Konkursy Przedmiotowe 2015/2016

LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS CHEMICZNY
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły
1 Adamowicz Łukasz Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
2 Białek Antonina Zofia Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
3 Biel Franciszek Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
4 Cebula Michał Andrzej Społeczne Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Ciechanowie
Wyspiańskiego 11A
06-400 Ciechanów
5 Czarnecki Jakub Gimnazjum im. C. K. Norwida
Staszica 11
08-400 Garwolin
6 Domański Jan Jakub Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
7 Duchniewicz Michał Antoni Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
8 Dzięgielewski Jakub Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
9 Fornal Kalina Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
10 Frączak Andrzej Gimnazjum im.ks. Aleksandra Fedorowicza w Izabelinie
3 Maja 49
05-080 Izabelin
11 Gawkowski Mikołaj Jan Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
12 Gicgier Adam Piotr Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
13 Godlewski Bartosz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
14 Górecka Aleksandra Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek im. Matki Bożej Jazłowieckiej
Szkolna 2
96-516 Szymanów
15 Grabowski Jakub Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
16 Grzymkowski Kacper Paweł Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
17 Kacperek Aleksandra Gimnazjum nr 3 w Otwocku
Kościuszki 28
05-400 Otwock
18 Kalinowski Błażej Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
19 Kalisz Rafał Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
20 Kądziela Jakub Jan Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
21 Klimek Rafał Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
22 Konopka Agata Gimnazjum nr 15 w Warszawie
Siemieńskiego 6
02-106 Warszawa
23 Kowalik Filip, Tomasz Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
24 Kraszewski Maciej Gimnazjum w Mokrej Wsi
Marii Konopnickiej 12
05-240 Tłuszcz
25 Kulczyk Stanisław Marek Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
26 Kurpiewska Dominika Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
27 Makulska Agnieszka Joanna Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
28 Milencka Julia Anna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
29 Niesiołowska - Spano Maria Amal Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
30 Paczkowska Maria Zofia Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
31 Palczewski Jan Jerzy Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
32 Paluszewski Kamil Gimnazjum nr 2 w Żurominie
Wiatraczna 16
09-300 Żuromin
33 Pietruczuk Martyna Natalia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
34 Piluś Wojciech Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Miejskim Zespole Szkoł nr 2
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
35 Podraza Zofia Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
36 Popis Krzysztof Szymon Publiczne Gimnazjum w Karczewie
Bielińskiego 7
05-480 Karczew
37 Radziszewski Maciej Michał Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
38 Ragus Janusz Gimnazjum nr1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
39 Rawicka Agnieszka Maria Gimnazjum w Nowej Wsi
Główna 96
05-806 Nowa Wieś
40 Reszka Eva Franciszka Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
41 Rogulski Piotr Gimnazjum nr 1
M. Sasina 33
05-200 Wołomin
42 Sikorski Andrzej Piotr Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
43 Solnicki Maciej Stanisław Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
44 Stasiak Olga Maria Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
45 Stączek Mateusz Gimnazjum nr1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
46 Synak Barbara Magdalena Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
47 Sztanga Anna Katarzyna Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
48 Tarczyński Jakub Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
49 Tomczyk Dominika Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
50 Urzykowska Julia Katarzyna Gimnazjum Nr 2 w Sulejówku
Narutowicza 10
05-071 Sulejówek
51 Wiśniewska Ida Dominika Publiczne Gimnazjum nr 3 w Żyrardowie
Kacperskiej 6 B
96-300 Żyrardów
52 Wójcik Maja Marzena Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
53 Wypych Paulina Maria Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
54 Załęcki Konrad Władysław Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
55 Zuba Adam Kamil Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
56 Zydlewski Igor Tomasz Gimnazjum im. C. K. Norwida
Staszica 11
08-400 Garwolin