LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO
SZKOLY PODSTAWOWE

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły
1 Alka Barbara Maria Szkoła Podstawowa nr 246 im. I Warszawskiej Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kościuszki
Białowieska 22
04-063 Warszawa
2 Bastek Natalia Publiczna Szkoła Podstawowa w Drążdżewie
Drążdżewo 62
06-214 Drążdżewo
3 Beisert Maria PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 SIÓSTR NIEPOKALANEK
Jerzego Zaruby 2
02-796 Ursynów
4 Boesler Dominika Eryka Szkoła Podstawowa nr 65
Mścisławska 1
01-647 Warszawa
5 Borysowicz Maria PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 28 W RADOMIU
JARACZA 8
26-600 RADOM
6 Burna Weronika Zespół Szkół Szkoła Podstawowa w Baniosze
Szkolna 1
05-532 Baniocha
7 Burszewska Katarzyna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
8 Cebulska Marcjanna, Klara Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Czachówku
Główna 56
05-530 Czachówek
9 Chodkowska Natasza Szkoła Podstawowa im.Władysława Broniewskiego w Olszewie Borkach
Władysława Broniewskiego 17
07-415 Olszewo-Borki
10 Chojecka Małgorzata Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Keniga 20
02-495 Warszawa
11 Chojnacka Alicja SZKOŁA PODSTAWOWA Nr1
BRANDTA 22
05-820 PIASTÓW
12 Chróścielewska Hanna Daria Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 81 Fundacji Rodzice Dzieciom
Nowowiejska 39A
02-010 Warszawa
13 Cybulska Zofia Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 280 im. Tytusa Chałubińskiego
Gorlicka 3
02-130 Warszawa
14 Czuchaj Nikolina Anna Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 92
Patriotów 347
04-760 Warszawa
15 Dąbrowska Karolina Szkoła Podstawowa Nr 168
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
16 Drabik Maria PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 SIÓSTR NIEPOKALANEK
Jerzego Zaruby 2
02-796 Ursynów
17 Filipkowski Filip Adam Szkoła Podstawowa nr 31
Kobiałka 49
03-044 Warszawa
18 Frydrych Wiktor Gerard Szkoła Podstawowa nr 77 im. Wandy Zieleńczyk
Samogłoska 9
01-980 Warszawa
19 Gerej Paulina Anita Szkoła Podstawowa w Kadzidle
T. Kościuszki 13
07-420 Kadzidło
20 Gołos Blanka Szkoła Podstawowa nr 277
Suwalska 29
03-252 Warszawa
21 Gramadzka Joanna Zofia Szkoła Podstawowa w Kadzidle
T. Kościuszki 13
07-420 Kadzidło
22 Grochowska Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 264 im. Gabrieli Mistral
Skorochód-Majewskiego 17
02-104 Warszawa
23 Grossman Marta Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego
Płocka 60
09-100 Płońsk
24 Haber Barbara Jagoda Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 81 Fundacji Rodzice Dzieciom
Nowowiejska 39A
02-010 Warszawa
25 Hofman Barbara Społeczna Szkoła Podstwowa nr 13
Wóycickiego 1/3 bud.13
01-938 Warszawa
26 Iga Bednarczyk Społeczna Szkoła Postawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Ciechanowie
Wyspiańskiego 11a
06-400 Ciechanów
27 Imioła Katarzyna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Karczewie
Otwocka 13
05-480 Karczew
28 Jach Julia Zofia Szkoła Podstawowa
Polna 40
05-082 Stare Babice
29 Jakubowska Oliwia Szkoła Podstawowa Nr 2 w Płońsku
Wieczorków 30
09-100 Płońsk
30 Jandy Maria Szkoła Podstawowa nr 139 im. Ludwiki Wawrzyńskiej
Syreny 5/7
01-132 Warszawa
31 Jurkiewicz Daria Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
32 Kacprzak Weronika Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Długosza w Radomiu
Sobieskiego 12
26-617 Radom
33 Kaczyńska Wiktoria Szkoła Podstawowa w Kadzidle
T. Kościuszki 13
07-420 Kadzidło
34 Kaźmierczak Marianna PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 SIÓSTR NIEPOKALANEK
Jerzego Zaruby 2
02-796 Ursynów
35 KAŹMIERCZAK JULIA WIKTORIA Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Blichowie
Blichowo 61A
09-454 Blichowo
36 Kierenko Emilia Maria Szkoła Podstawowa nr 12
Andriollego 76
05-400 Otwock
37 Kiesio Amelia Prywatna Żeńska Szkoła Podstawowa nr 78 im. Cecylii Plater Zyberkówny
Piękna 24/26
00-549 Warszawa
38 Klejman Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 81 im. Lucjana Rudnickiego
Puszczyka 6
02-777 Warszawa
39 Klimaszewska Anna Konstancja Szkoła Podstawowa nr 53 im. Gen. Mariusza Zaruskiego
Rudzka 6
01-689 Warszawa
40 Kloc Kalina Zofia Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 81 Fundacji Rodzice Dzieciom
Nowowiejska 39A
02-010 Warszawa
41 Kołodziejczyk Julia Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika w Warszawie
Wilczy Dół 4
02-798 Warszawa
42 Komornicka Marianna Barbara Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
43 Kopka Pola Szkoła Podstawowa nr 3 w Sochaczewie
ul. Hanki Sawickiej 5
96-500 Sochaczew
44 Kosiorek Antonina Anna Szkoła Podstawowa nr 104 im. Macieja Rataja
Przyczółkowa 27
02-968 Warszawa
45 Kot Mikołaj Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu
Piłsudskiego 68
05-600 Grójec
46 Kotwas Aleksandra Szkoła Podstawowa im. Bronisława Tokaja w Nieporęcie
Dworcowa 9
05-126 Nieporęt
47 Kowalczyk Jagoda Krystyna Szkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów Chłopskich
Przygodna 2
03-991 Warszawa
48 KOWALSKA ZUZANNA Szkoła Podstawowa nr 10
Gen. Zygmunta Berlinga 16
07-410 Ostrołęka
49 Koziej Lilia Beata Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy
Włodarzewska 45C
02-384 Warszawa
50 Królikowska Karolina Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
51 Krupińska Aleksandra Szkoła Podstawowa w Troszynie
Szkolna 4
07-405 Troszyn
52 Krzykowska Izabela Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej
Niecała 14
00-098 Warszawa
53 Książkiewicz Monika, Józefa Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka
Remiszewska 40
03-550 Warszawa
54 Kubrak Pola Szkoła Podstawowa nr 293 im. Jana Kochanowskiego
Kochanowskiego 8
01-864 Warszawa
55 Kucała Zuzanna Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO im. Jana Nowaka Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
56 Laskowska Zuzanna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 341 im. Twórców Literarury Dzięcięcej
Oławska 3 3
01-494 Warszawa
57 Łabęda Aleksandra Publiczna Szkola Podstawowa
Pułtuska 26a
06-150 Swiercze
58 Łapińska Izabela Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ostrołęce
Gorbatowa 4/6
07-410 Ostrołęka
59 Maj Alicja Szkoła Podstawowa nr 81 im. Lucjana Rudnickiego
Puszczyka 6
02-777 Warszawa
60 Majchrzak Wiktoria Szkoła Podstawowa nr 3 w Gostyninie
ul. Bema 23
09-500 Gostynin
61 Majewska Olga Klementyna Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji PRIMUS w Warszawie
Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
62 Michaś Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 212 im. Krystyny Krahelskiej
Czarnomorska 3
02-758 Warszawa
63 Milczarek Adam Piotr Szkoła Podstawowa nr 2 w Sochaczewie
ul. 15 Sierpnia 44
96-500 Sochaczew
64 Mizerska Agnieszka Katarzyna Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii Kann
ZWM 10
02-786 Warszawa
65 Nalewajk Alicja Szkoła Podstawowa w Kadzidle
T. Kościuszki 13
07-420 Kadzidło
66 Narkiewicz-Jodko Wanda Barbara Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 81 Fundacji Rodzice Dzieciom
Nowowiejska 39A
02-010 Warszawa
67 Nastaszyc Gabriela Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
68 Niwińska Hanna Barbara Szkoła Podstawowa nr 225 im.J.Gardeckiego w Warszawie
Jana Brożka 15
01-451 Warszawa
69 Nowak Julia Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego
Fontany 3
01-835 Warszawa
70 Nowicki Jędrzej Szkoła Podstawowa Sióstr Felicjanek nr 28
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
71 Odolczyk Gaja, Oktawia Szkoła Podstawowa nr 12 im. Powstańców Śląskich
GÓRNOŚLĄSKA 45
00-458 Warszawa
72 Olech Cecylia SZKOŁA PODSTAWOWA Nr1
BRANDTA 22
05-820 PIASTÓW
73 Orzołek Amelia Szkoła Podstawowa w Kadzidle
T. Kościuszki 13
07-420 Kadzidło
74 Ostrowska Angelika Julia Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego
Walerego Sławka 9
02-495 Warszawa
75 PASIK KRZYSZTOF Szkoła Podstawowa w Mrozach
Szkolna 2
05-320 Mrozy
76 Pawlak Natalia II Prywatna Szkoła Podstawowa
ul. J. Kilińskiego 12
09-402 Płock
77 Pękul Marta SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
JANA MATEJKI 5
07-200 WYSZKÓW
78 PIERSA KATARZYNA NATALIA Szkoła Podstawowa nr 10
Gen. Zygmunta Berlinga 16
07-410 Ostrołęka
79 Pietrzak Wiktoria Sara Szkoła Podstawowa
Kościuszki 21
05-190 Nasielsk
80 Pilaszkiewicz Anna Szkoła Podstawowa Sióstr Felicjanek nr 28
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
81 Podwojska Laura Anna Szkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów Chłopskich
Przygodna 2
03-991 Warszawa
82 Polańska Maria, Róża Szkoła Podstawowa nr 12 im. Powstańców Śląskich
GÓRNOŚLĄSKA 45
00-458 Warszawa
83 Poruszek Konrad Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 81 Fundacji Rodzice Dzieciom
Nowowiejska 39A
02-010 Warszawa
84 Preś Ewelina Agnieszka Szkoła Podstawowa
Polna 40
05-082 Stare Babice
85 PRUSACZYK ZUZANNA Szkoła Podstawowa nr 10
Gen. Zygmunta Berlinga 16
07-410 Ostrołęka
86 Przeorek Zofia Niepubliczna Szkoła Podstawowa Warsaw Montessori School
Szwoleżerów 4
00-464 Warszawa
87 Ptaszek Maja Publiczna Szkoła Podstawowa w Jedlińsku
Marii Konopnickiej 2
26-660 Jedlińsk
88 Pyzikiewicz Zofia Szkoła Podstawowa nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego
Spartańska 4
02-637 Warszawa
89 RAJKOWSKA MARTA Szkoła Podstawowa nr 10
Gen. Zygmunta Berlinga 16
07-410 Ostrołęka
90 Rębielewska Zofia Agnieszka Szkoła Podstawowa nr 3
Janiny Kacperskiej 6B
96-300 Żyrardów
91 Rutkowska Anna Zespół Szkół Publicznych Nr 3 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. J. Korczaka w Ostrowi Maz.
Widnichowska 4
07-300 Ostrów Maz.
92 Ryżko Anita Szkoła Podstawowa nr 277
Suwalska 29
03-252 Warszawa
93 Sawicka Julia Szkoła Podstawowa Nr 3
WILSONA 34/36
05-220 ZIELONKA
94 Sawicka Aneta Szkoła Podstawowa nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego
Spartańska 4
02-637 Warszawa
95 Sikorska Weronika Joanna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 275
Św. Hieronima 2
03-243 Warszawa
96 Sikorska Milena Szkoła Podstawowa nr 2 Przymierza Rodzin
Racławicka 14
02-601 Warszawa
97 Skibniewska Barbara SZKOŁA PODSTAWOWA NR2
JANA KILIŃSKIEGO 1
06-300 PRZASNYSZ
98 Skolimowska Ida Szkoła Podstawowa nr 2 Przymierza Rodzin
Racławicka 14
02-601 Warszawa
99 Skowrońska Anna Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 26 w Radomiu
Wośnicka 125
26-600 Radom
100 Skrzynecka Katarzyna Anna Zespół Szkół Muzycznych w Radomiu
25 Czerwca 70
26-600 Radom
101 Skrzyńska Hanna Urszula Szkoła Podstawowa nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego
Tkaczy 27
01-346 Warszawa
102 Słomka Weronika Janina Zespół Szkół Muzycznych w Radomiu
25 Czerwca 70
26-600 Radom
103 Smoleńska Maria Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
104 Srokosz Kaja Szkoła Podstawowa nr 52
Samarytanka 11a
03-592 Warszawa
105 Stangiewicz Olga Katolicka Szkoła Podstawowa Nr 109 Fundacji Na Rzecz Rodziny
Wóycickiego 1/3 bud 18
01-938 Warszawa
106 STASZEWSKA ANGELINA Szkoła Podstawowa nr 10
Gen. Zygmunta Berlinga 16
07-410 Ostrołęka
107 Stawarz Michał Marek Szkoła Podstawowa nr 31
Kobiałka 49
03-044 Warszawa
108 Stępień Matylda Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku
ul. Jasna 8
09-400 Płock
109 Strawczyński Mateusz II Prywatna Szkoła Podstawowa
ul. J. Kilińskiego 12
09-402 Płock
110 Strużyna Weronika Publiczna Szkoła Podstawowa w Iłży
Wójtowska 5
27-100 Iłża
111 STRYJEWSKA OLIWIA Szkoła Podstawowa nr 10
Gen. Zygmunta Berlinga 16
07-410 Ostrołęka
112 Suchecka Patrycja Szkoła Podstawowa im.Władysława Broniewskiego w Olszewie Borkach
Władysława Broniewskiego 17
07-415 Olszewo-Borki
113 Surowy Łukasz Marek Szkoła Podstawowa w Dziekanowie Polskim
Rolnicza 435
05-092 Łomianki
114 Suska Natalia Magdalena Szkoła Podstawowa nr 69
Wiktorska 73
02-582 Warszawa
115 Swęd Marta Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Długosza w Radomiu
Sobieskiego 12
26-617 Radom
116 Szczerba Nadia ( Karolina) Prywatna Szkoła Podstawowa nr 72 \" Szkoła Marzeń\"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
117 Świąder Zuzanna Szkoła Podstawowa w Książenicach
al. E. Marylskiego 3
05-825 Grodzisk Mazowiecki
118 Tkacz Klara Szkoła Podstawowa nr 81 im. Lucjana Rudnickiego
Puszczyka 6
02-777 Warszawa
119 Tondera Julia Zuzanna Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 81 Fundacji Rodzice Dzieciom
Nowowiejska 39A
02-010 Warszawa
120 Trzaskowska Maria Magdalena \\\"STRUMIENIE\\\" SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA STERNIK
3 maja 129
05-420 Józefów
121 Walecka Gabriela Szkoła Podstawowa nr 52
Samarytanka 11a
03-592 Warszawa
122 Weremczuk Marcin Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji PRIMUS w Warszawie
Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
123 Wiercińska Maja Małgorzata Szkoła Podstawowa w Pacynie
ul. Kopycińskiego 5
09-541 Pacyna
124 Więcek Agata Rozalia Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im.mjr. Henryka Sucharskiego w Pułtusku
Polna 7
06-102 Pułtusk
125 Wnętrzewska Linda Prywatna Żeńska Szkoła Podstawowa nr 78 im. Cecylii Plater Zyberkówny
Piękna 24/26
00-549 Warszawa
126 Wojciechowska Maja Berenika Szkoła Podstawowa Nr 2 w Konstancinie - Jeziornie
Żeromskiego 15
05-510 Konstancin-Jeziorna
127 Wróbel Natalia Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im.mjr. Henryka Sucharskiego w Pułtusku
Polna 7
06-102 Pułtusk
128 Zagożdżon Laura Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 29 w Radomiu
Ceglana 14
26-600 Radom
129 Zdunek Maria Faustyna Szkoła Podstawowanr 217 z Oddziałami Integracyjnymi
Paderewskiego 45
04-450 Warszawa
130 ZEMBRZUCKA ALICJA Szkoła Podstawowa nr 10
Gen. Zygmunta Berlinga 16
07-410 Ostrołęka
131 Zielińska Maria Elżbieta Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Koszarowa 3
07-401 Ostrołęka
132 Zieziula Wojciech Leonard Szkoła Podstawowa im.Władysława Broniewskiego w Olszewie Borkach
Władysława Broniewskiego 17
07-415 Olszewo-Borki
133 Zreda Szymon, Piotr Szkoła Podstawowa nr 264 im. Gabrieli Mistral
Skorochód-Majewskiego 17
02-104 Warszawa
134 Zyskowska Helena Szkoła Podstawowa Nr 356 w Warszawie
Głębocka 66
03-287 Warszawa
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016