LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS GEOGRAFIA
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły
1 Abucewicz Aleksandra Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
2 Baran Nela Józefina Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
3 Baszkiewicz Izabela Gimnazjum w Złotokłosie
R. Traugutta 10
05-504 Złotokłos
4 Belina Alicja Maria Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
5 Berdowska Berenika Eliza Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
6 Betcher Piotr Krzysztof Gimnazjum nr 11 w Warszawie
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
7 Bielas Aleksandra Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
8 Böhm Krzysztof Gimnazjum nr 81 w Warszawie
Rozłogi 10
01-310 Warszawa
9 Bugaj Antoni Gimnazjum nr 1
M. Sasina 33
05-200 Wołomin
10 Cudny Jan Adam Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
11 Daszkowska Karina Martyna Gimnazjum w Lesznowoli
Szkolna 6
05-506 Lesznowola
12 Dąbrowski Adam Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
13 de Raad Filip Johan Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
14 Ejzel Joanna Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
15 Florczak Karolina Maria Publiczne Gimnazjum nr 3 w Radomiu
Czarnoleska 10
26-600 Radom
16 Furmanek Karol Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
17 Głomski Bartłomiej Leszek Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
18 Godlewska Klara Maria Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
19 Gotowiec Mateusz Aleksander Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
20 Grot Franciszek Artur Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
21 Gryber Tomasz Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
22 Grzesiak Michał Adam Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
23 Hołdakowski Filip Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
24 Jaksina Jeremi Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
25 Jankowski Tomasz Kuba Publiczne Gimnazjum nr 6 w Żyrardowie
Mireckiego 56
96-300 Żyrardów
26 Kaczyński Grzegorz Jacek Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
27 Kępka Gabriela Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
28 Kiryluk Gabriela Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
Afrykańska 11
03-966 Warszawa
29 Klimas Jerzy Michał Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
30 Kożuchowska Ida Anna Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
31 Kuraś Katarzyna Julia Gimnazjum nr 117 w Warszawie
Gubinowska 28/30
02-956 Warszawa
32 Kurkliński Igor Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
33 Kwiatkowska Anna Weronika Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
34 Łomiński Tomasz Konrad Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
35 Majkusiak Ignacy Gimnazjum Sportowe nr 17 w Warszawie
Powstańców Wielkopolskich 4
02-398 Warszawa
36 Matczak Michał Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
37 Miarczyńska Zofia Antonina Gimnazjum w Otrębusach
Piaseckiego 2
05-805 Otrębusy
38 Milewczyk Wiktor (Paweł) Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
39 Modrzejewska Wiktoria Anna Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
40 Nazarczuk Maria Agnieszka Gimnazjum im. Wincentego Pallottiego
Poznańska 183
05-850 Ożarów Mazowiecki
41 Neska Dominika Julia Publiczne Gimnazjum nr 3 w Radomiu
Czarnoleska 10
26-600 Radom
42 Niemczyk Mateusz Szymon Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
43 Paciorek Stefan Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
44 Paciorek Franciszek Ksawery Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
45 Pańczyk Ignacy Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
46 Park Young Inn Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
47 Pęciak Kamila Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
48 Pętlak Tadeusz Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
49 Pietruszkiewicz Aleksander Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
50 Potocka Maria Krystyna Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
51 RADECKA MAJA WIKTORIA Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pułtusku
Marii Konopnickiej 5
06-100 PUŁTUSK
52 Rogulski Krzysztof Ryszard Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
53 Romanowski Michał Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
54 Rybacka Agnieszka Społeczne Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Ciechanowie
Wyspiańskiego 11A
06-400 Ciechanów
55 Sadlej Julia Anna Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
56 Skrzycki Magdalena, Zuzanna Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
57 Skrzyńska Zofia, Faustyna Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
58 Soczyńska Karolina Ewelina Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
59 Solnicki Maciej Stanisław Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
60 Sołtan-Zadroga Urszula Natalia Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
61 Sora Małgorzata Anna Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
62 Stodulska Olga Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
63 Stysiek Krzysztof, Bolesław Publiczne Gimnazjum Nr 8 w Radomiu
Piastowska 17
26-600 Radom
64 Szabelak Grzegorz Marek Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
65 Szumański Eryk Benedykt Gimnazjum nr 81 w Warszawie
Rozłogi 10
01-310 Warszawa
66 Szyszka Anna Danuta Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
67 Świątkowska Julia Janina Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
68 Świerczek Anna Weronika Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
69 Tałasiewicz Olga Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
70 Wasilewska Karolina Agata Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
71 Wieczorkowska Anna Weronika Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
72 Więcławek Julian Stanisław Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
Afrykańska 11
03-966 Warszawa
73 Witer Julia Łucja Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
74 Wituszyński Juliusz Ignacy Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
75 Wydra Kinga Publiczne Gimnazjum Nr 13 w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
76 Zaborowska Julia Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
77 Załęska Wiktoria Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krasnosielcu
Ogrodowa 2A
06-212 KRASNOSIELC
78 Zhang David Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016