LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS MATEMATYCZNY
SZKOŁY PODSTAWOWE

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły Delegatura KO
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Graczyk Filip Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im.mjr. Henryka Sucharskiego w Pułtusku
Polna 7
06-102 Pułtusk
Delegatura KO
w Ciechanowie
2 Jędzrzejewski Daniel Szkoła Podstawowa Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Mławie
Żołnierzy 80 P.P. 4
06-500 MŁAWA
Delegatura KO
w Ciechanowie
3 Kostruski Bartosz Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im.mjr. Henryka Sucharskiego w Pułtusku
Polna 7
06-102 Pułtusk
Delegatura KO
w Ciechanowie
4 Łojek Jan Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4
New Britain 1
06-100 Pułtusk
Delegatura KO
w Ciechanowie
5 Nowakowski Karol Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego
Płocka 60
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
6 Oglęcka Emilia Szkoła Podstawowa w Goryszach

06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
7 Pudlak Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 2
Wiatraczna 16
09-300 Żuromin
Delegatura KO
w Ciechanowie
8 Skibniewska Barbara SZKOŁA PODSTAWOWA NR2
JANA KILIŃSKIEGO 1
06-300 PRZASNYSZ
Delegatura KO
w Ciechanowie
9 Smoleński Olaf Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi
Żwirki i Wigury 4
06-300 Przasnysz
Delegatura KO
w Ciechanowie
10 Szymański Bartosz SZKOŁA PODSTAWOWA NR2
JANA KILIŃSKIEGO 1
06-300 PRZASNYSZ
Delegatura KO
w Ciechanowie
11 Wargocki Gabriel Szkoła Podstawowa w Goryszach

06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
12 Żujewska Natalia Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Żurominie
Wyzwolenia 12
09-300 Żuromin
Delegatura KO
w Ciechanowie
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Aleksandrowicz daniel Szkoła Podstawowa nr 2 w Ostrołęce
Papiernicza 1
07-410 Ostrołęka
Delegatura KO
w Ostrołęce
2 Grabowska Dominika Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Goworowie

07-440 Goworowo
Delegatura KO
w Ostrołęce
3 Grala Dominika Szkoła Podstawowa w Kadzidle
T. Kościuszki 13
07-420 Kadzidło
Delegatura KO
w Ostrołęce
4 Iwańska Wiktoria Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Goworowie

07-440 Goworowo
Delegatura KO
w Ostrołęce
5 Kosowski Mateusz Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki
Partyzantów 39
07-300 Ostrów Mazowiecka
Delegatura KO
w Ostrołęce
6 Miłek Cezary Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Goworowie

07-440 Goworowo
Delegatura KO
w Ostrołęce
7 Olk Szymon Oskar Szkoła Podstawowa w Kadzidle
T. Kościuszki 13
07-420 Kadzidło
Delegatura KO
w Ostrołęce
8 Pękul Marta SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
JANA MATEJKI 5
07-200 WYSZKÓW
Delegatura KO
w Ostrołęce
9 PIERSA KATARZYNA NATALIA Szkoła Podstawowa nr 10
Gen. Zygmunta Berlinga 16
07-410 Ostrołęka
Delegatura KO
w Ostrołęce
10 Sobiech Sandra Szkoła Podstawowa w Kadzidle
T. Kościuszki 13
07-420 Kadzidło
Delegatura KO
w Ostrołęce
11 Zaniewski Piotr SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
JANA MATEJKI 5
07-200 WYSZKÓW
Delegatura KO
w Ostrołęce
12 Zych Mateusz Marcin Szkoła Podstawowa im.Władysława Broniewskiego w Olszewie Borkach
Władysława Broniewskiego 17
07-415 Olszewo-Borki
Delegatura KO
w Ostrołęce
Delegatura KO w Płocku
1 Glubka Igor Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku
ul. Jasna 8
09-400 Płock
Delegatura KO
w Płocku
2 Kopka Tomasz Szkoła Podstawowa w Gozdowie
ul. K. Gozdawy
09-213 Gozdowo
Delegatura KO
w Płocku
3 Ludwicka Alicja Szkoła Podstawowa w Gozdowie
ul. K. Gozdawy
09-213 Gozdowo
Delegatura KO
w Płocku
4 Mielczarek Jakub Jan Szkoła Podstawowa nr 23 w Płocku
ul. Walecznych 20
09-409 Płock
Delegatura KO
w Płocku
5 Moczyńska Wiktoria Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Placówek Oświatowych w Bodzanowie
ul. Wyszogrodzka 1
09-470 Bodzanów
Delegatura KO
w Płocku
6 Niewielski Dominik Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 w Płocku
ul. Czwartaków 6
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
7 Olszewski Wojciech II Prywatna Szkoła Podstawowa
ul. J. Kilińskiego 12
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
8 Rogoziński Igor Zespół Szkół nr 2 w Płocku
ul. Chopina 62
09-407 Płock
Delegatura KO
w Płocku
9 Sarnowski Szymon Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 w Płocku
ul. Czwartaków 6
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
10 Stępień Matylda Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku
ul. Jasna 8
09-400 Płock
Delegatura KO
w Płocku
11 Welenc Patryk Szkoła Podstawowa nr 23 w Płocku
ul. Walecznych 20
09-409 Płock
Delegatura KO
w Płocku
12 Wiśniewski Kacper Mariusz Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku
ul. Jasna 8
09-400 Płock
Delegatura KO
w Płocku
Delegatura KO w Radomiu
1 Bartel Adam Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi w Radomiu
Sienkiewicza 30
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
2 Borycki Bartłomiej Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Przysusze
Krakowska 76
26-400 Przysucha
Delegatura KO
w Radomiu
3 Czajkowski Mikołaj Publiczna Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Mazowszanach
brak 6
26-624 Kowala
Delegatura KO
w Radomiu
4 Kalita Kacper Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 w Radomiu
Miła 18
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
5 Kołsut Konrad Publiczna Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Mazowszanach
brak 6
26-624 Kowala
Delegatura KO
w Radomiu
6 Makulski Franciszek Publiczna Szkoła Podstawowa w Jedlińsku
Marii Konopnickiej 2
26-660 Jedlińsk
Delegatura KO
w Radomiu
7 Małek Jakub Publiczna Szkoła Podsawowa w Czarnolesie

26-720 Policzna
Delegatura KO
w Radomiu
8 Misztal Karol Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 w Radomiu
Miła 18
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
9 Ochocki Igor Publiczna Szkoła Podstawowa w Zajezierzu
28-go Pułku Artylerii Lekkiej 18
26-922 Sieciechów
Delegatura KO
w Radomiu
10 Rybak Kacper Zespół Szkół Samorządowych w Chotczy Szkoła Podstawowa
brak 68
27-312 Chotcza
Delegatura KO
w Radomiu
11 Strack Janusz Zespół Szkół Ogółnokształcących w Jedlni-Letnisku
Słoneczna 5
26-630 Jedlnia-Letnisko
Delegatura KO
w Radomiu
12 Stykowska Łucja Publiczna Szkoła Podstawowa im. Juliana Suskiego w Jasieńcu
Szkolna 7
05-604 Jasieniec
Delegatura KO
w Radomiu
13 Włodarczyk Paweł Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Przysusze
Krakowska 76
26-400 Przysucha
Delegatura KO
w Radomiu
Delegatura KO w Siedlcach
1 Karabin Maciej Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Siedlcach
10 Lutego 18
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
2 Lewandowski Piotr Publiczna Szkoła Podstawowa
Adama Mickiewicza 8
08-470 Wilga
Delegatura KO
w Siedlcach
3 Ługowski Damian Szkoła Podstawowa nr 10
Mazurska 10
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
Delegatura KO w Warszawie
1 Mazur Jan Maria Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
2 Atys Karol Szkoła Podstawowa nr 65
Mścisławska 1
01-647 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
3 Bajorek Anna Weronika Szkoła Podstawowa nr 92 im. Jana Brzechwy
Przasnyska 18a
01-756 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
4 Bartoszewski Bartłomiej Szkoła Podstawowa w Ładach
Długa 49
05-090 Raszyn
Delegatura KO
w Warszawie
5 Bełcik Olga Szkoła Podstawowa z Oddzialami Integracyjnymi nr 14 im. Bohaterów Warszawy
Sosnkowskiego 10
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
6 Berdyńska Weronika Patrycja Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 92
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
7 Biernat Jakub Aleksander Szkoła Podstawowa nr 2 im.
Batorego 11
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
8 Bogiel Marek Piotr Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej - Curie
Al. Krakowska 20
05-820 Piastów
Delegatura KO
w Warszawie
9 Bojarowski Jakub SZKOŁA PODSTAWOWA Nr1
BRANDTA 22
05-820 PIASTÓW
Delegatura KO
w Warszawie
10 Bratkowski Miłosz Szkoła Podstawowa
I.B.Singera 3
05-155 Leoncin
Delegatura KO
w Warszawie
11 Brochocki Mateusz Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Keniga 20
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
12 Brycka Weronika Niepubliczna Podstawowa Szkoła Odkrywców
Ogrodowa 14
05-500 Józefosław
Delegatura KO
w Warszawie
13 Brzeszkiewicz Piotr Arkadiusz Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Keniga 20
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
14 Bulge Maciej Szkoła Podstawowa im. Bronisława Tokaja w Nieporęcie
Dworcowa 9
05-126 Nieporęt
Delegatura KO
w Warszawie
15 Byliński Dominik Mieczysław Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Keniga 20
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
16 Chądzyński Kacper Szkoła Podstawowa nr 2
M. Konopnickiej 24
05-250 Radzymin
Delegatura KO
w Warszawie
17 Chwiałkowski Marcel Jerzy Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO im. Jana Nowaka Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
18 Czajnik Jan Maciej Szkoła Podstawowa nr 69
Wiktorska 73
02-582 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
19 Czaplicki Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego
Spartańska 4
02-637 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
20 Czarnecki Mikołaj Tomasz Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej - Curie
Al. Krakowska 20
05-820 Piastów
Delegatura KO
w Warszawie
21 Czernik Emanuel Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny
Hawajska 7
02-776 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
22 Dalewski Iwo Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 87 im. 7 Pułku Piechoty AK "Garłuch"
Malownicza 31
02-272 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
23 Dąbrowski Paweł Szkoła Podstawowa nr 316 im. Astrid Lindgren
Szobera 1/3
01-318 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
24 Dmowska Gabriela Urszula Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 87 im. 7 Pułku Piechoty AK "Garłuch"
Malownicza 31
02-272 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
25 Domańska Zofia Alicja Szkoła Podstawowa w Ładach
Długa 49
05-090 Raszyn
Delegatura KO
w Warszawie
26 Domańska Alicja Krystyna Szkoła Podstawowa nr 215 im. Piotra Wysockiego
Kwatery Głównej 13
04-294 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
27 Domińczak Maria Julia Szkoła Podstawowa nr 100 im. płk. Francesco Nullo
Taneczna 54/58
02-829 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
28 Drąg Stanisław Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania
Mandarynki 1
02-796 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
29 Drewnowska Helena Szkoła Podstawowa Nr 356 w Warszawie
Głębocka 66
03-287 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
30 Dygas Dominik Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 301 im. Gen. Zygmunta Berlinga
Brygadzistów 18
01-384 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
31 Fabisiak Franciszek Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II
Górczewska 201
01-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
32 Fila Piotr Konrad Szkoła Podstawowa nr 100 im. płk. Francesco Nullo
Taneczna 54/58
02-829 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
33 Filipkowski Filip Adam Szkoła Podstawowa nr 31
Kobiałka 49
03-044 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
34 Fus Oskar Szkoła Podstawowa z Oddzialami Integracyjnymi nr 14 im. Bohaterów Warszawy
Sosnkowskiego 10
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
35 Garwoliński Tymoteusz Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika w Warszawie
Wilczy Dół 4
02-798 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
36 Gębuś Ignacy Szkoła Podstawowa nr 150 im. Walerego Wróblewskiego
Thommeego 1
01-491 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
37 Góźdź Ksawery Jan NoBell Szkoła Podstawowa
Mirkowska 39
05-520 Konstancin-Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
38 Grabowski Gabriel Szkoła Podstawowa nr 215 im. Piotra Wysockiego
Kwatery Głównej 13
04-294 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
39 Gwiazda Andrzej SZKOŁA PODSTAWOWA Nr1
BRANDTA 22
05-820 PIASTÓW
Delegatura KO
w Warszawie
40 Gwiazda Franciszek Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie
Aleja Marii Dąbrowskiej 12/20
05-806 Komorów
Delegatura KO
w Warszawie
41 Hunia Miron Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 69
Wiktorska 73
02-582 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
42 Jakubiak Zofia Zuzanna Szkoła Podstawowa im. Stefana Krasińskiego
Partyzantów 124
05-123 Chotomów
Delegatura KO
w Warszawie
43 Januszkiewicz Jakub Jacek Szkoła Podstawowa w Nadarzynie
Sitarskich 4
05-830 Nadarzyn
Delegatura KO
w Warszawie
44 Jaros Aleksander Szkoła Podstawowa
Szkolna 7
05-270 Marki
Delegatura KO
w Warszawie
45 Jaroszewski Mikołaj Rafał Szkoła Podstawowa nr 322 im. Jana Brzechwy
Dembowskiego 9
02-784 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
46 Jaskółowska Maja Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka
Remiszewska 40
03-550 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
47 Jastrzębski Tomasz Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 87 im. 7 Pułku Piechoty AK "Garłuch"
Malownicza 31
02-272 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
48 Jaźwiec Bartosz PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 SIÓSTR NIEPOKALANEK
Jerzego Zaruby 2
02-796 Ursynów
Delegatura KO
w Warszawie
49 Jażdżewska Maja Społeczna Szkoła Podstawowa nr 26 STO
Puławska 97B
02-595 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
50 Jodłowski Jakub Michał Szkoła Podstawowa nr 69
Wiktorska 73
02-582 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
51 Jopa Aleksandra Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339
św. Bonifacego 10
02-914 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
52 Józwik Kamil Szkoła Podstawowa nr 52
Samarytanka 11a
03-592 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
53 Kaczkowska Katarzyna Marta Szkoła Podstawowa z Oddzialami Integracyjnymi nr 14 im. Bohaterów Warszawy
Sosnkowskiego 10
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
54 Kaliniecki Michał Marian Szkoła Podstawowa nr 76 im. 13 Dywizji PiechotyStrzelców Kresowych
Poezji 5
04-994 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
55 Karandys Mateusz Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Keniga 20
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
56 Karch Aleksander Jakub Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II
Górczewska 201
01-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
57 Karski Miłosz Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego
al.Stanów Zjednoczonych 27
03-947 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
58 Kącka Nina Szkoła Podstawowa nr 52
Samarytanka 11a
03-592 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
59 Kingston Antoni Szkoła Podstawowa Nr 34 im. Stanisława Dubois
Kruczkowskiego 12b
00-380 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
60 Klimczak Igor, Donat Szkoła Podstawowa nr 264 im. Gabrieli Mistral
Skorochód-Majewskiego 17
02-104 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
61 Kolipiński Jan Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 69
Wiktorska 73
02-582 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
62 Kopyt Filip Adam Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Keniga 20
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
63 Kruszewski Marceli Szkoła Podstawowa w Książenicach
al. E. Marylskiego 3
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
64 Kubacki Jan Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków
Hirszfelda 11
02-776 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
65 Kubalski Piotr Franciszek Społeczna Szkoła Podstawowa nr 35 im. Noblistów Polskich Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Targowa 22
05-122 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
66 Kuc Klara Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 92
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
67 Kucharek Tymoteusz Szkoła Podstawowa nr 185 im. UNICEF
gen.T. Bora-Komorowskiego 31
03-982 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
68 Kucharski Rafał Szkoła Podstawowa Nr 231
Juranda ze Spychowa 10
03-257 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
69 Kulma Jakub SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
MAŁOPOLSKA 11
05-300 MIŃSK MAZOWIECKI
Delegatura KO
w Warszawie
70 Kwiatkowski Tomasz Szkoła Podstawowa nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego
Spartańska 4
02-637 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
71 Lasota Tomasz Artur Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Keniga 20
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
72 Lech Barbara Wiktoria Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 92
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
73 Leleń Stanisław Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu \"Zośka\"
Wrzosowa 42
05-430 Celestynów
Delegatura KO
w Warszawie
74 Lukosek Aleksander "ŻAGLE" SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA STERNIK
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
75 Łuczak Jakub Szkoła Podstawowa Nr 1 w Zielonce
Staszica 56
05-220 Zielonka
Delegatura KO
w Warszawie
76 Łukasik Michał Szkoła Podstawowa nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego
Spartańska 4
02-637 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
77 Machowski Jan Piotr Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego
Walerego Sławka 9
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
78 Maciejewski Stanisław Michał Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 73 im. Króla Stefana Batorego
Białostocka 10/18
03-741 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
79 Majewska Olga Klementyna Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji PRIMUS w Warszawie
Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
80 Maszczykowska Karolina Julia Szkoła Podstawowa nr 314
Porajów 3
03-188 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
81 Matuszyk Michał Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 280 im. Tytusa Chałubińskiego
Gorlicka 3
02-130 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
82 Mazurczak Mateusz Niepubliczna Szkoła Podstawowa Warsaw Montessori School
Szwoleżerów 4
00-464 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
83 Mazurek Anna Dorota Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
Kościuszki 27
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
84 Mianowski Antoni Maciej Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego
Walerego Sławka 9
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
85 Mielcarz Mateusz SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
MAŁOPOLSKA 11
05-300 MIŃSK MAZOWIECKI
Delegatura KO
w Warszawie
86 Misiło Patryk Amadeusz Szkoła Podstawowa nr 3 w Ząbkach
Kościelna 2
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
87 Modzelewski Szymon Szkoła Podstawowa nr 277
Suwalska 29
03-252 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
88 Mościcki Jakub Amadeusz Szkoła Podstawowa nr 96 im. Ireny Kosmowskiej
Sarabandy 16/22
02-868 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
89 Mroziuk Paweł Kazimierz Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II
Górczewska 201
01-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
90 Muszyński Miłosz Szkoła Podstawowa nr 312 im. Ewy Szelburg - Zarembiny
Umińskiego 12
03-984 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
91 Nguyen Tue Anh Szkoła Podstawowa nr 158 im. Jana Kilińskiego
Ciasna 13
00-232 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
92 Nitsch Aleksandra Patrycja Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 92
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
93 Nowacki Wojciech Artur Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy
Włodarzewska 45C
02-384 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
94 Okrojek Bogumiła Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
95 Oleszko Tadeusz Szkoła Podstawowa nr 152 im. Marii Dąbrowskiej
Powstańców Wielkopolskich 4
02-398 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
96 Opalski Jan Jakub Szkoła Podstawowa nr 322 im. Jana Brzechwy
Dembowskiego 9
02-784 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
97 Ornatek Kuba Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina
Koncertowa 8
02-787 Ursynów
Delegatura KO
w Warszawie
98 Owczarski Gustaw Edward Szkoła Podstawowa nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
Obrzeźna 12a
02-691 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
99 Pachucki Joachim Emil Szkoła Podstawowa nr 220 im. Stanisława Kopczyńskiego
Jana Pawła II 26a
00-133 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
100 Pakuła Michał Jerzy Szkoła Podstawowa nr 289 im. Henryka Sienkiewicza
Broniewskiego 99a
01-876 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
101 Palenik Krzysztof PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 SIÓSTR NIEPOKALANEK
Jerzego Zaruby 2
02-796 Ursynów
Delegatura KO
w Warszawie
102 Papiernik Urszula Szkoła Podstawowa nr 289 im. Henryka Sienkiewicza
Broniewskiego 99a
01-876 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
103 Paździerz Klaudia Klara Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego
Walerego Sławka 9
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
104 Paździerz Paulina Natalia Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego
Walerego Sławka 9
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
105 Pękala Jakub Piotr Szkoła Podstawowa nr 150 im. Walerego Wróblewskiego
Thommeego 1
01-491 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
106 Piątkowski Damian Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Białobrzegach
Wojska Polskiego 21
05-127 Białobrzegi
Delegatura KO
w Warszawie
107 Pielasa Paweł Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego
Barcelońska 8
02-762 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
108 Piłat Antoni Szkoła Podstawowa nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
Obrzeźna 12a
02-691 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
109 Piórkowska Anna Szkoła Podstawowa nr 3
Janiny Kacperskiej 6B
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
110 Piwowarski Michał Szkoła Podstawowa nr 225 im.J.Gardeckiego w Warszawie
Jana Brożka 15
01-451 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
111 Posiadała Jan Szkoła Podstawowa nr 65
Mścisławska 1
01-647 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
112 Prasek Grzegorz Piotr Szkoła Podstawowa nr 132 im. Sandora Petofiego
Grabowska 1
01-236 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
113 Predel Szymon Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Zespole Szkół nr 74 w Warszawie
Niepołomicka 26
04-256 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
114 Preś Ewelina Agnieszka Szkoła Podstawowa
Polna 40
05-082 Stare Babice
Delegatura KO
w Warszawie
115 Przybyła Kajetan Michał Społeczna Szkoła Podstawowa nr 35 im. Noblistów Polskich Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Targowa 22
05-122 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
116 Rawski Jakub Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego
Barcelońska 8
02-762 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
117 Rozkosz Wiktoria Marta PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 SIÓSTR NIEPOKALANEK
Jerzego Zaruby 2
02-796 Ursynów
Delegatura KO
w Warszawie
118 Rutecki Wiktor Szkoła Podstawowa nr 336 im. Janka Bytnara\"Rudego\"
Małcużyńskiego 4
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
119 Rzeszotarski Paweł Aleksander Szkoła Podstawowa Nr 356 w Warszawie
Głębocka 66
03-287 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
120 Sawala Łukasz Hubert Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 92
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
121 Senkowski Michał Szkoła Podstawowa im. Stefana Krasińskiego
Partyzantów 124
05-123 Chotomów
Delegatura KO
w Warszawie
122 Sheremet Andrii Szkoła Podstawowa nr 340 im. Prof. Bogusława Molskiego
Eugeniusza Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
123 Siciarek Barbara Anna Szkoła Podstawowa nr 53 im. Gen. Mariusza Zaruskiego
Rudzka 6
01-689 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
124 Sitarska Karolina Maria Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego
Cietrzewia 22a
02-492 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
125 Skalski Piotr Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 318 im. Jana Chrystiana Andersena
Leonida Teligi 3
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
126 Skonieczny Bartosz Szkoła Podstawowa Nr 1 w Zielonce
Staszica 56
05-220 Zielonka
Delegatura KO
w Warszawie
127 Skurzak Karolina Szkoła Podstawowa nr 52
Samarytanka 11a
03-592 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
128 Słoniewska Alicja Katarzyna Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego
al.Stanów Zjednoczonych 27
03-947 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
129 Sobczak Jan Szkoła Podstawowa nr 77 im. Wandy Zieleńczyk
Samogłoska 9
01-980 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
130 Srokosz Kaja Szkoła Podstawowa nr 52
Samarytanka 11a
03-592 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
131 Stachelek Adam Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 301 im. Gen. Zygmunta Berlinga
Brygadzistów 18
01-384 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
132 Stachera Jakub Piotr Szkoła Podstawowa nr 220 im. Stanisława Kopczyńskiego
Jana Pawła II 26a
00-133 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
133 Stawarz Michał Marek Szkoła Podstawowa nr 31
Kobiałka 49
03-044 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
134 Stefański Bartłomiej Mikołaj Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 87 im. 7 Pułku Piechoty AK "Garłuch"
Malownicza 31
02-272 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
135 Stępień Mikołaj Szkoła Podstawowa nr 86 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji
Kolektorska 9/11
01-692 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
136 Stolarczyk Piotr Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka
Remiszewska 40
03-550 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
137 Stopka Marcin Łukasz Szkoła Podstawowa nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
Obrzeźna 12a
02-691 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
138 Szewczak Michał Niepubliczna Szkoła Podstawowa \"Nasza Szkoła\"
Liczydło 3
03-183 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
139 Szewczyk Maria Anna Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
140 Szołkowski Bartłomiej Prywatna Szkoła Podstawowa nr 72 \" Szkoła Marzeń\"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
141 Ślaska Weronika Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Keniga 20
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
142 Ślęzak Radosław Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II
Górczewska 201
01-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
143 Tracz Maciej Szkoła Podstawowa Nr 9
Mostowa 6
05-800 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
144 Trznadel Marta Szkoła Podstawowa nr 124 im. Stanisława Jachowicza
Bartoszycka 45/47
04-923 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
145 Turczyński Maciej Szkoła Podstawowa im. Stefana Krasińskiego
Partyzantów 124
05-123 Chotomów
Delegatura KO
w Warszawie
146 Tutaj Rafał Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej
Niecała 14
00-098 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
147 Tyszecki Piotr Szkoła Podstawowa nr 277
Suwalska 29
03-252 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
148 Wachnicka Paulina Szkoła Podstawowa nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego
Spartańska 4
02-637 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
149 Waśniewska Laura Szkoła Podstawowa nr 277
Suwalska 29
03-252 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
150 Wendt Aleksander Szkoła Podstawowa Nr 257
Podróżnicza 11
03-111 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
151 Wierzbicki Mikołaj Szkoła Podstawowa nr 316 im. Astrid Lindgren
Szobera 1/3
01-318 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
152 Wietecki Michał Piotr Szkoła Podstawowa nr 69
Wiktorska 73
02-582 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
153 Wiśniewski Stanisław Tadeusz Szkoła Podstawowa Nr 2 w Konstancinie - Jeziornie
Żeromskiego 15
05-510 Konstancin-Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
154 Wnętrzewska Linda Prywatna Żeńska Szkoła Podstawowa nr 78 im. Cecylii Plater Zyberkówny
Piękna 24/26
00-549 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
155 Wojtuszkiewicz Artur Jan Szkoła Podstawowa nr 316 im. Astrid Lindgren
Szobera 1/3
01-318 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
156 Wrębiak Konrad Szkoła Podstawowa nr 258
Brechta 8
03-472 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
157 Zajdel Aleksander Tomasz Społeczna Szkoła Podstawowa nr 11 STO
Toruńska 23
03-226 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
158 Zalewski Maciej Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania
Mandarynki 1
02-796 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
159 Zalewski Paweł Robert Szkoła Podstawowa nr 350 w Zespole Szkół nr 48 im. Armii Krajowej
Irzykowskiego 1A
01-317 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
160 Załęcki Kuba Jerzy Szkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów Chłopskich
Przygodna 2
03-991 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
161 Załęski Jacek Szkoła Podstawowa nr 264 im. Gabrieli Mistral
Skorochód-Majewskiego 17
02-104 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
162 Zapała Stanisław "ŻAGLE" SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA STERNIK
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
163 Zdunek Maria Faustyna Szkoła Podstawowanr 217 z Oddziałami Integracyjnymi
Paderewskiego 45
04-450 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
164 Żółtański Kacper Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego
Barcelońska 8
02-762 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016