LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS JEZYK ROSYJSKI
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły
1 Avetisyan Suyzanna Gimnazjum nr 73 w Warszawie
J. Conrada 6
01-922 Warszawa
2 Bogusławska Margarita Gimnazjum nr 30 w Warszawie
Szanajcy 17/19
03-481 Warszawa
3 Bojko Alisija Gimnazjum w Zespole Szkół Muzycznych nr 4
Krasińskiego 1
01-530 Warszawa
4 Budczan Gleb Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
5 Butko Wiana Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
6 Chaliłow Roman Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Sochaczewie
Staszica106
96-500 Sochaczew
7 Chintalov Davut Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
8 Dąbrowska Anna Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 93 im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej w Warszawie
Szolc- Rogozińskiego 2
02-777 Warszawa
9 Demilova Amina Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
10 Derkachova Kateryna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
11 Efendiyeva Diana Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
12 Janczyszena Polina Gimnazjum nr 4 w Warszawie
Fr. Joliot-Curie 13
02-646 Warszawa
13 Khilkovich Artsiom Gimnazjum w Sadownem
Kościuszki 74a
07-140 Sadowne
14 Korenkov Arsenij Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej
Grochowska 284
03-841 Warszawa
15 Kotas Aleksandra Publiczne Gimnazjum w Grójcu
Polna 17
05-600 Grójec
16 Kozyreva Lina Gimnazjum nr 2 w Brwinowie
Żwirowa 16
05-840 Brwinów
17 Kuksa Volodymyr Gimnazjum Nr 71
B. Zuga 16
01-806 Warszawa
18 Leontieva Kateryna Gimnazjum nr 119 w Warszawie
Klimatyczna 1
05-077 Warszawa
19 Micewicz Jelizawieta Gimnazjum nr1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
20 Nashchans\'kyi Nykyta Gimnazjum nr 10 w Warszawie
Limanowskiego 9
02-943 Warszawa
21 Nikolaichuk Dmytro Gimnazjum nr 120 im. Noblistów Polskich
ul. Armii Krajowej 39
05-075 Warszawa
22 Piekutowski Aleksander Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
23 Šapkova Inna Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
24 Taganov Kerim Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
25 Tarasiuk Ilia Daniel Publiczne Gimnazjum nr 6 w Żyrardowie
Mireckiego 56
96-300 Żyrardów
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016