LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS BIOLOGICZNY
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły Delegatura KO
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Bartkowska Aleksandra Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
2 Bartołd Dominika Gimnazjum TWP
Kraszewskiego 8A
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
3 Bąk Julia Społeczne Gimnazjum "Wyspianum"
Wyspiańskiego 3
06-500 Mława
Delegatura KO
w Ciechanowie
4 Bieńkowska Oliwia Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
5 Bochenek Wiktoria Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów Polskich w Przasnyszu
Orlika 48
06-300 PRZASNYSZ
Delegatura KO
w Ciechanowie
6 Brodowski Jakub Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Miejskim Zespole Szkoł nr 2
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
7 Budna Paulina Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów Polskich w Przasnyszu
Orlika 48
06-300 PRZASNYSZ
Delegatura KO
w Ciechanowie
8 Bugajewski Mikołaj Sławomir Gimnazjum w Zespole Szkół w Młocku
Młock 72
06-456 Ojrzeń
Delegatura KO
w Ciechanowie
9 Cebula Michał Andrzej Społeczne Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Ciechanowie
Wyspiańskiego 11A
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
10 Chmielińska Aleksandra Gimnazjum nr 1 w Ciechanowie
Orylska 3
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
11 Chojnacka Maja GIMNAZJUM
Z. Krasińskiego 25
06-406 Opinogóra Górna
Delegatura KO
w Ciechanowie
12 Czaplicka Natalia Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Mławie
Sportowa 1
06-500 Mława
Delegatura KO
w Ciechanowie
13 Domańska Kinga Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
14 Domański Jan Jakub Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
15 Dybowski Łukasz Społeczne Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Ciechanowie
Wyspiańskiego 11A
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
16 Góralska Anna Gimnazju im. Władysława Jagiełły w Czerwińsku nad Wisłą
Warszawska 1
09-150 Czerwińsk nad Wisłą
Delegatura KO
w Ciechanowie
17 Klimczewski Mateusz Gimnazju im. Władysława Jagiełły w Czerwińsku nad Wisłą
Warszawska 1
09-150 Czerwińsk nad Wisłą
Delegatura KO
w Ciechanowie
18 Klimkiewicz Aleksandra Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Miejskim Zespole Szkoł nr 2
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
19 Komar Gołacka Helena Krystyna Gimnazjum TWP
Kraszewskiego 8A
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
20 Kostrzewa Antonina Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
21 Kraynik Julia Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Miejskim Zespole Szkoł nr 2
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
22 Milewska Aleksandra ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W GOŁYMINIE - OŚRODKU PUBLICZNE GIMNAZJUM
Ks. Michalaka 10C
06-420 GOŁYMIN - OŚRODEK
Delegatura KO
w Ciechanowie
23 Nadratowska Dorota Gimnazjum nr 1 w Ciechanowie
Orylska 3
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
24 Niesłuchowski Jakub Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II
Szkolna 4
06-430 Sońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
25 Orłowski Paweł Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów Polskich w Przasnyszu
Orlika 48
06-300 PRZASNYSZ
Delegatura KO
w Ciechanowie
26 Piątek Aleksandra Gimnazjum nr 1 Zespole Szkół Publicznych
Wyzwolenia 13
06-445 Strzegowo
Delegatura KO
w Ciechanowie
27 Piekarska Karolina Zespół Szkół w Lubowidzu - Gimnazjum Nr 1 w Lubowidzu
Jana Pawła II 46 A
09-304 Lubowidz
Delegatura KO
w Ciechanowie
28 Rudzińska Olga Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów Polskich w Przasnyszu
Orlika 48
06-300 PRZASNYSZ
Delegatura KO
w Ciechanowie
29 Siejbik Magdalena Publiczne Gimnazjum nr 3
New Britain 1
06-100 Pułtusk
Delegatura KO
w Ciechanowie
30 Smolak Weronika Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów Polskich w Przasnyszu
Orlika 48
06-300 PRZASNYSZ
Delegatura KO
w Ciechanowie
31 Stawiski Igor Publiczne Gimnazjum w Siemiątkowie
Warszawska 3A
09-135 Siemiątkowo
Delegatura KO
w Ciechanowie
32 Suchoparska Sylwia PUBLICZNE GIMNAZJUM W ŚWIERCZACH
Pułtuska 26 C
06-150 ŚWIERCZE
Delegatura KO
w Ciechanowie
33 Synoradzka Julia Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
34 Ślubowski Jakub Gimnazjum im. 21. Pułku Piechoty \" Dzieci Warszawy\"w Czernicach Borowych
Szkolna 10
06-415 CZERNICE BOROWE
Delegatura KO
w Ciechanowie
35 Tomaszewswka Weronika Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
36 Trzeciak Maciej Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Miejskim Zespole Szkoł nr 2
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
37 Urban Daria Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów Polskich w Przasnyszu
Orlika 48
06-300 PRZASNYSZ
Delegatura KO
w Ciechanowie
38 Watkowska Aleksandra Gimnazjum nr 1 w Żurominie
Wyzwolenia 12
09-300 Żuromin
Delegatura KO
w Ciechanowie
39 Wiśniewska Patrycja Gimnazjum w Siedlinie
Jana Pawła II 12
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
40 Zarębski Maciej Gimnazjum w Kraszewie
-
06-456 Ojrzeń
Delegatura KO
w Ciechanowie
41 Zawadzka Olga Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Miejskim Zespole Szkoł nr 2
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
42 Zdunek Jakub Gimnazjum TWP
Kraszewskiego 8A
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
43 Ziębińska Karolina Publiczne Gimnazjum

09-164 Dzierzążnia
Delegatura KO
w Ciechanowie
44 Zimolzak Jakub Gimnazjum nr 2 w Mławie
Pogorzelskiego 4
06-500 Mława
Delegatura KO
w Ciechanowie
45 Żbikowska Zuzanna Społeczne Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Ciechanowie
Wyspiańskiego 11A
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Andruchewicz Wiktoria Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krasnosielcu
Ogrodowa 2A
06-212 KRASNOSIELC
Delegatura KO
w Ostrołęce
2 Borczon Katarzyna Gimnazjum Publiczne im. Armii Krajowej w Długosiodle
Mickiewicza 14
07-210 DŁUGOSIODŁO
Delegatura KO
w Ostrołęce
3 Geryk Kacper Publiczne Gimnazjum
Dzieci Polskich 1
07-430 MYSZYNIEC
Delegatura KO
w Ostrołęce
4 Gralewska Kamila Publiczne Gimnazjum
Szkolna 9B
06-425 KARNIEWO
Delegatura KO
w Ostrołęce
5 Jakacki Kacper Gimnazjum Nr 2 w Wyszkowie
Gen.J.Sowińskiego 55
07-200 WYSZKÓW
Delegatura KO
w Ostrołęce
6 Jary Bartosz Gimnazjum Publiczne nr 1
Partyzantów 39
07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
7 Kaczyńska Alicja Gimnazjum nr 1
gen. Józefa Hallera 12
07-410 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
8 Kamont Przemysław Publiczne Gimnazjum w Nurze
Łomżyńska 14
07-322 NUR
Delegatura KO
w Ostrołęce
9 Kiernozek Magdalena Publiczne Gimnazjum w Wykrocie

07-430 WYKROT
Delegatura KO
w Ostrołęce
10 Kojtek Aleksandra Gimnazjum Nr 2 im. Danuty Siedzikówny \"Inki\"
Jaracza 5
07-409 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
11 Kołakowski Kamil Gimnazjum Nr 5
Berlinga 5
07-410 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
12 Koziołek Aleksander Gimnazjum nr 1
gen. Józefa Hallera 12
07-410 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
13 Kraszewska Julia Zespół Szkół Gminnych nr 2 Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Małkini Górnej
Leśna 15
07-320 MAŁKINIA GÓRNA
Delegatura KO
w Ostrołęce
14 Kuzia Karolina Publiczne Gimnazjum Nr 3 w Nagoszewie
Turka 40
07-300 NAGOSZEWO
Delegatura KO
w Ostrołęce
15 Laskowska Natalia Gimnazjum nr 1
gen. Józefa Hallera 12
07-410 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
16 Lenkiewicz Magdalena Gimnazjum nr 1
gen. Józefa Hallera 12
07-410 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
17 Londzin Weronika Wiktoria Gimnazjum Nr 2 w Wyszkowie
Gen.J.Sowińskiego 55
07-200 WYSZKÓW
Delegatura KO
w Ostrołęce
18 Łachmańska Dominika Weronika Publiczne Gimnazjum
Szkolna 9B
06-425 KARNIEWO
Delegatura KO
w Ostrołęce
19 Łada Marta Gimnazjum nr 1
gen. Józefa Hallera 12
07-410 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
20 Martyna Faustyna Gimnazjum Nr 2 w Wyszkowie
Gen.J.Sowińskiego 55
07-200 WYSZKÓW
Delegatura KO
w Ostrołęce
21 Mierzejewska Aleksandra Gimnazjum Nr 5
Berlinga 5
07-410 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
22 Mystkowski Mateusz Zespół Szkół Gminnych nr 2 Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Małkini Górnej
Leśna 15
07-320 MAŁKINIA GÓRNA
Delegatura KO
w Ostrołęce
23 Nasiadka Adam Gimnazjum Publiczne im. Armii Krajowej w Długosiodle
Mickiewicza 14
07-210 DŁUGOSIODŁO
Delegatura KO
w Ostrołęce
24 Nienałtowski Michał Publiczne Gimnazjum nr 2
Generała Pułaskiego 15
06-200 MAKÓW MAZOWIECKI
Delegatura KO
w Ostrołęce
25 Olender Natalia Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Młynarzach
Ostrołęcka 24
06-231 MŁYNARZE
Delegatura KO
w Ostrołęce
26 Orłowska Małgorzata Gimnazjum Publiczne im. Armii Krajowej w Długosiodle
Mickiewicza 14
07-210 DŁUGOSIODŁO
Delegatura KO
w Ostrołęce
27 Podleś Ewelina Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Goworowie

07-440 GOWORÓWEK
Delegatura KO
w Ostrołęce
28 Pragacz Wojciech Gimnazjum
Leśna 2A
07-416 NOWA WIEŚ
Delegatura KO
w Ostrołęce
29 Prusaczyk Bartłomiej Gimnazjum nr 1
gen. Józefa Hallera 12
07-410 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
30 Przychodzeń Mateusz GMINNE GIMNAZJUM
Srebińska 12a
07-305 ANDRZEJEWO
Delegatura KO
w Ostrołęce
31 Rekosz Klaudia Gimnazjum Nr 2 im. Danuty Siedzikówny \"Inki\"
Jaracza 5
07-409 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
32 Rybaczyk Aleksandra Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Goworowie

07-440 GOWORÓWEK
Delegatura KO
w Ostrołęce
33 Sarnacka Zuzanna Julita Gimnazjum Nr 2 w Wyszkowie
Gen.J.Sowińskiego 55
07-200 WYSZKÓW
Delegatura KO
w Ostrołęce
34 Szlachetka Julia Gimnazjum Nr 2 im. Danuty Siedzikówny \"Inki\"
Jaracza 5
07-409 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
35 Traczewski Adrian Publiczne Gimnazjum w Lelisie
Szkolna 51
07-402 LELIS
Delegatura KO
w Ostrołęce
36 Wiśniewska Magdalena Publiczne Gimnazjum w Nurze
Łomżyńska 14
07-322 NUR
Delegatura KO
w Ostrołęce
37 Wysocka Łucja Karolina Gimnazjum nr 1
gen. Józefa Hallera 12
07-410 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
38 Zajda Łukasz Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Goworowie

07-440 GOWORÓWEK
Delegatura KO
w Ostrołęce
39 Zalewska Aleksandra Gimnazjum Nr 5
Berlinga 5
07-410 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
40 Zalewski Jędrzej Gimnazjum nr 1
gen. Józefa Hallera 12
07-410 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
41 Załęska Wiktoria Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krasnosielcu
Ogrodowa 2A
06-212 KRASNOSIELC
Delegatura KO
w Ostrołęce
42 Zembrzucki Kacper Gimnazjum Nr 5
Berlinga 5
07-410 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
Delegatura KO w Płocku
1 Alabrudziński Konstanty Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
2 Bieniek Kacper Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
3 Bombalicka Patrycja Gimnazjum w Mochowie

09-214 Mochowo
Delegatura KO
w Płocku
4 Borowiec Aleksander Publiczne Gimnazjum w Lasocinie

05-088 Brochów
Delegatura KO
w Płocku
5 Borowska Weronika Gimnazjum w Borkowie Kościelnym
Szkolna 2
09-200 Borkowo Kościelne
Delegatura KO
w Płocku
6 Chojecka Natalia Wiktoria Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
7 Chojnacki Bartosz Gimnazjum Publiczne im. Biskupa Leona Wetmańskiego w Sierpcu
Konstytucji 3 Maja 8
09-200 Sierpc
Delegatura KO
w Płocku
8 Chudzyńska Natalia Katarzyna Gimnazjum w Sannikach
Warszawska 183
09-540 Sanniki
Delegatura KO
w Płocku
9 Cupta Aleksandra Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
10 Czarzasta Paulina Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
11 Dadun Aleksandra Publiczne Gimnazjum w Lasocinie

05-088 Brochów
Delegatura KO
w Płocku
12 Dejewska Natalia Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
13 Dobrzyńska Oliwia Zespół Szkół w Nowym Duninowie - Publiczne Gimnazjum w Nowym Duninowie
Gostynińska 1
09-505 Nowy Duninów
Delegatura KO
w Płocku
14 Dołębski Michał Gimnazjum im. Władysława Stanisława Reymonta
Szkolna 14
09-400 Maszewo Duże
Delegatura KO
w Płocku
15 Drażba Katarzyna Gimnazjum w Gąbinie
al. Jana Pawła II nr 16
09-530 Gąbin
Delegatura KO
w Płocku
16 Gapińska Aleksandra Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
17 Janecka Aleksandra Gimnazjum w Łącku
Kolejowa 1/1
09-520 Łąck
Delegatura KO
w Płocku
18 Jankowska Natalia Gimnazjum Publiczne im. Biskupa Leona Wetmańskiego w Sierpcu
Konstytucji 3 Maja 8
09-200 Sierpc
Delegatura KO
w Płocku
19 Jawniuk Agnieszka Jarwikka Gimnazjum w Pacynie
Kopycińskiego 5
09-541 Pacyna
Delegatura KO
w Płocku
20 Kalbarczyk Patryk Adrian Gimnazjum w Iłowie
Płocka 14
96-520 Iłów
Delegatura KO
w Płocku
21 Klemarczyk Paula Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gozdowie
K.Gozdawy 21
09-213 Gozdowo
Delegatura KO
w Płocku
22 Klikowska Wiktoria Lidia Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
23 Kołecka Zofia Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
24 Kopaczewska Sylwia Gimnazjum im. Władysława Stanisława Reymonta
Szkolna 14
09-400 Maszewo Duże
Delegatura KO
w Płocku
25 Korzeniewski Mateusz Gimnazjum Miejskie w Sierpcu
Braci Tułodzieckich 2
09-200 Sierpc
Delegatura KO
w Płocku
26 Kratkowska Oliwia Gimnazjum Publiczne im. Biskupa Leona Wetmańskiego w Sierpcu
Konstytucji 3 Maja 8
09-200 Sierpc
Delegatura KO
w Płocku
27 Krawczyk Karolina Publiczne Gimnazjum im. POZ w Bodzanowie
ul.Wyszogrodzka 3
09-470 Bodzanów
Delegatura KO
w Płocku
28 Kukawska Kinga Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
29 Laszuk Agata Gimnazjum nr 3 w Płocku
Krakówka 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
30 Lewandowska Wiktoria Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
31 Łyzińska Patrycja Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
32 Majewski Adrian Gimnazjum w Mochowie

09-214 Mochowo
Delegatura KO
w Płocku
33 Markowski Dawid Gimnazjum w Szczutowie
lipowa 2
09-227 Szczutowo
Delegatura KO
w Płocku
34 Maszerowski Dawid Piotr Gimnazjum w Borkowie Kościelnym
Szkolna 2
09-200 Borkowo Kościelne
Delegatura KO
w Płocku
35 Matacz Justyna Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
36 Nojek Zofia Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek im. Matki Bożej Jazłowieckiej
Szkolna 2
96-516 Szymanów
Delegatura KO
w Płocku
37 Nowak Hubert Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
38 Piątkowski Jakub Gimnazjum Miejskie w Sierpcu
Braci Tułodzieckich 2
09-200 Sierpc
Delegatura KO
w Płocku
39 Pietrzak Natalia Gimnazjum w Nowym Miszewie
Szkolna 2
09-470 Bodzanów
Delegatura KO
w Płocku
40 Pokorska Kinga Gimnazjum Publiczne im. Biskupa Leona Wetmańskiego w Sierpcu
Konstytucji 3 Maja 8
09-200 Sierpc
Delegatura KO
w Płocku
41 Rogoziński Igor Gimnazjum Publiczne im. Biskupa Leona Wetmańskiego w Sierpcu
Konstytucji 3 Maja 8
09-200 Sierpc
Delegatura KO
w Płocku
42 Rybarczyk Magdalena Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
43 Rzepecka Oliwia Gimnazjum w Łącku
Kolejowa 1/1
09-520 Łąck
Delegatura KO
w Płocku
44 Strycharczyk Aleksandra Gimnazjum w Łącku
Kolejowa 1/1
09-520 Łąck
Delegatura KO
w Płocku
45 Swat Julia Gimnazjum nr 3 w Płocku
Krakówka 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
46 Szymański Szymon Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
47 Szymczyk Natalia Niepubliczne Gimnazjum "Edu- Mar" w Płocku
Górna 1a
09-400 Płock
Delegatura KO
w Płocku
48 Wesołowska Katarzyna Gimnazjum Publiczne im. Biskupa Leona Wetmańskiego w Sierpcu
Konstytucji 3 Maja 8
09-200 Sierpc
Delegatura KO
w Płocku
49 Wiśniewski Tomasz Maciej Gimnazjum w Szczutowie
lipowa 2
09-227 Szczutowo
Delegatura KO
w Płocku
50 Zaborska Weronika Olga Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
Delegatura KO w Radomiu
1 Bałękowska Małgorzata Publiczne Gimnazjum Nr 11 w Radomiu
Kujawska 19
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
2 Banasik Aleksandra Publiczne Gimnazjum Nr 13 w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
3 Baranowska Angelika Publiczne Gimnazjum nr 5 w Radomiu
Warszawska 12
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
4 Białek aleksandra Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Chlewiskach
Szkolna 15
26-510 Chlewiska
Delegatura KO
w Radomiu
5 Białkowska Magdalena Róża Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
6 Capała Bartosz Publiczne Gimnazjum Gminne im. Armii Krajowej w Iłży
Bodzentyńska 45
27-100 Iłża
Delegatura KO
w Radomiu
7 Czachurska Martyna Publiczne Gimnazjum w Adamowie
Adamów 20
26-803 Promna
Delegatura KO
w Radomiu
8 Czaplińska Weronika Publiczne Gimnazjum im. Księdza Pawła Heintscha w Dębnowoli
Dębnowola 67
05-660 Warka
Delegatura KO
w Radomiu
9 Czerwiec Karolina II Społeczne Gimnazjum STO w Radomiu
Sandomierska 20
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
10 Czerwiec Bartłomiej Publiczne Gimnazjum Nr 13 w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
11 Czyż Anita Klaudia Publiczne Gimnazjum nr 3 w Radomiu
Czarnoleska 10
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
12 Dąbrowska Maria Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II
Parznice 53
26-624 Kowala
Delegatura KO
w Radomiu
13 Drążkiewicz Małgorzata Niepubliczne Gimnazjum przy Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu
Żeromskiego 34
26-700 Zwoleń
Delegatura KO
w Radomiu
14 Dubińska Patrycja Publiczne Gimnazjum im. Księdza Pawła Heintscha w Dębnowoli
Dębnowola 67
05-660 Warka
Delegatura KO
w Radomiu
15 Elertowicz Maja Publiczne Gimnazjum nr 2 w Kozienicach
Głowaczowska 33
26-900 Kozienice
Delegatura KO
w Radomiu
16 Flisińska Nikola Publiczne Gimnazjum w Głowaczowie
Warecka 10
26-903 Głowaczów
Delegatura KO
w Radomiu
17 Gajewska Wiktoria Maria Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Odrzywole
Warszawska 51
26-425 Odrzywół
Delegatura KO
w Radomiu
18 Glimasińska Weronika Publiczne Gimnazjum w Suskowoli
Suskowola 74
26-670 Pionki
Delegatura KO
w Radomiu
19 Głowacka Aleksandra Maria Katolickie Gimnazjum w Radomiu
Grzybowska 22
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
20 Głowacka Natalia Publiczne Gimnazjum Gminne im. Armii Krajowej w Iłży
Bodzentyńska 45
27-100 Iłża
Delegatura KO
w Radomiu
21 GÓRECKA MAGDALENA Publiczne Gimnazjum im. Karola Wojtyły
Ogrodowa 16
26-420 Nowe Miasto nad Pilicą
Delegatura KO
w Radomiu
22 Jasiorowski Michał Publiczne Gimnazjum w Belsku Dużym
Szkolna 3
05-622 Belsk Duży
Delegatura KO
w Radomiu
23 Jędras Aleksandra Publiczne Gimnazjum nr 3 w Radomiu
Czarnoleska 10
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
24 Jurek Katarzyna Publiczne Gimnazjum im. Stefana Żeromskiego w Policznie
Żeromskiego 44
26-720 Policzna
Delegatura KO
w Radomiu
25 Kaczyński Filip Publiczne Gimnazjum w Grójcu
Polna 17
05-600 Grójec
Delegatura KO
w Radomiu
26 Kaleta Agnieszka Publiczne Gimnazjum nr 3 w Radomiu
Czarnoleska 10
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
27 Karaś Kinga Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
Delegatura KO
w Radomiu
28 Karaś Agata Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
Delegatura KO
w Radomiu
29 Kasprzyk Kacper Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
30 Kłys Paulina Katarzyna ZSO-Publiczne Gimnazjum w Wolanowie
Kolejowa 17
26-625 Wolanów
Delegatura KO
w Radomiu
31 Kopycka Małgorzata Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
32 Kozyra Klaudia Publiczne Gimnazjum w Tczowie

26-706 Tczów
Delegatura KO
w Radomiu
33 Krawczyk Anita Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
34 Kucharczyk Anna Magdalena Publiczne Gimnazjum w Chynowie
Szkolna 1
05-650 Chynów
Delegatura KO
w Radomiu
35 Kucharska Aleksandra Gimnazjum Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Radomiu
Traugutta 44
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
36 Kucharski Bartosz, Artur Publiczne Gimnazjum nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Wojtyły w Radomiu
Rapackiego 24
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
37 Kwiecień Bartłomiej Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Odrzywole
Warszawska 51
26-425 Odrzywół
Delegatura KO
w Radomiu
38 Łukasiewicz Katarzyna Maria Publiczne Gimnazjum nr 2 w Makowcu
Kościelna 2
26-640 Skaryszew
Delegatura KO
w Radomiu
39 Łyżwa Anna Publiczne Gimnazjum nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Wojtyły w Radomiu
Rapackiego 24
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
40 Madej Izabela Publiczne Gimnazjum Gminne im. Armii Krajowej w Iłży
Bodzentyńska 45
27-100 Iłża
Delegatura KO
w Radomiu
41 Michalska Paulina Gimnazjum w Lipsku
Zwoleńska 16 a
27-300 Lipsko
Delegatura KO
w Radomiu
42 Pentek Maria Publiczne Gimnazjum Nr 13 w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
43 Pielas Jakub Publiczne Gimnazjum nr 1 w Borkowicach
Ks. Jana Wiśniewskiego 8
26-422 Borkowice
Delegatura KO
w Radomiu
44 Piórkowska Gabriela Magdalena Publiczne Gimnazjum w Adamowie
Adamów 20
26-803 Promna
Delegatura KO
w Radomiu
45 Przybylska Barbara Agnieszka Publiczne Gimnazjum w Grójcu
Polna 17
05-600 Grójec
Delegatura KO
w Radomiu
46 Rdzanek Patrycja Wiktoria Zespół Szkół Ogólnokształcących w Jedlni-Letnisku
SŁONECZNA 5
26-630 JEDLNIA-LETNISKO
Delegatura KO
w Radomiu
47 Setlak Adam Hubert Publiczne Gimnazjum w Grójcu
Polna 17
05-600 Grójec
Delegatura KO
w Radomiu
48 Skwarczyńska Anna Publiczne Gimnazjum Nr 13 w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
49 Spyra Daniel Nataniel Publiczne Gimnazjum nr 3 w Radomiu
Czarnoleska 10
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
50 Stodulska Olga Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
51 Ślusarczyk Maja Publiczne Gimnazjum nr 1 w Borkowicach
Ks. Jana Wiśniewskiego 8
26-422 Borkowice
Delegatura KO
w Radomiu
52 Turek Kamila Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Chlewiskach
Szkolna 15
26-510 Chlewiska
Delegatura KO
w Radomiu
53 Wieczorek Martyna Publiczne Gimnazjum w Tczowie

26-706 Tczów
Delegatura KO
w Radomiu
54 Wierzbińska Paulina Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pionkach
Leśna 1
26-670 Pionki
Delegatura KO
w Radomiu
55 Wolska Julia Publiczne Gimnazjum Gminne im. Armii Krajowej w Iłży
Bodzentyńska 45
27-100 Iłża
Delegatura KO
w Radomiu
56 Wróbel Olga Publiczne Gimnazjum w Jedlni
Jedlnia 93
26-670 Pionki
Delegatura KO
w Radomiu
57 Zarychta Karolina Publiczne Gimnazjum w Grójcu
Polna 17
05-600 Grójec
Delegatura KO
w Radomiu
58 Żelachowska Adela Anna Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
Delegatura KO w Siedlcach
1 Adamyan-Lis Antonina Maria Gimnazjum Gminy Liw w Węgrowie
Mickiewicza 23a
07-100 Węgrów
Delegatura KO
w Siedlcach
2 Bartosiewicz Gabriela Publiczne Gimnazjum w Łochowie
Wyspiańskiego 20
07-130 Łochów
Delegatura KO
w Siedlcach
3 Bożyk Agata PUBLICZNE GIMNAZJUM im. Jana Pawła II W PILAWIE
LEŚNA 2
08-440 PILAWA
Delegatura KO
w Siedlcach
4 Celinska Julia Publiczne Gimnazjum nr 6
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
5 Chojnacka Dorota Publiczne Gimnazjum
Kościuszki 17
08-460 Sobolew
Delegatura KO
w Siedlcach
6 Delekta Joanna Publiczne Gimnazjum nr 6
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
7 Drewnowski Michal Publiczne Gimnazjum nr 6
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
8 Dzadz Dawid Arkadiusz Publiczne Gimnazjum w Borowiu
A.Sasimowskiego 3
08-412 Borowie
Delegatura KO
w Siedlcach
9 Gendek Alicja Maria Gimnazjum w Żelechowie
OGRODOWA 3
08-430 ŻELECHÓW
Delegatura KO
w Siedlcach
10 Górska Natalia Publiczne Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Sekulska 10
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
11 Gralik Aleksandra Publiczne Gimnazjum im. Heleny Mniszek w Sabniach
SŁONECZNA 1
08-331 SABNIE
Delegatura KO
w Siedlcach
12 Jańczuk Natalia Gimnazjum im. H.Sienkiewicza w Sterdyni
Wojska Polskiego 17
08-320 Sterdyń
Delegatura KO
w Siedlcach
13 Jaszczuk Laura Wiktoria Publiczne Gimnazjum nr 6
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
14 Kamińska Alicja Publiczne Gimnazjum w Uninie
Unin 91
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
15 Kędzior Mateusz Publiczne Gimnazjum
Kościuszki 17
08-460 Sobolew
Delegatura KO
w Siedlcach
16 Kęsik Oliwia Katarzyna Publiczne Gimnazjum nr 2 w Garwolinie
ALEJA LEGIONÓW 21
08-400 GARWOLIN
Delegatura KO
w Siedlcach
17 Kielczykowski Jakub Publiczne Gimnazjum nr 6
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
18 Kiełek Maksymilian Publiczne Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Sekulska 10
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
19 Krauz Olga Gimnazjum Gminy Liw w Węgrowie
Mickiewicza 23a
07-100 Węgrów
Delegatura KO
w Siedlcach
20 Król Natalia Publiczne Gimnazjum
Kościuszki 17
08-460 Sobolew
Delegatura KO
w Siedlcach
21 Kucharska Agata Izabela Gimnazjum im. C. K. Norwida
Staszica 11
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
22 Kukla Aleksandra Publiczne Gimnazjum nr 6
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
23 Kuryłek Gabriela Gimnazjum im.Marszałka Józefa Piłsudskiegoi w Mokobodach
Szkolna 14
08-124 Mokobody
Delegatura KO
w Siedlcach
24 Malewicka Zuzanna Publiczne Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Sekulska 10
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
25 Marcysiak Artur Publiczne Gimnazjum nr 6
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
26 Mikulski Kamil Publiczne Gimnazjum w Uninie
Unin 91
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
27 Murawska Eliza Publiczne Gimnazjum Nr 1
Skłodowskiej Curie 16
08-300 Sokołów Podlaski
Delegatura KO
w Siedlcach
28 Nawrocka Kinga Publiczne Gimnazjum nr 4
Pescantina 2
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
29 Nowakowska Alina Joanna Publiczne Gimnazjum nr 2
Szkolna 2
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
30 Okniński Hubert Publiczne Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Sekulska 10
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
31 Ostrowska Dorota Publiczne Gimnazjum Nr 1
Skłodowskiej Curie 16
08-300 Sokołów Podlaski
Delegatura KO
w Siedlcach
32 Parzyszek Klaudia Publiczne Gimnazjum w Uninie
Unin 91
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
33 Pastor Anna Publiczne Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Sekulska 10
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
34 Pietrak Justyna Zespół Szkół w Ostrówku - Gimnazjum im. Orła Białego w Ostrówku
Szkolna 2
07-132 Ostrówek
Delegatura KO
w Siedlcach
35 Pluta Alicja Zofia Publiczne Gimnazjum
Kościuszki 17
08-460 Sobolew
Delegatura KO
w Siedlcach
36 Radomyski Jakub Publiczne Gimnazjum nr 6
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
37 Rodak Aleksandra Gimnazjum w Żelechowie
OGRODOWA 3
08-430 ŻELECHÓW
Delegatura KO
w Siedlcach
38 Rolińska Kamila Publiczne Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Sekulska 10
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
39 Salamon Julia Publiczne Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Sekulska 10
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
40 Schabowska Weronika Publiczne Gimnazjum nr 6
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
41 Sergejuk Emil Publiczne Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Sekulska 10
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
42 Skolimowska Lidia Gimnazjum nr 1 w Mordach
Kilińskiego 16
08-140 Mordy
Delegatura KO
w Siedlcach
43 Szczepańska Weronika Publiczne Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Sekulska 10
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
44 Szot Julia Publiczne Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Sekulska 10
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
45 Trzpil Angelika Publiczne Gimnazjum w Trąbkach
OSADNICZA 4
08-440 PILAWA
Delegatura KO
w Siedlcach
46 Ulasiuk Beata Publiczne Gimnazjum nr 6
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
47 Wiligórska Alicja Publiczne Gimnazjum nr 2
Szkolna 2
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
48 Wyglądała Weronika PUBLICZNE GIMNAZJUM im. Jana Pawła II W PILAWIE
LEŚNA 2
08-440 PILAWA
Delegatura KO
w Siedlcach
49 Wysokińska Aleksandra Publiczne Gimnazjum nr 1
Konarskiego 5/7
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
50 Zowczak Wilktoria Publiczne Gimnazjum nr 2 w Garwolinie
ALEJA LEGIONÓW 21
08-400 GARWOLIN
Delegatura KO
w Siedlcach
51 Zygadło Joanna Publiczne Gimnazjum w Gończycach
Gończyce 106
08-460 Sobolew
Delegatura KO
w Siedlcach
Delegatura KO w Warszawie
1 Abramczyk Beniamin Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
2 Abramowska Julia Wiktoria Gimnazjum w Kałuszynie
Pocztowa 4
05-310 Kałuszyn
Delegatura KO
w Warszawie
3 Adamczewski Borys Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
4 Adamowicz Łukasz Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
5 Adamowicz Zofia Monika Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Batalionu \\\"Zośka\\\" w Otwocku
Majowa 267
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
6 Adamska Maria Publiczne Gimnazjum
Bema 73/75
01-244 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
7 Agaciak Anna Gimnazjum nr 2 w Piasecznie
Aleja Kalin 30
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
8 Aleksandrowicz Karolina Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
9 Andrulonis Natalia Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
10 Anuszewska Maja Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
11 Arseniuk Julia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
12 Babul Igor Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
13 Badowski Michał Jerzy Gimnazjum nr1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
14 Bandurska Maja Gimnazjum nr 117 w Warszawie
Gubinowska 28/30
02-956 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
15 Banecka Katarzyna Wanda Gimnazjum nr 4 w Słomczynie
Wilanowska 218
05-507 Słomczyn
Delegatura KO
w Warszawie
16 Bania Gabriela Zofia Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
17 Baran Antoni Stanisław Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
18 Baran Karolina Gimnazjum nr 2 w Grodzisku Maz.
W. Westfala 3
05-827 Grodzisk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
19 Barbachowska Emilia Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
20 Bartoszewicz Aleksandra Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
21 Bąk Katarzyna Gimnazjum w Zespole Szkół Muzycznych nr 4
Krasińskiego 1
01-530 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
22 Bąk Eliza Ewa Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
23 Bąkała Agata Józefina Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 133 w Warszawie
Warszawska 63
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
24 Berent Anna Maria Gimnazjum nr1 Konstancin Jeziorna
Wojewódzka 12
05-510 Konstancin Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
25 Bęza Natalia Helena Publiczne Katolickie Gimnazjum im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Łazach
Wiejska 2
05-552 Wólka Kosowska
Delegatura KO
w Warszawie
26 Białek Antonina Zofia Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
27 Białek Mateusz Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
28 Białobrzeski Andrzej Tomasz Gimnazjum nr1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
29 Biedrzycka Joanna Zofia Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
30 Bielecki Piotr Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
31 Bielecki Adam Paweł Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
32 Bielecki Maciej Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
33 Bielicka Wiktoria Gimnazjum Miejskie nr 1 w Mińsku Mazowieckim
Kopernika 9
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
34 Biernacka Agata Maria Gimnazjum nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
35 Bilski Rafał Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
36 Bitner Krystyna Maria Gimnazjum nr 86 w Warszawie
gen. Thommeego 1
01-491 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
37 Błaszczyk Alicja Publiczne Gimnazjum nr 2 w Żyrardowie
Narutowicza 35
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
38 Bobrownicka-Libchen Olga Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
39 Bogusz Hanna Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
40 Borawska Julia Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
41 Borczyńska Kamila Miejskie Gimnazjum w Zielonce
Łukasińskiego 1/3
05-220 Zielonka
Delegatura KO
w Warszawie
42 Borucka Kamila, Justyna Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. \"Polskich Olimpijczyków\"
Ostródzka 175
03- 289 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
43 Bratkowska Zuzanna Maria Społeczne Gimnazjum nr 16 STO
Solidarności 113c
00-140 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
44 Brejnak Janina Joanna Gimnazjum nr 142 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana
Olgierda 35/41
03-536 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
45 Buchalska Barbara Anna Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
46 Bułanow Marlena Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
47 Burdyna Sonia Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
48 Butko Wiana Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
49 Bylińska Julia Anna Publiczne Gimnazjum nr 2 w Nowym Dworze Mazowieckim
Młodzieżowa 3
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
50 Chabrowska Joanna Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
51 Chmurski Jakub Leszek Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
52 Chojnacki Mateusz Salezjańskie Gimnazjum im. Św.Jana Bosko
Mickiewicza 35A
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
53 Chrapusta Stanisław Jan Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
54 Chruścikowska Zuzanna Joanna Gimnazjum nr 14 z Oddzialami Integracyjnymi w Warszawie
Barska 32
02-315 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
55 Chwała Alicja Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
56 Cichocka Monika Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
57 Cichońska Julia Weronika Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
58 Cieślak Bartosz Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
59 Cukier Jan Ryszard Gimnazjum nr 11 w Warszawie
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
60 Czerw Natalia Aleksandra Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
61 Czubaty Maria Gimnazjum w Zespole Szkół Muzycznych nr 4
Krasińskiego 1
01-530 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
62 Čemeljić Roko Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
63 Danieluk Alicja Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
64 Dąbrowska Gabriela Michalina Publiczne Gimnazjum nr 2 w Kobyłce
E. Orzeszkowej 3/5
05-230 Kobyłka
Delegatura KO
w Warszawie
65 Dąbrowski Kacper Gimnazjum nr1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
66 Dąbrówka Paulina Gimnazjum Nr 126 z Oddz. Int w Warszawie
gen. K. Ziemskiego 22
04-408 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
67 Deresiewicz Olga Gimnazjum nr 4 z oddz. integ
1Maja 19
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
68 Dębowska Julia Anna Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
69 Dębska Joanna Zofia Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
70 Dobracka Aleksandra Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
71 Doda Remigiusz Miejskie Gimnazjum w Zielonce
Łukasińskiego 1/3
05-220 Zielonka
Delegatura KO
w Warszawie
72 Dolata Ewa Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
73 Dolecki Szymon Piotr Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
74 Dolecki Jakub Karol Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
75 Domańska Magdalena, Zuzanna I Gminne Gimnazjum w Koczargach Starych
Akacjowa 12
05-080 Koczargi Stare
Delegatura KO
w Warszawie
76 Domińczak Jan Maksymilian Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 133 w Warszawie
Warszawska 63
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
77 Domosud Karolina Gimnazjum nr 125 w Warszawie
Kobiałka 49
03-044 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
78 Drwięga Piotr Jan Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
79 Dryjański Maciej Jakub Społeczne Gimnazjum "Startowa"
Startowa 9
02-248 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
80 Dudek Antonina Gimnazjum nr 2 w Piasecznie
Aleja Kalin 30
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
81 Duk Maciej Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
82 Dybała Emilia Maria Publiczne Katolickie Gimnazjum w Ząbkach
11- Listopada 4
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
83 Dyoniziak Łukasz Sportowe Gimnazjum nr 5
Lipińska 16
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
84 Dziarnowska Joanna Gimnazjum nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
Promienista 12A
02-428 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
85 Dziekiewicz Anna Maria Publiczne Gimnazjum Kolegium Zakonu Pijarów
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
86 Dzieża Natasza, Marta Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
87 Dziwiński Stanisław Gimnazjum nr 29 w Warszawie
Bartosika 5
03-982 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
88 Dzwonkowski Adam Dawid Gimnazjum nr 2 w Grodzisku Maz.
W. Westfala 3
05-827 Grodzisk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
89 Faliszewski Marek Piotr Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
90 Faryniarz Marta Gimnazjum nr 143 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Jana Paderewskiego w Warszawie
Bartnicza 8
03-358 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
91 Faszcza Filip Gimnazjum nr 14 z Oddzialami Integracyjnymi w Warszawie
Barska 32
02-315 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
92 Figura Adriana Gimnazjum w Woli Kiełpińskiej

05-140 Serock
Delegatura KO
w Warszawie
93 Fixl Patrycja Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
94 Floeth Zofia Julianna Prywatne Gimnazjum nr 8
Żwanowiecka 46/50
04-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
95 Frańczak Matylda Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
96 Frąckiewicz Wiktoria Zespół Szkół nr 125 Gimnazjum nr 43 im. Wojska Polskiego
Hoża 88
00-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
97 Frydryszewska Paulina Dominika Niepubliczne Europejskie Gimnazjum Językowe
Józefa Piłsudskiego 47
05-120 Legoionowo
Delegatura KO
w Warszawie
98 Fryszer Gabriela Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
99 Gańko Magdalena Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
100 Gawlak Jakub Gimnazjum w Żółwinie
Szkolna 39
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
101 Gawrońska Aleksandra Magdalena Gimnazjum nr 2 w Piasecznie
Aleja Kalin 30
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
102 Gąsiorowski Tymoteusz Jan Gimnazjum nr 125 w Warszawie
Kobiałka 49
03-044 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
103 Gicgier Adam Piotr Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
104 Gierach Anna Julia Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
105 Glinka Mateusz Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
106 Głowacka Karolina Gimnazjum w Woli Kiełpińskiej

05-140 Serock
Delegatura KO
w Warszawie
107 Głowala Zofia Barbara Społeczne Gimnazjum nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
108 GMYREK GRZEGORZ Gimnazjum nr 4 w Pruszkowie
Hubala 4
05-800 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
109 Godlewska Zofia Gimnazjum nr 2 w Markach
Wczasowa 5
05-261 Marki
Delegatura KO
w Warszawie
110 Golianek Julia Prywatne Gimnazjum im.Zofii i Jędrzeja Moraczewskich
Żeromskiego 18
05-070 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
111 Goljasz Dorota Anna \\\"STRUMIENIE\\\" Gimnazjum Stowarzyszenia \\\"Sternik\\\"
3 maja 129
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
112 Goniacz Patryk Robert Salezjańskie Gimnazjum im. Św.Jana Bosko
Mickiewicza 35A
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
113 GOŚ STANISŁAW Gimnazjum nr 4 w Pruszkowie
Hubala 4
05-800 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
114 Góra Agata Maria Publiczne Gimnazjum nr 2 w Kobyłce
E. Orzeszkowej 3/5
05-230 Kobyłka
Delegatura KO
w Warszawie
115 Górski Michał Jerzy Społeczne Gimnazjum nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
116 Górski Jakub, Maksymilian Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
117 Grabarczyk Maria Gimnazjum nr1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
118 Grabowska Julia Iwona Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
119 Grabowski Jakub Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
120 Gradoń Jan Gimnazjum nr 2 Przymierza Rodzin im. ks. Jana Twardowskiego
Wąwozowa 28
02-796 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
121 Gruba Zofia Zuzanna Społeczne Gimnazjum Nr 14 STO
Bogusławskiego 6A
01-923 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
122 Grudziński Adam Gimnazjum nr 4 z oddz. integ
1Maja 19
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
123 Gruszka Katarzyna Karolina Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
124 Gryciuk Mateusz Patryk Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
125 Grysiak Mikołaj Gimnazjum Integracyjne Nr 5 w ZSI Nr 5
Szkolna 7
05-520 Konstancin
Delegatura KO
w Warszawie
126 Grzelak Alicja Beata Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
127 Grzesiak Michał Adam Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
128 Grzywa Inga Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
129 Gwiazda Małgorzata Anna Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
130 Gwóźdź Michał, Mikołaj Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
131 Gwóźdź Aleksandra, Maria Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
132 Hałaj Róża Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
133 Herc Jan, Tomasz Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
134 Hetman Karol Jarosław Gimnazjum nr 81 w Warszawie
Rozłogi 10
01-310 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
135 Hryciuk Zuzanna Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
136 Iszczuk Magdalena, Iryna PUBLICZNE GIMNAZJUM W JÓZEFOSŁAWIU
Kameralna 11
05-509 JÓZEFOSŁAW - PIASECZNO
Delegatura KO
w Warszawie
137 Jabłońska Zuzanna Maria Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
138 JABŁOŃSKA JULIA MICHALINA Gimnazjum
Ks. Z. Sajny 16
05-530 Góra Kalwaria
Delegatura KO
w Warszawie
139 Jadczak Bartosz Adam Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
140 Jakubiak Zuzanna, Agata Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
141 Jakubowicz Filip Michał Gimnazjum nr1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
142 Jałonicka Ewelina Publiczne Gimnazjum w Milanówku nr 3
Żabie Oczko 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
143 Janiszewska Zofia Gimnazjum nr 102 w Warszawie
Wichrowa 4
04-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
144 Janiszewski Jakub Gimnazjum Niepubliczne nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Wóycickiego 1/3 bud. Nr 18
01-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
145 Jankowska Joanna Małgorzata Gimnazjum w Nowej Iwicznej
Krasickiego 56
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
146 Jankowski Tomasz Kuba Publiczne Gimnazjum nr 6 w Żyrardowie
Mireckiego 56
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
147 Janowczyk Julia Anna Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
148 Jarząbek Adam Michał Gimnazjum nr 11 w Warszawie
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
149 Jasińska Anna Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
150 Jaskuła Adam Robert Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
151 Jaśtak Natalia Justyna Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
152 Jaworska Maria Agnieszka Prywatne Gimnazjum Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
153 Jaźwińska Maria Antonina Prywatne Gimnazjum im.Rodziny Moraczewskich
Paderewskiego 29
05-070 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
154 Jedynak Aleksandra Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
155 Jędra Zofia, Michelle Gimnazjum im. Marii Dąbrowskiej
Al. Marii Dąbrowskiej 12/20
05-806 Komorów
Delegatura KO
w Warszawie
156 Jędrychowska Zuzanna Maria Gimnazjum nr 1 im. Żołnierzy Zrzeszenia \\\"Wolność i Niezawisłość\\\" w Brwinowie
Piłsudskiego 11
05-840 Brwinów
Delegatura KO
w Warszawie
157 Jurczak Maciej Łukasz Społeczne Gimnazjum "Startowa"
Startowa 9
02-248 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
158 Jurga Anna Marta Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
159 Jurkowska Joanna Dorota Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
160 Kaczmarczyk Paulina Marzena Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
161 Kaczyńska Maja Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
162 Kaliński Adam Paweł Gimnazjum nr 106 w Warszawie
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
163 Kalisiak Małgorzata Zofia Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
164 Kamińska Agnieszka Gimnazjum nr 86 w Warszawie
gen. Thommeego 1
01-491 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
165 Kamut Julia Społeczne Gimnazjum Nr 27 STO im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
166 Kanatek Justyna Publiczne Gimnazjum nr 2 w Ząbkach
Batorego 37
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
167 Kanatek Julia Publiczne Gimnazjum nr 2 w Ząbkach
Batorego 37
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
168 Kanatek Wiktor Publiczne Gimnazjum nr 2 w Ząbkach
Batorego 37
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
169 Kania Maja Natasza Społeczne Gimnazjum Hispaniola w Zespole Szkół "Bednarska"
Zawiszy 13
01-167 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
170 Kapłon Ina Alicja Gimnazjum nr 76 w Warszawie
Gwiaździsta 35
01-651 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
171 Karczewska Kinga Jadwiga Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
172 Karczmarczyk Anna Katarzyna Publiczne Katolickie Gimnazjum w Ząbkach
11- Listopada 4
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
173 Karczmarz Iga Publiczne Gimnazjum STO
Al.. Sztandarów 2
04-423 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
174 Karwasińska Zuzanna Jagoda Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
175 Kasińska zuzanna Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
176 Kaszczewska Joanna, Zuzanna Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
177 Kawczyński Paweł Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
178 KAZUBSKI TYMOTEUSZ STANISŁAW Gimnazjum nr 4 w Pruszkowie
Hubala 4
05-800 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
179 Kącikowska Justyna Publiczne Gimnazjum z Odziałami Dwujęzycznymi Nr 1 w Kobyłce
Jezuicka 1
05-230 Kobyłka
Delegatura KO
w Warszawie
180 Kiełbicka Jagoda Stefania Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
181 Kierkuś Zofia Weronika Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
182 Klekowicz Maria Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
183 Kłopocka Kalina Anna Społeczne Gimnazjum Hispaniola w Zespole Szkół "Bednarska"
Zawiszy 13
01-167 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
184 Kłopotowska Natalia Miejskie Gimnazjum w Zielonce
Łukasińskiego 1/3
05-220 Zielonka
Delegatura KO
w Warszawie
185 Kmiecik Kamila Daria Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
186 Kobylański Iwo Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana
Tyniecka 25
02-615 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
187 Kolasińska Wiktoria, Maria Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
188 Kolecka Katarzyna Gimnazjum nr 1 przy Zespole Szkół Gminych nr 1 w Milanówku
Królewska 69
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
189 Kołada Filip Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
190 Korol-Borodziuk Aleksander Gimnazjum w Zespole Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II st nr 3 im. Grażyny Bacewicz w Warszawie
Tyszkiewicza 42
01 172 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
191 Korpacz Marta Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
192 Korpusik Zofia Gimnazjum nr 2 w Dziekanowie Leśnym
Akinsa 6
05-092 Łomianki
Delegatura KO
w Warszawie
193 Korzeniowska Justyna Gimnazjum w Lesznie
Leśna 13
05-084 Leszno
Delegatura KO
w Warszawie
194 Kosowska Izabella Publiczne Gimnazjum nr 2 w Kobyłce
E. Orzeszkowej 3/5
05-230 Kobyłka
Delegatura KO
w Warszawie
195 Kostro Julia Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
196 Kostuj Zuzanna Maria Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
197 Kowalczuk Izabela Zofia Gimnazjum nr 14 z Oddzialami Integracyjnymi w Warszawie
Barska 32
02-315 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
198 Kowalczyk Julia Aleksandra Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
199 Kowalska Hanna Ewa Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
200 Kowalska Izabela Gimnazjum w Pustelniku
Szkolna 16
05-304 Pustelnik
Delegatura KO
w Warszawie
201 Kowalska Aleksandra Klara Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
202 Koziczyński Michał Dawid Prywatne Gimnazjum nr 22 Lauder-Morasha szkoła umożliwiająca uczniom podtrzymywanie tożsamości narodowej i językowej mniejszości żydowskiej
Wawelberga 10
01-188 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
203 Koziej Jan Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
204 Krajewska Karolina Gimnazjum nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
Promienista 12A
02-428 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
205 Krakus Michał Ryszard Społeczne Gimnazjum Nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Jana Nowaka - Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
206 Kraśkiewicz Natalia Agata Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
Afrykańska 11
03-966 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
207 Kraśnicki-Sokół Maciej Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 93 im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej w Warszawie
Szolc- Rogozińskiego 2
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
208 Krawczyk Aleksandra, Justyna Publiczne Gimnazjum STO
Al.. Sztandarów 2
04-423 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
209 Król Aleksandra Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
210 Król Michał Mariusz Gimnazjum nr 31 w Warszawie
Sierakowskiego 9
03-709 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
211 Król Kamil Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
212 Kruk Natalia Dominika Prywatne Gimnazjum im.Rodziny Moraczewskich
Paderewskiego 29
05-070 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
213 Krysiak - Kropińska Patrycja Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
214 Kubrak Katarzyna Krystyna Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
215 Kucharczyk Magdalena Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
216 Kucharski Jan Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
217 Kudła Małgorzata Agnieszka Gimnazjum nr 14 z Oddzialami Integracyjnymi w Warszawie
Barska 32
02-315 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
218 Kulikowska Aleksandra Katarzyna Gimnazjum nr 4 w Otwocku
Szkolna 31
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
219 Kułach Anna, Irena PUBLICZNE GIMNAZJUM W JÓZEFOSŁAWIU
Kameralna 11
05-509 JÓZEFOSŁAW - PIASECZNO
Delegatura KO
w Warszawie
220 Kusińska Marta Społeczne Gimnazjum "Startowa"
Startowa 9
02-248 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
221 Kuźma Fryderyk Mariusz Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
222 Lachowiecka Agata Gimnazjum nr 3 w Otwocku
Kościuszki 28
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
223 Lasota Patryk Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
224 Latek Matylda Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
225 Lato Weronika Julia Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
226 Lenart Wiktoria Weronika Gimnazjum w Ożarowie Maz.
Szkolna 2
05-850 Ożarów Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
227 Lengier Magdalena Miejskie Gimnazjum w Zielonce
Łukasińskiego 1/3
05-220 Zielonka
Delegatura KO
w Warszawie
228 Leń Iwona Kinga Gimnazjum nr 117 w Warszawie
Gubinowska 28/30
02-956 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
229 Leszczyńska Zofia Karolina Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
230 Leszczyńska Zofia Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych w Mysiadle
ul. Kwiatowa 28
05-515 Mysiadło
Delegatura KO
w Warszawie
231 Leśniewska Natalia, Anna PUBLICZNE GIMNAZJUM W JÓZEFOSŁAWIU
Kameralna 11
05-509 JÓZEFOSŁAW - PIASECZNO
Delegatura KO
w Warszawie
232 Leśniowska Natalia Gimnazjum w Brześcach
Wilanowska 55
05-507 Słomczyn
Delegatura KO
w Warszawie
233 Lipov Lubka Teresa Prywatne Gimnazjum nr 8
Żwanowiecka 46/50
04-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
234 Lisicka Aleksandra Maria Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
235 Lorent Aleksandra Maria Gimnazjum Nr 1 w Sulejówku
Idzikowskiego 2A
05-070 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
236 Łaguna Aleksandra Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
237 Łastawiecka Adela Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
238 Ławniczek Paulina Gimnazjum Nr 2 w Sulejówku
Narutowicza 10
05-071 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
239 Łojek Marcin Gimnazjum Nr 5
Jagiellońska 67
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
240 Łojek Grzegorz Maksymilian Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
241 Łysakowski Miłosz Hugo Społeczne Gimnazjum Hispaniola w Zespole Szkół "Bednarska"
Zawiszy 13
01-167 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
242 Łysiak Natalia Irena Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
243 Maciejczak Magdalena Karolina Gimnazjum w Zespole Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II st nr 3 im. Grażyny Bacewicz w Warszawie
Tyszkiewicza 42
01 172 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
244 Maciejewska Weronika Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
245 MacRae Krystyna Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
246 Magielewska Julia Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
247 Magiera Gabriela Ewa Gimnazjum nr 86 w Warszawie
gen. Thommeego 1
01-491 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
248 Majchrowska Maria Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
249 Makowska Kinga Joanna Gimnazjum nr 106 w Warszawie
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
250 Maksym Jankowski Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
251 Makuch Marta Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
252 Makulec Gabriela Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
253 Malarczyk Barbara Aleksandra Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
254 Malczewska Zofia Marta Prywatne Gimnazjum nr 23 Sióstr Zmartwychwstanek im. Bł. Siostry Alicji Kotowskiej
Krasińskiego 31
01-784 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
255 Malczewska Kinga Maria Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. \"Polskich Olimpijczyków\"
Ostródzka 175
03- 289 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
256 Maliszewska Zuzanna Katarzyna Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 133 w Warszawie
Warszawska 63
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
257 Małek Gabriela Urszula Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
258 Mamiński Hubert Gimnazjum nr1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
259 Mańturzyk Alicja Maria Gimnazjum nr1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
260 Marciniak Daria Gimnazjum nr 1 w Błoniu
Okrzei 3
05-870 Błonie
Delegatura KO
w Warszawie
261 Marcinowicz Ewa Chrześcijańskie Gimnazjum Samuel
Boremlowska 6/12
04-309 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
262 Marek Zofia Karolina Publiczne Gimnazjum Kolegium Zakonu Pijarów
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
263 Markowska Anna Weronika Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
264 Martuzalski Mateusz Publiczne Gimnazjum nr 2 w Ząbkach
Batorego 37
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
265 Maszkowski Michał Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
266 Maślanka Michał Publiczne Gimnazjum nr 6 w Żyrardowie
Mireckiego 56
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
267 Matykiewicz Maria Weronika Gimnazjum Nr 5
Jagiellońska 67
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
268 Mazowiecki Piotr Łukasz Prywatne Gimnazjum im.Rodziny Moraczewskich
Paderewskiego 29
05-070 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
269 Mazurek Mateusz Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
270 Micewicz Julia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
271 Michalak Anna Gimnazjum nr 9 w Warszawie
Sobieskiego 68
02-930 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
272 Mierzejewska Hanna Maria Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
Afrykańska 11
03-966 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
273 Mierzejewski Jakub Filip Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. \"Polskich Olimpijczyków\"
Ostródzka 175
03- 289 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
274 Mikołuszko Kacper Władysław Społeczne Gimnazjum Nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Jana Nowaka - Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
275 Milewska Zuzanna Magdalena Społeczne Gimnazjum nr 333 STO w Warszawie
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
276 Miłosz Joanna Dorota Gimnazjum Nr 126 z Oddz. Int w Warszawie
gen. K. Ziemskiego 22
04-408 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
277 MIRACKA JOANNA ANNA Gimnazjum nr 4 w Pruszkowie
Hubala 4
05-800 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
278 Miros Anna Gimnazjum w Halinowie
Okuniewska 115
05-074 Halinów
Delegatura KO
w Warszawie
279 Misarko Aleksandra Justyna Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
280 Mitoraj Kacper Piotr Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
281 Modliborek Aleksandra Julia Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
282 Molak Julia Publiczne Gimnazjum
Bema 73/75
01-244 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
283 Mordzińska Krystyna Maria Gimnazjum nr 86 w Warszawie
gen. Thommeego 1
01-491 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
284 Mrozek Ewa Marianna Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
285 Mrożek Bartłomiej Adam Gimnazjum Nr 5
Jagiellońska 67
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
286 Muczkowska Natalia Julia Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
287 Muszyński Mikołaj Maria Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
288 Mylik Julia Katarzyna Prywatne Gimnazjum nr 23 Sióstr Zmartwychwstanek im. Bł. Siostry Alicji Kotowskiej
Krasińskiego 31
01-784 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
289 Myśliński Krzysztof Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
290 Nalazek Elwira Anna Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
291 Nantal Jakub Piotr Publiczne Gimnazjum nr 6 w Żyrardowie
Mireckiego 56
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
292 Naziri Amir Jan Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
293 Nejfeld Rafał Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. por. Józefa Czumy\"Skrytego\"
Św. Kazimierza 55
05-430 Celestynów
Delegatura KO
w Warszawie
294 Niedziałek Anna Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 93 im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej w Warszawie
Szolc- Rogozińskiego 2
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
295 Niewiadomska Barbara Anna Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
296 Niziołek Aleksandra Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
297 Nowak Aleksandra Gimnazjum w Woli Kiełpińskiej

05-140 Serock
Delegatura KO
w Warszawie
298 Nowakowska Małgorzata Gimnazjum w Leoncinie
Singera 3
05-155 Leoncin
Delegatura KO
w Warszawie
299 Nowakowski Mateusz Piotr Gimnazjum nr 14 z Oddzialami Integracyjnymi w Warszawie
Barska 32
02-315 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
300 Nowalska Zuzanna Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
301 Nowecka Zuzanna Cecylia Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 133 w Warszawie
Warszawska 63
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
302 Obidowski Jakub Publiczne Gimnazjum nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim
Juliusza Słowackiego 2
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
303 Obłoj Maja Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
304 Olszewska Gabriela Gimnazjum w Chylicach
Dworska 2
05-510 Konstancin -Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
305 Olszewski Bartosz Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
306 Ołdachowski Tomasz Jan Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
307 Ołdakowski Krzysztof Piotr Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
308 Opuchlik Zuzanna Monika Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
309 Osiecka Joanna Publiczne Gimnazjum nr 1w Nasielsku
Staszica 1
05-190 Nasielsk
Delegatura KO
w Warszawie
310 Osińska Weronika Publiczne Gimnazjum nr 1w Nasielsku
Staszica 1
05-190 Nasielsk
Delegatura KO
w Warszawie
311 Ostrowicz Zuzanna Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. \"Polskich Olimpijczyków\"
Ostródzka 175
03- 289 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
312 Ostrowska Zuzanna Julia Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
313 Ostrowski Rafał Marek Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
314 Owczarczyk Dorota Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
315 Ozon Jakub Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 93 im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej w Warszawie
Szolc- Rogozińskiego 2
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
316 Pachnik Maja Barbara Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
317 Paluch Aleksandra Gimnazjum nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
318 Panasiuk Magdalena Publiczne Gimnazjum STO
Al.. Sztandarów 2
04-423 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
319 Parnas Szymon Jakub Gimnazjum nr 125 w Warszawie
Kobiałka 49
03-044 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
320 Pawlak Iga Monika Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
321 Pawlicka Martyna Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
322 Pawluś Weronika, Faustyna Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
323 Pawłowski Maciej , Antoni Gimnazjum w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych nr 1
Miodowa 22 C-D
00-246 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
324 Penconek Feliks Miejskie Gimnazjum w Zielonce
Łukasińskiego 1/3
05-220 Zielonka
Delegatura KO
w Warszawie
325 Perkowski Bartłomiej Maciej Społeczne Gimnazjum nr 16 STO
Solidarności 113c
00-140 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
326 Perz Natalia Wiktoria Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
327 Petrosyan Irina Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
328 Pęciak Kamila Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
329 Piątkowska Jagoda Małgorzata Publiczne Gimnazjum w Milanówku nr 3
Żabie Oczko 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
330 Piekarczyk Hanna Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
331 Piełuć Aleksandra Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 93 im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej w Warszawie
Szolc- Rogozińskiego 2
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
332 Pietruczuk Natalia Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
333 Pietrzak Maria Barbara Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
334 Pilkiewicz Krystyna Zofia Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
335 Piluch Paweł Aleksander Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
336 Piotrowski Filip Zespół Szkół w Wieliszewie, Gminne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Wieliszewie
Kościelna 27
05-135 Wieliszew
Delegatura KO
w Warszawie
337 Piszczek Maria Gimnazjum Nr 126 z Oddz. Int w Warszawie
gen. K. Ziemskiego 22
04-408 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
338 Pitera Anna, Teresa Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
339 Piwowarska Katarzyna Gimnazjum nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
Promienista 12A
02-428 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
340 Piwowarski Józef Maciej Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
341 Płazowska Ilona, Jadwiga Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
342 Podgórska Agnieszka Paulina Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
343 Podkościelna Jaśmina( Zofia) Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
344 Podstawka Kalina Publiczne Gimnazjum w Jeruzalu
Szkolna 8
05-317 Jeruzal
Delegatura KO
w Warszawie
345 Polak Izabela Gimnazjum nr 9 w Warszawie
Sobieskiego 68
02-930 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
346 Poniewierka Aleksandra Gimnazjum nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
347 Ponikowska Weronika Gimnazjum Miejskie nr 2 w Mińsku Mazowieckim
Budowlana 2
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
348 Poręba Patrycja Gimnazjum Nr 126 z Oddz. Int w Warszawie
gen. K. Ziemskiego 22
04-408 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
349 Prowotorow Michalina Miejskie Gimnazjum w Zielonce
Łukasińskiego 1/3
05-220 Zielonka
Delegatura KO
w Warszawie
350 Przyborowska Martyna Agnieszka Salezjańskie Gimnazjum im. Św.Jana Bosko
Kościuszki 27
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
351 Przybyłkowski Aleksander Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
352 Przypaśniak Zofia Salezjańskie Gimnazjum im. Św.Jana Bosko
Mickiewicza 35A
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
353 Ptaszyńska Sara Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
354 Puchalska Izabela Gimnazjum w Baniosze
Szkolna 1
05-532 Baniocha
Delegatura KO
w Warszawie
355 Purgał Filip Tomasz Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
356 Pusz Aleksandra Aneta Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
357 Puślecka Aleksandra Ewa Publiczne Gimnazjum nr 145 w Warszawie
Krasiczyńska 4/6
03-379 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
358 Putrzyński Jan Gimnazjum nr 2 Przymierza Rodzin im. ks. Jana Twardowskiego
Wąwozowa 28
02-796 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
359 Pyjor Aleksandra Maria Publiczne Gimnazjum Kolegium Zakonu Pijarów
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
360 Radoń Maria Teresa Publiczne Katolickie Gimnazjum w Ząbkach
11- Listopada 4
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
361 Radziejewski Karol Witold Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
362 Rajewska Joanna Maria Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
363 Ratyńska Alicja Gimnazjum Miejskie nr 1 w Mińsku Mazowieckim
Kopernika 9
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
364 Reda Patrycja Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
365 Rembiasz Gabriela Gimnazjum nr 4 w Legionowie
Zegrzyńska 3
05-119 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
366 Retman Michalina Gimnazjum nr 79 Mistrzostwa Sportowego w Warszawie
Lindego 20
01-806 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
367 Roguska Zofia Małgorzata Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
368 Różycki Adam Maria Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
369 Rubeńczyk Karol Gimnazjum nr 14 z Oddzialami Integracyjnymi w Warszawie
Barska 32
02-315 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
370 Rusińska Aleksandra Publiczne Gimnazjum nr 2 w Ząbkach
Batorego 37
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
371 Rutkowska Alicja Maria Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
372 Rybaczewska Magdalena Publiczne Gimnazjum Kolegium Zakonu Pijarów
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
373 Rześna Marta Publiczne Gimnazjum nr 6 w Żyrardowie
Mireckiego 56
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
374 Rzuczkowski Szymon Piotr Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
375 Sabiniarz Ada Oksana PUBLICZNE GIMNAZJUM W JÓZEFOSŁAWIU
Kameralna 11
05-509 JÓZEFOSŁAW - PIASECZNO
Delegatura KO
w Warszawie
376 Sacharuk Agata Ewa Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
377 Sadkowska Patrycja Barbara Gimnazjum w Mrokowie
M. Świątkiewicz 2 A
05-552 Wólka Kosowska
Delegatura KO
w Warszawie
378 Sadłocha Justyna Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
379 Samczuk Michał Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
380 Sarnet Sebastian Piotr Gimnazjum nr 81 w Warszawie
Rozłogi 10
01-310 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
381 Sasin Marta Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
382 Scisło Adam Gimnazjum nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
383 Sejnowski Hubert Gimnazjum im. K. I. Gałczyńskiego w Płochocinie
Lipowa 3
05-860 Płochocin
Delegatura KO
w Warszawie
384 Sendek Katarzyna Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
385 Serafin Sonia Alicja Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
386 Sieczka Zuzanna Gimnazjum w Nowej Iwicznej
Krasickiego 56
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
387 Sieradzka Aleksandra Wiesława Gimnazjum nr 2
Królowej Jadwigi 11
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
388 Sierant Marta Alicja Gimnazjum nr 14 z Oddzialami Integracyjnymi w Warszawie
Barska 32
02-315 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
389 Sikorska Maria Anna Prywatne Gimnazjum Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
390 Sikorska Alicja Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
391 Sikorski Andrzej Piotr Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
392 Siński Bartosz Piotr Społeczne Gimnazjum Nr 14 STO
Bogusławskiego 6A
01-923 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
393 Sipko Weronika Społeczne Gimnazjum nr 1 im.Świętej Rodziny
Kołłątaja 80/82
05-402 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
394 Siwik Szymon Gimnazjum nr 132 z Oddziałami Integracyjnymi
Dzieci Warszawy 42
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
395 Skiba Weronika Agata Gimnazjum nr 125 w Warszawie
Kobiałka 49
03-044 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
396 Skonieczna Natalia Gimnazjum nr 1 w Radzyminie
11 Listopada 2
05-250 Radzymin
Delegatura KO
w Warszawie
397 Skóra Magdalena Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. por. Józefa Czumy\"Skrytego\"
Św. Kazimierza 55
05-430 Celestynów
Delegatura KO
w Warszawie
398 Skrońska Michalina Gimnazjum nr 125 w Warszawie
Kobiałka 49
03-044 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
399 Skwirut Weronika Helena Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
400 Sławińska Aleksandra Zofia Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
401 Słodownik Patrycja Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
402 Smus Adam Piotr Publiczne Katolickie Gimnazjum im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Łazach
Wiejska 2
05-552 Wólka Kosowska
Delegatura KO
w Warszawie
403 Snop Wiktoria Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 133 w Warszawie
Warszawska 63
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
404 Sobota Agnieszka Alicja Gimnazjum Nr 1 w Sulejówku
Idzikowskiego 2A
05-070 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
405 Socha Magdalena Malwina Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
406 Socha Maciej Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
407 Soćko Gabriela Maria Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
408 Sokołowska Joanna Maria Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
409 Sołtysiak Barbara Maria Gimnazjum nr 1
M. Sasina 33
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
410 SOŁTYSIAK ALEKSANDRA Gimnazjum nr 4 w Pruszkowie
Hubala 4
05-800 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
411 Sopkowski Jakub Społeczne Gimnazjum nr 55 STO
Karmelicka 26
00-181 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
412 Sosińska Katarzyna Gimnazjum nr1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
413 Sosnowska Zuzanna Renata Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
414 Soszyńska Emilia Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
415 Soszyński Mateusz Robert Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
416 Stabach Zuzanna Wiktoria Gimnazjum nr 4 w Legionowie
Zegrzyńska 3
05-119 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
417 Stachera Weronika Publiczne Gimnazjum nr 2 w Ząbkach
Batorego 37
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
418 Stachura Ignacy Jan Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
419 Staniszewska Anna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
420 Starzyński Bartłomiej Gimnazjum w Mrokowie
M. Świątkiewicz 2 A
05-552 Wólka Kosowska
Delegatura KO
w Warszawie
421 Starzyński Michał Piotr Gimnazjum Nr 5
Jagiellońska 67
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
422 Stasiak Olga Maria Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
423 Staszek Joanna, Helena PUBLICZNE GIMNAZJUM W JÓZEFOSŁAWIU
Kameralna 11
05-509 JÓZEFOSŁAW - PIASECZNO
Delegatura KO
w Warszawie
424 Statuch Aleksandra Gimnazjum w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych nr 1
Miodowa 22 C-D
00-246 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
425 Stawiarski Aleksander Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
426 Stawowczyk Maciej Jerzy PUBLICZNE GIMNAZJUM W JÓZEFOSŁAWIU
Kameralna 11
05-509 JÓZEFOSŁAW - PIASECZNO
Delegatura KO
w Warszawie
427 Stawska Maja Aleksandra Gimnazjum nr 5 w Warszawie
Al. Niepodległości 27
02-653 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
428 Stępka Zofia Konstancja Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
429 Stręk Marianna Zuzanna Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych w Mysiadle
ul. Kwiatowa 28
05-515 Mysiadło
Delegatura KO
w Warszawie
430 Strzoda Anna Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Łazach
ks. H. Słojewskiego1
05-552 Łazy
Delegatura KO
w Warszawie
431 Strzyżewska Gabriela Anna Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
432 Sudomir Maria Paulina Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
433 Sukiennik Katarzyna Maria Gimnazjum w Serocku
Pułtuska 68
05-140 Serock
Delegatura KO
w Warszawie
434 Suwała Ida Gabriela Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. \"Polskich Olimpijczyków\"
Ostródzka 175
03- 289 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
435 Synicyn Łukasz Jakub Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
436 Sypek Anna Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
437 Szcęsny Przemysław Gimnazjum nr 1
M. Sasina 33
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
438 Szczepłek Anastazja Gimnazjum Nr 5
Jagiellońska 67
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
439 Szcześniak Stanisław Paweł Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
440 Szczęsny Piotr Wiktor Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
441 Szerejko Szymon Gimnazjum nr 4 w Legionowie
Zegrzyńska 3
05-119 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
442 Szperkiewicz Katarzyna Anastazja Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
443 Szpuner Zofia, Maria Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
444 Szumska Zuzanna Gimnazjum Nr 126 z Oddz. Int w Warszawie
gen. K. Ziemskiego 22
04-408 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
445 Szybiak Agnieszka Anna Publiczne Gimnazjum nr 2 w Kobyłce
E. Orzeszkowej 3/5
05-230 Kobyłka
Delegatura KO
w Warszawie
446 Szymański Paweł Gimnazjum nr 102 w Warszawie
Wichrowa 4
04-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
447 Szymutko Hubert Gimnazjum nr 1 w Radzyminie
11 Listopada 2
05-250 Radzymin
Delegatura KO
w Warszawie
448 ŚCIBOR MATEUSZ JAN Gimnazjum nr 4 w Pruszkowie
Hubala 4
05-800 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
449 Śmiechowicz Agata Justyna Społeczne Gimnazjum nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
450 Śpiewak Igor Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
451 Śródka Maria Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
452 Świercz Karolina Gimnazjum w Serocku
Pułtuska 68
05-140 Serock
Delegatura KO
w Warszawie
453 Święch Marta Gimnazjum nr 4 w Otwocku
Szkolna 31
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
454 Świrski Maksymiliwan Społeczne Gimnazjum nr 99 Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Powstańców Śląskich 67 a
01-355 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
455 Tambor Joanna Katarzyna Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
456 Tarczyński Jakub Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
457 Targowska Maria Stefania Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
458 Tenderenda Karolina Gimnazjum Niepubliczne nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Wóycickiego 1/3 bud. Nr 18
01-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
459 Tenderenda Maciej Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
460 Tkacz Kamil Czesław Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
461 Tkaczyk Maria Gimnazjum w Otrębusach
Piaseckiego 2
05-805 Otrębusy
Delegatura KO
w Warszawie
462 Tkaczyk Weronika Maria Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
463 Tłokińska Marta Gimnazjum nr 4 w Legionowie
Zegrzyńska 3
05-119 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
464 Tomanek Maria Magdalena Gimnazjum nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
465 Tomasik Magda Gimnazjum Nr 1 w Sulejówku
Idzikowskiego 2A
05-070 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
466 Trochanowska Maja Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
467 Trojanowski Stanisław Marcin Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
468 Trydulska Iga Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
469 Twardowska Iza Gimnazjum w Gliniance
Napoleońska 53a
05-408 Glinianka
Delegatura KO
w Warszawie
470 Tys Michał Stanisław Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
471 Tyszka Aleksandra Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
472 Tyszkiewicz Zofia Maria Gimnazjum w Zespole Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II st nr 3 im. Grażyny Bacewicz w Warszawie
Tyszkiewicza 42
01 172 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
473 Tywanek Kacper Tomasz Gimnazjum nr 122 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. gen. Charlesa de Gaullea w Warszawie
Vincenta van Gogha 1
03-188 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
474 Ufnal Julia Gimnazjum nr 1
M. Sasina 33
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
475 Uljasz Piotr Mateusz Gimnazjum nr 117 w Warszawie
Gubinowska 28/30
02-956 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
476 Ulkowska Aleksandra Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
477 Urbanowski Jacek Ignacy Gimnazjum nr 1
M. Sasina 33
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
478 Urbańska Zofia Gimnazjum nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Chełmska 23
00-724 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
479 Valipur Kolti Daria Gimnazjum Prywatne nr 2
Jasielska 49/53
02-128 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
480 Walicka Zofia Lidia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
481 Walkowiak Barbara Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
482 Walkowiak Joanna Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
483 Walkowski Radosław Jan Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
484 WASIAK ZOFIA Gimnazjum nr 4 w Pruszkowie
Hubala 4
05-800 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
485 Wasiak Natalia Gimnazjum z Odd. Int. nr 82 w Warszawie
Waleriana Czumy 8
01-355 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
486 Wasilewska Zuzanna Gimnazjum nr 10 w Warszawie
Limanowskiego 9
02-943 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
487 Wąsikowska Julia Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
488 Wcisło Zofia, Magdalena PUBLICZNE GIMNAZJUM W JÓZEFOSŁAWIU
Kameralna 11
05-509 JÓZEFOSŁAW - PIASECZNO
Delegatura KO
w Warszawie
489 Werońska Joanna Beata Gimnazjum Prywatne nr 2
Jasielska 49/53
02-128 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
490 Węglarczyk Zuzanna Helena Gimnazjum nr 1 w Piastowie
Pułaskiego 6/8
05-820 Piastów
Delegatura KO
w Warszawie
491 Węgrzyn Monika Marta Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
492 Wiater Katarzyna Maja Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
493 Wicha Kacper Bartłomiej Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
494 Widz Agata Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
495 Wieczorek Wiktoria Gimnazjum nr 119 w Warszawie
Klimatyczna 1
05-077 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
496 Wielgosz Paulina Maria Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
Afrykańska 11
03-966 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
497 Wiktorowicz Dorota Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
498 Wilkowski Bartosz Michał Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
499 Wiśniewska Kaja Magdalena Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
500 Wiśniewska Anna Gimnazjum nr 10 w Warszawie
Limanowskiego 9
02-943 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
501 Wiśniewski Szymon Alodiusz Gimnazjum nr1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
502 Wiśniowski Krzysztof Eugeniusz Społeczne Gimnazjum nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
503 Witczak Łukasz Gimnazjum nr1 Konstancin Jeziorna
Wojewódzka 12
05-510 Konstancin Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
504 Włoszek Emilia Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
505 Wnuk Bartłomiej Karol Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
506 Wojewódzka Katarzyna Anna Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
507 Wojtas Malwina Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
508 Woroniecka Weronika Anna Publiczne Katolickie Gimnazjum im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Łazach
Wiejska 2
05-552 Wólka Kosowska
Delegatura KO
w Warszawie
509 Wójcicka Katarzyna Gimnazjum nr 122 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. gen. Charlesa de Gaullea w Warszawie
Vincenta van Gogha 1
03-188 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
510 Wrochna Karolina Gimnazjum w Brześcach
Wilanowska 55
05-507 Słomczyn
Delegatura KO
w Warszawie
511 Wrona Anna Maria Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
512 Zabłocka Anna Małgorzata Chrześcijańskie Gimnazjum Samuel
Boremlowska 6/12
04-309 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
513 Zakrzewska Agnieszka Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
514 Zalewska Joanna Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
515 Zalewska Gabriela Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
516 Zaremba Janina Społeczne Gimnazjum Nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Jana Nowaka - Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
517 Zarzycka Martyna Anna Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
518 Zawada Barbara Maria Gimnazjum nr 1 w Pruszkowie
Helenowska 3
05-804 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
519 Zawadzka Emilia Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
520 Zawadzka Michalina Marta Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
521 Zawadzka Adrianna Katarzyna Gimnazjum w Mrokowie
M. Świątkiewicz 2 A
05-552 Wólka Kosowska
Delegatura KO
w Warszawie
522 ZAWADZKA Karolina Anna Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych w Zalesiu Górnym
Sarenki 20
05-540 Zalesie Górne
Delegatura KO
w Warszawie
523 Zawilińska Helena Julia Gimnazjum nr 166 w Warszawie
ul. Czerniakowska 128
00-454 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
524 Zawłocka Julia Łucja Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
525 Ząbek Mateusz Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
526 Zielińska Aleksandra Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
527 Zieliński Maciej Marek Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
528 Zielnik Alicja Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
529 Zulczyk Maria Sylwia Gimnazjum w Baniosze
Szkolna 1
05-532 Baniocha
Delegatura KO
w Warszawie
530 Żebrowski Przemysław Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
531 Żelaśkiewicz Mariusz Sławomir Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
532 Żmuda Antonina Zofia Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
533 Żuchowski Wojciech Społeczne Gimnazjum nr 333 STO w Warszawie
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
534 Żyła Aleksandra Publiczne Gimnazjum nr 2 w Ząbkach
Batorego 37
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016