LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły
1 Augustyn Jacek Karol Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
2 Bielowicki Franciszek Jan Społeczne Gimnazjum nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
3 Bitkowska Nina Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
4 Bombik Julia Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
5 Chyła Zofia Aniela Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
6 Czechowski Patryk Publiczne Gimnazjum nr 2 w Ząbkach
Batorego 37
05-091 Ząbki
7 Danelski Dominik Maciej Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
8 Dąbrowski Bartłomiej Henryk Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
9 Floriańczyk Hubert Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
10 Gdańska Karolina Maja Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
11 Gierek Agata Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
12 Giertych Maria Faustyna \\\"STRUMIENIE\\\" Gimnazjum Stowarzyszenia \\\"Sternik\\\"
3 maja 129
05-420 Józefów
13 Giraudo Mateusz Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
14 Hinc Aleksandra Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
15 Hyrlik Piotr Aleksander Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
16 Iwoła Bartosz Gimnazjum w Żółwinie
Szkolna 39
05-807 Podkowa Leśna
17 Jagodzińska Joanna Daniela Społeczne Gimnazjum nr 333 STO w Warszawie
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
18 Jastrzębski Marcin Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
19 Kaczmarek Jakub Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
20 Kaczorowska Elżbieta Anna Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gozdowie
K.Gozdawy 21
09-213 Gozdowo
21 Kaczyński Michał Piotr Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
22 Kędziora Maciej Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
23 Klimek Rafał Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
24 Kmiecik Maja Agata Społeczne Gimnazjum nr 333 STO w Warszawie
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
25 Kobiałka Franiciszek Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
26 Kokosza Maciej Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
27 Korpacz Marta Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
28 Kownacki Jan Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
29 Kozaryna Bartłomiej I Gminne Gimnazjum w Koczargach Starych
Akacjowa 12
05-080 Koczargi Stare
30 Kozłowska Zuzanna Maria Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
31 Krajewski Hoang Viet Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
32 Kulpa Łukasz Radosław Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
33 Łukaszuk Michał Jan Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
34 Łukomski Mateusz Krzysztof Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
35 Mackiewicz Małgorzata Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej
Grochowska 284
03-841 Warszawa
36 Magielski Jan Henryk Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
37 Matuszczak Bartłomiej Paweł Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II
Parznice 53
26-624 Kowala
38 Matysek Mateusz Gimnazjum w Chylicach
Dworska 2
05-510 Konstancin -Jeziorna
39 Mazowiecki Piotr Łukasz Prywatne Gimnazjum im.Rodziny Moraczewskich
Paderewskiego 29
05-070 Sulejówek
40 Michalec Mateusz Jakub Gimnazjum w Lipsku
Zwoleńska 16 a
27-300 Lipsko
41 Michalik Marta Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
42 Michalski Rafał Grzegorz Prywatne Gimnazjum im.Rodziny Moraczewskich
Paderewskiego 29
05-070 Sulejówek
43 Mierzejewska Olga Gimnazjum nr 1
gen. Józefa Hallera 12
07-410 OSTROŁĘKA
44 Mieszkowska Joanna Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Miejskim Zespole Szkoł nr 2
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
45 Milewska Zuzanna Magdalena Społeczne Gimnazjum nr 333 STO w Warszawie
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
46 Mironiak Paweł Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Kozienicach
Nowy Świat 24
26-900 Kozienice
47 Misarko Aleksandra Justyna Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
48 Molenda Sara, Maria Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
49 NAWACKA AGATA WANDA Gimnazjum nr 116 w Warszawie
Uprawna 9/17
02-967 Warszawa
50 Niechciał Anna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
51 Nitkowski Maciej Stefan Gimnazjum nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
52 Orzełowska Julia Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
53 Orzyłowski Michał Gimnazjum nr 132 z Oddziałami Integracyjnymi
Dzieci Warszawy 42
02-495 Warszawa
54 Pałucki Władysław Józef Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
55 Pantak Adam Szymon Gimnazjum nr 2 w Piasecznie
Aleja Kalin 30
05-500 Piaseczno
56 Partyka Janusz Witold Gimnazjum nr 1 w Piastowie
Pułaskiego 6/8
05-820 Piastów
57 Paruszewski Szymon Gimnazju im. Władysława Jagiełły w Czerwińsku nad Wisłą
Warszawska 1
09-150 Czerwińsk nad Wisłą
58 Pawlak Grzegorz Stanisław Społeczne Gimnazjum nr 333 STO w Warszawie
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
59 Piątkowski Michał Mikołaj Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
60 Pipka Kornelia Maria \\\"STRUMIENIE\\\" Gimnazjum Stowarzyszenia \\\"Sternik\\\"
3 maja 129
05-420 Józefów
61 Piwiński Maksymilian Roman Gimnazjum w Lesznowoli
Szkolna 6
05-506 Lesznowola
62 Pluta Natalia Anna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
63 PYCH MARTA IRENA Gimnazjum nr 4 w Pruszkowie
Hubala 4
05-800 Pruszków
64 Rajewska Joanna Maria Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
65 Rećko Michał Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
66 Rosa Maksymilian Aleksander Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
67 Satkowski Michał Krzysztof Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
68 Sikorska Julia Społeczne Gimnazjum Nr 27 STO im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
69 Skierkowska Martyna Barbara Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
70 Skowroński Mark Teodor Publiczne Gimnazjum nr 2 w Ząbkach
Batorego 37
05-091 Ząbki
71 Skrzypczyk Julia Gimnazjum Nr 1 w Sulejówku
Idzikowskiego 2A
05-070 Sulejówek
72 Sroka Jan Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
73 Strąk Jan Michał Gimnazjum nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Chełmska 23
00-724 Warszawa
74 Styczeń Wojciech Mikołaj Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 104 w Warszawie w Zespole Szkół nr 120
Wilgi 19
04-831 Warszawa
75 Szeląg Stanisław Antoni Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
76 Szornak Jan Andrzej Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
77 Ślusarski Michał Prywatne Gimnazjum nr 5 im. W. Szymborskiej
Wał Miedzeszyński 141
04-987 Warszawa
78 Tabor Amelia Ewa Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
79 Toczewski Iwo Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
80 Wiśniewska Danuta Agnieszka Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
81 Włoszek Gabriela Gimnazjum nr 117 w Warszawie
Gubinowska 28/30
02-956 Warszawa
82 Wojciechowski Jakub Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
83 Wojtas Jan Paweł Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
84 Zaborowska Julia Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
85 Zawadzki Tomasz ZESPÓŁ SZKÓŁ - GIMNAZJUM
JANA PAWŁA II 5
08-107 PAPROTNIA
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016