LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS MATEMATYCZNY
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię™ Nazwa szkoły Delegatura KO
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Bernatowicz Daniel Publiczne Gimnazjum nr 3
New Britain 1
06-100 Pułtusk
Delegatura KO
w Ciechanowie
2 Błocka Anna Publiczne Gimnazjum
Raciążska 53A
06-540 Radzanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
3 Ceranowski Jakub Gimnazjum TWP
Kraszewskiego 8A
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
4 Domański Jan Jakub Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
5 Dybowski Łukasz Społeczne Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Ciechanowie
Wyspiańskiego 11A
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
6 Gizler Mateusz Publiczne Gimnazjum w Miejskim Zespole Szkół
Kilińskiego 62B
09-140 Raciąz
Delegatura KO
w Ciechanowie
7 Jaszczak Jakub Społeczne Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Ciechanowie
Wyspiańskiego 11A
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
8 Kapusta Adam Społeczne Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Ciechanowie
Wyspiańskiego 11A
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
9 Kołakowska Joanna Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Miejskim Zespole Szkoł nr 2
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
10 Kowalski Maxymilian Społeczne Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Ciechanowie
Wyspiańskiego 11A
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
11 Michalski Sebastian Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
12 Nowosielski Piotr Gimnazjum nr 1 w Ciechanowie
Orylska 3
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
13 Okumski Maksymilian Publiczne Gimnazjum
Raciążska 53A
06-540 Radzanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
14 Orłowski Paweł Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów Polskich w Przasnyszu
Orlika 48
06-300 PRZASNYSZ
Delegatura KO
w Ciechanowie
15 Paluszewski Kamil Gimnazjum nr 2 w Żurominie
Wiatraczna 16
09-300 Żuromin
Delegatura KO
w Ciechanowie
16 Pałac Jakub Publiczne Gimnazjum w Nacpolsku
Szkolna 18
09-162 Nacpolsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
17 Piotrowska Dominika Gimnazjum Katolickie im. ks. M.K. Sarbiewskiego SI
Krasińskiego 5
06-500 Mława
Delegatura KO
w Ciechanowie
18 Rembecka Katarzyna Gimnazjum w Szreńsku w Zespole Placówek Oświatowych w Szreńsku
Budzyn 8
06-550 Szreńsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
19 Senderski Michał Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
20 Szlachta Zuzanna Społeczne Gimnazjum "Wyspianum"
Wyspiańskiego 3
06-500 Mława
Delegatura KO
w Ciechanowie
21 Świątkowska Hanna Publiczne Gimnazjum nr 3
New Britain 1
06-100 Pułtusk
Delegatura KO
w Ciechanowie
22 Więckowska Katarzyna Gimnazjum w Lisewie
Lisewo 48
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
23 Witkowski Adrian Publiczne Gimnazjum
Raciążska 53A
06-540 Radzanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
24 Wojciechowski Patryk Gimnazjum nr 2 w Mławie
Pogorzelskiego 4
06-500 Mława
Delegatura KO
w Ciechanowie
25 Zadrożny Bartosz Gimnazjum TWP
Kraszewskiego 8A
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
26 Zawadzka Olga Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Miejskim Zespole Szkoł nr 2
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Bek Natalia Gimnazjum Publiczne nr 2
Stefana Grota Roweckiego 6
07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
2 Chojnicki Patryk Gimnazjum nr 3 im. Adama Mickiewicza w Zespole Szkół nr 3 w Ostrołęce
Skowrońskiego 8
07-417 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
3 Ciężar Julia Publiczne Gimnazjum
Kościuszki 13
07-420 KADZIDŁO
Delegatura KO
w Ostrołęce
4 Eksterowicz Mateusz Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Goworowie

07-440 GOWORÓWEK
Delegatura KO
w Ostrołęce
5 Jurczyk Krzysztof Stanisław Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie
Geodetów 45
07-200 WYSZKÓW
Delegatura KO
w Ostrołęce
6 Marciniak Piotr Gimnazjum Publiczne nr 1
Partyzantów 39
07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
7 Michalak Daniel Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Jasienicy
Pawła Jasienicy 23
07-304 JASIENICA
Delegatura KO
w Ostrołęce
8 Mirčevski Bruno Gimnazjum nr 3 im. Adama Mickiewicza w Zespole Szkół nr 3 w Ostrołęce
Skowrońskiego 8
07-417 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
9 Roter Rafał Tomasz Publiczne Gimnazjum nr 2
Generała Pułaskiego 15
06-200 MAKÓW MAZOWIECKI
Delegatura KO
w Ostrołęce
10 Szypulski Rafał Gimnazjum Nr 5
Berlinga 5
07-410 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
11 Zajda Łukasz Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Goworowie

07-440 GOWORÓWEK
Delegatura KO
w Ostrołęce
12 Zawadzki Marcel Gimnazjum Nr 2 w Wyszkowie
Gen.J.Sowińskiego 55
07-200 WYSZKÓW
Delegatura KO
w Ostrołęce
Delegatura KO w Pł‚ocku
1 Chądzyński Mateusz Gimnazjum w Sochaczewie
15-go Sierpnia 4
96-500 Sochaczew
Delegatura KO
w Płocku
2 Deręgowski Sebastian Niepubliczne Gimnazjum Katolickie w Sikorzu
Sikórz 83A
09-413 Sikórz
Delegatura KO
w Płocku
3 Duch Wiktor Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
4 Gruszczyński Kacper Zespół Szkół w Starych Proboszczewicach Gimnazjum w Starych Proboszczewicach
Floriańska 4
09-412 Stare Proboszczewice
Delegatura KO
w Płocku
5 Jarowicz Monika Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
6 KEMICER IGOR MICHAŁ Gimnazjum nr 13 w Płocku w Zespole Szkół nr 3
Łukasiewicza 11
09-400 Płock
Delegatura KO
w Płocku
7 Kędzierska Kinga Gimnazjum w Solcu

09-500 Gostynin
Delegatura KO
w Płocku
8 Kolankiewicz Michał Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
9 Krajenta Przemysław Gimnazjum w Mochowie

09-214 Mochowo
Delegatura KO
w Płocku
10 Krystek Natalia Anna Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gozdowie
K.Gozdawy 21
09-213 Gozdowo
Delegatura KO
w Płocku
11 Kulas Filip Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
12 Liński Piotr Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
13 Majerski Michał Dawid Gimnazjum w Borkowie Kościelnym
Szkolna 2
09-200 Borkowo Kościelne
Delegatura KO
w Płocku
14 Marton Paweł Niepubliczne Gimnazjum "Edu- Mar" w Płocku
Górna 1a
09-400 Płock
Delegatura KO
w Płocku
15 Mechecki Antoni Gimnazjum im. św. Franciszka z Asyżu w Teresinie
Al. XX-lecia 2
96-515 Teresin
Delegatura KO
w Płocku
16 PAWELEC HUBERT JERZY Gimnazjum nr 13 w Płocku w Zespole Szkół nr 3
Łukasiewicza 11
09-400 Płock
Delegatura KO
w Płocku
17 Pąk Przemysław Gimnazjum im. św. Franciszka z Asyżu w Teresinie
Al. XX-lecia 2
96-515 Teresin
Delegatura KO
w Płocku
18 Podkańska Julia Wiktoria Gimnazjum nr 3 w Płocku
Krakówka 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
19 Pomirski Bartosz Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
20 Sieracki Bartosz Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
21 Sołtysiak Kacper Jan Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
22 Śladowska Julia Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
23 Tomaszewski Tomasz Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
24 WIŚNIEWSKI BARTOSZ Gimnazjum nr 13 w Płocku w Zespole Szkół nr 3
Łukasiewicza 11
09-400 Płock
Delegatura KO
w Płocku
25 Woźniak Michał Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
26 Wydornik Magdalena Gimnazjum nr 3 w Płocku
Krakówka 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
27 Żochowski Paweł Gimnazjum w Sochaczewie
15-go Sierpnia 4
96-500 Sochaczew
Delegatura KO
w Płocku
Delegatura KO w Radomiu
1 Bernaś Michał Publiczne Gimnazjum w Stromcu
Radomska 27
26-804 Stromiec
Delegatura KO
w Radomiu
2 Dąbrowski Mateusz Publiczne Gimnazjum w Przytyku
Szkolna 3
26-650 Przytyk
Delegatura KO
w Radomiu
3 Drabik Karolina Weronika Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
4 Gajda Sebastian Niepubliczne Gimnazjum "Siódemka"
Targowicka 3
26-800 Białobrzegi
Delegatura KO
w Radomiu
5 Grodzicki Mieszko, Jakub Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
Delegatura KO
w Radomiu
6 Janduła Mateusz Grzegorz Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
7 Karlikowska Maria Elżbieta Katolickie Gimnazjum w Radomiu
Grzybowska 22
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
8 Kęska Jakub Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Kozienicach
Nowy Świat 24
26-900 Kozienice
Delegatura KO
w Radomiu
9 Kociński Juliusz Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia w Radomiu
25 Czerwca 70
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
10 Kosno Bartosz Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
11 Kowalczyk Franciszek Publiczne Gimnazjum Nr 13 w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
12 KOZŁOWSKI HUBERT Publiczne Gimnazjum im. Karola Wojtyły
Ogrodowa 16
26-420 Nowe Miasto nad Pilicą
Delegatura KO
w Radomiu
13 Lewandowski Kacper Publiczne Gimnazjum w Belsku Dużym
Szkolna 3
05-622 Belsk Duży
Delegatura KO
w Radomiu
14 Mańturzyk Cezary Adam Publiczne Gimnazjum w Brzózie
Aleja Lipowa 4
26-903 Głowaczów
Delegatura KO
w Radomiu
15 Michalczewski Przemysław, Piotr Publiczne Gimnazjum Nr 4 w Radomiu
Osiedlowa 36
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
16 Młynarska Dominika Katolickie Gimnazjum w Radomiu
Grzybowska 22
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
17 Nowak Mateusz Publiczne Gimnazjum Nr 13 w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
18 Olczak Patrycja Publiczne Gimnazjum w Belsku Dużym
Szkolna 3
05-622 Belsk Duży
Delegatura KO
w Radomiu
19 Pastuszka Maja Niepubliczne Gimnazjum "Siódemka"
Targowicka 3
26-800 Białobrzegi
Delegatura KO
w Radomiu
20 Rączka Weronika Maria Publiczne Gimnazjum
Parkowa 4
26-902 Grabów nad Pilicą
Delegatura KO
w Radomiu
21 Rogala Beata Zespół Szkół Samorządowych w Chotczy Gimnazjum

27-312 Chotcza
Delegatura KO
w Radomiu
22 Romanowski Michał Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
23 Rutkowska Patrycja Zespół Szkół Samorządowych w Chotczy Gimnazjum

27-312 Chotcza
Delegatura KO
w Radomiu
24 Rzeszotek Jakub Krzysztof Publiczne Gimnazjum nr 2 w Kozienicach
Głowaczowska 33
26-900 Kozienice
Delegatura KO
w Radomiu
25 Samsel Anna Publiczne Gimnazjum w Belsku Dużym
Szkolna 3
05-622 Belsk Duży
Delegatura KO
w Radomiu
26 Skoczylas Marcelina Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
27 Stefański Bartosz Publiczne Gimnazjum Nr 13 w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
28 Walczak Sebastian Publiczne Gimnazjum w Jedlińsku
Marii Konopnickiej 2
26-660 Jedlińsk
Delegatura KO
w Radomiu
29 Witkowska Dominika Publiczne Gimnazjum
Warszawska 24
05-660 Warka
Delegatura KO
w Radomiu
30 Wnukowska Aleksandra Publiczne Gimanzjum nr 14 w Radomiu
WIERZBICKA 81/83
26-600 RADOM
Delegatura KO
w Radomiu
31 Wosiak Jakub Krzysztof Publiczne Gimnazjum Nr 13 w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
32 Ziemski Seweryn Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
Delegatura KO w Siedlcach
1 Brojek Hubert Publiczne Gimnazjum w Samogoszczy
Samogoszcz 2
08-480 Maciejowice
Delegatura KO
w Siedlcach
2 Damian Piętka Publiczne Gimnazjum
Książęca 11
08-441 Parysów
Delegatura KO
w Siedlcach
3 Dybcio Bartłomiej Publiczne Gimnazjum Powiatowe
Szkolna 3
08-430 Żelechów
Delegatura KO
w Siedlcach
4 Jurzyk Kornel Publiczne Gimnazjum nr 4
Pescantina 2
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
5 Kalicka Dominika Publiczne Gimnazjum nr 1
Konarskiego 5/7
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
6 Krasuski Kacper Publiczne Gimnazjum nr 6
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
7 Krasuski Kacper Jan Publiczne Gimnazjum nr 4
Pescantina 2
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
8 Krzyziński Mateusz Publiczne Gimnazjum
Siedlecka 7
08-117 Wodynie
Delegatura KO
w Siedlcach
9 Marcysiak Artur Adam Publiczne Gimnazjum nr 6
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
10 Murawska Eliza Publiczne Gimnazjum Nr 1
Skłodowskiej Curie 16
08-300 Sokołów Podlaski
Delegatura KO
w Siedlcach
11 Rozwadowski Michał Piotr Publiczne Gimnazjum nr 1
Konarskiego 5/7
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
12 Rutkiewicz Anna Monika Publiczne Gimnazjum nr 5
Graniczna 1
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
13 Urban Radosław Publiczne Gimnazjum
Siedlecka 113
08-103 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
14 Urbanek Natalia Publiczne Gimnazjum
Siedlecka 7
08-117 Wodynie
Delegatura KO
w Siedlcach
15 Zolkowski Artur Publiczne Gimnazjum nr 6
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
16 Zowczak Tomasz Publiczne Gimnazjum nr 5 w Garwolinie
Janusza Korczaka 10
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
17 Zydlewski Igor Tomasz Gimnazjum im. C. K. Norwida
Staszica 11
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
Delegatura KO w Warszawie
1 Adamiec Mateusz Chrześcijańskie Gimnazjum Samuel
Boremlowska 6/12
04-309 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
2 Adamiuk Grzegorz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
3 Andrzejewski Piotr Andrzej Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
4 Augustyn Jacek Karol Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
5 Augustynowicz Marcin Łukasz Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
6 Bàrdos Mikołaj Tymon Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
7 Bac Adam Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
8 Bandurski Jakub Tomasz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
9 Baran Karolina Gimnazjum nr 2 w Grodzisku Maz.
W. Westfala 3
05-827 Grodzisk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
10 Bareja Kuba Tomasz Gimnazjum im. Wincentego Pallottiego
Poznańska 183
05-850 Ożarów Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
11 Bartos Natalia Gimnazjum nr 124 im. Polskich Noblistów
Przytulna 3
03-083 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
12 Baszczak Mieszko Gimnazjum w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych nr 1
Miodowa 22 C-D
00-246 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
13 Bazyluk Jakub Jerzy Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
14 Bereżański Dominik, Krystian Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
15 Biegała Stanisław, Piotr Publiczne Gimnazjum w Podkowie Leśnej
Jana Pawła II 20
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
16 Bielecki Jakub Gimnazjum im. Wincentego Pallottiego
Poznańska 183
05-850 Ożarów Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
17 Bielecki Adam Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
18 Bieńkowski Bartosz Mikołaj Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
19 Bochniarz Julia Marianna \\\"STRUMIENIE\\\" Gimnazjum Stowarzyszenia \\\"Sternik\\\"
3 maja 129
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
20 Bogiel Michał Marek Gimnazjum nr 1 w Piastowie
Pułaskiego 6/8
05-820 Piastów
Delegatura KO
w Warszawie
21 Borek Jakub Jan Gimnazjum nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
22 Borkowicz Dominik Gimnazjum im. Wincentego Pallottiego
Poznańska 183
05-850 Ożarów Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
23 Borowiecki Jakub Jan Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
24 Brodacki Łukasz Aleksander Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
25 Buczek Klaudia Publiczne Gimnazjum z Odziałami Dwujęzycznymi Nr 1 w Kobyłce
Jezuicka 1
05-230 Kobyłka
Delegatura KO
w Warszawie
26 Bulira Aleksandra Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
27 Burzycki Patryk Dariusz Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
28 Byszewski Dominik Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
29 Cegiełka Mateusz Jan Gimnazjum w Lesznowoli
Szkolna 6
05-506 Lesznowola
Delegatura KO
w Warszawie
30 Chmielniak Marta Kinga Gimnazjum w Ożarowie Maz.
Szkolna 2
05-850 Ożarów Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
31 Chodak Stanisław Krzysztof Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
32 Chodkowska Joanna Gimnazjum nr 4 w Legionowie
Zegrzyńska 3
05-119 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
33 Chodyniecki Ksawery Witold Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
34 Chojnacki Mateusz Salezjańskie Gimnazjum im. Św.Jana Bosko
Mickiewicza 35A
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
35 Cichowicz Mateusz Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
36 Cichy Krzysztof Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
37 Cieciuch Filip Zespół Szkół w Osiecku Gimnazjum im. Księcia Józefa Poniatowskiego
Warszawska 61
08-445 Osieck
Delegatura KO
w Warszawie
38 Ciesielski Adam Gimnazjum nr 4 z oddz. integ
1Maja 19
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
39 Cieślar Bartłomiej Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
40 Ciska Zofia Maria Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
41 Czarnecki Konrad, Wojciech Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
42 Czerwiński Paweł Gimnazjum w Chylicach
Dworska 2
05-510 Konstancin -Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
43 Czerwoński Adam, Marian Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
44 Czyżewicz Tadeusz Cezary Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
45 Dagil Joanna Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
46 Damięcka Patrycja Publiczne Gimnazjum w Dąbrówce
Kościuszki 20 a
05-252 Dąbrówka
Delegatura KO
w Warszawie
47 Daśko Dominika Wiktoria Gimnazjum nr 3 w Otwocku
Kościuszki 28
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
48 Dąbrowski Kamil Sebastian Gimnazjum nr 4 w Otwocku
Szkolna 31
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
49 Dąbrowski Kacper Gimnazjum nr1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
50 Dąbrowski Olaf Gimnazjum nr 2 Przymierza Rodzin im. ks. Jana Twardowskiego
Wąwozowa 28
02-796 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
51 de Raad Filip Johan Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
52 Deczkowska Maria Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
53 Deleska Katarzyna Maria Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
54 Denisiewicz Jerzy Stanisław Gimnazjum nr1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
55 Dobracka Aleksandra Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
56 Domańska Katarzyna Julia Gimnazjum nr 2 w Piasecznie
Aleja Kalin 30
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
57 Domino Jan, Paweł Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
58 Duchniewicz Michał Antoni Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
59 Dudek Dawid Mateusz Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
60 Dudzik Ewa Gimnazjum nr 120 im. Noblistów Polskich
ul. Armii Krajowej 39
05-075 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
61 Duk Maciej Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
62 Dziarkowski Kuba Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
63 Dziąg Olga Gimnazjum nr 14 z Oddzialami Integracyjnymi w Warszawie
Barska 32
02-315 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
64 Dziedzic Jakub, Jan Gimnazjum nr 3 w Grodzisku Maz.
L. Zondka 6
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
65 Dzięgielewski Jakub Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
66 Dziwirek Bartosz Kazimierz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
67 Dzwonkowska Magdalena, Julita Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
68 Ejduk Maciej Jan Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. \"Polskich Olimpijczyków\"
Ostródzka 175
03- 289 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
69 Fabjanowicz Bartosz Mikołaj Gimnazjum nr1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
70 Fatyga Zuzanna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
71 Fedorowicz Michał Mikołaj Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
72 Fedoruk Adam Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
73 Fiedoruk Maciej Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
74 Gadoś Agnieszka Weronika Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
75 Gajda Ignacy Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
76 Galas Marcin Adam Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
77 Gałązka Patrycja Dominika Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
78 Gałązka Adam Jakub Gimnazjum nr 81 w Warszawie
Rozłogi 10
01-310 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
79 Garczyński Mateusz Publiczne Gimnazjum STO
Al.. Sztandarów 2
04-423 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
80 Garlikowski Aleksander Jakub Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
81 Gawlik Jakub Gimnazjum w Zegrzu
Oficerska 3
05-131 Zegrze
Delegatura KO
w Warszawie
82 Geneja Michał Społeczne Gimnazjum nr 99 Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Powstańców Śląskich 67 a
01-355 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
83 Glinka Katarzyna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
84 Glit Ewa Aleksandra Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
85 Głowacka Karolina Gimnazjum w Woli Kiełpińskiej

05-140 Serock
Delegatura KO
w Warszawie
86 Gniadek Jakub Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
87 Godlewski Bartosz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
88 Góral Jacek Józef Społeczne Gimnazjum nr 1 im.Świętej Rodziny
Kołłątaja 80/82
05-402 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
89 Górecki Adrian Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
90 GÓRSKI ADAM ROBERT Niepubliczne Gimnazjum Sapere Aude
Rajszew, ul. Modlińska 75
05-110 Jabłonna
Delegatura KO
w Warszawie
91 Górski Michał Jerzy Społeczne Gimnazjum nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
92 Grabowski Jakub Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
93 Grajda Krzysztof Gimnazjum Miejskie nr 3 w Mińsku Mazowieckim
Siennicka 17
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
94 Grochowski Maksymilian Cezary Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
95 Gronczewski Radosław Adam Gimnazjum w Zegrzu
Oficerska 3
05-131 Zegrze
Delegatura KO
w Warszawie
96 Grudzień Michał, Stanisław Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
97 Grudzień Adrianna Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
98 Grunas Jakub Tomasz Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
99 Gruza Grzegorz Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
100 Grynfelder Piotr Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
101 Grzesiuk Katarzyna Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
102 Gwiazda Małgorzata Anna Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
103 Gwóźdź Michał, Mikołaj Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
104 Ha Dieu Hoa Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
105 Halber Wojciech Gimnazjum nr 4 z oddz. integ
1Maja 19
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
106 Hauke Stanisław Piotr Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
107 Hinderer Marta Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Łazach
ks. H. Słojewskiego1
05-552 Łazy
Delegatura KO
w Warszawie
108 Hoang Laura Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
109 Hoang Anna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
110 Hołdakowski Filip Bartłomiej Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
111 Hulanicki Paweł Tymoteusz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
112 Jachimiak Michał Gimnazjum nr1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
113 Jakub Oleszczuk Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
114 Jakubiak Maciej, Maria Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
115 Jakubicz Szymon Paweł Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
116 Jakubik Jan Tymon NoBell Gimnazjum
Mirkowska 39
05-520 Konstancin Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
117 Janaszek Julianna Agnieszka Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
118 Jankowska Dominika Anna Gimnazjum nr 101 w Warszawie
Poezji 5
04-994 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
119 Janowska Alicja Publiczne Gimnazjum STO
Al.. Sztandarów 2
04-423 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
120 Jaskóła Karol Mieczysław Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
121 Jastrzębska Róża Helena Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
122 Jaworowski Marcin Prywatne Gimnazjum im.Rodziny Moraczewskich
Paderewskiego 29
05-070 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
123 Jędrzejewski Jan Konrad Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
124 Jonak Kamil, Hubert Publiczne Gimnazjum w Podkowie Leśnej
Jana Pawła II 20
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
125 Jung Jakub Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
126 Jurek Piotr Mirosław Gimnazjum nr 14 z Oddzialami Integracyjnymi w Warszawie
Barska 32
02-315 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
127 Kacper Zieliński Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych w Mysiadle
ul. Kwiatowa 28
05-515 Mysiadło
Delegatura KO
w Warszawie
128 Kaczanowska Lena Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
129 Kaczkowska Anna Maria Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
130 Kaczmarek Agata Katarzyna Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
131 Kaczorek Igor Patryk Społeczne Gimnazjum nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
132 Kałuska Maria Irena Gimnazjum nr 101 w Warszawie
Poezji 5
04-994 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
133 Kamiński Tomasz Konrad Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
134 Kania Krzysztof Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
135 Kanka Aleksandra Weronika Gimnazjum w Ożarowie Maz.
Szkolna 2
05-850 Ożarów Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
136 Kaszuba Jan Andrzej Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
137 Kawałko Mateusz Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
138 Kazbieruk Paweł Piotr Gimnazjum nr 14 z Oddzialami Integracyjnymi w Warszawie
Barska 32
02-315 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
139 KAZUBSKI TYMOTEUSZ STANISŁAW Gimnazjum nr 4 w Pruszkowie
Hubala 4
05-800 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
140 Kącki Karol Gimnazjum nr1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
141 Kehl Ksawery Michał Gimnazjum Sportowe nr 17 w Warszawie
Powstańców Wielkopolskich 4
02-398 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
142 Kępczyński Piotr Maksymilian Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
143 Kiełbasa Tomasz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
144 Kindeusz Michał Publiczne Gimnazjum nr 2 w Ząbkach
Batorego 37
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
145 Klimek Maciej Gimnazjum nr 81 w Warszawie
Rozłogi 10
01-310 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
146 Klimek Rafał Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
147 Kliszko Jakub Radosław Gimnazjum nr 2 w Piasecznie
Aleja Kalin 30
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
148 Kluczek Alicja Publiczne Gimnazjum nr 3 w Żyrardowie
Kacperskiej 6 B
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
149 Kobylecki Tymon Witold Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
150 Kocerka Julian Jacek Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
151 Koguciuk Agata Gimnazjum nr 2 w Piastowie
Al.Tysiąclecia 5
05-820 Piastów
Delegatura KO
w Warszawie
152 Kołaczyński Jakub Jan Społeczne Gimnazjum nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
153 Kołcun Bartłomiej Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
154 Konopka Piotr Gimnazjum nr 119 w Warszawie
Klimatyczna 1
05-077 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
155 Kopania Grzegorz Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
156 Kopczewska Małgorzata Niepubliczne Gimnazjum Sapere Aude
Rajszew, ul. Modlińska 75
05-110 Jabłonna
Delegatura KO
w Warszawie
157 Kopeć Kuba Wojciech Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
158 Kornaś Miokołaj Maciej Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
159 Korpacz Marta Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
160 Kostrzewa Tomasz Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
161 Kościan Maria Dorota Gimnazjum im. Wincentego Pallottiego
Poznańska 183
05-850 Ożarów Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
162 Kowalski Bartłomiej Gimnazjum nr 131 w Warszawie
M. Drzymały 1
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
163 Krakowiak Jakub Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
164 Kraszewski Maciej Gimnazjum w Mokrej Wsi
Marii Konopnickiej 12
05-240 Tłuszcz
Delegatura KO
w Warszawie
165 Kraszewski Konstanty Jakub Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
166 Krauze Aleksander Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
167 Krawiec Kacper Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
168 Król Mateusz Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
169 Krzeski Bartosz Gimnazjum nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
170 Kujawski Mateusz Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
171 Kuklewski Aleksander Gimnazjum w Chylicach
Dworska 2
05-510 Konstancin -Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
172 Kulma Jacek Stanisław Społeczne Gimnazjum nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
173 Kuman Michał Piotr Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
174 Kurkliński Igor Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
175 Kurpiewska Dominika Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
176 Kuźma Fryderyk Mariusz Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
177 Kuźnicki Alan Leszek Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
178 Lachowicz Michał Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej
Grochowska 284
03-841 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
179 Lachowiecka Agata Gimnazjum nr 3 w Otwocku
Kościuszki 28
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
180 Lange Michał Jan Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
181 Laskowska Karolina Wiktoria Gimnazjum w Ożarowie Maz.
Szkolna 2
05-850 Ożarów Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
182 Lech Dominika Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
183 Lechańska Weronika Gimnazjum nr 1 w Raszynie
Unii Europejskiej 1
05-090 Raszyn
Delegatura KO
w Warszawie
184 Lenkiewicz Wiktoria Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
185 Leśniak Aleksander Gimnazjum w Nowej Wsi
Główna 96
05-806 Nowa Wieś
Delegatura KO
w Warszawie
186 Leśniak Kinga Elżbieta Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
187 Lewandowski Bartłomiej Publiczne Gimnazjum STO
Al.. Sztandarów 2
04-423 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
188 LEWANDOWSKI FILIP JAKUB Niepubliczne Gimnazjum Sapere Aude
Rajszew, ul. Modlińska 75
05-110 Jabłonna
Delegatura KO
w Warszawie
189 Lichota Mateusz Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
190 Litwin Szymon Gimnazjum nr 1 w Pruszkowie
Helenowska 3
05-804 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
191 Litwiński Konrad Michał Gimnazjum nr 86 w Warszawie
gen. Thommeego 1
01-491 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
192 Łaciński Wiktor Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
193 Łastowiecki Jakub Łukasz Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
194 Łąpieś Mateusz, Jan Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
195 Łukasik Juliusz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
196 Łyczek Katarzyna Publiczne Gimnazjum
Bema 73/75
01-244 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
197 Łysiak Natalia Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
198 Maciak Arkadiusz, Karol Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
199 Maciejewski Paweł Jan Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 93 im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej w Warszawie
Szolc- Rogozińskiego 2
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
200 Mai Hoang Linh Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
201 Majczyk Adam Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
202 Małkowski Aleksander Dominik Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
203 Małowidzki Maciej Wojciech Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
204 Marcjasz Filip Jerzy Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
205 Marjankowska Marcelina Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
206 Markowski Ryszard (Janusz) Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
207 Markowski Krystian Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
208 Marks Joanna, Dorota Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
209 Martys Maksymilian Maciej Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
210 Maszkowski Michał Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
211 Matysiak Urszula Klaudia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
212 Matyszkiewicz Wiktor Radosław Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
213 Mazowiecki Piotr Łukasz Prywatne Gimnazjum im.Rodziny Moraczewskich
Paderewskiego 29
05-070 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
214 Michalak Szymon Piotr Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
Afrykańska 11
03-966 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
215 Michalczewska Karolina Maria Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
216 Michalik Marta Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
217 Michalski Jakub Wojciech Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
218 Micota Justyna Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
219 Mierzejewska Maria Cecylia Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych w Zalesiu Górnym
Sarenki 20
05-540 Zalesie Górne
Delegatura KO
w Warszawie
220 Milencka Julia Anna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
221 Milewska Zuzanna Magdalena Społeczne Gimnazjum nr 333 STO w Warszawie
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
222 Miłkowska Maria Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
223 Misztal Aleksander Piotr Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana
Tyniecka 25
02-615 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
224 Mucha Maksymilian Maria Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
225 Murzynowska Joanna Gimnazjum nr 4 w Legionowie
Zegrzyńska 3
05-119 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
226 Nahorny Jakub Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
227 Nawacka Agata Gimnazjum nr 116 w Warszawie
Uprawna 9/17
02-967 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
228 Nguyen Nhat Anh Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
229 Nguyen Thi Lan Trinh Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
230 Niesiołowska - Spano Maria Amal Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
231 Niściór Jakub Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
232 Nowak Franciszek Stanisław Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
233 Nowohońska Gabriela Hanna Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 14 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
Obrzeźna 12a
02-691 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
234 Obrębska Alicja Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
235 Ochodzka Natalia Oliwia Gimnazjum nr 1 w Błoniu
Okrzei 3
05-870 Błonie
Delegatura KO
w Warszawie
236 Ogłaza Jakub Jan Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
237 Okonek Piotr Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
238 Okrasa Mateusz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
239 Olkowski Jędrzej Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
240 Olszewski Krzysztof Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
241 Olszewski Bartosz Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
242 Onderski Michał Jan Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
243 Ostaszewski Stanisław Marcin Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
244 Pacek Patryk Gimnazjum nr 4 w Otwocku
Szkolna 31
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
245 Paczkowska Maria Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
246 Palczewski Jan Jerzy Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
247 Pałucki Władysław Józef Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
248 Pańkowska Kaja Gimnazjum nr 119 w Warszawie
Klimatyczna 1
05-077 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
249 Paszkowski Jan, Mikołaj Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 18 im. I. J. Paderewskiego
Angorska 2
03-913 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
250 Paszyński Norbert Łukasz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
251 Pawlikowski Maciej Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
252 Pawłowska Anna Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
253 Paziewska Katarzyna Publiczne Gimnazjum
Bema 73/75
01-244 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
254 Pazio Filip Publiczne Gimnazjum nr 2 w Kobyłce
E. Orzeszkowej 3/5
05-230 Kobyłka
Delegatura KO
w Warszawie
255 Perełkiewicz Adam Gimnazjum nr 119 w Warszawie
Klimatyczna 1
05-077 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
256 Perkowska Julia, Katarzyna Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
257 Phan Paweł Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
258 Pietroń Witold Społeczne Gimnazjum Nr 27 STO im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
259 Pietruczuk Martyna Natalia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
260 Pietruszkiewicz Aleksander Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
261 Piotrowicz Jakub Franciszek Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
262 Piórkowski Jarosław Henryk Publiczne Gimnazjum nr 3 w Żyrardowie
Kacperskiej 6 B
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
263 Piórkowski Jakub Gimnazjum nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
Promienista 12A
02-428 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
264 Piskorz Julianna Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
265 Piwowarski Józef Maciej Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
266 Płatek Tomasz Gimnazjum nr 101 w Warszawie
Poezji 5
04-994 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
267 Pocięgiel kazimierz Michał Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
268 Podgórski Adam "ŻAGLE"Gimnazjum Stowarzyszenia "Sternik"
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
269 Podraza Zofia Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
270 Pomagalski Piotr Adam Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
271 Powęski Michał Gimnazjum w Nowej Iwicznej
Krasickiego 56
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
272 Prymek Aleksander Gimnazjum nr 48 w Warszawie
Deotymy 25/33
01-407 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
273 Przyłuski Stefan Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
274 Puch Antoni Jan Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
275 Putowska Antonina Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
276 Radomska Natalia Karolina Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
277 Radziszewski Piotr Jakub Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
278 Rapiejko Anna Agnieszka Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
279 Rapiejko Joanna Katarzyna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
280 Raszyński Michał Gimnazjum w Serocku
Pułtuska 68
05-140 Serock
Delegatura KO
w Warszawie
281 Relidzyński Radosław Marcin Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
282 Reterski Andrzej, Aleksander Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
283 Rewers Ewa Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
284 Rogulski Piotr Gimnazjum nr 1
M. Sasina 33
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
285 Roszczyk Ewa, Alicja Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
286 Różalski Michał Andrzej Gimnazjum nr 91 w Warszawie
Kajakowa 10
02-838 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
287 Rychlewski Robert Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
288 Ryk Szymon Gimnazjum nr 119 w Warszawie
Klimatyczna 1
05-077 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
289 Sabak Aleksander Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
290 Sadalski Igor Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
291 Sadlej Bartłomiej Tomasz Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
292 Sadlej Marta Magdalena Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
293 Sado Wiktor Gimnazjum w Halinowie
Okuniewska 115
05-074 Halinów
Delegatura KO
w Warszawie
294 Samul Jakub Klemens Gimnazjum Nr 5
Jagiellońska 67
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
295 Sasimowska Zofia Ewa Gimnazjum nr 131 w Warszawie
M. Drzymały 1
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
296 Sazonow Karol Aleksander Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
297 Schab Wiktor Paweł Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
298 Shin Youjin Społeczne Gimnazjum nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
299 Sieliło Hubert Piotr Gimnazjum nr 94 im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej
Na Uboczu 9
02-791 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
300 Siewko Joanna Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
301 Sikorski Maksymilian, Maciej Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
302 Siudalski Tomasz Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
303 Skarbek Julia Elżbieta Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
304 Skowronek Bartosz Marek Gimnazjum w Mszczonowie
Szkolna 3
96-320 Mszczonów
Delegatura KO
w Warszawie
305 Skrzeczyńska Kinga Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. por. Józefa Czumy\"Skrytego\"
Św. Kazimierza 55
05-430 Celestynów
Delegatura KO
w Warszawie
306 SKUBIS SANDRA KATARZYNA Niepubliczne Gimnazjum Sapere Aude
Rajszew, ul. Modlińska 75
05-110 Jabłonna
Delegatura KO
w Warszawie
307 Skublicki Konrad Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
308 Słojewski Adam Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
309 Smardzewski Jarosław Andrzej Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
310 Smoliński Mateusz Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
311 Sobczak Szymon Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
312 Sobieszek Adam Gimnazjum nr 119 w Warszawie
Klimatyczna 1
05-077 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
313 Sobkowicz Bartosz Dariusz Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
314 Sobońska Lidia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
315 Sokołowska Joanna Maria Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
316 Solawa Katarzyna Publiczne Gimnazjum nr 2 w Kobyłce
E. Orzeszkowej 3/5
05-230 Kobyłka
Delegatura KO
w Warszawie
317 Sołtys Paweł Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
318 Sosnowski Jan Konrad Publiczne Gimnazjum Kolegium Zakonu Pijarów
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
319 Spisz Aleksander, Oliwer Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
320 Stankiewicz Michał Jan Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
321 Stączek Mateusz Gimnazjum nr1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
322 Steczkowska Anna Kinga Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
323 Stefańska Aleksandra Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
324 Stępień Dominik Gimnazjum nr 4 z oddz. integ
1Maja 19
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
325 Stępiński Mikołaj Maciej Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
326 Stępka Jakub Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
327 Strąk Dominik Krzysztof Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
328 Strychalski Antoni Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
329 Supeł Hubert Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
330 Sygnowski Maciej Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
331 Syguła Jakub, Maciej Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
332 Synak Barbara Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
333 Sypniewska Marta Weronika Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 93 im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej w Warszawie
Szolc- Rogozińskiego 2
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
334 Syrewicz Juliusz Publiczne Gimnazjum Kolegium Zakonu Pijarów
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
335 Syrokomski Piotr Paweł Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
336 Szafarczyk Artur Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
337 Szafarczyk Robert Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
338 Szafrański Józef Jeremiasz Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
339 Szczerba Adam Krzysztof Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
340 Szczypiór Jakub Gimnazjum nr 101 w Warszawie
Poezji 5
04-994 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
341 Szeląg Tomasz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. por. Józefa Czumy\"Skrytego\"
Św. Kazimierza 55
05-430 Celestynów
Delegatura KO
w Warszawie
342 Szerejko Szymon Gimnazjum nr 4 w Legionowie
Zegrzyńska 3
05-119 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
343 Szewczyk Aleksander Jakub Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
344 Szmigielski Szymon Piotr Gimnazjum Nr 2 w Sulejówku
Narutowicza 10
05-071 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
345 Szostak Paweł Maciej Publiczne Gimnazjum w Kołbieli
Szkolna 5a
05-340 Kołbiel
Delegatura KO
w Warszawie
346 Szpala Szymon Kazimierz Gimnazjum z Odd. Int. nr 82 w Warszawie
Waleriana Czumy 8
01-355 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
347 Szular Klara Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
348 Szumielewicz Michał Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
349 Szwed Gabriela Julia Gimnazjum im. K. Wojtyły w ZSP w Międzyborowie
Staszica 5
96-316 Międzyborów
Delegatura KO
w Warszawie
350 Szymański Bartosz Kazimierz Gimnazjum nr 1 w Błoniu
Okrzei 3
05-870 Błonie
Delegatura KO
w Warszawie
351 Szymczak Patrycja Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Ząbkach
Harcerska 9
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
352 Świątek Patryk Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
353 Świątkowska Julia Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
354 Świątkowski Stanisław Ambroży Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
355 Świderska Marta Monika Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
356 Świerczyński Krzysztof Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
357 Świtkowski Aleksander Prywatne Gimnazjum im.Rodziny Moraczewskich
Paderewskiego 29
05-070 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
358 Tarasiuk Ilia Daniel Publiczne Gimnazjum nr 6 w Żyrardowie
Mireckiego 56
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
359 Telejko Izabela, Agnieszka Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
360 Tkacz Andrzej Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
361 Tomczyk Dominika Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
362 Tran Tuan Anh Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
363 Trojanowski Gaweł, Łukasz Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
364 Trzaska Katarzyna Gimnazjum nr 124 im. Polskich Noblistów
Przytulna 3
03-083 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
365 Trzaska Michał Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych w Mysiadle
ul. Kwiatowa 28
05-515 Mysiadło
Delegatura KO
w Warszawie
366 Twardowska Barbara Zuzanna Niepubliczne Gimnazjum Sapere Aude
Rajszew, ul. Modlińska 75
05-110 Jabłonna
Delegatura KO
w Warszawie
367 Uliasz Krzysztof Piotr Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
Afrykańska 11
03-966 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
368 Umel Dawid Mateusz Gimnazjum nr 1 w Pruszkowie
Helenowska 3
05-804 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
369 Urbańczyk Barbara Ewa Prywatne Gimnazjum nr 8
Żwanowiecka 46/50
04-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
370 Viougeas Kayetan Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
371 Wagner Ewa Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
372 WAL ALEKSANDER Niepubliczne Gimnazjum Sapere Aude
Rajszew, ul. Modlińska 75
05-110 Jabłonna
Delegatura KO
w Warszawie
373 Walczak Jakub, Kacper Publiczne Gimnazjum w Podkowie Leśnej
Jana Pawła II 20
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
374 Walkowiak Barbara Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
375 Wardaszka Zbigniew Konrad Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
376 Wardzyńska Urszula, Irena Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
377 Wasiak Aleksandra Gimnazjum nr 2 w Otwocku im. Ireny Sendlerowej
Poniatowskiego 47/49
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
378 Wasiak Kacper Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
379 Wasiak Mikołaj Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
380 Wasilewski Jakub Gimnazjum im.ks. Aleksandra Fedorowicza w Izabelinie
3 Maja 49
05-080 Izabelin
Delegatura KO
w Warszawie
381 Węgierek Dominika Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
382 Wilanowska Alicja Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
383 Wilbik Adam Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
384 Wiśniewska Ida Dominika Publiczne Gimnazjum nr 3 w Żyrardowie
Kacperskiej 6 B
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
385 Wiśniewski Antoni Maciej Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
386 Witkowski Igor Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
387 Włodarczyk Zofia Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
388 Włodarczyk Olgierd Piotr Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
389 Wojda Maurycy Adam Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
390 Wojtas Jan Paweł Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
391 Woźniak Andrzej Ryszard Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
392 Woźniakowska Kinga Faustyna Publiczne Gimnazjum Kolegium Zakonu Pijarów
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
393 Wróblewska Weronika Gimnazjum nr 120 im. Noblistów Polskich
ul. Armii Krajowej 39
05-075 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
394 Wróblewski Mateusz Gimnazjum nr 119 w Warszawie
Klimatyczna 1
05-077 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
395 Wudarczyk Jan Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
396 Zakrzewska Agnieszka Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
397 Zakrzewski Krzysztof Maciej Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
398 Załęcki Konrad Władysław Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
399 Zdunek Konstanty Gimnazjum nr 2 w Grodzisku Maz.
W. Westfala 3
05-827 Grodzisk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
400 Zdziech Patryk, Adrian I Gminne Gimnazjum w Koczargach Starych
Akacjowa 12
05-080 Koczargi Stare
Delegatura KO
w Warszawie
401 Zielińska Barbara Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
402 Ziemła Mateusz Marceli Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
403 Znamierowski Mikołaj Społeczne Gimnazjum Nr 27 STO im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
404 Zydorowicz Izabella, Natalia Katolickie Gimnazjum Nr 15 im. Ks. Jerzego Popiełuszki
Ogrodowa 3a
00-893 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
405 Żebrowski Bartosz Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
406 Żochowska Magdalena Anna Gimnazjum Nr 2 w Sulejówku
Narutowicza 10
05-071 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
407 Żyśko Julia, Anna Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016