LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS FIZYKA
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły
1 Augustynowicz Marcin Łukasz Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
2 Bogusz Szymon Marek Gimnazjum nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
3 Bosek Aleksander Robert Gimnazjum nr 81 w Warszawie
Rozłogi 10
01-310 Warszawa
4 Brojek Marcin Gimnazjum nr 2 w Otwocku im. Ireny Sendlerowej
Poniatowskiego 47/49
05-400 Otwock
5 Daśko Dominika Wiktoria Gimnazjum nr 3 w Otwocku
Kościuszki 28
05-400 Otwock
6 Domański Jan Jakub Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
7 Drabik Karolina Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
8 Fedorowicz Michał Mikołaj Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
9 Gałązka Adam Jakub Gimnazjum nr 81 w Warszawie
Rozłogi 10
01-310 Warszawa
10 Glinka Katarzyna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
11 GONTAREK JULIA Gimnazjum nr 13 w Płocku w Zespole Szkół nr 3
Łukasiewicza 11
09-400 Płock
12 Górecki Adrian Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
13 Grochowski Maksymilian Cezary Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
14 Grzyb Alicja, Zuzanna Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
15 Hozakowski Jan Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
16 Hulanicki Paweł Tymoteusz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
17 Jakubiak Maciej, Maria Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
18 Jakubowski Daniel Gimnazjum im. K. Wojtyły w ZSP w Międzyborowie
Staszica 5
96-316 Międzyborów
19 Karpiński Szymon Józef Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
20 Kądziela Alicja Gimnazjum nr 81 w Warszawie
Rozłogi 10
01-310 Warszawa
21 Klimek Patryk Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
22 Kostrzewa Tomasz Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
23 Krakowiak Jakub Józef Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
24 Lang Marta Helena Gimnazjum Prywatne nr 2
Jasielska 49/53
02-128 Warszawa
25 Lewandowski Bartłomiej Publiczne Gimnazjum STO
Al.. Sztandarów 2
04-423 Warszawa
26 Łaciński Wiktor, Leszek Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
27 Łysiak Natalia Irena Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
28 Marton Paweł Niepubliczne Gimnazjum "Edu- Mar" w Płocku
Górna 1a
09-400 Płock
29 Okręglicki Krystian Marian Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
30 Pomirski Bartosz Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
31 Pyrka Paulina Patrycja Gimnazjum z Odd. Int. nr 82 w Warszawie
Waleriana Czumy 8
01-355 Warszawa
32 Romanowski Michał Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
33 Smoleń Jan, Tadeusz Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
34 Szumielewicz Michał Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
35 Świerczyński Krzysztof Jacek Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
36 Tomaszewski Tomasz Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
37 WIŚNIEWSKI BARTOSZ Gimnazjum nr 13 w Płocku w Zespole Szkół nr 3
Łukasiewicza 11
09-400 Płock
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016