LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły
1 Balikowska Nina Weronika Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
2 Brandys Jan Społeczne Gimnazjum STO
Toruńska 23
03-226 Warszawa
3 Eberharter Emilia Maria Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
4 Fixl Aleksandra Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
5 Fixl Patrycja Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
6 Grabowska Oliwia Aleksandra Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
7 Hankiewicz Paulina Irena Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
8 Kaczmarek Agata Katarzyna Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
9 Kloth Vanessa Anna Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
10 Lentes Leon Gustaw Społeczne Gimnazjum Nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Jana Nowaka - Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
11 Madejski Adam Jarosław Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
12 Mazanek Dawid Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
13 Mucha Maksymilian Maria Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
14 Obłękowska Julia Ewa Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
15 Rybarkiewicz Julia Jasmin Gimnazjum w Michałówce
Michałówka 3
08-400 Garwolin
16 Sośnicka Anna Małgorzata Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
17 Stein Antonia Maria NoBell Gimnazjum
Mirkowska 39
05-520 Konstancin Jeziorna
18 Śmiechowicz Oliwia Zofia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
19 Taraba Julia Anna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
20 Urbach Viktoria Gimnazjum Nr 5
Berlinga 5
07-410 OSTROŁĘKA
21 Walczak Wiktoria Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 14 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
Obrzeźna 12a
02-691 Warszawa
22 Watzl Aleksander Gimnazjum im.ks. Aleksandra Fedorowicza w Izabelinie
3 Maja 49
05-080 Izabelin
23 Watzl Maksymilian Gimnazjum im.ks. Aleksandra Fedorowicza w Izabelinie
3 Maja 49
05-080 Izabelin
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016