LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS MATEMATYCZNY
SZKOŁY PODSTAWOWE

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły
1 Bajorek Anna Weronika Szkoła Podstawowa nr 92 im. Jana Brzechwy
Przasnyska 18a
01-756 Warszawa
2 Bartel Adam Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi w Radomiu
Sienkiewicza 30
26-600 Radom
3 Biernat Jakub Aleksander Szkoła Podstawowa nr 2 im.
Batorego 11
05-091 Ząbki
4 Brochocki Mateusz Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Keniga 20
02-495 Warszawa
5 Czajkowski Mikołaj Publiczna Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Mazowszanach
brak 6
26-624 Kowala
6 Czajnik Jan Maciej Szkoła Podstawowa nr 69
Wiktorska 73
02-582 Warszawa
7 Czarnecki Mikołaj Tomasz Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej - Curie
Al. Krakowska 20
05-820 Piastów
8 Czernik Emanuel Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny
Hawajska 7
02-776 Warszawa
9 Dalewski Iwo Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 87 im. 7 Pułku Piechoty AK "Garłuch"
Malownicza 31
02-272 Warszawa
10 Dygas Dominik Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 301 im. Gen. Zygmunta Berlinga
Brygadzistów 18
01-384 Warszawa
11 Fila Piotr Konrad Szkoła Podstawowa nr 100 im. płk. Francesco Nullo
Taneczna 54/58
02-829 Warszawa
12 Gębuś Ignacy Szkoła Podstawowa nr 150 im. Walerego Wróblewskiego
Thommeego 1
01-491 Warszawa
13 Góźdź Ksawery Jan NoBell Szkoła Podstawowa
Mirkowska 39
05-520 Konstancin-Jeziorna
14 Grabowski Gabriel Szkoła Podstawowa nr 215 im. Piotra Wysockiego
Kwatery Głównej 13
04-294 Warszawa
15 Gwiazda Andrzej SZKOŁA PODSTAWOWA Nr1
BRANDTA 22
05-820 PIASTÓW
16 Januszkiewicz Jakub Jacek Szkoła Podstawowa w Nadarzynie
Sitarskich 4
05-830 Nadarzyn
17 Jaźwiec Bartosz PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 SIÓSTR NIEPOKALANEK
Jerzego Zaruby 2
02-796 Ursynów
18 Kalita Kacper Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 w Radomiu
Miła 18
26-600 Radom
19 Karandys Mateusz Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Keniga 20
02-495 Warszawa
20 Karch Aleksander Jakub Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II
Górczewska 201
01-459 Warszawa
21 Kołsut Konrad Publiczna Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Mazowszanach
brak 6
26-624 Kowala
22 Kopyt Filip Adam Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Keniga 20
02-495 Warszawa
23 Kubacki Jan Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków
Hirszfelda 11
02-776 Warszawa
24 Kucharek Tymoteusz Szkoła Podstawowa nr 185 im. UNICEF
gen.T. Bora-Komorowskiego 31
03-982 Warszawa
25 Leleń Stanisław Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu \"Zośka\"
Wrzosowa 42
05-430 Celestynów
26 Majewska Olga Klementyna Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji PRIMUS w Warszawie
Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
27 Mazurczak Mateusz Niepubliczna Szkoła Podstawowa Warsaw Montessori School
Szwoleżerów 4
00-464 Warszawa
28 Mroziuk Paweł Kazimierz Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II
Górczewska 201
01-459 Warszawa
29 Muszyński Miłosz Szkoła Podstawowa nr 312 im. Ewy Szelburg - Zarembiny
Umińskiego 12
03-984 Warszawa
30 Nguyen Tue Anh Szkoła Podstawowa nr 158 im. Jana Kilińskiego
Ciasna 13
00-232 Warszawa
31 Nowacki Wojciech Artur Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy
Włodarzewska 45C
02-384 Warszawa
32 Okrojek Bogumiła Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
33 Opalski Jan Jakub Szkoła Podstawowa nr 322 im. Jana Brzechwy
Dembowskiego 9
02-784 Warszawa
34 Owczarski Gustaw Edward Szkoła Podstawowa nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
Obrzeźna 12a
02-691 Warszawa
35 Pakuła Michał Jerzy Szkoła Podstawowa nr 289 im. Henryka Sienkiewicza
Broniewskiego 99a
01-876 Warszawa
36 Palenik Krzysztof PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 SIÓSTR NIEPOKALANEK
Jerzego Zaruby 2
02-796 Ursynów
37 Papiernik Urszula Szkoła Podstawowa nr 289 im. Henryka Sienkiewicza
Broniewskiego 99a
01-876 Warszawa
38 Pękala Jakub Piotr Szkoła Podstawowa nr 150 im. Walerego Wróblewskiego
Thommeego 1
01-491 Warszawa
39 Piątkowski Damian Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Białobrzegach
Wojska Polskiego 21
05-127 Białobrzegi
40 Pielasa Paweł Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego
Barcelońska 8
02-762 Warszawa
41 Piłat Antoni Szkoła Podstawowa nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
Obrzeźna 12a
02-691 Warszawa
42 Piórkowska Anna Szkoła Podstawowa nr 3
Janiny Kacperskiej 6B
96-300 Żyrardów
43 Piwowarski Michał Szkoła Podstawowa nr 225 im.J.Gardeckiego w Warszawie
Jana Brożka 15
01-451 Warszawa
44 Rozkosz Wiktoria Marta PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 SIÓSTR NIEPOKALANEK
Jerzego Zaruby 2
02-796 Ursynów
45 Sarnowski Szymon Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 w Płocku
ul. Czwartaków 6
09-410 Płock
46 Sheremet Andrii Szkoła Podstawowa nr 340 im. Prof. Bogusława Molskiego
Eugeniusza Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
47 Słoniewska Alicja Katarzyna Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego
al.Stanów Zjednoczonych 27
03-947 Warszawa
48 Smoleński Olaf Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi
Żwirki i Wigury 4
06-300 Przasnysz
49 Srokosz Kaja Szkoła Podstawowa nr 52
Samarytanka 11a
03-592 Warszawa
50 Stopka Marcin Łukasz Szkoła Podstawowa nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
Obrzeźna 12a
02-691 Warszawa
51 Szewczak Michał Niepubliczna Szkoła Podstawowa \"Nasza Szkoła\"
Liczydło 3
03-183 Warszawa
52 Szołkowski Bartłomiej Prywatna Szkoła Podstawowa nr 72 \" Szkoła Marzeń\"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
53 Ślęzak Radosław Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II
Górczewska 201
01-459 Warszawa
54 Turczyński Maciej Szkoła Podstawowa im. Stefana Krasińskiego
Partyzantów 124
05-123 Chotomów
55 Tyszecki Piotr Szkoła Podstawowa nr 277
Suwalska 29
03-252 Warszawa
56 Wachnicka Paulina Szkoła Podstawowa nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego
Spartańska 4
02-637 Warszawa
57 Wendt Aleksander Szkoła Podstawowa Nr 257
Podróżnicza 11
03-111 Warszawa
58 Wietecki Michał Piotr Szkoła Podstawowa nr 69
Wiktorska 73
02-582 Warszawa
59 Wiśniewski Stanisław Tadeusz Szkoła Podstawowa Nr 2 w Konstancinie - Jeziornie
Żeromskiego 15
05-510 Konstancin-Jeziorna
60 Wnętrzewska Linda Prywatna Żeńska Szkoła Podstawowa nr 78 im. Cecylii Plater Zyberkówny
Piękna 24/26
00-549 Warszawa
61 Wojtuszkiewicz Artur Jan Szkoła Podstawowa nr 316 im. Astrid Lindgren
Szobera 1/3
01-318 Warszawa
62 Zalewski Maciej Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania
Mandarynki 1
02-796 Warszawa
63 Zapała Stanisław "ŻAGLE" SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA STERNIK
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
64 Zdunek Maria Faustyna Szkoła Podstawowanr 217 z Oddziałami Integracyjnymi
Paderewskiego 45
04-450 Warszawa
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016