LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły
1 Adamkowska Ida, Edyta Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
2 Banaszczyk Filip Jan Niepubliczne Gimnazjum 54 PRO FUTURO
Kaliskiego 29A
01-476 Warszawa
3 Basińska Magdalena Danuta Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
4 Batko Julia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
5 Bedyński Maksym Gimnazjum Niepubliczne Nr 13
Jana Sebastiana Bacha 2
02-743 Warszawa
6 Berkowski Jakub Społeczne Gimnazjum Nr 27 STO im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
7 Bieńko Zuzanna Maria Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 93 im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej w Warszawie
Szolc- Rogozińskiego 2
02-777 Warszawa
8 Bodnar Maja Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
9 Bojke Karol Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
10 Borys Natalia Zofia Gimnazjum nr 81 w Warszawie
Rozłogi 10
01-310 Warszawa
11 Chiniewicz Franciszek Szkoła Amerykańska w Warszawie
Warszawska 202
05-520 Kostancin Jeziorna
12 Cieślik Weronika Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
13 Czarnecki Maksymilian Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
14 Dadas Jan Piotr Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
15 Deckert Anna Jadwiga Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
16 Drążkiewicz Małgorzata Niepubliczne Gimnazjum przy Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu
Żeromskiego 34
26-700 Zwoleń
17 Dreger Ewelina Dominika Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
18 Dymacz Aleksandra Maria Pierwsze Gimnazjum Autorskie im. Emanuela Bułhaka w Wesołej
Armii Krajowej 9 , Trakt Brzeski 63
05-075, 05-077 Warszawa
19 Frańczak Maja Agnieszka Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
20 Gągała Alicja Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
21 Grabowska Oliwia Aleksandra Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
22 Hejmej Julia Halina Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
23 Herbert James David Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
24 Herer Nina Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
25 Housh Antoni Russell Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
26 Jankowska Joanna Gimnazjum w Nowej Iwicznej
Krasickiego 56
05-500 Piaseczno
27 Jaszczuk Karolina Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
28 Jaworski Jakub Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
29 Kiczmachowski Jan Franciszek Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
30 Kingston Gabriela Weronika Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
31 Kmiecicka Eliza Gimnazjum nr 119 w Warszawie
Klimatyczna 1
05-077 Warszawa
32 Kocińska Paulina Publiczne Gimnazjum nr 3 w Radomiu
Czarnoleska 10
26-600 Radom
33 Kopeć Weronika Gimnazjum Niepubliczne Nr 13
Jana Sebastiana Bacha 2
02-743 Warszawa
34 Kozicińska Aleskandra Gimnazjum nr 13 w Płocku w Zespole Szkół nr 3
Łukasiewicza 11
09-400 Płock
35 Kozłowska Alina Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
36 Krasińska Lara Maria Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
37 Krawczyk Olga Nina Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
38 Krygielska Izabela Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
39 Kuc Julia Ludmiła Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
40 Kurpiewska Dominika Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
41 Lewandowska Aleksandra Monika Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
42 Linczewski Mikołaj Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
43 Łaguna Aleksandra Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
44 Macioch Anna Gimnazjum Publiczne nr 4
Szkoły Podchorążych Piechoty 1
07-310 Ostrów Mazowiecka
45 Majewska Aleksandra Joanna Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
46 Makulec Gabriela Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
47 Michalczewska Karolina Maria Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
48 Milewska Zuzanna Magdalena Społeczne Gimnazjum nr 333 STO w Warszawie
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
49 Motherwell Lesley (Sarah) Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
50 Mucha Maksymilian Maria Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
51 Niewiarowski Hubert Gimnazjum nr 4 z oddz. integ
1Maja 19
05-200 Wołomin
52 Ochnio Mateusz Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
53 Ostas Zuzanna Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
54 Ostaszewska Magdalena Julia Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
55 Ostrowski Piotr Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
56 Pawińska Anna Społeczne Gimnazjum nr 99 Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Powstańców Śląskich 67 a
01-355 Warszawa
57 Petelicki Kacper Krzysztof Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
58 Piechowiak Jerzy Artur Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
59 Piskorski Jan, Piotr Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
60 Piskorz Julianna Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
61 Pudłowski Patryk Paweł Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
62 Rajtor Magdalena Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
63 Rewers Ewa Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
64 Ręczkowska Marika Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
65 Ruhan Maria Sinead Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
66 Rutkowski Michał Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
67 Rżysko Zuzanna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
68 Sawicka Julia Gimnazjum nr 94 im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej
Na Uboczu 9
02-791 Warszawa
69 Schönthaler Gabriela Maria Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
70 Skibniewski Bartosz Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
71 Skublicki Konrad Paweł Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
72 Smoleń Jan, Tadeusz Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
73 Sułkowksa Ewa Karolina Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
74 Szafarz Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
75 Tucharz Joanna Anna Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
76 Twardecka Ludwika Emilia Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
77 Wasilewska Karolina Agata Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
78 Wąsowski Julian Andrzej Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana
Tyniecka 25
02-615 Warszawa
79 Wiślicz-Iwańczyk Olga Apolonia Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
80 Witak Sonia Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
81 Wrona Anna Maria Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
82 Ziółkowski Marcin Łukasz Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
83 Zychowicz Marta Dominika Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016