Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
156 Trydulska Iga Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
157 Trzoch Anna Magdalena Gimnazjum nr 1
M. Sasina 33
05-200 Wołomin
158 Tuźnik Kinga Gimnazjum nr 1
M. Sasina 33
05-200 Wołomin
159 Ulewicz Jerzy Antoni Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
160 Walkowiak Barbara Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
161 Wasilewska Karolina Agata Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
162 Wąsik Helena Urszula Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pionkach
Leśna 1
26-670 Pionki
163 Wąsowska Anna Polsko-Francuskie Niepubliczne Gimnazjum \\\"La Fontaine\\\"
Wandy Rutkiewicz 2
02-956 Warszawa
164 Wenda Aleksandra Oliwia Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Miejskim Zespole Szkoł nr 2
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
165 Wilczyńska Małgorzata Ewa Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
166 Włoskowicz Joanna Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
167 Włoszek Gabriela Gimnazjum nr 117 w Warszawie
Gubinowska 28/30
02-956 Warszawa
168 Wójcik Magdalena Gimnazjum nr 1
gen. Józefa Hallera 12
07-410 OSTROŁĘKA
169 Zakrzewska Natalia Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
170 Zieńkowska Wiktoria Gimnazjum nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
171 Żochowska Elżbieta Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016