LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS JĘZYKA FRANCUSKIEGO
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły Delegatura KO
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Ambroziak Karolina Marianna Publiczne Gimnazjum nr 3
New Britain 1
06-100 Pułtusk
Delegatura KO
w Ciechanowie
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Ambroziak Karolina Marianna Publiczne Gimnazjum nr 3
New Britain 1
06-100 Pułtusk
Delegatura KO
w Ciechanowie
Delegatura KO w Ostrołęce
Delegatura KO w Płocku
1 Klikowska Wiktoria Lidia Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
2 Kozimińska Julia Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
3 Kuczma Marcin Kacper Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
4 Lisowski Kasper Adam Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
5 ROSŁANIEC JULIA KINGA Gimnazjum nr 13 w Płocku w Zespole Szkół nr 3
Łukasiewicza 11
09-400 Płock
Delegatura KO
w Płocku
6 Skrzynecka Natalia Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
7 Wolska Patrycja Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
8 Zaniewski Oliver Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
9 ŻOCHOWSKA PAULINA Gimnazjum nr 13 w Płocku w Zespole Szkół nr 3
Łukasiewicza 11
09-400 Płock
Delegatura KO
w Płocku
Delegatura KO w Radomiu
1 Frasoński Michał Publiczne Gimnazjum w Mogielnicy
Nowomiejska 1
05-640 Mogielnica
Delegatura KO
w Radomiu
Delegatura KO w Siedlcach
1 Rybarkiewicz Julia Jasmin Gimnazjum w Michałówce
Michałówka 3
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
Delegatura KO w Warszawie
1 Adamska Julia Polsko-Francuskie Niepubliczne Gimnazjum \\\"La Fontaine\\\"
Wandy Rutkiewicz 2
02-956 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
2 Alicja Janowska Publiczne Gimnazjum STO
Al.. Sztandarów 2
04-423 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
3 Banaszuk Wiktoria Anna Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
4 Barczyńska Nadia Felicja \\\"STRUMIENIE\\\" Gimnazjum Stowarzyszenia \\\"Sternik\\\"
3 maja 129
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
5 Bernaciak Aleksander Mikołaj Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
6 Białousz Aneta Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
7 Białousz Sandra Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
8 Białowąs Zuzanna Zofia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
9 Bielas Aleksandra Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
10 Błachnia Karolina Halina Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
11 Borowska Elżbieta Anna Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
12 Brachet Adam Polsko-Francuskie Niepubliczne Gimnazjum \\\"La Fontaine\\\"
Wandy Rutkiewicz 2
02-956 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
13 Brierre Lukasz Philippe Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
14 Brudkowska Natalia Urszula Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
15 Ceroń Dominka Anna Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
16 Choińska Weronika Klaudia Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
17 Chrobak Weronika Maria \\\"STRUMIENIE\\\" Gimnazjum Stowarzyszenia \\\"Sternik\\\"
3 maja 129
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
18 Chutkowska-Świetlik Julia Anna Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
19 Chwalińska Zuzanna Polsko-Francuskie Niepubliczne Gimnazjum \\\"La Fontaine\\\"
Wandy Rutkiewicz 2
02-956 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
20 Chwedczuk Aleksy Henri Ian Philippe Marie Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
21 Cichocka Patrycja Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
22 Cichosz Maciej Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
23 Debriat Elisa Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Łazach
ks. H. Słojewskiego1
05-552 Łazy
Delegatura KO
w Warszawie
24 Defoux Franciszek Victor Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
25 Devillard Maja Polsko-Francuskie Niepubliczne Gimnazjum \\\"La Fontaine\\\"
Wandy Rutkiewicz 2
02-956 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
26 Devillard Filip Polsko-Francuskie Niepubliczne Gimnazjum \\\"La Fontaine\\\"
Wandy Rutkiewicz 2
02-956 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
27 Dryjańska Julia Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
28 Duch Magdalena Klara Polsko-Francuskie Niepubliczne Gimnazjum \\\"La Fontaine\\\"
Wandy Rutkiewicz 2
02-956 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
29 Dzieniak Zuzanna Maria Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
30 Dzwonek Zuzanna Polsko-Francuskie Niepubliczne Gimnazjum \\\"La Fontaine\\\"
Wandy Rutkiewicz 2
02-956 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
31 Dzwonkowska Magdalena, Julita Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
32 Fijałek Jakub Jan Niepubliczne Europejskie Gimnazjum Językowe
Józefa Piłsudskiego 47
05-120 Legoionowo
Delegatura KO
w Warszawie
33 Fingas Natalia Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 83 im. Konstancji Markiewicz w Warszawie
Andriollego 1
01-494 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
34 Fusiarz Agata Zofia Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 83 im. Konstancji Markiewicz w Warszawie
Andriollego 1
01-494 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
35 Gaida Miriam Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
36 Gawrońska Wiktoria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
37 Głowacki Mateusz Krzysztof Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
38 Gmaj Maria Agata Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
39 Gniazdowska Agata Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
40 Goca Oliwia Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
41 Gontard Karolina Ewa Gimnazjum Dwujęzyczne The Middle International School of Warsaw
Jagielska 2
02-886 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
42 Gościewska Kinga Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
43 Górska Zuzanna Natalia Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
44 Grot Franciszek Artur Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
45 Grużewska Dominika Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
46 Gryciuk Dominika Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
47 Grzebalski Bartosz Gimnazjum nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Chełmska 23
00-724 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
48 Gutowska Izabela Katolickie Gimnazjum im. Bł. Bronisława Markiewicza
Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 248/252
05-270 Marki
Delegatura KO
w Warszawie
49 Hadrych Julia Elżbieta Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
50 Janowska Justyna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
51 Jaszczak Kaja Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Łazach
ks. H. Słojewskiego1
05-552 Łazy
Delegatura KO
w Warszawie
52 Jeziorska Anna Maria Gimnazjum nr 2 w Grodzisku Maz.
W. Westfala 3
05-827 Grodzisk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
53 Kalinowski Jan Maciej Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
54 Karaś Urszula Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
55 Kądziołka Katarzyna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
56 Kilińska Maria Anna Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
57 Klimaszewska Weronika,Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
58 Kłusek Maria Katarzyna Gimnazjum w Nowej Wsi
Główna 96
05-806 Nowa Wieś
Delegatura KO
w Warszawie
59 Kołomyjska Wiktoria, Julia Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
60 Kominek-Turowska Wiktoria Izabela Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
61 Komuda Klaudia Gimnazjum nr 4 z oddz. integ
1Maja 19
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
62 Kossacki Jan Krzysztof Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
63 Kotlińska Delfina Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
64 Kozielewski Kosma Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
65 Krzeczunowicz Marcin Gimnazjum nr 5 w Warszawie
Al. Niepodległości 27
02-653 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
66 Krzeczunowicz Anna Jadwiga Prywatne Gimnazjum Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
67 Kuberski Mikołaj, Marek Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
68 Kuc Dominik Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
69 Kucharczyk Maja Olga Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 83 im. Konstancji Markiewicz w Warszawie
Andriollego 1
01-494 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
70 Kucharska Katarzyna Michalina Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 83 im. Konstancji Markiewicz w Warszawie
Andriollego 1
01-494 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
71 Kucharski Jan Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
72 Le Bihan Michel Marek Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
73 Loge Ewa Maria Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
74 Łokieć Joanna Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
75 Małachowska Marta Anna Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
76 Mamla Dominika Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
77 Marczuk Oliwia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
78 Mart Julia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
79 Marta Szenk Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
80 Michalska Agata Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 83 im. Konstancji Markiewicz w Warszawie
Andriollego 1
01-494 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
81 Michałowska Aleksandra Gimnazjum Niepubliczne Nr 13
Jana Sebastiana Bacha 2
02-743 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
82 Michałowska Natalia Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
83 Mikiel Magdalena, Wiktoria Publiczne Gimnazjum STO
Al.. Sztandarów 2
04-423 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
84 Mogenot Jakub, Stanisław Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
85 Mościcki Patryk Karol Gimnazjum nr 142 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana
Olgierda 35/41
03-536 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
86 Napiórkowski Piotr Waldemar Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
87 Natalia Kaczyńska Publiczne Gimnazjum STO
Al.. Sztandarów 2
04-423 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
88 Niechciał Anna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
89 Nowicka Zuzanna Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
90 Olechowski Jan Polsko-Francuskie Niepubliczne Gimnazjum \\\"La Fontaine\\\"
Wandy Rutkiewicz 2
02-956 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
91 Olejnik Helena Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
92 Oliwia Kiepek Publiczne Gimnazjum STO
Al.. Sztandarów 2
04-423 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
93 Onopiuk Mateusz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
94 Paprocka Karolina Dominika Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 83 im. Konstancji Markiewicz w Warszawie
Andriollego 1
01-494 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
95 Parecka Marta Anna Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
96 Pastuzak Katarzyna Karolina Prywatne Gimnazjum Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
97 Pawlikowska Weronika Wanda Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 14 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
Obrzeźna 12a
02-691 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
98 Peszuk Krzysztof Gimnazjum nr 5 w Warszawie
Al. Niepodległości 27
02-653 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
99 Pietraszko Róża Lidia Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
100 Pietrzak Katarzyna Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
101 Piwowarski Jakub Polsko-Francuskie Niepubliczne Gimnazjum \\\"La Fontaine\\\"
Wandy Rutkiewicz 2
02-956 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
102 Prądzyńska Wiktoria Eliza Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
103 Prądzyński Łukasz Gimnazjum przy Autorskim Liceum Ogólnokształcacym Niepublicznym Nr 42
Iwicka 47 B
00-735 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
104 Prokuratorski Janka Prywatne Gimnazjum nr 5 im. W. Szymborskiej
Wał Miedzeszyński 141
04-987 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
105 Przeniosło Mikołaj Aleksander Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
106 Przybyła Weronika Julia Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 83 im. Konstancji Markiewicz w Warszawie
Andriollego 1
01-494 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
107 Putresza Antoine Rafael Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
108 Putresza Anaelle Katarzyna Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
109 Radziwiłł Stanisław Maria Społeczne Gimnazjum "Startowa"
Startowa 9
02-248 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
110 Rakoto Kevin Polsko-Francuskie Niepubliczne Gimnazjum \\\"La Fontaine\\\"
Wandy Rutkiewicz 2
02-956 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
111 Roguska Alicja Gimnazjum nr 122 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. gen. Charlesa de Gaullea w Warszawie
Vincenta van Gogha 1
03-188 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
112 Safarzyńska Natalia Anna Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
113 Sarbiński Aleksander Napoleon Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
114 Schmittag Michelle Publiczne Gimnazjum nr 1 w Żyrardowie
Jasna 11
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
115 Sienkiewicz Franciszek Jan Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
116 Sikorska Małgorzata Marta Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
117 Skowroński Józef Mateusz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
118 Sobol Krzysztof Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
119 Solska Juliette Marie Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
120 Staszewska Małgorzata Maria Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
121 Steć Wojciech Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
122 Sturtz Roksana Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
123 Sucharski Jakub Krzysztof Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 83 im. Konstancji Markiewicz w Warszawie
Andriollego 1
01-494 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
124 Sus Ignacy Fryderyk Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
125 Szachno Julia Gimnazjum nr 4 z oddz. integ
1Maja 19
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
126 Szafarz Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
127 Szczepańska Martyna Patrycja Katolickie Gimnazjum im. Bł. Bronisława Markiewicza
Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 248/252
05-270 Marki
Delegatura KO
w Warszawie
128 Szereda Dominika Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
129 Szyszkowski Wojciech Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Łazach
ks. H. Słojewskiego1
05-552 Łazy
Delegatura KO
w Warszawie
130 Ślusarski Michał Mikołaj Prywatne Gimnazjum nr 5 im. W. Szymborskiej
Wał Miedzeszyński 141
04-987 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
131 Śmiałkowska Maja Zofia Społeczne Gimnazjum "Startowa"
Startowa 9
02-248 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
132 Świątek Krzysztof Piotr Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
133 Tomaszewska Olga Anna Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
134 Tomaszewska Maria Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
135 Toulsaly Aurelia Josephine Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
136 Trojanowski Stanisław Marcin Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
137 Tworzowski Maciej Jan Prywatne Gimnazjum nr 5 im. W. Szymborskiej
Wał Miedzeszyński 141
04-987 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
138 Viougeas Kayetan Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
139 Wajs Aleksandra Barbara Salezjańskie Gimnazjum im. Św.Jana Bosko
Mickiewicza 35A
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
140 Ward Bron Mitchell Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 14 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
Obrzeźna 12a
02-691 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
141 Ward Matthew George Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 14 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
Obrzeźna 12a
02-691 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
142 Wiązowski Jakub Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. \"Polskich Olimpijczyków\"
Ostródzka 175
03- 289 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
143 Wieczorkowska Anna Weronika Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
144 Witer Julia Łucja Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
145 Witkowska Zuzanna Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
146 Witomski Gustaw Teodor Polsko-Francuskie Niepubliczne Gimnazjum \\\"La Fontaine\\\"
Wandy Rutkiewicz 2
02-956 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
147 Wójcik Szymon Wiesław Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
148 Wrotniak Krystian Bartosz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
149 Wróblewska Weronika Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
150 Zagórska Zuzanna Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
151 Zaniewski Hubert Jarosław Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
152 Zarejko Victoria Maria Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
153 Ziółkowska Magdalena Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
154 Znamierowska Olimpia (Ada) Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
155 Żmuda Ludmiła Justyna Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016