LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS CHEMICZNY
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły Delegatura KO
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Biernat Patryk Sebastian PUBLICZNE GIMNAZJUM W NARUSZEWIE

09-152 NARUSZEWO
Delegatura KO
w Ciechanowie
2 Cebula Michał Andrzej Społeczne Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Ciechanowie
Wyspiańskiego 11A
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
3 Domański Jan Jakub Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
4 Dybowski Łukasz Społeczne Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Ciechanowie
Wyspiańskiego 11A
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
5 Kapusta Adam Społeczne Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Ciechanowie
Wyspiańskiego 11A
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
6 Łyczek Jakub Kacper Gimnazjum nr 2 w Żurominie
Wiatraczna 16
09-300 Żuromin
Delegatura KO
w Ciechanowie
7 Paluszewski Kamil Gimnazjum nr 2 w Żurominie
Wiatraczna 16
09-300 Żuromin
Delegatura KO
w Ciechanowie
8 Piluś Wojciech Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Miejskim Zespole Szkoł nr 2
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
9 Świątkowska Hanna Publiczne Gimnazjum nr 3
New Britain 1
06-100 Pułtusk
Delegatura KO
w Ciechanowie
10 Zadrożny Bartosz Gimnazjum TWP
Kraszewskiego 8A
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
Delegatura KO w Ostrołę™ce
1 Górska Paulina Róża Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Czarni
Czarnia 42
07-431 CZARNIA
Delegatura KO
w Ostrołęce
2 Kraszewska Julia Zespół Szkół Gminnych nr 2 Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Małkini Górnej
Leśna 15
07-320 MAŁKINIA GÓRNA
Delegatura KO
w Ostrołęce
3 Ostrowska Izabela Weronika Zespół Szkół Gminnych nr 2 Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Małkini Górnej
Leśna 15
07-320 MAŁKINIA GÓRNA
Delegatura KO
w Ostrołęce
4 Petrykowski Wojciech Dariusz Publiczne Gimnazjum
Dzieci Polskich 1
07-430 MYSZYNIEC
Delegatura KO
w Ostrołęce
5 Trzciński Michał Zespół Szkół Gminnych Publiczne Gimnazjum nr 1 w Małkini Górnej
Ostrowska 58
07-320 MAŁKINIA GÓRNA
Delegatura KO
w Ostrołęce
Delegatura KO w Płocku
1 Buczyńska Klaudia Gimnazjum nr 1 w Sochaczewie
Hanki Sawickiej 7
96-500 Sochaczew
Delegatura KO
w Pł‚ocku
2 Czarzasta Paulina Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Pł‚ocku
3 Górecka Aleksandra Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek im. Matki Bożej Jazłowieckiej
Szkolna 2
96-516 Szymanów
Delegatura KO
w Pł‚ocku
4 Tomaszewski Tomasz Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
Delegatura KO
w Pł‚ocku
5 Walczak Julia Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Pł‚ocku
Delegatura KO w Radomiu
1 Anna Turek Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Kozienicach
Nowy Świat 24
26-900 Kozienice
Delegatura KO
w Radomiu
2 Biel Franciszek Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
3 Boscolo Adriana Publiczne Gimnazjum Gminne im. Armii Krajowej w Iłży
Bodzentyńska 45
27-100 Iłża
Delegatura KO
w Radomiu
4 Dąbrowski Mateusz Publiczne Gimnazjum w Przytyku
Szkolna 3
26-650 Przytyk
Delegatura KO
w Radomiu
5 Drabik Karolina Weronika Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
6 Golus Karolina Sylwia Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
7 Gutkowska Marta Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
8 Kalita Maciej Michał Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
9 Kopycka Marta Gimnazjum Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Radomiu
Traugutta 44
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
10 Romanowski Michał Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
11 Składowski Marek Adam Publiczne Gimnazjum nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Wojtyły w Radomiu
Rapackiego 24
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
12 Stefański Bartosz Publiczne Gimnazjum Nr 13 w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
13 Stodulska Olga Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
14 Śliwa Karolina Anna Niepubliczne Gimnazjum "Siódemka"
Targowicka 3
26-800 Białobrzegi
Delegatura KO
w Radomiu
15 Tomczyk Aleksandra Publiczne Gimnazjum w Potworowie
Szkolna 5
26-414 Potworów
Delegatura KO
w Radomiu
16 Zdunek Rafał Tadeusz Publiczne Gimnazjum w Chynowie
Szkolna 1
05-650 Chynów
Delegatura KO
w Radomiu
17 Żyła Mateusz Publiczne Gimnazjum w Myśliszewicach
Myśliszewice 15
26-630 Jedlnia Letnisko
Delegatura KO
w Radomiu
Delegatura KO w Siedlcach
1 Borkowska Julia Zespół Oświatowo-Wychowawczy-Publiczne Gimnazjum
Białki 95
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
2 Burno Arkadiusz Stanisław Publiczne Gimnazjum w Uninie
Unin 91
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
3 Celinska Julia Publiczne Gimnazjum nr 6
gen.Orlicz-Dreszera 3
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
4 Czarnecki Jakub Gimnazjum im. C. K. Norwida
Staszica 11
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
5 Dzadz Dawid Arkadiusz Publiczne Gimnazjum w Borowiu
A.Sasimowskiego 3
08-412 Borowie
Delegatura KO
w Siedlcach
6 Prokop Zuzanna Publiczne Gimnazjum nr 4
Pescantina 2
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
7 Silny Maciej Publiczne Gimnazjum nr 1
Konarskiego 5/7
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
8 Zimnoch Wiktoria Maria Gimnazjum im. C. K. Norwida
Staszica 11
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
9 Zydlewski Igor Tomasz Gimnazjum im. C. K. Norwida
Staszica 11
08-400 Garwolin
Delegatura KO
w Siedlcach
Delegatura KO w Warszawie
1 Abramiuk Magdalena Olga Społeczne Gimnazjum Nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Jana Nowaka - Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
2 Adamowicz Łukasz Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
3 Bellon Franciszek Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
4 Bernacki Grzegorz Gimnazjum nr 94 im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej
Na Uboczu 9
02-791 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
5 Białek Antonina Zofia Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
6 Bieryt Maciej Publiczne Gimnazjum nr 4 w Żyrardowie
Radziwiłłowska 16
96-301 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
7 Bratek Agata Maria Społeczne Gimnazjum Nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Jana Nowaka - Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
8 Budziński Karol Publiczne Gimnazjum nr 1 w Żyrardowie
Jasna 11
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
9 Chmielewska Hanna Zofia Gimnazjum nr 94 im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej
Na Uboczu 9
02-791 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
10 Chmielniak Marta Kinga Gimnazjum w Ożarowie Maz.
Szkolna 2
05-850 Ożarów Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
11 Chodkowska Joanna Gimnazjum nr 4 w Legionowie
Zegrzyńska 3
05-119 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
12 Chu Manhcuong Daniel Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
13 Czerwiński Paweł Gimnazjum w Chylicach
Dworska 2
05-510 Konstancin -Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
14 Daśko Dominika Wiktoria Gimnazjum nr 3 w Otwocku
Kościuszki 28
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
15 Dąbrowski Bartłomiej Henryk Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
16 de Raad Filip Johan Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
17 Deczkowska Maria Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
18 Dobracka Aleksandra Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
19 Dreger Ewelina Dominika Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
20 Duchniewicz Michał Antoni Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
21 Dzięgielewski Jakub Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
22 Fabjanowicz Bartosz Mikołaj Gimnazjum nr1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
23 Fatyga Zuzanna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
24 Fixl Aleksandra Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
25 Flaga Anna Publiczne Gimnazjum Kolegium Zakonu Pijarów
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
26 Fołta Maria Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
27 Fornal Kalina Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
28 Frączak Andrzej Gimnazjum im.ks. Aleksandra Fedorowicza w Izabelinie
3 Maja 49
05-080 Izabelin
Delegatura KO
w Warszawie
29 Gawkowski Mikołaj Jan Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
30 Gicgier Adam Piotr Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
31 Glinka Katarzyna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
32 Gładkowska Julia Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
33 Godlewski Bartosz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
34 Grabowski Bartosz Michał Gimnazjum nr 125 w Warszawie
Kobiałka 49
03-044 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
35 Grabowski Jakub Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
36 Gruba Zofia Zuzanna Społeczne Gimnazjum Nr 14 STO
Bogusławskiego 6A
01-923 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
37 Gruszka Katarzyna Karolina Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
38 Grysiak Mikołaj Gimnazjum Integracyjne Nr 5 w ZSI Nr 5
Szkolna 7
05-520 Konstancin
Delegatura KO
w Warszawie
39 Grysiak Jędrzej Gimnazjum Integracyjne Nr 5 w ZSI Nr 5
Szkolna 7
05-520 Konstancin
Delegatura KO
w Warszawie
40 Grzymkowski Kacper Paweł Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
41 Guba Patryk Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
42 Hulanicki Paweł Tymoteusz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
43 Jachimiak Michał Gimnazjum nr1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
44 Jackiewicz Jakub Mikołaj Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
45 Janiszewska Anna Julia Gimnazjum nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
46 Jaworski Jakub Mateusz Gimnazjum Prywatne nr 2
Jasielska 49/53
02-128 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
47 Jonak Kamil, Hubert Publiczne Gimnazjum w Podkowie Leśnej
Jana Pawła II 20
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
48 Jurkowska Joanna Dorota Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
49 Kacperek Aleksandra Gimnazjum nr 3 w Otwocku
Kościuszki 28
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
50 Kaczyńska Maja Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
51 Kalinowski Jan Maciej Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
52 Kalinowski Błażej Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
53 Kalisz Rafał Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
54 Kamiński Michał Publiczne Gimnazjum nr 2 w Nowym Dworze Mazowieckim
Młodzieżowa 3
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
55 Kamiński Ignacy Tomasz Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
56 Kądziela Jakub Jan Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
57 Klimek Rafał Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
58 Klimek Patryk Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
59 Kluczek Alicja Publiczne Gimnazjum nr 3 w Żyrardowie
Kacperskiej 6 B
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
60 Konopka Agata Gimnazjum nr 15 w Warszawie
Siemieńskiego 6
02-106 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
61 Kordek Antoni Gimnazjum nr 2 w Dziekanowie Leśnym
Akinsa 6
05-092 Łomianki
Delegatura KO
w Warszawie
62 Kos Wojciech Piotr Gimnazjum nr 94 im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej
Na Uboczu 9
02-791 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
63 Kostrzewski Piotr, Jan Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
64 Kotowski Witold Kazimierz Gimnazjum nr 7 Przy Łazienkach Królewskich w Warszawie
Podchorążych 49/61
00-722 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
65 Kowalik Filip, Tomasz Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
66 Krakowiak Jakub Józef Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
67 Kraszewski Maciej Gimnazjum w Mokrej Wsi
Marii Konopnickiej 12
05-240 Tłuszcz
Delegatura KO
w Warszawie
68 Kraszewski Konstanty Jakub Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
69 Krauze Aleksander Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
70 Kukier Lidia Gimnazjum w Ożarowie Maz.
Szkolna 2
05-850 Ożarów Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
71 Kuklewska Agnieszka Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
72 Kulczyk Stanisław Marek Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
73 Kulikowska Iga Maria Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
74 Kunert Tymoteusz Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
75 Kuranowski Mikołaj Karol Prywatne Gimnazjum nr 8
Żwanowiecka 46/50
04-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
76 Kurpiewska Dominika Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
77 Lewandowski Bartłomiej Publiczne Gimnazjum STO
Al.. Sztandarów 2
04-423 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
78 Ławniczek Paulina Gimnazjum Nr 2 w Sulejówku
Narutowicza 10
05-071 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
79 Łukasik Juliusz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
80 Łysiak Natalia Irena Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
81 Majewska karolina Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
82 Majewski Stanisław Maciej Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
83 Makulska Agnieszka Joanna Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
84 Margas Adam Gimnazjum nr1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
85 Michalak Szymon Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
86 Michalski Jakub Wojciech Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
87 Michrowski Damian Andrzej Gimnazjum w Pamiątce
A. i W. Górskich
05-555 Tarczyn
Delegatura KO
w Warszawie
88 Miklas Rafał Andrzej Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
89 Milencka Julia Anna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
90 Milewska Zuzanna Magdalena Społeczne Gimnazjum nr 333 STO w Warszawie
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
91 Nahorny Jakub Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
92 Niesiołowska - Spano Maria Amal Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
93 Nieznański Michał Dawid Społeczne Gimnazjum Nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Jana Nowaka - Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
94 Nowak Aleksandra Gimnazjum nr 2 w Dziekanowie Leśnym
Akinsa 6
05-092 Łomianki
Delegatura KO
w Warszawie
95 Olszewska Kamila Sportowe Gimnazjum nr 5
Lipińska 16
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
96 Paczkowska Maria Zofia Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
97 Palczewski Jan Jerzy Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
98 Pańkowska Kaja Anna Gimnazjum nr 119 w Warszawie
Klimatyczna 1
05-077 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
99 Pieńkosz Natalia Gimnazjum nr 2 w Dziekanowie Leśnym
Akinsa 6
05-092 Łomianki
Delegatura KO
w Warszawie
100 Pietruczuk Martyna Natalia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
101 Pilkiewicz Jan Krzysztof Gimnazjum Nr 71
B. Zuga 16
01-806 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
102 Piskorz Julianna Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
103 Piwko Jakub Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
104 Podolecki Mikołaj Jan Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
105 Podraza Zofia Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
106 Popis Krzysztof Szymon Publiczne Gimnazjum w Karczewie
Bielińskiego 7
05-480 Karczew
Delegatura KO
w Warszawie
107 Powała Antoni Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
108 Pytlewski Wiktor Józef Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
109 Radziszewski Maciej Michał Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
110 Ragus Janusz Gimnazjum nr1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
111 Rawicka Agnieszka Maria Gimnazjum w Nowej Wsi
Główna 96
05-806 Nowa Wieś
Delegatura KO
w Warszawie
112 Reszka Eva Franciszka Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
113 Rogulski Piotr Gimnazjum nr 1
M. Sasina 33
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
114 Rosa Maksymilian Aleksander Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
115 Roszko Jakub Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej
Grochowska 284
03-841 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
116 Sadlej Marta Magdalena Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
117 Sędkowska Nina Maria Gimnazjum im. św. Jana Pawła II w Nadarzynie
Żółwińska 41
05-830 Nadarzyn
Delegatura KO
w Warszawie
118 Sikorski Andrzej Piotr Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
119 Skublicki Konrad Paweł Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
120 Słowik Rafał Włodzimierz Gimnazjum nr 78 w Warszawie
Szegedyńska 11
01-957 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
121 Smoliński Mateusz Rafał Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
122 Sobczak Szymon Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
123 Sobolewska Natalia Ewa Gimnazjum nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
124 Sobońska Lidia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
125 Solnicki Maciej Stanisław Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
126 Stasiak Olga Maria Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
127 Stączek Mateusz Gimnazjum nr1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
128 Synak Barbara Magdalena Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
129 Sypuła Aleksandra Anna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
130 Szemet Michalina, Krystyna Gimnazjum im. K. Wojtyły w ZSP w Międzyborowie
Staszica 5
96-316 Międzyborów
Delegatura KO
w Warszawie
131 Szewczak Kalina Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
132 Szewczyk Aleksander Jakub Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
133 Szlendak Paulina Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
134 Szmytkowska Jagoda Anna Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
135 Sztanga Anna Katarzyna Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
136 Szukało Piotr Gimnazjum nr 1
M. Sasina 33
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
137 Szulim Julia Kinga Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
138 Szumowski Jan Stefan Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
139 Szymański Bartosz Kazimierz Gimnazjum nr 1 w Błoniu
Okrzei 3
05-870 Błonie
Delegatura KO
w Warszawie
140 Śpiewak Krzysztof Tomasz Gimnazjum Prywatne nr 2
Jasielska 49/53
02-128 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
141 Tarczyński Jakub Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
142 Tomczyk Dominika Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
143 Urban Jakub Gimnazjum Integracyjne Nr 5 w ZSI Nr 5
Szkolna 7
05-520 Konstancin
Delegatura KO
w Warszawie
144 Urzykowska Julia Katarzyna Gimnazjum Nr 2 w Sulejówku
Narutowicza 10
05-071 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
145 Walewska Zuzanna Maja Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
146 Walter Mateusz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
147 Wielgosz Jan Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
148 Wilk Bartłomiej Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
149 Wiśniewska Julia Renata Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
150 Wiśniewska Ida Dominika Publiczne Gimnazjum nr 3 w Żyrardowie
Kacperskiej 6 B
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
151 Wojtyna Adrianna Dominika Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
152 Wójcik Maja Marzena Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
153 Wróblewski Mateusz Gimnazjum nr 119 w Warszawie
Klimatyczna 1
05-077 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
154 Wudarczyk Jan Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
155 Wypych Paulina Maria Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
156 Wysocka Aleksandra Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
157 Zajączkowski Krystian Gimnazjum nr 2 w Dziekanowie Leśnym
Akinsa 6
05-092 Łomianki
Delegatura KO
w Warszawie
158 Zakrzewska Agnieszka Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
159 Zakrzewski Patryk Konrad Gimnazjum nr 1 w Błoniu
Okrzei 3
05-870 Błonie
Delegatura KO
w Warszawie
160 Załęcki Konrad Władysław Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
161 Zawadzki Bartosz Konrad Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
162 Zęgota Maja Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
163 Zuba Adam Kamil Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Smocza 19
01-051 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
164 Żelichowska Natalia Dominika Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
165 Żyto Borys Maciej Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016