LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS JĘZYKA ROSYJSKIEGO
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły Delegatura KO
Delegatura KO w Ciechanowie
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Kalinina Wiktoria Zespół Szkół Gminnych nr 2 Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Małkini Górnej
Leśna 15
07-320 MAŁKINIA GÓRNA
Delegatura KO
w Ostrołęce
Delegatura KO w Płocku
Delegatura KO w Radomiu
1 Kotas Aleksandra Publiczne Gimnazjum w Grójcu
Polna 17
05-600 Grójec
Delegatura KO
w Radomiu
Delegatura KO w Siedlcach
1 Branicka Julia Zespół Szkół w Ostrówku - Gimnazjum im. Orła Białego w Ostrówku
Szkolna 2
07-132 Ostrówek
Delegatura KO
w Siedlcach
2 Khilkovich Artsiom Gimnazjum w Sadownem
Kościuszki 74a
07-140 Sadowne
Delegatura KO
w Siedlcach
Delegatura KO w Warszawie
1 Avetisyan Suyzanna Gimnazjum nr 73 w Warszawie
J. Conrada 6
01-922 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
2 Barbachowska Julia Gimnazjum nr 2 w Brwinowie
Żwirowa 16
05-840 Brwinów
Delegatura KO
w Warszawie
3 Bogusławska Margarita Gimnazjum nr 30 w Warszawie
Szanajcy 17/19
03-481 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
4 Bojko Alisija Gimnazjum w Zespole Szkół Muzycznych nr 4
Krasińskiego 1
01-530 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
5 Budczan Gleb Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
6 Butko Wiana Zespół Szkół Nr 66 w Warszawie Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 33 im.Stefana Batorego w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
7 Chaliłow Roman Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Sochaczewie
Staszica106
96-500 Sochaczew
Delegatura KO
w Warszawie
8 Charniak Tatsiana Gimnazjum nr 2 w Brwinowie
Żwirowa 16
05-840 Brwinów
Delegatura KO
w Warszawie
9 Chintalov Davut Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
10 Chuparina Mariana Gimnazjum nr 2 im. Kawalerów Orderu Wojennego Virtuti Militari w Warszawie
Narbutta 65/71
02-524 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
11 Czabaniuk Władysław Gimnazjum nr 2 w Markach
Wczasowa 5
05-261 Marki
Delegatura KO
w Warszawie
12 Davydzenka Anastasia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
13 Dąbrowska Anna Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 93 im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej w Warszawie
Szolc- Rogozińskiego 2
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
14 Demilova Amina Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
15 Derkachova Kateryna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Twarda 8/12
00-105 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
16 Dumynska Marija Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 133 w Warszawie
Warszawska 63
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
17 Efendiyeva Diana Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
18 Fomicheva Yulianna Gimnazjum nr 11 w Warszawie
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
19 Gerasymova Vira Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
20 Giętkowska Anastasia Gimnazjum nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Chełmska 23
00-724 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
21 Janczyszena Polina Gimnazjum nr 4 w Warszawie
Fr. Joliot-Curie 13
02-646 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
22 Kavaleuski Uladyslau Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
23 Kim Julia Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
24 Korenkov Arsenij Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej
Grochowska 284
03-841 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
25 Kovalenko Oleksii Gimnazjum w Woli Kiełpińskiej

05-140 Serock
Delegatura KO
w Warszawie
26 Kozubal Andrian Społeczne Gimnazjum "Startowa"
Startowa 9
02-248 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
27 Kozyreva Lina Gimnazjum nr 2 w Brwinowie
Żwirowa 16
05-840 Brwinów
Delegatura KO
w Warszawie
28 Kuksa Volodymyr Gimnazjum Nr 71
B. Zuga 16
01-806 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
29 Kurmanbek Turanbaev Gimnazjum nr 1 w Pruszkowie
Helenowska 3
05-804 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
30 Leontieva Kateryna Gimnazjum nr 119 w Warszawie
Klimatyczna 1
05-077 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
31 Makarenko Emilia Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
32 Matsiukhou Mikita Gimnazjum nr 91 w Warszawie
Kajakowa 10
02-838 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
33 Melnyk Iryna Gimnazjum nr3 Konstancin Jeziorna
Bielawska 57
05-520 Konstancin Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
34 Micewicz Jelizawieta Gimnazjum nr1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
35 Nashchans\'kyi Nykyta Gimnazjum nr 10 w Warszawie
Limanowskiego 9
02-943 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
36 Nikolaichuk Dmytro Gimnazjum nr 120 im. Noblistów Polskich
ul. Armii Krajowej 39
05-075 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
37 Piekutowski Aleksander Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
38 Prokopets Ivan Gimnazjum nr 125 w Warszawie
Kobiałka 49
03-044 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
39 Prystay Vladyslav Gimnazjum nr 3 w Otwocku
Kościuszki 28
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
40 Ramaniuk Tatsiana Publiczne Gimnazjum nr 6 w Żyrardowie
Mireckiego 56
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
41 Rolyuk Anna Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
42 Siabro Lyubov Gimnazjum w Coniewie
Coniew 28
05-530 Góra Kalwaria
Delegatura KO
w Warszawie
43 Sochal Aleksandra Gimnazjum z Od. Int. nr 130 w Warszawie
Orłów Piastowskich 47
02-496 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
44 Świątek Krzysztof Piotr Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 93 im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej w Warszawie
Szolc- Rogozińskiego 2
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
45 Šapkova Inna Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
46 Taganov Kerim Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
47 Tarasiuk Ilia Daniel Publiczne Gimnazjum nr 6 w Żyrardowie
Mireckiego 56
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
48 Tkachov Danylo Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
49 Trosina Ilona Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
Afrykańska 11
03-966 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
50 Vyshnevska Diana Gimnazjum nr 1 w Józefowie
Leśna 39
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
51 Wachajewa Ajszat Gimnazjum nr 31 w Warszawie
Sierakowskiego 9
03-709 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
52 Yevreyinova Kateryna Gimnazjum nr 22 w Warszawie
Boremlowska 6/12
04-309 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
53 Zając Paweł Jerzy Gimnazjum nr 11 w Warszawie
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016