LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS HISTORIA
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły
1 Arczewski Szymon Piotr Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
2 Banasiewicz Bartłomiej Seweryn Gimnazjum nr 14 z Oddzialami Integracyjnymi w Warszawie
Barska 32
02-315 Warszawa
3 Bartoszek Krzysztof Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
4 Bielski Krzysztof Gimnazjum nr 11 w Warszawie
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
5 Biernat Patryk Sebastian PUBLICZNE GIMNAZJUM W NARUSZEWIE

09-152 NARUSZEWO
6 Bloch Aleksander Piotr Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
7 Chmielewski Jan Gimnazjum nr 4 w Otwocku
Szkolna 31
05-400 Otwock
8 Ciećwierz Bartłomiej Jan Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
9 Cieśla Mateusz Gimnazjum nr 2 w Piasecznie
Aleja Kalin 30
05-500 Piaseczno
10 Durka Bartosz Maciej Publiczne Gimnazjum
Warszawska 24
05-660 Warka
11 Fiedoruk Antoni "ŻAGLE"Gimnazjum Stowarzyszenia "Sternik"
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
12 Filipiuk Mateusz Piotr Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
13 Floriańczyk Hubert Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
14 Frączek Mateusz Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
15 Furmanek Karol Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
16 Główka Filip Konrad Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
17 GMYREK GRZEGORZ Gimnazjum nr 4 w Pruszkowie
Hubala 4
05-800 Pruszków
18 Gołacka Anna Prywatne Gimnazjum Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
19 Grabarczyk Jakub Niepubliczne Gimnazjum Katolickie w Sikorzu
Sikórz 83A
09-413 Sikórz
20 Gralka Jakub Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
21 Gruchalski Michał Jacek Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 14 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
Obrzeźna 12a
02-691 Warszawa
22 Grzelak Michał Publiczne Gimnazjum w Głowaczowie
Warecka 10
26-903 Głowaczów
23 Grzywacz Jakub Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 104 w Warszawie w Zespole Szkół nr 120
Wilgi 19
04-831 Warszawa
24 Guzik Mateusz Marcin Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
25 Herman Stanisław Maria Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
26 Janicki Maurycy Gomez Gimnazjum Prywatne nr 2
Jasielska 49/53
02-128 Warszawa
27 Jary Bartosz Gimnazjum Publiczne nr 1
Partyzantów 39
07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA
28 Jaworska Julia Gimnazjum nr 1 w Ciechanowie
Orylska 3
06-400 Ciechanów
29 Jędrasek Tomasz Wiktor Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
30 Jędrzejewski Michał Gimnazjum nr 3
17 Stycznia 17
06-400 Ciechanów
31 Kaźmierczak Natalia Publiczne Gimnazjum nr 3
New Britain 1
06-100 Pułtusk
32 Klimkowska Julia Katarzyna Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
33 Kołakowski Kamil Gimnazjum Nr 5
Berlinga 5
07-410 OSTROŁĘKA
34 Kopycka Małgorzata Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
35 Kowalska Julia Niepubliczne Gimnazjum Katolickie w Sikorzu
Sikórz 83A
09-413 Sikórz
36 Kozak Jan Michał Salezjańskie Gimnazjum im. Św.Jana Bosko
Mickiewicza 35A
05-120 Legionowo
37 Krawczyk Jakub Gimnazjum nr 3 w Płocku
Krakówka 4
09-402 Płock
38 Krupa Dawid Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
39 Krzepicki Wojciech Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie
Geodetów 45
07-200 WYSZKÓW
40 Kuźma Fryderyk Mariusz Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
41 Lewandowski Natan Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 14 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
Obrzeźna 12a
02-691 Warszawa
42 Lis Przemysław Łukasz Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
43 Łasek Maciej Piotr Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
44 Łukomski Mateusz Krzysztof Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
45 Łyżwiński Maciej Emil Gimnazjum im. C. K. Norwida
Staszica 11
08-400 Garwolin
46 Machulski Wojciech Amadeusz Gimnazjum nr 12
św. Bonifacego 10
02-914 Warszawa
47 Magielski Jan Henryk Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
48 Majewski Hubert Remigiusz Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
49 Majewski Szymon Niepubliczne Gimnazjum Katolickie w Sikorzu
Sikórz 83A
09-413 Sikórz
50 Mazowiecki Piotr Łukasz Prywatne Gimnazjum im.Rodziny Moraczewskich
Paderewskiego 29
05-070 Sulejówek
51 Michałek Szymon Gimnazjum w Lipsku
Zwoleńska 16 a
27-300 Lipsko
52 Mitkowski Krzysztof Mateusz Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
53 Morgaś Bartłomiej Zespół Szkół Samorządowych w Chotczy Gimnazjum

27-312 Chotcza
54 Nahorny Jakub Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
55 Natorski Paweł Mateusz Gimnazjum nr 11 w Warszawie
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
56 Nawrotek Konrad Paweł Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
57 Nowak Franciszek Stanisław Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
58 Nowakowska Aleksandra Wiktoria Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
59 Olejniczak Gabriela Magdalena Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
60 Olszewski Krzysztof Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
61 Pachucy Maciej Publiczne Gimnazjum nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Wojtyły w Radomiu
Rapackiego 24
26-600 Radom
62 Pawłowska Karina Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 14 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
Obrzeźna 12a
02-691 Warszawa
63 Pęcak Fabian Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
64 Phan Paulina Tramy Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
65 Piątkowska Emilia Aleksandra Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
66 Pielat Kacper Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
67 Pieniak Jakub Michał Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
68 Piotrowicz Filip, Karol Katolickie Gimnazjum Nr 15 im. Ks. Jerzego Popiełuszki
Ogrodowa 3a
00-893 Warszawa
69 Przypaśniak Zofia Salezjańskie Gimnazjum im. Św.Jana Bosko
Mickiewicza 35A
05-120 Legionowo
70 Puławska Aleksandra Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie
Geodetów 45
07-200 WYSZKÓW
71 Rafalik Patrycja Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Jasienicy
Pawła Jasienicy 23
07-304 JASIENICA
72 Roguski Szymon PUBLICZNE GIMNAZJUM W NARUSZEWIE

09-152 NARUSZEWO
73 Romanowski Michał Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
74 Ruciński Piotr Marcin Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
75 Rybak Konrad Wiktor Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
76 Salamon Mateusz Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
77 Siemieniako Przemysław Gimnazjum nr 5 w Płocku
Królowej Jadwigi 4
09-400 Płock
78 Skołożyński Szymon Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
79 Słojewski Adam Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
80 Słoma Marcin Publiczne Gimnazjum
Bema 73/75
01-244 Warszawa
81 Snopczyński Jan Zdzisław Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
82 Sokołowski Fanciszek Jan Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
83 Stanisławski Jan Gimnazjum nr 119 w Warszawie
Klimatyczna 1
05-077 Warszawa
84 Staroń Jan Paweł Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
85 Starzyński Antoni Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
86 Sucharski Mateusz Jan Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
87 Sypniewski Igor Piotr Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
88 Szabelak Grzegorz Marek Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
89 Szafarowicz Oskar Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
90 Szafrański Józef Jeremiasz Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
91 Szelągowska Klaudia Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
92 ŚWIADKOWSKI DAWID Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pułtusku
Marii Konopnickiej 5
06-100 PUŁTUSK
93 Świątkowska Hanna Publiczne Gimnazjum nr 3
New Britain 1
06-100 Pułtusk
94 Tkaczyk Weronika, Honorata Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
95 Tylińska Maria India Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
96 Walczyk Mateusz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
97 Walkowiak Joanna Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
98 Wanat Bartosz Gimnazjum
Dojazdowa 14a
07-415 OLSZEWO-BORKI
99 Wymiatał Alicja Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 14 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
Obrzeźna 12a
02-691 Warszawa
100 Zaniewski Oliver Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
101 Zieliński Karol Michał Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
102 Ziółkiewicz Arkadiusz Gimnazjum w Małej Wsi
Kochanowskiego 17
09-460 Mała Wieś
103 Zwolan Jan Edward Niepubliczne Gimnazjum Katolickie w Sikorzu
Sikórz 83A
09-413 Sikórz
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016