LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS GEOGRAFICZNY
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię™ Nazwa szkoły Delegatura KO
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Anna Gałecka Gimnazjum nr 1 w Ciechanowie
Orylska 3
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
2 Białkowska Weronika Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
3 Cieszewska Kinga Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
4 Oliszewski Stanisław Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
5 RADECKA MAJA WIKTORIA Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pułtusku
Marii Konopnickiej 5
06-100 PUŁTUSK
Delegatura KO
w Ciechanowie
6 Rybacka Agnieszka Społeczne Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Ciechanowie
Wyspiańskiego 11A
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
7 Urbańska Zuzanna Powiatowe Gimnazjum Publiczne
Płocka 56
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Fidura Wiktoria Gimnazjum nr 4
LEGIONOWA 17
07-401 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
2 Głosek Daria Gimnazjum nr 1
gen. Józefa Hallera 12
07-410 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
3 Jurczyk Krzysztof Stanisław Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie
Geodetów 45
07-200 WYSZKÓW
Delegatura KO
w Ostrołęce
4 Markowska Katarzyna Gimnazjum nr 3 im. Adama Mickiewicza w Zespole Szkół nr 3 w Ostrołęce
Skowrońskiego 8
07-417 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
5 Petrykowski Wojciech Dariusz Publiczne Gimnazjum
Dzieci Polskich 1
07-430 MYSZYNIEC
Delegatura KO
w Ostrołęce
6 Załęska Wiktoria Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krasnosielcu
Ogrodowa 2A
06-212 KRASNOSIELC
Delegatura KO
w Ostrołęce
7 Żebrowska Aleksandra Gimnazjum nr 3 im. Adama Mickiewicza w Zespole Szkół nr 3 w Ostrołęce
Skowrońskiego 8
07-417 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
Delegatura KO w Pł‚ocku
1 Berger Adrianna Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
2 Kisielewski Piotr Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
3 Korzeniewski Mateusz Gimnazjum Miejskie w Sierpcu
Braci Tułodzieckich 2
09-200 Sierpc
Delegatura KO
w Płocku
4 Krzemiński Jakub Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
5 Radwańska Martyna Gimnazjum Miejskie w Sierpcu
Braci Tułodzieckich 2
09-200 Sierpc
Delegatura KO
w Płocku
6 Skociński Krzysztof Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
Delegatura KO w Radomiu
1 Bąk Mateusz Publiczne Gimnazjum Nr 13 w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
2 Bisiński Jakub Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
3 Bolek Jakub Publiczne Gimnazjum Nr 8 w Radomiu
Piastowska 17
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
4 Chmielewski Jakub Publiczne Gimnazjum nr 3 w Radomiu
Czarnoleska 10
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
5 Chudyba Dawid Publiczne Gimnazjum Gminne im. Armii Krajowej w Iłży
Bodzentyńska 45
27-100 Iłża
Delegatura KO
w Radomiu
6 Czerwiński Jan Marek Publiczne Gimnazjum nr 3 w Radomiu
Czarnoleska 10
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
7 Domińczak Dominika Publiczne Gimnazjum nr 1 w Zakrzewie
Zakrzew 58d
26-652 Zakrzew
Delegatura KO
w Radomiu
8 Florczak Karolina Maria Publiczne Gimnazjum nr 3 w Radomiu
Czarnoleska 10
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
9 Główka Filip Konrad Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
10 Grzybek Aleksandra Publiczne Gimnazjum im. Stefana Żeromskiego w Policznie
Żeromskiego 44
26-720 Policzna
Delegatura KO
w Radomiu
11 Guzowski Rafał Publiczne Gimnazjum Nr 8 w Radomiu
Piastowska 17
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
12 Idec Karolina Patrycja Prywatne Gimnazjum w Mariówce
Mariówka 3A
26-400 Przysucha
Delegatura KO
w Radomiu
13 Kęska Jakub Adam Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Kozienicach
Nowy Świat 24
26-900 Kozienice
Delegatura KO
w Radomiu
14 Kosoń Paweł Publiczne Gimnazjum Nr 8 w Radomiu
Piastowska 17
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
15 Kwiatkowski Bartłomiej Publiczne Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Jerzego Czartoryskiego w Radomiu
Jurija Gagarina 19
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
16 Lesisz Magdalena Ewa Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
17 Łukasiewicz Katarzyna Maria Publiczne Gimnazjum nr 2 w Makowcu
Kościelna 2
26-640 Skaryszew
Delegatura KO
w Radomiu
18 Łukasiewicz Szymon Karol Publiczne Gimnazjum nr 2 w Makowcu
Kościelna 2
26-640 Skaryszew
Delegatura KO
w Radomiu
19 Maciejewski Grzegorz Jan Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Kozienicach
Nowy Świat 24
26-900 Kozienice
Delegatura KO
w Radomiu
20 Mandecki Krystian Janusz Publiczne Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Przysusze
Warszawska 45
26-400 Przysucha
Delegatura KO
w Radomiu
21 Neska Dominika Julia Publiczne Gimnazjum nr 3 w Radomiu
Czarnoleska 10
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
22 Potemska Marta Ewa Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
23 Rak Aleksandra Anna Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
24 Romanowski Michał Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
25 Stodulska Olga Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
26 Stysiek Krzysztof, Bolesław Publiczne Gimnazjum Nr 8 w Radomiu
Piastowska 17
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
27 Szabelak Grzegorz Marek Publiczne Gimnazjum nr 23 w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
28 Wydra Kinga Publiczne Gimnazjum Nr 13 w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
29 Zasada Piotr Tycjan Publiczne Gimnazjum Nr 13 w Radomiu
25 Czerwca 79
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
Delegatura KO w Siedlcach
1 Mitelski Piotr Katolickie Gimnazjum im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach
Sokołowska 172
08-119 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
Delegatura KO w Warszawie
1 Abucewicz Aleksandra Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
2 Balcerzak Stanisław Maria PUBLICZNE GIMNAZJUM W JÓZEFOSŁAWIU
Kameralna 11
05-509 JÓZEFOSŁAW - PIASECZNO
Delegatura KO
w Warszawie
3 Baran Nela Józefina Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
4 Baszkiewicz Izabela Gimnazjum w Złotokłosie
R. Traugutta 10
05-504 Złotokłos
Delegatura KO
w Warszawie
5 Belina Alicja Maria Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
6 Berdowska Berenika Eliza Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
7 Betcher Piotr Krzysztof Gimnazjum nr 11 w Warszawie
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
8 Bielas Aleksandra Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
9 Böhm Krzysztof Gimnazjum nr 81 w Warszawie
Rozłogi 10
01-310 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
10 Borkowski Jakub, Jan Publiczne Gimnazjum STO
Al.. Sztandarów 2
04-423 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
11 Bugaj Antoni Gimnazjum nr 1
M. Sasina 33
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
12 Bystrzyńska Joanna Społeczne Gimnazjum Nr 27 STO im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
13 Chmielewski Przemysław Publiczne Gimnazjum nr 1w Nasielsku
Staszica 1
05-190 Nasielsk
Delegatura KO
w Warszawie
14 Chromińska Natalia Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
15 Cudny Jan Adam Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
16 Cyran Jerzy Aleksander Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
17 Czapla Przemysław Zsolt Gimnazjum w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych nr 1
Miodowa 22 C-D
00-246 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
18 Czechowski Patryk Publiczne Gimnazjum nr 2 w Ząbkach
Batorego 37
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
19 Dalczyński Piotr Gimnazjum w Chylicach
Dworska 2
05-510 Konstancin -Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
20 Daszkowska Karina Martyna Gimnazjum w Lesznowoli
Szkolna 6
05-506 Lesznowola
Delegatura KO
w Warszawie
21 Dąbrowski Adam Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
22 de Raad Filip Johan Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
23 Dmowska Julia Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
24 Ejzel Joanna Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
25 Fabrycy Aleksandra Zuzanna Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
26 Fijałek Jakub Jan Niepubliczne Europejskie Gimnazjum Językowe
Józefa Piłsudskiego 47
05-120 Legoionowo
Delegatura KO
w Warszawie
27 Furmanek Karol Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
28 Gabryszewska Hanna Gimnazjum nr 11 w Warszawie
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
29 Gadoś Agnieszka Weronika Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
30 Gągała Alicja Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
31 Glit Ewa Aleksandra Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
32 Głomski Bartłomiej Leszek Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
33 Godlewska Klara Maria Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
34 Gotowiec Mateusz Aleksander Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
35 Gregorczyk Melania Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
36 Grot Franciszek Artur Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
37 Gryber Tomasz Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
38 Grzesiak Michał Adam Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
39 Grzesiewska Justyna Anna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
40 Hołdakowski Filip Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
41 Jachimowicz Mina Anna Gimnazjum nr 34 w Warszawie
Klonowa 16
00-591 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
42 Jaksina Jeremi Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
43 Jankowski Tomasz Kuba Publiczne Gimnazjum nr 6 w Żyrardowie
Mireckiego 56
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
44 Jankowski Adam (Krzysztof) Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
45 Janowski Jakub Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
Afrykańska 11
03-966 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
46 Jaworowicz Lena Anna Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
47 Kaczyński Grzegorz Jacek Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
48 Kępka Gabriela Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
49 Kiczmachowski Jan Franciszek Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
50 Kiryluk Gabriela Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
Afrykańska 11
03-966 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
51 Klimas Jerzy Michał Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
52 Kloze Urszula Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 104 w Warszawie w Zespole Szkół nr 120
Wilgi 19
04-831 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
53 Kłyszewska Michalina Maria \\\"STRUMIENIE\\\" Gimnazjum Stowarzyszenia \\\"Sternik\\\"
3 maja 129
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
54 Kmiecik Maja Agata Społeczne Gimnazjum nr 333 STO w Warszawie
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
55 Kornaś Mikołaj Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
56 Korpacz Marta Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
57 Kosmaczewski Jan Aleksander Gimnazjum nr 106 w Warszawie
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
58 Koślacz Maria Magdalena \\\"STRUMIENIE\\\" Gimnazjum Stowarzyszenia \\\"Sternik\\\"
3 maja 129
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
59 Kozłowska Agnieszka Róża Gimnazjum nr 76 w Warszawie
Gwiaździsta 35
01-651 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
60 Kożuchowska Ida Anna Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
61 Kujawska Zuzanna Maria Niepubliczne Gimnazjum Nr 9 im. Roberta Schumana Fundacji "PRIMUS"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
62 Kuraś Katarzyna Julia Gimnazjum nr 117 w Warszawie
Gubinowska 28/30
02-956 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
63 Kurkliński Igor Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
64 Kwiatkowska Alicja Gimnazjum im. Wincentego Pallottiego
Poznańska 183
05-850 Ożarów Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
65 Kwiatkowska Anna Weronika Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
66 Lipiński Bartłomiej Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
Afrykańska 11
03-966 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
67 Lisiewski Mateusz Dominik Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
68 Lisowska Zuzanna Niepubliczne Europejskie Gimnazjum Językowe
Józefa Piłsudskiego 47
05-120 Legoionowo
Delegatura KO
w Warszawie
69 Łomiński Tomasz Konrad Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
70 Maciaszek Weronika Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
71 Majkusiak Ignacy Gimnazjum Sportowe nr 17 w Warszawie
Powstańców Wielkopolskich 4
02-398 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
72 Matczak Michał Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
73 Mazowiecki Piotr Łukasz Prywatne Gimnazjum im.Rodziny Moraczewskich
Paderewskiego 29
05-070 Sulejówek
Delegatura KO
w Warszawie
74 Miarczyńska Zofia Antonina Gimnazjum w Otrębusach
Piaseckiego 2
05-805 Otrębusy
Delegatura KO
w Warszawie
75 Milewczyk Wiktor (Paweł) Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
76 Milewska Zuzanna Magdalena Społeczne Gimnazjum nr 333 STO w Warszawie
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
77 Miros Jakub Gimnazjum nr 116 w Warszawie
Uprawna 9/17
02-967 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
78 Młynarczyk Radosław Andrzej Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
79 Modrzejewska Wiktoria Anna Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
80 Modzelewska Wiktoria Aleksandra Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
81 Molak Grzegorz Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Łazach
ks. H. Słojewskiego1
05-552 Łazy
Delegatura KO
w Warszawie
82 Muzyczka Jakub Gimnazjum nr 2 w Otwocku im. Ireny Sendlerowej
Poniatowskiego 47/49
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
83 Nawacka Agata Gimnazjum nr 116 w Warszawie
Uprawna 9/17
02-967 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
84 Nazarczuk Maria Agnieszka Gimnazjum im. Wincentego Pallottiego
Poznańska 183
05-850 Ożarów Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
85 Niemczyk Mateusz Szymon Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
86 Paciorek Stefan Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
87 Paciorek Franciszek Ksawery Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
88 Pańczyk Ignacy Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
89 Park Young Inn Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
90 Paszke Agata Maria Społeczne Gimnazjum nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
91 Pec Michał Robert Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
92 Pęciak Kamila Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
93 Pętlak Tadeusz Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
94 Piasecki Wojciech Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
95 Pietruszkiewicz Aleksander Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
96 Potocka Maria Krystyna Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
97 Psut Kinga Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
98 Pytlewski Wiktor Józef Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
99 Raźniewska Wiktoria Publiczne Gimnazjum nr 1w Nasielsku
Staszica 1
05-190 Nasielsk
Delegatura KO
w Warszawie
100 Rogulski Krzysztof Ryszard Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
101 Sadlej Bartłomiej Tomasz Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
102 Sadlej Julia Anna Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
103 Sadowska Zuzanna Maria Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
104 Schab Michał Artur Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
105 Skrzycki Magdalena, Zuzanna Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
106 Skrzyńska Zofia, Faustyna Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
107 Soczyńska Karolina Ewelina Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
108 Solnicki Maciej Stanisław Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
109 Sołtan-Zadroga Urszula Natalia Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
110 Sora Małgorzata Anna Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
111 Stasiak Olga Maria Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
112 Staszkiewicz Richard Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
113 Stelmach Natalia Gimnazjum nr 81 w Warszawie
Rozłogi 10
01-310 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
114 Stelmach Maria Helena Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
115 Strzelecki Paweł Rafał Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
116 Stylianou Nikolas Społeczne Gimnazjum nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
117 Sutkowska Alicja Agnieszka Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
118 Szachna Natalia Niepubliczne Europejskie Gimnazjum Językowe
Józefa Piłsudskiego 47
05-120 Legoionowo
Delegatura KO
w Warszawie
119 Szczękulski Jakub Publiczne Gimnazjum nr 2 w Ząbkach
Batorego 37
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
120 Szumański Eryk Benedykt Gimnazjum nr 81 w Warszawie
Rozłogi 10
01-310 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
121 Szumieluk Michał Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
122 Szyszka Anna Danuta Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
123 Śródka Maria Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
124 Świątkowska Julia Janina Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
125 Świerczek Anna Weronika Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
126 Tałasiewicz Olga Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
127 Tropiło Alicja Katarzyna Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
128 Ulewicz Jerzy Antoni Gimnazjum Społeczne Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1
05-822 Milanówek
Delegatura KO
w Warszawie
129 Urbanik Kacper Maksymilian Społeczne Gimnazjum STO
Toruńska 23
03-226 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
130 Walocha Adam, Marek Publiczne Gimnazjum nr 2 w Ząbkach
Batorego 37
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
131 Warzocha Krzysztof Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
132 Wasilewska Karolina Agata Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
133 Wieczorkowska Anna Weronika Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
134 Więcławek Julian Stanisław Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
Afrykańska 11
03-966 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
135 Witer Julia Łucja Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
136 Wituszyński Juliusz Ignacy Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
137 Zaborowska Julia Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
138 Zagajewska Maria Publiczne Gimnazjum nr 6 w Żyrardowie
Mireckiego 56
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
139 Zawada Oliwia Dorota Gimnazjum im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Jazgarzewie
Szkolna 10
05-502 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
140 Zhang David Społeczne Gimnazjum \\\"Dwójka\\\" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
141 Żmijewski Karol Jan Niepubliczne Europejskie Gimnazjum Językowe
Józefa Piłsudskiego 47
05-120 Legoionowo
Delegatura KO
w Warszawie
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016