LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię™ Nazwa szkoły Delegatura KO
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Banasiak Wiktoria Publiczne Gimnazjum im. Orła Białego w Sochocinie
SZKOLNA 17
09-110 SOCHOCIN
Delegatura KO
w Ciechanowie
2 Barańska Aleksandra Gimnazjum nr 3
17 Stycznia 17
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
3 Bieńkowska Oliwia Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
4 Bronowska Małgorzata Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
5 Bugalska Małgorzata Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
6 Burkacki Filip Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów Polskich w Przasnyszu
Orlika 48
06-300 PRZASNYSZ
Delegatura KO
w Ciechanowie
7 Cebula Michał Andrzej Społeczne Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Ciechanowie
Wyspiańskiego 11A
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
8 Chwaszczewska Maja Gimnazjum nr 3
17 Stycznia 17
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
9 Dalecka Alicja Gimnazjum nr 1 w Ciechanowie
Orylska 3
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
10 Danilewicz Marcelina Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
11 Dębowska Weronika Społeczne Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Ciechanowie
Wyspiańskiego 11A
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
12 Długołęcka Aleksandra Gimnazjum nr 2 Miejskim Zespole Szkół nr 1
Powstańców Wielkopolskich 1
06-413 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
13 Domańska Wiktoria Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
14 Drzewiecka Marta Gimnazjum TWP
Kraszewskiego 8A
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
15 Dumański Łukasz Publiczne Gimnazjum im. Orła Białego w Sochocinie
SZKOLNA 17
09-110 SOCHOCIN
Delegatura KO
w Ciechanowie
16 Dzidko Natalia Gimnazjum TWP
Kraszewskiego 8A
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
17 Godlewska Magdalena Publicznej Gimnazjum nr 2 w Pniewie
18 Maja 6
07-214 Zatory
Delegatura KO
w Ciechanowie
18 Goliasz Zuzanna Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów Polskich w Przasnyszu
Orlika 48
06-300 PRZASNYSZ
Delegatura KO
w Ciechanowie
19 Gorczyńska Marta Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Miejskim Zespole Szkoł nr 2
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
20 Grzybowska Julia Wiktoria Publiczne Gimnazjum nr 3
New Britain 1
06-100 Pułtusk
Delegatura KO
w Ciechanowie
21 Gulczyńska Maria Gimnazjum nr 1 w Żurominie
Wyzwolenia 12
09-300 Żuromin
Delegatura KO
w Ciechanowie
22 Jaskulska Magdalena Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
23 Jaworska Aleksandra Publiczne Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Pułtusku
Polna 7
06-102 Pułtusk
Delegatura KO
w Ciechanowie
24 Jaworska Sylwia Publiczne Gimnazjum nr. 1 Im. Jana Pawła II w Kroczewie
Kroczewo 136
09-142 Załuski
Delegatura KO
w Ciechanowie
25 Jaworska Julia Gimnazjum nr 1 w Ciechanowie
Orylska 3
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
26 Jędrzejewski Michał Gimnazjum nr 3
17 Stycznia 17
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
27 Kaczorek Katarzyna Gimnazjum nr 3
17 Stycznia 17
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
28 Kaliszewska Karolina Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów Polskich w Przasnyszu
Orlika 48
06-300 PRZASNYSZ
Delegatura KO
w Ciechanowie
29 Kamińska Paulina Gimnazjum nr 3
17 Stycznia 17
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
30 Kołakowska Barbara Gimnazjum nr 2 Miejskim Zespole Szkół nr 1
Powstańców Wielkopolskich 1
06-413 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
31 Konopa Monika Gimnazjum nr 1 w Ciechanowie
Orylska 3
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
32 Kowalczyk Patrycja Maria ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W GOŁYMINIE - OŚRODKU PUBLICZNE GIMNAZJUM
Ks. Michalaka 10C
06-420 GOŁYMIN - OŚRODEK
Delegatura KO
w Ciechanowie
33 Kowalczyk Maria Jolanta Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
34 Królikowska Anna Gimnazjum nr 2 w Żurominie
Wiatraczna 16
09-300 Żuromin
Delegatura KO
w Ciechanowie
35 Kublik Gabriel Dawid Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów Polskich w Przasnyszu
Orlika 48
06-300 PRZASNYSZ
Delegatura KO
w Ciechanowie
36 Kulig Klaudia Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów Polskich w Przasnyszu
Orlika 48
06-300 PRZASNYSZ
Delegatura KO
w Ciechanowie
37 Lewandowska Aleksandra Gimnazjum nr 1 w Żurominie
Wyzwolenia 12
09-300 Żuromin
Delegatura KO
w Ciechanowie
38 LIGNOWSKA KATARZYNA Publiczne Gimnazjum w Bogatem
Bogate 11
06-300 BOGATE
Delegatura KO
w Ciechanowie
39 Lusawa Agata Gimnazjum nr 1 w Ciechanowie
Orylska 3
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
40 Milewska Aleksandra ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W GOŁYMINIE - OŚRODKU PUBLICZNE GIMNAZJUM
Ks. Michalaka 10C
06-420 GOŁYMIN - OŚRODEK
Delegatura KO
w Ciechanowie
41 Mossakowska Natalia Gimnazjum nr 2 Miejskim Zespole Szkół nr 1
Powstańców Wielkopolskich 1
06-413 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
42 Nowczyk Julia Publiczne Gimnazjum w Gumowie

06-452 Ościsłowo
Delegatura KO
w Ciechanowie
43 Orłowska Katarzyna Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Miejskim Zespole Szkoł nr 2
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
44 Ossowska Małgorzata ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W GOŁYMINIE - OŚRODKU PUBLICZNE GIMNAZJUM
Ks. Michalaka 10C
06-420 GOŁYMIN - OŚRODEK
Delegatura KO
w Ciechanowie
45 Pac Katarzyna Gimnazjum nr 3
17 Stycznia 17
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
46 Potocka Rak Nina Maria Gimnazjum TWP
Kraszewskiego 8A
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
47 Przybyłowska Angelika Klaudia Publiczne Gimnazjum w Gumowie

06-452 Ościsłowo
Delegatura KO
w Ciechanowie
48 Rudzińska Olga Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów Polskich w Przasnyszu
Orlika 48
06-300 PRZASNYSZ
Delegatura KO
w Ciechanowie
49 Rutkowski Michał Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
50 Sitkowska Anna Maria Publiczne Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Pułtusku
Polna 7
06-102 Pułtusk
Delegatura KO
w Ciechanowie
51 Słabkowska Aleksandra Gimnazjum nr 2 w Żurominie
Wiatraczna 16
09-300 Żuromin
Delegatura KO
w Ciechanowie
52 Syska Klaudia Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
53 Szczyglak Weronika Gimnazjum nr 1 w Ciechanowie
Orylska 3
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
54 Szerszeń Kamila Monika Publiczne Gimnazjum
Raciążska 53A
06-540 Radzanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
55 Szymańska Natalia Wiktoria Publiczne Gimnazjum nr 3
New Britain 1
06-100 Pułtusk
Delegatura KO
w Ciechanowie
56 Świątkowska Hanna Publiczne Gimnazjum nr 3
New Britain 1
06-100 Pułtusk
Delegatura KO
w Ciechanowie
57 Tarnowska Monika Judyta Publiczne Gimnazjum w Gumowie

06-452 Ościsłowo
Delegatura KO
w Ciechanowie
58 Trzeciak Maciej Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Miejskim Zespole Szkoł nr 2
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
59 Wenda Aleksandra Oliwia Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Miejskim Zespole Szkoł nr 2
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
60 Wiśniewska Weronika Publiczne Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Pułtusku
Polna 7
06-102 Pułtusk
Delegatura KO
w Ciechanowie
61 Wojciechowski Patryk Gimnazjum nr 2 w Mławie
Pogorzelskiego 4
06-500 Mława
Delegatura KO
w Ciechanowie
62 Wysocka Natalia Publiczne Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Pułtusku
Polna 7
06-102 Pułtusk
Delegatura KO
w Ciechanowie
63 Zawadzka Olga Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Miejskim Zespole Szkoł nr 2
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Andruchewicz Wiktoria Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krasnosielcu
Ogrodowa 2A
06-212 KRASNOSIELC
Delegatura KO
w Ostrołęce
2 Banach Klaudia Teresa Gimnazjum Publiczne im. Armii Krajowej w Długosiodle
Mickiewicza 14
07-210 DŁUGOSIODŁO
Delegatura KO
w Ostrołęce
3 Bączek Wiktoria Publiczne Gimnazjum w Chudku

07-420 CHUDEK
Delegatura KO
w Ostrołęce
4 Borczon Katarzyna Gimnazjum Publiczne im. Armii Krajowej w Długosiodle
Mickiewicza 14
07-210 DŁUGOSIODŁO
Delegatura KO
w Ostrołęce
5 Drężek Oliwia Gimnazjum Nr 5
Berlinga 5
07-410 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
6 Drużyńska Martyna Gimnazjum Publiczne nr 4
Szkoły Podchorążych Piechoty 1
07-310 Ostrów Mazowiecka
Delegatura KO
w Ostrołęce
7 Grabowska Patrycja Gimnazjum Nr 2 im. Danuty Siedzikówny \"Inki\"
Jaracza 5
07-409 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
8 Kaczmarczyk Kacper Gimnazjum Publiczne nr 1
Partyzantów 39
07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
9 Kaczorek Barbara Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krasnosielcu
Ogrodowa 2A
06-212 KRASNOSIELC
Delegatura KO
w Ostrołęce
10 Kiernozek Magdalena Publiczne Gimnazjum w Wykrocie

07-430 WYKROT
Delegatura KO
w Ostrołęce
11 Krukowski Łukasz Gimnazjum nr 1
gen. Józefa Hallera 12
07-410 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
12 Krzyżanowska Zofia Faustyna Gimnazjum Publiczne nr 1
Partyzantów 39
07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
13 Lustyk Agata Publiczne Gimnazjum
Szkolna 9B
06-425 KARNIEWO
Delegatura KO
w Ostrołęce
14 Mariański Michał Publiczne Gimnazjum w Rząśniku
Wyszkowska 50B
07-205 RZĄŚNIK
Delegatura KO
w Ostrołęce
15 Napiórkowska Martyna Publiczne Gimnazjum w Rzewniu

06-225 RZEWNIE
Delegatura KO
w Ostrołęce
16 Płóciennik Julia Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie
Piastowska 23A
07-407 CZERWIN
Delegatura KO
w Ostrołęce
17 Podleś Ewelina Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Goworowie

07-440 GOWORÓWEK
Delegatura KO
w Ostrołęce
18 Sarnecki Karol Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Goworowie

07-440 GOWORÓWEK
Delegatura KO
w Ostrołęce
19 Szwejk Aneta Publiczne Gimnazjum
Szkolna 9B
06-425 KARNIEWO
Delegatura KO
w Ostrołęce
20 Wasilewska Wiktoria Gimnazjum Publiczne nr 2
Stefana Grota Roweckiego 6
07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
21 Wiśniewski Dawid Publiczne Gimnazjum
Szkolna 9B
06-425 KARNIEWO
Delegatura KO
w Ostrołęce
22 Wójcik Magdalena Gimnazjum nr 1
gen. Józefa Hallera 12
07-410 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
Delegatura KO w Pł‚ocku
1 Błaszczak Karolina Gimnazjum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Słupnie
Kościelna 16
09-472 Słupno
Delegatura KO
w Płocku
2 Brzeska Anna Maria Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
3 Budner Marta Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
4 Chudzyńska Natalia Katarzyna Gimnazjum w Sannikach
Warszawska 183
09-540 Sanniki
Delegatura KO
w Płocku
5 Czyż Damian Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
6 Dolacka Angelika Julia Gimnazjum Miejskie w Sierpcu
Braci Tułodzieckich 2
09-200 Sierpc
Delegatura KO
w Płocku
7 Drządzewska Natalia Gimnazjum w Łącku
Kolejowa 1/1
09-520 Łąck
Delegatura KO
w Płocku
8 Duch Julia Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
9 Durma Michalina Gimnazjum nr 1 w Gostyninie
Polna 36
09-500 Gostynin
Delegatura KO
w Płocku
10 Garlicki Patryk Mikołaj Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
11 Głowacka Katarzyna Gimnazjum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Słupnie
Kościelna 16
09-472 Słupno
Delegatura KO
w Płocku
12 Gołębiewski Marek Niepubliczne Gimnazjum Katolickie w Sikorzu
Sikórz 83A
09-413 Sikórz
Delegatura KO
w Płocku
13 Gorczyca Magdalena Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
14 Janiszewska Mariola Gimnazjum w Łącku
Kolejowa 1/1
09-520 Łąck
Delegatura KO
w Płocku
15 Jarębski Oskar Szymon Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
16 Jarowicz Monika Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
17 Jeziorska Julia Maria Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
18 Kaźmierczak Zuzanna Natalia Gimnazjum w Blichowie
Blichowo 61A
09-454 Blichowo
Delegatura KO
w Płocku
19 Kicińska Natalia Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
20 Kolankiewicz Michał Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
21 Kozimińska Julia Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
22 Kulesza Jakub Gimnazjum w Pacynie
Kopycińskiego 5
09-541 Pacyna
Delegatura KO
w Płocku
23 Lewandowska Aleksandra Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gozdowie
K.Gozdawy 21
09-213 Gozdowo
Delegatura KO
w Płocku
24 Lewandowski Bartłomiej Mateusz Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
25 Majewski Szymon Niepubliczne Gimnazjum Katolickie w Sikorzu
Sikórz 83A
09-413 Sikórz
Delegatura KO
w Płocku
26 Maszerowski Dawid Gimnazjum w Borkowie Kościelnym
Szkolna 2
09-200 Borkowo Kościelne
Delegatura KO
w Płocku
27 Maślany Kacper Gimnazjum w Łącku
Kolejowa 1/1
09-520 Łąck
Delegatura KO
w Płocku
28 Mosińska Agata Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
29 Ners Julia Beata Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
30 Orliński Jakub Gimnazjum Publiczne im. Biskupa Leona Wetmańskiego w Sierpcu
Konstytucji 3 Maja 8
09-200 Sierpc
Delegatura KO
w Płocku
31 Podraska Maja Katarzyna Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
32 Rashid Aleksandra Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
33 Ratkowska Maria Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
34 Rosiak Dominik Gimnazjum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Słupnie
Kościelna 16
09-472 Słupno
Delegatura KO
w Płocku
35 Różycka Karolina Julia Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
36 Rzepecka Oliwia Gimnazjum w Łącku
Kolejowa 1/1
09-520 Łąck
Delegatura KO
w Płocku
37 Sobolewska Melania Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
38 Steckiewicz Magdalena Julia Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
39 Stępień Patrycja Anna Gimnazjum w Sochaczewie
15-go Sierpnia 4
96-500 Sochaczew
Delegatura KO
w Płocku
40 Strzelecka Natalia Maria Gimnazjum nr 3 w Płocku
Krakówka 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
41 Stupecki Mateusz Zbigniew Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
42 Szajewska Aleksandra Maria Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
43 Szrajber Klaudia Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
44 Szymańska Gabriela Niepubliczne Gimnazjum "Edu- Mar" w Płocku
Górna 1a
09-400 Płock
Delegatura KO
w Płocku
45 Szymczyk Natalia Niepubliczne Gimnazjum "Edu- Mar" w Płocku
Górna 1a
09-400 Płock
Delegatura KO
w Płocku
46 Uliński Jakub Niepubliczne Gimnazjum "Edu- Mar" w Płocku
Górna 1a
09-400 Płock
Delegatura KO
w Płocku
47 Wiśniewski Bartosz Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
48 Wrońska Klaudia Gimnazjum w Łącku
Kolejowa 1/1
09-520 Łąck
Delegatura KO
w Płocku
49 Wróbel Patryk Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
50 Wysocka Zofia Maria Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
Delegatura KO w Radomiu
1 Alberska Aleksandra Katolickie Gimnazjum w Radomiu
Grzybowska 22
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
2 Antos Martyna Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
3 Bernaś Milena Maria Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
Delegatura KO
w Radomiu
4 Białek Wiktoria Publiczne Gimnazjum Nr 13 w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
5 Bochniak Katarzyna Publiczne Gimnazjum nr 3 w Radomiu
Czarnoleska 10
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
6 Chechlińska Wiktoria Publiczne Gimnazjum Nr 13 w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
7 Chłopicka Julia Walentyna Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
Delegatura KO
w Radomiu
8 Ciucias Krzysztof Publiczne Gimnazjum nr 3 w Radomiu
Czarnoleska 10
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
9 Czubak Maria Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
10 Dąbrowska Maria Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II
Parznice 53
26-624 Kowala
Delegatura KO
w Radomiu
11 Domagała Aleksandra Krystyna Publiczne Gimnazjum Nr 13 w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
12 Drążkiewicz Małgorzata Niepubliczne Gimnazjum przy Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu
Żeromskiego 34
26-700 Zwoleń
Delegatura KO
w Radomiu
13 Gajewski Wojciech Katolickie Gimnazjum w Radomiu
Grzybowska 22
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
14 Gębka Natalia Publiczne Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Jerzego Czartoryskiego w Radomiu
Jurija Gagarina 19
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
15 Gizan Maria Katarzyna Katolickie Gimnazjum w Radomiu
Grzybowska 22
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
16 Glimasińska Katarzyna Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
Delegatura KO
w Radomiu
17 Glimasińska Weronika Publiczne Gimnazjum w Suskowoli
Suskowola 74
26-670 Pionki
Delegatura KO
w Radomiu
18 Golus Patrycja Anna Publiczne Gimnazjum nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Wojtyły w Radomiu
Rapackiego 24
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
19 Górka Zuzanna Zofia Publiczne Gimnazjum w Przytyku
Szkolna 3
26-650 Przytyk
Delegatura KO
w Radomiu
20 Grotek Julia Katarzyna Publiczne Gimnazjum w Przytyku
Szkolna 3
26-650 Przytyk
Delegatura KO
w Radomiu
21 Gutkowska Marta Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
22 Hamulczuk Weronika, Agnieszka Publiczne Gimnazjum w Belsku Dużym
Szkolna 3
05-622 Belsk Duży
Delegatura KO
w Radomiu
23 Jędrzejczak Aleksandra Gimnazjum Publiczne w Gielniowie
Szkolna 5
26-434 Gielniów
Delegatura KO
w Radomiu
24 Kacperczyk Julia Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
Delegatura KO
w Radomiu
25 Kaczmarczyk Natalia Publiczne Gimnazjum nr 1 w Szydłowcu
WSCHODNIA 57
26-500 SZYDŁOWIEC
Delegatura KO
w Radomiu
26 Kalinowska Joanna Karolina Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
27 Kander Katarzyna, Magdalena Publiczne Gimnazjum w Belsku Dużym
Szkolna 3
05-622 Belsk Duży
Delegatura KO
w Radomiu
28 Kapciak Kornelia Luiza Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
Delegatura KO
w Radomiu
29 Karaś Kinga Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
Delegatura KO
w Radomiu
30 Kielich Oliwia Weronika Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
Delegatura KO
w Radomiu
31 Kiljańska Paulina Publiczne Gimnazjum w Przytyku
Szkolna 3
26-650 Przytyk
Delegatura KO
w Radomiu
32 Kocińska Paulina Publiczne Gimnazjum nr 3 w Radomiu
Czarnoleska 10
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
33 Kot Mateusz Krzysztof Publiczne Gimnazjum Gminne im. Armii Krajowej w Iłży
Bodzentyńska 45
27-100 Iłża
Delegatura KO
w Radomiu
34 Kowalska Izabela ZSO-Publiczne Gimnazjum w Wolanowie
Kolejowa 17
26-625 Wolanów
Delegatura KO
w Radomiu
35 Krystkowiak Weronika Magdalena Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
Delegatura KO
w Radomiu
36 Kurek Aleksandra Publiczne Gimnazjum nr 2 w Kozienicach
Głowaczowska 33
26-900 Kozienice
Delegatura KO
w Radomiu
37 Kuś Natalia Helena Publiczne Gimnazjum nr 3 w Radomiu
Czarnoleska 10
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
38 Kwiecień Karolina Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
Delegatura KO
w Radomiu
39 Kwietniewska Kamila Publiczne Gimnazjum we Wsoli
Wsola, ul.Szkolna 1
26-660 Jedlińsk
Delegatura KO
w Radomiu
40 Lewandowski Kacper Publiczne Gimnazjum w Belsku Dużym
Szkolna 3
05-622 Belsk Duży
Delegatura KO
w Radomiu
41 Maj Zuzanna Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
42 Matysiak Julia Publiczne Gimnazjum Gminne im. Armii Krajowej w Iłży
Bodzentyńska 45
27-100 Iłża
Delegatura KO
w Radomiu
43 Mazur Wiktoria Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II
Parznice 53
26-624 Kowala
Delegatura KO
w Radomiu
44 Myrta Emilia Weronika Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
45 Narojczyk Maria Publiczne Gimnazjum w Magnuszewie
Bohaterów Września 10
26-910 Magnuszew
Delegatura KO
w Radomiu
46 Niewadzisz Klaudia Publiczne Gimnazjum
T. Kościuszki 51b
26-502 Jastrząb
Delegatura KO
w Radomiu
47 Occhipinti Olimpia Luiza Publiczne Gimnazjum Gminne im. Armii Krajowej w Iłży
Bodzentyńska 45
27-100 Iłża
Delegatura KO
w Radomiu
48 Okrutna Wiktoria Publiczne Gimnazjum w Magnuszewie
Bohaterów Września 10
26-910 Magnuszew
Delegatura KO
w Radomiu
49 Okulska-Bożek Zuzanna Maria Katolickie Gimnazjum w Radomiu
Grzybowska 22
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
50 Osiadły Klaudia Julia Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
Delegatura KO
w Radomiu
51 Pasek Klaudia Angelika Publiczne Gimnazjum w Natolinie
Natolin 59
26-613 Radom 15
Delegatura KO
w Radomiu
52 Pawłowska Ada Katarzyna Katolickie Gimnazjum w Radomiu
Grzybowska 22
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
53 Pęksyk Zuzanna Publiczne Gimnazjum Nr 13 w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
54 Piech Agnieszka Publiczne Gimnazjum nr 2 w Kozienicach
Głowaczowska 33
26-900 Kozienice
Delegatura KO
w Radomiu
55 Pietras Aleksandra Julia Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pionkach
Leśna 1
26-670 Pionki
Delegatura KO
w Radomiu
56 Podsiadło Ewa Alicja Publiczne Gimnazjum Gminne im. Armii Krajowej w Iłży
Bodzentyńska 45
27-100 Iłża
Delegatura KO
w Radomiu
57 Potemska Ewa Marta Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
58 Pyryt Aleksandra Anna Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pionkach
Leśna 1
26-670 Pionki
Delegatura KO
w Radomiu
59 Pytlewska Weronika Katolickie Gimnazjum w Radomiu
Grzybowska 22
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
60 Rdzanek Patrycja Wiktoria Zespół Szkół Ogólnokształcących w Jedlni-Letnisku
SŁONECZNA 5
26-630 JEDLNIA-LETNISKO
Delegatura KO
w Radomiu
61 Sochaczewska Olga Publiczne Gimnazjum nr 3 w Radomiu
Czarnoleska 10
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
62 Stysiek Krzysztof, Bolesław Publiczne Gimnazjum Nr 8 w Radomiu
Piastowska 17
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
63 Szawłoga Katarzyna Agnieszka Publiczne Gimnazjum w Grójcu
Polna 17
05-600 Grójec
Delegatura KO
w Radomiu
64 Szewczyk Oliwia Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
Delegatura KO
w Radomiu
65 Szymańska Olga Magdalena Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
66 Szyszka Natalia Maria Katolickie Gimnazjum w Radomiu
Grzybowska 22
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
67 Ścierska Julia Maria Gimnazjum Publiczne w Gielniowie
Szkolna 5
26-434 Gielniów
Delegatura KO
w Radomiu
68 Tomczyk Aleksandra Publiczne Gimnazjum w Potworowie
Szkolna 5
26-414 Potworów
Delegatura KO
w Radomiu
69 Traczyk Antoni Jeremi Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
70 Trelka Julia Publiczne Gimnazjum nr 3 w Radomiu
Czarnoleska 10
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
71 Warchoł Katarzyna Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
Delegatura KO
w Radomiu
72 Wąsik Helena Urszula Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pionkach
Leśna 1
26-670 Pionki
Delegatura KO
w Radomiu
73 Węgrzynowska Adrianna Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
Delegatura KO
w Radomiu
74 Winsztal Aleksndra Niepubliczne Gimnazjum przy Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu
Żeromskiego 34
26-700 Zwoleń
Delegatura KO
w Radomiu
75 Woźniak Agata Weronika Publiczne Gimnazjum Gminne im. Armii Krajowej w Iłży
Bodzentyńska 45
27-100 Iłża
Delegatura KO
w Radomiu
76 Wróbel Julia Publiczne Gimnazjum Gminne im. Armii Krajowej w Iłży
Bodzentyńska 45
27-100 Iłża
Delegatura KO
w Radomiu
77 Zielińska Natalia Zofia Publiczne Gimnazjum w Natolinie
Natolin 59
26-613 Radom 15
Delegatura KO
w Radomiu
Delegatura KO w Siedlcach
1 Celinska Julia Publiczne Gimnazjum nr 6
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
2 Ciok Wiktoria Publiczne Gimnazjum nr 6
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
3 Delekta Joanna Publiczne Gimnazjum nr 6
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
4 Dudzik Jakub Gimnazjum im. C. K. Norwida
Staszica 11
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
5 Dzierżanowska Zofia Gimnazjum Nr 1 w Łosicach
Szkolna 5
08-200 Łosice
Delegatura KO
w Siedlcach
6 Gawor Izabela Publiczne Gimnazjum w Łochowie
Wyspiańskiego 20
07-130 Łochów
Delegatura KO
w Siedlcach
7 Górska Natalia Publiczne Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Sekulska 10
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
8 Kędzior Mateusz Publiczne Gimnazjum
Kościuszki 17
08-460 Sobolew
Delegatura KO
w Siedlcach
9 Kobojek Jakub Publiczne Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Sekulska 10
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
10 Kukla Aleksandra Publiczne Gimnazjum nr 6
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
11 Mitura Katarzyna Gimnazjum Nr 1 w Łosicach
Szkolna 5
08-200 Łosice
Delegatura KO
w Siedlcach
12 Ruciński Dawid Krzysztof Salezjańskie Gimnazjum
KS. BOSKO 1
08-300 SOKOŁÓW PODLASKI
Delegatura KO
w Siedlcach
13 Rutkiewicz Anna Monika Publiczne Gimnazjum nr 5
Graniczna 1
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
14 Styś Maria Publiczne Gimnazjum w Łochowie
Wyspiańskiego 20
07-130 Łochów
Delegatura KO
w Siedlcach
15 Szewczuk Oliwia Gimnazjum Nr 1 w Łosicach
Szkolna 5
08-200 Łosice
Delegatura KO
w Siedlcach
16 Szostak Alicja PUBLICZNE GIMNAZJUM im. Jana Pawła II W PILAWIE
LEŚNA 2
08-440 PILAWA
Delegatura KO
w Siedlcach
17 Tarasiuk Cezary Gimnazjum Nr 1 w Łosicach
Szkolna 5
08-200 Łosice
Delegatura KO
w Siedlcach
18 Ulasiuk Beata Publiczne Gimnazjum nr 6
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
19 Wasiluk Julia Publiczne Gimnazjum nr 1
Konarskiego 5/7
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
Delegatura KO w Warszawie
1 Domańska Antonina Katolickie Gimnazjum im. Bł. Bronisława Markiewicza
Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 248/252
05-270 Marki
Delegatura KO
w Warszawie
2 Adam Grudziński Gimnazjum nr 4 z oddz. integ
1Maja 19
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
3 Adamczewski Borys Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
4 Antoniuk Emilia Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
5 Anusz Magdalena Julia Publiczne Gimnazjum w Kołbieli
Szkolna 5a
05-340 Kołbiel
Delegatura KO
w Warszawie
6 Anuszewska Maja Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
7 Asman-Milczarek Gabriela Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
8 Babińska Katarzyna Karolina Gimnazjum nr 106 w Warszawie
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
9 Bagińska Natalia Miejskie Gimnazjum w Zielonce
Łukasińskiego 1/3
05-220 Zielonka
Delegatura KO
w Warszawie
10 Bajda Natalia Alicja Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
11 Bal Zuzanna Gimnazjum Niepubliczne Nr 13
Jana Sebastiana Bacha 2
02-743 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
12 Bania Gabriela Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
13 Bańka Aleksandra Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
14 Barańska Zuzanna, Irena Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
15 Bartosiak Barbara Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
16 Bartuzi Zofia Katarzyna Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
17 Bąk Jan Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
18 Bednarczyk Halszka, Weronika Gimnazjum im. Marii Dąbrowskiej
Al. Marii Dąbrowskiej 12/20
05-806 Komorów
Delegatura KO
w Warszawie
19 Bednarska Agata Joanna Gimnazjum Integracyjne Nr 5 w ZSI Nr 5
Szkolna 7
05-520 Konstancin
Delegatura KO
w Warszawie
20 Bednarska Aleksandra,Wiktoria Gimnazjum w Złotokłosie
R. Traugutta 10
05-504 Złotokłos
Delegatura KO
w Warszawie
21 Berent Anna Maria Gimnazjum nr1 Konstancin Jeziorna
Wojewódzka 12
05-510 Konstancin Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
22 Bereza Julia Aleksandra Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
23 Bernaciak Aleksander Mikołaj Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
24 Betlej Alicja Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
25 Białas Bartosz Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
26 Bielak Agata Karolin Dwujęzyczne Gimnazjum Mentis
Piwoniowa 18
03-074 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
27 Biernacka Agata Maria Gimnazjum nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
28 Bitkowska Nina Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
29 Bitner Krystyna Gimnazjum nr 86 w Warszawie
gen. Thommeego 1
01-491 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
30 Blinowska Julia Maria Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
31 Błaszkiewicz Maja Gimnazjum nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
32 Bober Zuzanna Maria Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
33 Bochniarz Julia Marianna \\\"STRUMIENIE\\\" Gimnazjum Stowarzyszenia \\\"Sternik\\\"
3 maja 129
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
34 Bocianowska Weronika Józefa Gimnazjum nr 106 w Warszawie
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
35 Bodnar Maja Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
36 Borowińska Martyna Miejskie Gimnazjum w Zielonce
Łukasińskiego 1/3
05-220 Zielonka
Delegatura KO
w Warszawie
37 Borowska Oliwia Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
38 Bozhukhin Maksym Gimnazjum Niepubliczne Nr 1
Skrajna 10
03-209 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
39 Broch Michał Gimnazjum nr 3
Kazimierza Wielkiego 1
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
40 Broszczak Hanna Maria Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
41 Buczek Weronika Gimnazjum nr 35 w Warszawie
Konwiktorska 5/7
00-216 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
42 Bugaj Antoni Gimnazjum nr 1
M. Sasina 33
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
43 Bulira Aleksandra Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
44 Burdon Julia Weronika Gimnazjum nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
45 Bychowska Zofia Gimnazjum nr 81 w Warszawie
Rozłogi 10
01-310 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
46 Chmiel Nikola Klaudia Gimnazjum nr 1 w Legionowie
Zakopiańska 4
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
47 Chmielewski Jan Gimnazjum nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
48 Chronowska Marta Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
49 Chwała Alicja Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
50 Chyży Michał Katolickie Gimnazjum Nr 15 im. Ks. Jerzego Popiełuszki
Ogrodowa 3a
00-893 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
51 Ciszkowska Małgorzata Publiczne Gimnazjum w Karczewie
Bielińskiego 7
05-480 Karczew
Delegatura KO
w Warszawie
52 Czarnecka Maria Małgorzata Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
53 Czyż Agnieszka Gimnazjum im.ks. Aleksandra Fedorowicza w Izabelinie
3 Maja 49
05-080 Izabelin
Delegatura KO
w Warszawie
54 Dadas Jan Piotr Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
55 Dąbek Zuzanna Gimnazjum nr 117 w Warszawie
Gubinowska 28/30
02-956 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
56 Dąbrowska Oliwia Milena Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
57 Dąbrowska Agata Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
58 Dąbrowska Agnieszka Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
59 de Latour Maria, Janina Publiczne Gimnazjum w Podkowie Leśnej
Jana Pawła II 20
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
60 Dembińska Marcelina Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
61 Deptuła Paulina Marta Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
62 Dębska Michalina Wiktoria Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
63 Dobracka Aleksandra Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
64 Dobrowolska Antonina Zofia Gimnazjum nr1 Konstancin Jeziorna
Wojewódzka 12
05-510 Konstancin Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
65 Doktór Zuzanna Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
66 Drozdowska Marta Antonina Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
67 Drzewakowski Witold Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
68 Duch Magdalena Polsko-Francuskie Niepubliczne Gimnazjum \\\"La Fontaine\\\"
Wandy Rutkiewicz 2
02-956 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
69 Dudek Aneta Kamila Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
70 Dunowska Ida Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
71 Dworak Michalina Maria Prywatne Gimnazjum Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
72 Dyderska Hanna Gimnazjum im. św. Tomasza z Akwinu
Piotra Skargi 13
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
73 Dyjak Olga Jolanta Gimnazjum nr2 Konstancin Jeziorna
Żeromskiego 15
05-510 Konstancin Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
74 Dylewska Maja Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 14 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
Obrzeźna 12a
02-691 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
75 Dziarnowska Zofia Gimnazjum nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
Promienista 12A
02-428 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
76 Dziarnowska Joanna Gimnazjum nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
Promienista 12A
02-428 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
77 Dzido Paulina Olimpia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
78 Dziduch Franciszek Julian Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
79 Dzieniszewska Agatha Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Janusza Kusocińskiego w Łomiankach
Staszica 2
05-092 Łomianki
Delegatura KO
w Warszawie
80 Dzwonek Zuzanna Polsko-Francuskie Niepubliczne Gimnazjum \\\"La Fontaine\\\"
Wandy Rutkiewicz 2
02-956 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
81 Fabisiak Julia Gimnazjum nr 3
Kazimierza Wielkiego 1
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
82 Filipek Jakub Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
83 Firlej Agnieszka Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
84 Foremniak Julia Katarzyna Gimnazjum w Michałowicach
Szkolna 15
05-816 Michałowice
Delegatura KO
w Warszawie
85 Fronczyk Małgorzata Gimnazjum nr 3
Kazimierza Wielkiego 1
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
86 Fryzik Patrycja Społeczne Gimnazjum nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
87 Gańko Magdalena Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
88 Gardzielik Aleksandra Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
89 Garlikowska Adrianna Martyna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
90 Gawrońska Pola Jolanta Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
91 Gawrońska Wiktoria Anna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
92 Gawryluk-Zawadzka Katarzyna Joanna Gimnazjum z Odd. Int. nr 82 w Warszawie
Waleriana Czumy 8
01-355 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
93 Gdańska Karolina Maja Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
94 Gierek Agata Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
95 Głaz Magdalena Alicja Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
96 Głuchowska Adrianna Aleksandra Gimnazjum nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
97 Gołacka Anna Prywatne Gimnazjum Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
98 Gościniak Jan Andrzej Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 18 im. I. J. Paderewskiego
Angorska 2
03-913 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
99 Goyke Zofia Gimnazjum nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
Promienista 12A
02-428 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
100 Górniak Jeremiasz Tadeusz Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
101 Górniak Laura Weronika Gimnazjum im. K. I. Gałczyńskiego w Płochocinie
Lipowa 3
05-860 Płochocin
Delegatura KO
w Warszawie
102 Grabowska Zuzanna Klara Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
103 Grabowski Franciszek Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
104 Gralka Jakub Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
105 Gronowska Alicja Publiczne Gimnazjum nr 1w Nasielsku
Staszica 1
05-190 Nasielsk
Delegatura KO
w Warszawie
106 Gruba Zofia Zuzanna Społeczne Gimnazjum Nr 14 STO
Bogusławskiego 6A
01-923 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
107 Grygolec Michał Miejskie Gimnazjum w Zielonce
Łukasińskiego 1/3
05-220 Zielonka
Delegatura KO
w Warszawie
108 Gryziak Bartosz Gimnazjum nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
109 Grzechocińska Karolina Agnieszka Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
110 Grzegorczyk Weronika Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
111 Grzyb Alicja, Zuzanna Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
112 Hanecka Małgorzata Magdalena Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
113 Hapunik Aleksandra Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
114 Hawliczek Katarzyna Gimnazjum nr 94 im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej
Na Uboczu 9
02-791 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
115 Hejduk Błażej Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
116 Hejza Julia Anna Społeczne Gimnazjum nr 1 im.Świętej Rodziny
Kołłątaja 80/82
05-402 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
117 Herman Stanisław Maria Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
118 Iwańczuk Agnieszka Dominika Gimnazjum nr 91 w Warszawie
Kajakowa 10
02-838 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
119 Jagnyziak Klaudia Wiktoria Gimnazjum nr 1 w Legionowie
Zakopiańska 4
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
120 Jakubowska Katarzyna Anna Gimnazjum nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
121 Janasik Jolanta Gimnazjum nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
Promienista 12A
02-428 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
122 Janczewska Agnieszka Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
123 Janicka Julia Zespół Szkół nr 125 Gimnazjum nr 43 im. Wojska Polskiego
Hoża 88
00-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
124 Janicka Zuzanna Justyna Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 18 im. I. J. Paderewskiego
Angorska 2
03-913 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
125 Jankowska Joanna Małgorzata Gimnazjum w Nowej Iwicznej
Krasickiego 56
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
126 Janoś Zuzanna Joanna Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
127 Jaszczak Aleksandra Gimnazjum nr 35 w Warszawie
Konwiktorska 5/7
00-216 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
128 Jaworska Aleksandra Agnieszka Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
129 Jeżak Joanna Aleksandra Gimnazjum im. K. Wojtyły w ZSP w Międzyborowie
Staszica 5
96-316 Międzyborów
Delegatura KO
w Warszawie
130 Jędrzejczak Aniela Zofia NoBell Gimnazjum
Mirkowska 39
05-520 Konstancin Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
131 Jędrzejewska Karolina Zofia Gimnazjum nr 106 w Warszawie
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
132 Jurga Piotr (Grzegorz) Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
133 Justyńska Zofia Gimnazjum w Nowej Iwicznej
Krasickiego 56
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
134 Kaczkowski Kacper Gimnazjum nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
Promienista 12A
02-428 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
135 Kaczmarczyk Paulina Marzena Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
136 Kajkowska Marta Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
137 Kaliszczak Anna ( Maria) Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
138 Kaliszewska Dominika Miejskie Gimnazjum w Zielonce
Łukasińskiego 1/3
05-220 Zielonka
Delegatura KO
w Warszawie
139 Kałużna Julia Anna Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
140 Kamela Jan Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
141 Kassim Magda Hasnah Prywatne Gimnazjum Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
142 Kiljańska Zofia Eufrozyna Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
143 Kłys Weronika Agnieszka Gimnazjum nr 1 im. Żołnierzy Zrzeszenia \\\"Wolność i Niezawisłość\\\" w Brwinowie
Piłsudskiego 11
05-840 Brwinów
Delegatura KO
w Warszawie
144 Kniahnicka Małgorzata, Marta Publiczne Gimnazjum STO
Al.. Sztandarów 2
04-423 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
145 Kocerka Julian Jacek Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
146 Kociołek Jagoda Magda Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
147 Kocon Natalia Aleksandra Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana
Tyniecka 25
02-615 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
148 Komińczuk Karolina Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
149 Komosa Zofia Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
150 Koncewicz Martyna Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
151 Kopeć Weronika Gimnazjum Niepubliczne Nr 13
Jana Sebastiana Bacha 2
02-743 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
152 Koperska Maja Anna Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
153 Kornacka Julia Ewa Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
154 Kos Maja Maria Gimnazjum nr 86 w Warszawie
gen. Thommeego 1
01-491 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
155 Koselska Weronika Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
156 Kosińska Anna Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
157 Kosińska Dominika Maria Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
158 Kosowska Zofia Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
159 Kostrzewski Michał Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
160 Kostrzewski Piotr, Jan Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
161 Koszewska Patrycja Gimnazjum w Hucie Mińskiej z siedzibą w Cielechowiźnie

05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
162 Koszyka Zuzanna Gimnazjum nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
Promienista 12A
02-428 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
163 Kotlińska Delfina Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
164 Kowalczuk Anna Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
165 Kowalczyk Aleksandra Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
166 Kowalska Maria Magdalena Gimnazjum nr 106 w Warszawie
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
167 Kowalska Kamila Społeczne Gimnazjum Nr 14 STO
Bogusławskiego 6A
01-923 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
168 Kozieł Wiktoria Anna Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
169 Krawczyk Aleksandra, Justyna Publiczne Gimnazjum STO
Al.. Sztandarów 2
04-423 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
170 Kresa Martyna Kaja Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
171 Królik Urszula Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
172 Kryńska Zuzanna Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
173 Krzos Julia Gimnazjum nr 2 w Piasecznie
Aleja Kalin 30
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
174 Krzyżanowska Anna Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
175 Kubat Paulina Gimnazjum nr 11 w Warszawie
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
176 Kucińska Julia Publiczne Gimnazjum nr 3 w Żyrardowie
Kacperskiej 6 B
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
177 Kujawka Alicja Gimnazjum Niepubliczne Nr 1
Skrajna 10
03-209 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
178 Kulikowska Iga Maria Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
179 Kuna Karolina Michalina Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
180 Kuraś Katarzyna Gimnazjum nr 117 w Warszawie
Gubinowska 28/30
02-956 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
181 Kurek Wiktoria Salezjańskie Gimnazjum im. Św.Jana Bosko
Mickiewicza 35A
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
182 Kusińska Marta Społeczne Gimnazjum "Startowa"
Startowa 9
02-248 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
183 Kutrowska Maria Aleksandra Gimnazjum nr 4 w Legionowie
Zegrzyńska 3
05-119 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
184 Kuzka Katarzyna Ewa Gimnazjum nr 41 w Warszawie
Stefanii Sempołowskiej 4
00-574 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
185 Kwaśnik Agnieszka Natalia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
186 Lakhiani Julia Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
187 Lalek Lilianna Maria Prywatne Gimnazjum Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
188 Landsberg Maja Gimnazjum nr 5 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji
Kolektorska 9/11
01-692 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
189 Lang Marta Helena Gimnazjum Prywatne nr 2
Jasielska 49/53
02-128 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
190 Laskowska Natalia Aleksandra Gimnazjum nr 106 w Warszawie
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
191 Lendzion Katarzyna Gimnazjum nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
Promienista 12A
02-428 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
192 Lewandowska Magdalena Gimnazjum nr 81 w Warszawie
Rozłogi 10
01-310 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
193 Lewandowska Bianka Ewa Akademickie Gimnazjum Nr 50 Wyższej Szkoły Menedżerskiej
Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
194 Lichocka Nina Barbara Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
195 Lietz Karol Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
196 Linkiewicz Anna Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
197 Lipińska Laura Konstancja Gimnazjum nr 76 w Warszawie
Gwiaździsta 35
01-651 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
198 Lipka Krzysztof Gimnazjum nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
Promienista 12A
02-428 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
199 Lodowski Jakub Gimnazjum nr 142 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana
Olgierda 35/41
03-536 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
200 Luck Wiktoria Lidia Gimnazjum nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
201 Luśnia Jan Prywatne Gimnazjum nr 10 Jana Marka Jopka
Świętojerska 24
00-202 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
202 Łaguna Aleksandra Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
203 Łęczycka Anna Gimnazjum nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
204 Łukowska Julia Prywatne Gimnazjum Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
205 Łupiński Stanisław Bogusław Społeczne Gimnazjum nr 3 STO
Paryska 25
03-945 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
206 Maciaszek Zuzanna Gimnazjum Niepubliczne nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Wóycickiego 1/3 bud. Nr 18
01-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
207 Majchrzak Zofia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
208 Makuch Marta Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
209 Malenda Wiktoria Anna Gimnazjum nr 124 im. Polskich Noblistów
Przytulna 3
03-083 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
210 Malinowski Piotr Michał Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
211 Marciniak Julia Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
212 Marciniak Joanna Gimnazjum nr 4 z oddz. integ
1Maja 19
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
213 Marciniak Agata Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
214 Marciniak-Mierzwa Julia Zespół Szkół nr 125 Gimnazjum nr 43 im. Wojska Polskiego
Hoża 88
00-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
215 Marosek Jakub Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
216 Marszałek Nina Anna Gimnazjum w Nowej Wsi
Główna 96
05-806 Nowa Wieś
Delegatura KO
w Warszawie
217 Marzec Julia Monika Gimnazjum w Stanisławowie Pierwszym
J. Kazimierza 291
05-126 Nieporęt
Delegatura KO
w Warszawie
218 Materna Tomasz "ŻAGLE"Gimnazjum Stowarzyszenia "Sternik"
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
219 Matysiak Aleksandra Anna Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
220 Mazowiecki Piotr Łukasz Prywatne Gimnazjum im.Rodziny Moraczewskich
Paderewskiego 29
05-070 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
221 Mazurek Magda Społeczne Gimnazjum Nr 14 STO
Bogusławskiego 6A
01-923 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
222 Metera Maja Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
223 Mędrzycka Justyna Dominika Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
224 Michalik Marta Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
225 Michalska Agata Maja Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
226 Michalski Jakub Gimnazjum nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
Promienista 12A
02-428 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
227 Michałowska Magdalena Gimnazjum w Nowej Iwicznej
Krasickiego 56
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
228 Miernik Julianna Maria Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
229 Mikulska Aleksandra Maria Gimnazjum Prywatne nr 2
Jasielska 49/53
02-128 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
230 Mikulska Maja Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
231 Milewska Zuzanna Magdalena Społeczne Gimnazjum nr 333 STO w Warszawie
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
232 Mirpuri Netika Społeczne Gimnazjum nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
233 Misarko Aleksandra Justyna Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
234 Montewka Jan "ŻAGLE"Gimnazjum Stowarzyszenia "Sternik"
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
235 Morawska Helena Zofia Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
236 Mordzonek Mateusz Robert Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
237 Możański Maciej Kajetan Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
238 Murawska Magdalena Gimnazjum w Baniosze
Szkolna 1
05-532 Baniocha
Delegatura KO
w Warszawie
239 Natalia Krążała Zespół Szkół w Osiecku Gimnazjum im. Księcia Józefa Poniatowskiego
Warszawska 61
08-445 Osieck
Delegatura KO
w Warszawie
240 Nawacka Agata Gimnazjum nr 116 w Warszawie
Uprawna 9/17
02-967 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
241 Niamtrakoon Monika Gimnazjum w Złotokłosie
R. Traugutta 10
05-504 Złotokłos
Delegatura KO
w Warszawie
242 Niechciał Anna Wiktoria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
243 Niedziela Michalina Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
244 Niewiadomska Magdalena Ewa Gimnazjum nr 1 w Błoniu
Okrzei 3
05-870 Błonie
Delegatura KO
w Warszawie
245 Nieznańska Julia Hanna Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
246 Nita-Jagielski Piotr "ŻAGLE"Gimnazjum Stowarzyszenia "Sternik"
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
247 Nowicka Nina Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 133 w Warszawie
Warszawska 63
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
248 Nowicka Jadwiga Anna Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
249 Nowicka Zuzanna Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
250 Nowotnik Agata Urszula Gimnazjum nr 11 w Warszawie
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
251 Obłękowska Julia Ewa Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
252 Obzejta Gabriela Gimnazjum nr 128 z oddz. int. w Warszawie
Dwóch Mieczy 5
04-491 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
253 Ochryniuk Gabriela Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
254 Okonek Piotr Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
255 Olszewska Zuzanna Dominika Społeczne Gimnazjum Nr 14 STO
Bogusławskiego 6A
01-923 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
256 Olszewska Barbara Julia Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
257 Opuchlik Zuzanna Monika Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
258 Ostaszewska Magdalena Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
259 Ostrowska Zuzanna Julia Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
260 Paczkowska Maria Publiczne Gimnazjum nr 3 w Żyrardowie
Kacperskiej 6 B
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
261 Pantak Adam, Szymon Gimnazjum nr 2 w Piasecznie
Aleja Kalin 30
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
262 Parzęcka Karolina Anna Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
263 Pasieka Maria Julia Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
264 Paśniczek Katarzyna Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
265 Pączkowska Joanna Gimnazjum nr 11 w Warszawie
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
266 Perendyk Julia Izabela Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
267 Pędzich Zofia Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
268 Piątkowska Maria Gimnazjum Miejskie nr 2 w Mińsku Mazowieckim
Budowlana 2
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
269 Piekarzewicz Aleksandra Zespół Szkół nr 125 Gimnazjum nr 43 im. Wojska Polskiego
Hoża 88
00-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
270 Pisz Zuzanna Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
271 Piwońska Zuzanna Gimnazjum nr 5 w Warszawie
Al. Niepodległości 27
02-653 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
272 Piwowarski Józef Maciej Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
273 Podziewski Michał Piotr Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
274 Połeć Aleksandra Maria Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
275 Popis Agata Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 18 im. I. J. Paderewskiego
Angorska 2
03-913 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
276 Premceska Maja Ewa Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
277 Przewoźniak Ryszard Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
278 Pstrokońska Anna Maria Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
279 Puchalska Olga Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
280 Pustoła Michał Salezjańskie Gimnazjum im. Św.Jana Bosko
Kościuszki 27
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
281 Radwańska Natalia Gimnazjum nr 106 w Warszawie
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
282 Radziszewski Maciej Michał Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
283 Rajtor Magdalena Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
284 Rapiejko Anna Agnieszka Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
285 Ratajczak Natalia Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
286 Remer-Młynarska Julia Magdalena Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
287 Retwiński Hubert Wiktor Gimnazjum Prywatne nr 2
Jasielska 49/53
02-128 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
288 Rękawek Agnieszka Joanna Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
289 Rogala Zofia Agnieszka Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
290 Rogalska Aleksandra Gimnazjum w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych nr 1
Miodowa 22 C-D
00-246 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
291 Romaniec Zofia Aleksandra Katolickie Gimnazjum Nr 15 im. Ks. Jerzego Popiełuszki
Ogrodowa 3a
00-893 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
292 Roszewska Julia Magdalena Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
293 Rowecka Maja Karolina Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
294 Ruhan Maria Sinead Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
295 Rutowicz Sylwia NoBell Gimnazjum
Mirkowska 39
05-520 Konstancin Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
296 Rybak Aleksandra Zespół Szkół nr 125 Gimnazjum nr 43 im. Wojska Polskiego
Hoża 88
00-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
297 Rzotkiewicz Katarzyna Dobrochna Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
298 Sadkowska Patrycja Barbara Gimnazjum w Mrokowie
M. Świątkiewicz 2 A
05-552 Wólka Kosowska
Delegatura KO
w Warszawie
299 Sadowska Karolina Inga Gimnazjum nr 78 w Warszawie
Szegedyńska 11
01-957 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
300 Sajewicz Joanna Gimnazjum Niepubliczne Nr 1
Skrajna 10
03-209 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
301 Saracyn Wiktoria Lara Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
302 Sikorska Julia Gimnazjum nr 1
M. Sasina 33
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
303 Sikorska Julia Społeczne Gimnazjum Nr 27 STO im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
304 Siwonia Julia Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
305 Skiba Magdalena Karolina Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
306 Skibiński Józef "ŻAGLE"Gimnazjum Stowarzyszenia "Sternik"
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
307 Skóra Magdalena Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. por. Józefa Czumy\"Skrytego\"
Św. Kazimierza 55
05-430 Celestynów
Delegatura KO
w Warszawie
308 Słomka Joanna Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
309 Sobieska Julia Alicja Gimnazjum nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
310 Sobieski Bartłomiej Gimnazjum z Od. Int. nr 130 w Warszawie
Orłów Piastowskich 47
02-496 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
311 Sobolewska Natalia Ewa Gimnazjum nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
312 Sołtys Paweł Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
313 Sondij Aleksandra NoBell Gimnazjum
Mirkowska 39
05-520 Konstancin Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
314 Sot Anna Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
315 Sowa Agata Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
316 Sowińska Joanna Agata Gimnazjum nr 76 w Warszawie
Gwiaździsta 35
01-651 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
317 Sroka Jan Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
318 Stasiak Zofia Maria Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
319 Stasiak Joanna Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
320 Staszkiewicz Maria Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
321 Stefańczyk Joanna Beata Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
322 Stefańska Aleksandra Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
323 Stempień Weronika Gabriela Gimnazjum Miejskie nr 3 w Mińsku Mazowieckim
Siennicka 17
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
324 Stępień Kacper Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
325 Stępień Aleksandra Gimnazjum nr 131 w Warszawie
M. Drzymały 1
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
326 Stępniak Adela Sabina Gimnazjum w Pamiątce
A. i W. Górskich
05-555 Tarczyn
Delegatura KO
w Warszawie
327 Strojnowska Magdalena Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
328 Stugient Anna Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
329 Suchenek Weronika Maria Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana
Tyniecka 25
02-615 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
330 Szafarowicz Oskar Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
331 Szar Igor Prywatne Gimnazjum im.Zofii i Jędrzeja Moraczewskich
Żeromskiego 18
05-070 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
332 Szczotka Dawid Gimnazjum nr 3
Kazimierza Wielkiego 1
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
333 Szewczyk Anna Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
334 Szkopiarek Jakub Krzysztof Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
335 Szmalc Helena, Klara Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
336 Szmytkowska Jagoda Anna Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
337 Szoblik Aleksandra Julia Gimnazjum nr 1 w Legionowie
Zakopiańska 4
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
338 Szuchnik Malwina Krystyna Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
339 Szulczewska Klaudia Maja Gimnazjum nr 1 w Legionowie
Zakopiańska 4
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
340 Szulim Julia Kinga Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
341 Szymanowska Zuzanna Gimnazjum nr 3
Kazimierza Wielkiego 1
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
342 Szymańska Kornelia Miejskie Gimnazjum w Zielonce
Łukasińskiego 1/3
05-220 Zielonka
Delegatura KO
w Warszawie
343 Śliwińska Natalia Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
344 Świrska Joanna Jadwiga Kolegium Św. Rodziny - Gimnazjum
K K. Baczyńskiego 7-9
05-092 Łomianki
Delegatura KO
w Warszawie
345 Świstuniuk Julia Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
346 Tabor Amelia Ewa Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
347 Tałanda Małgorzata Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
348 Tomasiak Julia Dwujęzyczne Gimnazjum nr 1
Wspólna 55
05-075 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
349 Trawińska Weronika Gimnazjum nr 4 w Otwocku
Szkolna 31
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
350 Trujnara Igor Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
351 Tryburcy Zofia Gimnazjum im. św. Tomasza z Akwinu
Piotra Skargi 13
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
352 Trydulska Iga Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
353 Trzaska Michał Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych w Mysiadle
ul. Kwiatowa 28
05-515 Mysiadło
Delegatura KO
w Warszawie
354 Trzcińska Zuzanna Gimnazjum nr 35 w Warszawie
Konwiktorska 5/7
00-216 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
355 Trzeciakowski Witold Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
356 Trzoch Anna Magdalena Gimnazjum nr 1
M. Sasina 33
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
357 Turno Olga Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
358 Tuźnik Kinga Gimnazjum nr 1
M. Sasina 33
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
359 Tyborowicz Maja Weronika Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
360 Tyszecka Maria Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
361 Ulewicz Jerzy Antoni Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
362 Ulkowska Aleksandra Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
363 Wachowska Karolina Gimnazjum nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
Promienista 12A
02-428 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
364 Walczak Jan Gimnazjum im. K. Wojtyły w ZSP w Międzyborowie
Staszica 5
96-316 Międzyborów
Delegatura KO
w Warszawie
365 Walkowiak Barbara Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
366 Wardak Katarzyna Marianna \\\"STRUMIENIE\\\" Gimnazjum Stowarzyszenia \\\"Sternik\\\"
3 maja 129
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
367 Warzecha Antonina Gimnazjum im. św. Tomasza z Akwinu
Piotra Skargi 13
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
368 Wasilewska Karolina Agata Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
369 Wąsowska Anna Polsko-Francuskie Niepubliczne Gimnazjum \\\"La Fontaine\\\"
Wandy Rutkiewicz 2
02-956 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
370 Welc Gabriela Sabina Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
371 Wereśniak Zofia Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
372 Wesołowski Jan Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
373 Wichrowska Angelika Wiktoria Gimnazjum Miejskie nr 3 w Mińsku Mazowieckim
Siennicka 17
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
374 Wierzbicki Stanisław Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
375 Wilczyńska Małgorzata Ewa Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
376 Wiślicz-Iwańczyk Olga Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
377 Wiśniewska Danuta Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
378 Witkowska Zuzanna Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
379 Witomski Gustaw Polsko-Francuskie Niepubliczne Gimnazjum \\\"La Fontaine\\\"
Wandy Rutkiewicz 2
02-956 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
380 Wlaźnik Weronika Faustyna Gimnazjum w Michałowicach
Szkolna 15
05-816 Michałowice
Delegatura KO
w Warszawie
381 Włoskowicz Joanna Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
382 Włoszek Gabriela Gimnazjum nr 117 w Warszawie
Gubinowska 28/30
02-956 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
383 Wnęk Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
384 Wojaczek Maria Krystyna Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
385 Wojtas Malwina Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
386 Wojtkowska Anna Maria Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
387 Wołek Marta Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
388 Woźniak Hanna Gimnazjum w Zespole Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II st nr 3 im. Grażyny Bacewicz w Warszawie
Tyszkiewicza 42
01 172 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
389 Wójcik Joanna Publiczne Gimnazjum w Karczewie
Bielińskiego 7
05-480 Karczew
Delegatura KO
w Warszawie
390 Wroński Jakub Zbigniew Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
391 Wróbel Wiktoria Elżbieta Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
392 Wszelaki Miłosz Gimnazjum z Od. Int. nr 130 w Warszawie
Orłów Piastowskich 47
02-496 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
393 Wynimko Elżbieta Barbara Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
394 Wysocka Aleksandra Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
395 Wyszyńska Monika Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
396 Zacheja Justyna Iwona Gimnazjum nr 3
Kazimierza Wielkiego 1
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
397 Zajkowska Katarzyna Julia Gimnazjum nr 106 w Warszawie
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
398 Zakrzewska Natalia Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
399 Zalasa Jakub ( Marek) Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
400 Zamojska-Turska Maria Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
401 Zapalska Magdalena Maria Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
402 Zawadzka Natalia Gimnazjum nr 131 w Warszawie
M. Drzymały 1
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
403 Zduńczyk Mikołaj Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
404 Zejmowicz Justyna Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
405 Zgórska Weronika Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
406 Zieńkowska Wiktoria Gimnazjum nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
407 Zofia Mądry Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
408 Żak Dorota Agnieszka Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
409 Żelezik Mateusz Marek Społeczne Gimnazjum Nr 14 STO
Bogusławskiego 6A
01-923 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
410 Żochowska Elżbieta Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
411 Żukowska Agata Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016