LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU REJONOWEGO
KONKURS POLONISTYCZNY
SZKOŁY PODSTAWOWE

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły Delegatura KO
Delegatura KO w Ciechanowie
1 Antosiak Alicja Publiczna Szkoła Podstawowa im.Ojca Honoriusza Kowalczyka w Duczyminie
-
06-330 CHORZELE
Delegatura KO
w Ciechanowie
2 Bednarska Natalia Szkoła Podstawowa Nr 2 w Płońsku
Wieczorków 30
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
3 Brus Amelia Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi
Żwirki i Wigury 4
06-300 Przasnysz
Delegatura KO
w Ciechanowie
4 Brzezińska Zuzanna Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa im. M. Czechowskiej w Radzanowie
Raciążska 53a
06-540 Radzanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
5 Burszewska Katarzyna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
6 Ferenc Magdalena Społeczna Szkoła Postawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Ciechanowie
Wyspiańskiego 11a
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
7 Grossman Marta Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego
Płocka 60
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
8 Iga Bednarczyk Społeczna Szkoła Postawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Ciechanowie
Wyspiańskiego 11a
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
9 Jakubowska Oliwia Szkoła Podstawowa Nr 2 w Płońsku
Wieczorków 30
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
10 Jurkiewicz Daria Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
11 Kamińska Dominika SZKOŁA PODSTAWOWA W OPINOGÓRZE GÓRNEJ
ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO 25
06-406 OPINOGÓRA GÓRNA
Delegatura KO
w Ciechanowie
12 Kieczmerska Wioleta SZKOŁA PODSTAWOWA NR2
JANA KILIŃSKIEGO 1
06-300 PRZASNYSZ
Delegatura KO
w Ciechanowie
13 Kononenko Zofia Marta Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im.mjr. Henryka Sucharskiego w Pułtusku
Polna 7
06-102 Pułtusk
Delegatura KO
w Ciechanowie
14 Kowalczyk Agata Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im.mjr. Henryka Sucharskiego w Pułtusku
Polna 7
06-102 Pułtusk
Delegatura KO
w Ciechanowie
15 Kowalczyk Natalia Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im.mjr. Henryka Sucharskiego w Pułtusku
Polna 7
06-102 Pułtusk
Delegatura KO
w Ciechanowie
16 Królikowska Julia Szkoła Podstawowa

06-456 Ojrzeń
Delegatura KO
w Ciechanowie
17 Królikowska Karolina Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
18 Łabęda Aleksandra Publiczna Szkola Podstawowa
Pułtuska 26a
06-150 Swiercze
Delegatura KO
w Ciechanowie
19 Makowski Maksymilian Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi
Żwirki i Wigury 4
06-300 Przasnysz
Delegatura KO
w Ciechanowie
20 Malik Aleksandra SZKOŁA PODSTAWOWA W OPINOGÓRZE GÓRNEJ
ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO 25
06-406 OPINOGÓRA GÓRNA
Delegatura KO
w Ciechanowie
21 Nastaszyc Gabriela Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
22 Olszewska Weronika Szkoła Podstawowa w Głużku
Głużek 69
06-521 Wiśniewo
Delegatura KO
w Ciechanowie
23 Pola Rudzińska Społeczna Szkoła Postawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Ciechanowie
Wyspiańskiego 11a
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
24 Skibniewska Barbara SZKOŁA PODSTAWOWA NR2
JANA KILIŃSKIEGO 1
06-300 PRZASNYSZ
Delegatura KO
w Ciechanowie
25 Smoleńska Maria Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
26 Szczechowicz Julia Szkoła Podstawowa nr 4 w Mławie
Graniczna 39
06-500 Mława
Delegatura KO
w Ciechanowie
27 Szymańska Marta Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im.mjr. Henryka Sucharskiego w Pułtusku
Polna 7
06-102 Pułtusk
Delegatura KO
w Ciechanowie
28 Świercz Olga Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
29 Wasiak Kacper Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego
Płocka 60
09-100 Płońsk
Delegatura KO
w Ciechanowie
30 Więcek Agata Rozalia Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im.mjr. Henryka Sucharskiego w Pułtusku
Polna 7
06-102 Pułtusk
Delegatura KO
w Ciechanowie
31 Wróbel Natalia Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im.mjr. Henryka Sucharskiego w Pułtusku
Polna 7
06-102 Pułtusk
Delegatura KO
w Ciechanowie
32 Wysocka Anna Maria Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
Delegatura KO
w Ciechanowie
33 Zadroga Zuzanna Samorządowa Szkoła Podstawowa w Jońcu

09-131 Joniec
Delegatura KO
w Ciechanowie
34 Zielińska Weronika Maria Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im.mjr. Henryka Sucharskiego w Pułtusku
Polna 7
06-102 Pułtusk
Delegatura KO
w Ciechanowie
Delegatura KO w Ostrołęce
1 Bastek Natalia Publiczna Szkoła Podstawowa w Drążdżewie
Drążdżewo 62
06-214 Drążdżewo
Delegatura KO
w Ostrołęce
2 Boruch Olga Szkoła Podstawowa w Kadzidle
T. Kościuszki 13
07-420 Kadzidło
Delegatura KO
w Ostrołęce
3 Chodkowska Natasza Szkoła Podstawowa im.Władysława Broniewskiego w Olszewie Borkach
Władysława Broniewskiego 17
07-415 Olszewo-Borki
Delegatura KO
w Ostrołęce
4 Czapska Gabriela Szkoła Podstawowa nr 2
Pułaskiego 15
06-200 Maków Mazowiecki
Delegatura KO
w Ostrołęce
5 Czupryniak Ewa Szkoła Podstawowa nr 1
11 Listopada 62
07-200 WYSZKÓW
Delegatura KO
w Ostrołęce
6 Dzierbun Kamila Klaudia SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
JANA MATEJKI 5
07-200 WYSZKÓW
Delegatura KO
w Ostrołęce
7 Gerej Paulina Anita Szkoła Podstawowa w Kadzidle
T. Kościuszki 13
07-420 Kadzidło
Delegatura KO
w Ostrołęce
8 Gramadzka Joanna Zofia Szkoła Podstawowa w Kadzidle
T. Kościuszki 13
07-420 Kadzidło
Delegatura KO
w Ostrołęce
9 Kaczyńska Wiktoria Szkoła Podstawowa w Kadzidle
T. Kościuszki 13
07-420 Kadzidło
Delegatura KO
w Ostrołęce
10 Kosowski Mateusz Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki
Partyzantów 39
07-300 Ostrów Mazowiecka
Delegatura KO
w Ostrołęce
11 Kośnik Bartosz Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Leszczydół Stary 38
07-200 Wyszków
Delegatura KO
w Ostrołęce
12 KOWALSKA ZUZANNA Szkoła Podstawowa nr 10
Gen. Zygmunta Berlinga 16
07-410 Ostrołęka
Delegatura KO
w Ostrołęce
13 KOZŁOWSKA DOMINIKA Szkoła Podstawowa nr 10
Gen. Zygmunta Berlinga 16
07-410 Ostrołęka
Delegatura KO
w Ostrołęce
14 Krak Miłosz Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Koszarowa 3
07-401 Ostrołęka
Delegatura KO
w Ostrołęce
15 Krupińska Aleksandra Szkoła Podstawowa w Troszynie
Szkolna 4
07-405 Troszyn
Delegatura KO
w Ostrołęce
16 Łapińska Izabela Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ostrołęce
Gorbatowa 4/6
07-410 Ostrołęka
Delegatura KO
w Ostrołęce
17 Majewska Aleksandra Dominika Publiczna Szkoła Podstawowa w Węgrzynowie
Węgrzynowo 150
06-211 Płoniawy
Delegatura KO
w Ostrołęce
18 Masztalerz Jan Maciej Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ostrołęce
Gorbatowa 4/6
07-410 Ostrołęka
Delegatura KO
w Ostrołęce
19 Mickiewicz Marta Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce
Henryka Sienkiewicza 15
07-409 Ostrołęka
Delegatura KO
w Ostrołęce
20 Mordwińska Aleksandra Zespół Szkolno-Przedszkolny
SZKOLNA 9
06-425 KARNIEWO
Delegatura KO
w Ostrołęce
21 Nalewajk Alicja Szkoła Podstawowa w Kadzidle
T. Kościuszki 13
07-420 Kadzidło
Delegatura KO
w Ostrołęce
22 Orzołek Amelia Szkoła Podstawowa w Kadzidle
T. Kościuszki 13
07-420 Kadzidło
Delegatura KO
w Ostrołęce
23 Otłowska Ludwika Zespół Szkolno-Przedszkolny
SZKOLNA 9
06-425 KARNIEWO
Delegatura KO
w Ostrołęce
24 Perzyna Piotr Zespół Szkół Gminnych im. Jana Pawła II - Szkoła Podstawowa w Prostyni

07-319 Małkinia
Delegatura KO
w Ostrołęce
25 Pękul Marta SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
JANA MATEJKI 5
07-200 WYSZKÓW
Delegatura KO
w Ostrołęce
26 PIERSA KATARZYNA NATALIA Szkoła Podstawowa nr 10
Gen. Zygmunta Berlinga 16
07-410 Ostrołęka
Delegatura KO
w Ostrołęce
27 PONS ZOFIA Szkoła Podstawowa nr 10
Gen. Zygmunta Berlinga 16
07-410 Ostrołęka
Delegatura KO
w Ostrołęce
28 PRUSACZYK ZUZANNA Szkoła Podstawowa nr 10
Gen. Zygmunta Berlinga 16
07-410 Ostrołęka
Delegatura KO
w Ostrołęce
29 Rachuba Adam Szkoła Podstawowa nr 2
Pułaskiego 15
06-200 Maków Mazowiecki
Delegatura KO
w Ostrołęce
30 RAJKOWSKA MARTA Szkoła Podstawowa nr 10
Gen. Zygmunta Berlinga 16
07-410 Ostrołęka
Delegatura KO
w Ostrołęce
31 Rutkowska Anna Zespół Szkół Publicznych Nr 3 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. J. Korczaka w Ostrowi Maz.
Widnichowska 4
07-300 Ostrów Maz.
Delegatura KO
w Ostrołęce
32 Sendal Kinga Publiczna Szkoła Podstawowa w Krasnosielcu
Ogrodowa 2A
06-212 Krasnosielc
Delegatura KO
w Ostrołęce
33 Siwek Anna Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Glinie
Glina 83
07-320 Małkinia Górna
Delegatura KO
w Ostrołęce
34 Skiba Wiktoria Szkoła Podstawowa w Kadzidle
T. Kościuszki 13
07-420 Kadzidło
Delegatura KO
w Ostrołęce
35 STASZEWSKA ANGELINA Szkoła Podstawowa nr 10
Gen. Zygmunta Berlinga 16
07-410 Ostrołęka
Delegatura KO
w Ostrołęce
36 STRYJEWSKA OLIWIA Szkoła Podstawowa nr 10
Gen. Zygmunta Berlinga 16
07-410 Ostrołęka
Delegatura KO
w Ostrołęce
37 SUBCZYŃSKA ALICJA Szkoła Podstawowa nr 10
Gen. Zygmunta Berlinga 16
07-410 Ostrołęka
Delegatura KO
w Ostrołęce
38 Suchecka Patrycja Szkoła Podstawowa im.Władysława Broniewskiego w Olszewie Borkach
Władysława Broniewskiego 17
07-415 Olszewo-Borki
Delegatura KO
w Ostrołęce
39 Szczapa Ewelina Szkoła Podstawowa nr 2
STEFANA GROTA ROWECKIEGO 6
07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
40 SZNYTER JAKUB Szkoła Podstawowa nr 10
Gen. Zygmunta Berlinga 16
07-410 Ostrołęka
Delegatura KO
w Ostrołęce
41 Wargacka Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 4
LEGIONOWA 17
07-401 OSTROŁĘKA
Delegatura KO
w Ostrołęce
42 WISKA JULIA Szkoła Podstawowa nr 10
Gen. Zygmunta Berlinga 16
07-410 Ostrołęka
Delegatura KO
w Ostrołęce
43 ZEMBRZUCKA ALICJA Szkoła Podstawowa nr 10
Gen. Zygmunta Berlinga 16
07-410 Ostrołęka
Delegatura KO
w Ostrołęce
44 Zielińska Maria Elżbieta Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Koszarowa 3
07-401 Ostrołęka
Delegatura KO
w Ostrołęce
45 Zieziula Wojciech Leonard Szkoła Podstawowa im.Władysława Broniewskiego w Olszewie Borkach
Władysława Broniewskiego 17
07-415 Olszewo-Borki
Delegatura KO
w Ostrołęce
46 Żebrowska Magdalena Publiczna Szkoła Podstawowa w Drążdżewie
Drążdżewo 62
06-214 Drążdżewo
Delegatura KO
w Ostrołęce
Delegatura KO w Płocku
1 Biernacka Maria Szkoła Podstawowa nr 3 w Sochaczewie
ul. Hanki Sawickiej 5
96-500 Sochaczew
Delegatura KO
w Płocku
2 Dubiel Michał II Prywatna Szkoła Podstawowa
ul. J. Kilińskiego 12
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
3 Fergin Jakub Szkoła Podstawowa
Brochów 27
05-088 Brochów
Delegatura KO
w Płocku
4 Gołębiewska Sandra Szkoła Podstawowa nr 23 w Płocku
ul. Walecznych 20
09-409 Płock
Delegatura KO
w Płocku
5 KAŹMIERCZAK JULIA WIKTORIA Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Blichowie
Blichowo 61A
09-454 Blichowo
Delegatura KO
w Płocku
6 Kolanko Katarzyna Szkoła Podstawowa nr 23 w Płocku
ul. Walecznych 20
09-409 Płock
Delegatura KO
w Płocku
7 Kopka Pola Szkoła Podstawowa nr 3 w Sochaczewie
ul. Hanki Sawickiej 5
96-500 Sochaczew
Delegatura KO
w Płocku
8 Kowalczyk Julia Szkoła Podstawowa w Budach Piaseckich

96-516 Szymanów
Delegatura KO
w Płocku
9 Krawczyńska Aleksandra Szkoła Podstawowa w Wyszogrodzie
ul. Niepodległości 11
09-450 Wyszogród
Delegatura KO
w Płocku
10 Krzewska Julia II Prywatna Szkoła Podstawowa
ul. J. Kilińskiego 12
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
11 Majchrzak Wiktoria Szkoła Podstawowa nr 3 w Gostyninie
ul. Bema 23
09-500 Gostynin
Delegatura KO
w Płocku
12 Milczarek Adam Piotr Szkoła Podstawowa nr 2 w Sochaczewie
ul. 15 Sierpnia 44
96-500 Sochaczew
Delegatura KO
w Płocku
13 Obidowska Marta Szkoła Podstawowa nr 23 w Płocku
ul. Walecznych 20
09-409 Płock
Delegatura KO
w Płocku
14 Pawlak Natalia II Prywatna Szkoła Podstawowa
ul. J. Kilińskiego 12
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
15 Staniewski Mikołaj Adam Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 w Płocku
ul. Czwartaków 6
09-410 Płock
Delegatura KO
w Płocku
16 Stępień Matylda Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku
ul. Jasna 8
09-400 Płock
Delegatura KO
w Płocku
17 Strawczyński Mateusz II Prywatna Szkoła Podstawowa
ul. J. Kilińskiego 12
09-402 Płock
Delegatura KO
w Płocku
18 Wiercińska Maja Małgorzata Szkoła Podstawowa w Pacynie
ul. Kopycińskiego 5
09-541 Pacyna
Delegatura KO
w Płocku
19 Wojciechowski Mateusz Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Bożewie
Bożewo 15
09-215 Bożewo
Delegatura KO
w Płocku
20 Zagrodnik Maja Małgorzata Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku
ul. Jasna 8
09-400 Płock
Delegatura KO
w Płocku
Delegatura KO w Radomiu
1 Amelia Imiołek Publiczna Szkoła Podstawowa im. Braci Andrzeja i Józefa Załuskich w Jedlance
Jedlanka 52
26-660 Jedlińsk
Delegatura KO
w Radomiu
2 Berlińska Nikola Publiczna Szkoła Podstawowa w Bieniędzicach
Bieniędzice21
26-625 Wolanów
Delegatura KO
w Radomiu
3 Borycki Bartłomiej Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Przysusze
Krakowska 76
26-400 Przysucha
Delegatura KO
w Radomiu
4 Borysowicz Maria PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 28 W RADOMIU
JARACZA 8
26-600 RADOM
Delegatura KO
w Radomiu
5 Chamerska Paulina Czesława Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 w Radomiu
Miła 18
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
6 Chruślak Joanna Publiczna Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Warszawskiej
Dąbrówka Warszawska 117
26-680 Wierzbica
Delegatura KO
w Radomiu
7 Ernest Karolina Publiczna Szkoła Podstawowa w Karolewie

05-652 Pniewy
Delegatura KO
w Radomiu
8 Filipiak Paulina Publiczna Szkoła Podsawowa w Czarnolesie

26-720 Policzna
Delegatura KO
w Radomiu
9 Fit Piotr Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Radomiu
Batalionów Chłopskich 16
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
10 Garczyński Dawid Publiczna Szkoła Podstawowa we Wrzeszczowie
Wrzeszczów 47
26-650 Przytyk Wrzeszczów
Delegatura KO
w Radomiu
11 Gocel Oskar ZSO-Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie
Kolejowa 17
26-625 Wolanów
Delegatura KO
w Radomiu
12 Gołosz Maja Alicja Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 w Radomiu
Miła 18
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
13 Gozdur Zuzanna Publiczna Szkoła Podstawowa im. A. G. Bema w Lipsku
Zwoleńska 16
27-300 Lipsko
Delegatura KO
w Radomiu
14 Gryz Maciej Publiczna Szkoła Podstawowa we Wsoli
Szkolna 1
26-660 Wsola
Delegatura KO
w Radomiu
15 Guzińska Katarzyna Publiczna Szkoła Podstawowa we Wsoli
Szkolna 1
26-660 Wsola
Delegatura KO
w Radomiu
16 Izydorczyk Aleksandra Publiczna Szkoła Podstawowa w Błędowie

05-620 Błędów
Delegatura KO
w Radomiu
17 Kacprzak Weronika Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Długosza w Radomiu
Sobieskiego 12
26-617 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
18 Kazimierczak Izabela Maria Publiczna Szkoła Podstawowa w Błędowie

05-620 Błędów
Delegatura KO
w Radomiu
19 Kępa Maria PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 28 W RADOMIU
JARACZA 8
26-600 RADOM
Delegatura KO
w Radomiu
20 Kicior Zuzanna Publiczna Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Bardzicach
Bardzice 2c
26-624 Kowala
Delegatura KO
w Radomiu
21 Kobyłecka Inga Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 w Radomiu
Miła 18
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
22 Kołdra Julita Wiktoria Publiczna Szkoła Podstawowa im. o. Kazimierza Wyszyńskiego
Jeziora 45
05-652 Jeziora
Delegatura KO
w Radomiu
23 Kopycki Filip Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 w Radomiu
Miła 18
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
24 Kot Mikołaj Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu
Piłsudskiego 68
05-600 Grójec
Delegatura KO
w Radomiu
25 Kowalczyk Anna Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 w Radomiu
Wyścigowa 49
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
26 Kowalska Wiktoria Publiczna Szkoła Podstawowa w Zwoleniu
Ludowa 35
26-700 Zwoleń
Delegatura KO
w Radomiu
27 Kowalska Maria Magdalena Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Pionkach
Targowa 9
26-670 Pionki
Delegatura KO
w Radomiu
28 Kurpińska Sylwia Publiczna Szkoła Podstawowa w Zwoleniu
Ludowa 35
26-700 Zwoleń
Delegatura KO
w Radomiu
29 Lasek Patrycja Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Soleckiej

27-300 Lipsko
Delegatura KO
w Radomiu
30 Makuch Katarzyna Marianna Publiczna Szkoła Podstawowa w Zwoleniu
Ludowa 35
26-700 Zwoleń
Delegatura KO
w Radomiu
31 Marynowska Magdalena Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im Kawalerów Orderu Uśmiechu w Radomiu
Kolberga 5
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
32 Nachyła Sylwia Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Długosza w Radomiu
Sobieskiego 12
26-617 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
33 Ochocki Igor Publiczna Szkoła Podstawowa w Zajezierzu
28-go Pułku Artylerii Lekkiej 18
26-922 Sieciechów
Delegatura KO
w Radomiu
34 Olszewska Oliwia Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 w Radomiu
Rapackiego 24
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
35 Pęksyk Aleksandra Publiczna Szkoła Podstawowa im. A. G. Bema w Lipsku
Zwoleńska 16
27-300 Lipsko
Delegatura KO
w Radomiu
36 Polak Jakub Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Przysusze
Skowyry 41
26-400 Przysucha
Delegatura KO
w Radomiu
37 Ptaszek Maja Publiczna Szkoła Podstawowa w Jedlińsku
Marii Konopnickiej 2
26-660 Jedlińsk
Delegatura KO
w Radomiu
38 Radka Natalia Publiczna Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Warszawskiej
Dąbrówka Warszawska 117
26-680 Wierzbica
Delegatura KO
w Radomiu
39 Seta Julia Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Radomiu
Batalionów Chłopskich 16
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
40 Seta Aleksandra Publiczna Szkoła Podstawowa w Skrzyńsku
Wjazdowa 9
26-400 Przysucha
Delegatura KO
w Radomiu
41 Sępioł Aleksandra Publiczna Szkoła Podstawowa w Iłży
Wójtowska 5
27-100 Iłża
Delegatura KO
w Radomiu
42 Siczek Aleksandra Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Jaroszkach
Jaroszki 21
26-670 Pionki
Delegatura KO
w Radomiu
43 Sikora Anita Publiczna Szkoła Podstawowa w Borkowicach
Ks. Jana Wiśniewskiego 8
26-422 Borkowice
Delegatura KO
w Radomiu
44 Sionek Katarzyna Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 w Radomiu
Miła 18
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
45 Skiba Małgorzata Emilia Publiczna Szkoła Podstawowa w Iłży
Wójtowska 5
27-100 Iłża
Delegatura KO
w Radomiu
46 Skowrońska Anna Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 26 w Radomiu
Wośnicka 125
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
47 Skrzynecka Katarzyna Anna Zespół Szkół Muzycznych w Radomiu
25 Czerwca 70
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
48 Skuza Marcelina Publiczna Szkoła Podstawowa w Karolewie

05-652 Pniewy
Delegatura KO
w Radomiu
49 Słomka Amelia Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 w Radomiu
Miła 18
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
50 Słomka Weronika Janina Zespół Szkół Muzycznych w Radomiu
25 Czerwca 70
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
51 Strużyna Weronika Publiczna Szkoła Podstawowa w Iłży
Wójtowska 5
27-100 Iłża
Delegatura KO
w Radomiu
52 Stykowska Łucja Publiczna Szkoła Podstawowa im. Juliana Suskiego w Jasieńcu
Szkolna 7
05-604 Jasieniec
Delegatura KO
w Radomiu
53 Sułek Julia Publiczna Szkoła Podstawowa
Krępa Kościelna 48
27-300 Lipsko
Delegatura KO
w Radomiu
54 Swęd Marta Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Długosza w Radomiu
Sobieskiego 12
26-617 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
55 Sygocka Anna Maria Publiczna Szkoła Podstawowa im. Juliana Suskiego w Jasieńcu
Szkolna 7
05-604 Jasieniec
Delegatura KO
w Radomiu
56 Szumilas Aniela Ewa Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Policznie
Żeromskiego 44
26-720 Policzna
Delegatura KO
w Radomiu
57 Ślęzak Ada Publiczna Szkoła Podstawowa w Borkowicach
Ks. Jana Wiśniewskiego 8
26-422 Borkowice
Delegatura KO
w Radomiu
58 Tomczyk Julia Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Soleckiej

27-300 Lipsko
Delegatura KO
w Radomiu
59 Wancerz Julia Weronika Publiczna Szkoła Podstawowa w Iłży
Wójtowska 5
27-100 Iłża
Delegatura KO
w Radomiu
60 Wojda Kacper Andrzej Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 w Radomiu
Powstańców Śląskich 4
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
61 Wojdył Natalia Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Przysusze
Skowyry 41
26-400 Przysucha
Delegatura KO
w Radomiu
62 Zagożdżon Laura Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 29 w Radomiu
Ceglana 14
26-600 Radom
Delegatura KO
w Radomiu
63 Zgórzak Aleksandra Angelika Publiczna Szkoła Podstawowa im. o. Kazimierza Wyszyńskiego
Jeziora 45
05-652 Jeziora
Delegatura KO
w Radomiu
64 Zielińska Oliwia ZSO-Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie
Kolejowa 17
26-625 Wolanów
Delegatura KO
w Radomiu
65 Ziółczyńska Magdalena Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Wierzbicy
Żeromskiego 62
26-680 Wierzbica
Delegatura KO
w Radomiu
Delegatura KO w Siedlcach
1 Babik Jakub Publiczna Szkola Podstawowa
Mazowiecka 16
08-400 Ruda Talubska
Delegatura KO
w Siedlcach
2 Baczewska Zuzanna Karolina Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. gen. Stanisława Brzóski
Kupientyńska 15
08-300 Sokołów Podlaski
Delegatura KO
w Siedlcach
3 Dębek Magdalena Publiczna Szkoła Podstawowa w Kępie Celejowskiej
Zakrzew 37
08-470 Kępa Celejowska-Zakrzew
Delegatura KO
w Siedlcach
4 Izdebska Maja Szkoła Podstawowa nr 10
Mazurska 10
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
5 Lichograj Maria Danuta Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Siedlcach
10 Lutego 18
08-110 Siedlce
Delegatura KO
w Siedlcach
6 Michałowska Aleksandra Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Sokołowie Podlaskim
Węgrowska 22
08-300 Sokołów Podlaski
Delegatura KO
w Siedlcach
Delegatura KO w Warszawie
1 Alka Barbara Maria Szkoła Podstawowa nr 246 im. I Warszawskiej Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kościuszki
Białowieska 22
04-063 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
2 Ambroży Antonina Wanda Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy
Włodarzewska 45C
02-384 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
3 Andrzejewski Aleksander Niepubliczna Szkoła Podstawowa \"Nasza Szkoła\"
Liczydło 3
03-183 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
4 Babik Sławomir Wiktor Szkoła Podstawowa Kolegium Zakonu Pijarów
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
5 Bachara Wiktoria maria Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 92
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
6 Banaszek Nadia Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka
Remiszewska 40
03-550 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
7 Baran Katarzyna Szkoła Podstawowa nr 277
Suwalska 29
03-252 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
8 Barcikowska Malwina Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Zawiszy Czarnego w Żakowie
-
05-332 Siennica Żaków
Delegatura KO
w Warszawie
9 Bareja Anna Szkoła Podstawowa Nr 70 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Monte Cassini
Juliana Bruna 11
02-594 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
10 Bargiel Hanna Szkoła Podstawowa nr 204
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
11 Baszkiewicz Karolina Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 61 im. Juliana Przybosia
Białobrzeska 27
02-340 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
12 Bąkowska Anna Klaudia Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 92
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
13 Beisert Maria PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 SIÓSTR NIEPOKALANEK
Jerzego Zaruby 2
02-796 Ursynów
Delegatura KO
w Warszawie
14 Bieńkowski Maksym Jacek Szkoła Podstawowa nr 212 im. Krystyny Krahelskiej
Czarnomorska 3
02-758 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
15 Biernat Jakub Szkoła Podstawowa nr 2 im.
Batorego 11
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
16 Boesler Dominika Eryka Szkoła Podstawowa nr 65
Mścisławska 1
01-647 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
17 Bogacka Marta Szkoła Podstawowa nr 86 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji
Kolektorska 9/11
01-692 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
18 Bojar Eryk Szkoła Podstawowa nr 166 w Warszawie
Żytnia 40
01-198 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
19 Borkowska Ida Szkoła Podstawowa Nr 70 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Monte Cassini
Juliana Bruna 11
02-594 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
20 Borucka Oliwia Szkoła Podstawowa nr 289 im. Henryka Sienkiewicza
Broniewskiego 99a
01-876 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
21 Borycki Antoni Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy
Włodarzewska 45C
02-384 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
22 Borys Piotr Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków
Hirszfelda 11
02-776 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
23 Borzęcka Małgorzata Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 61 im. Juliana Przybosia
Białobrzeska 27
02-340 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
24 Brycka Weronika Niepubliczna Podstawowa Szkoła Odkrywców
Ogrodowa 14
05-500 Józefosław
Delegatura KO
w Warszawie
25 Bryks Katarzyna SZKOŁA PODSTAWOWA Nr1
BRANDTA 22
05-820 PIASTÓW
Delegatura KO
w Warszawie
26 Brzezowska Alicja Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 92
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
27 Buczma Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 100 im. płk. Francesco Nullo
Taneczna 54/58
02-829 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
28 Bujnowska Małgorzata Szkoła Podstawowa nr5 im.Janusza Kusocińskiego
ul.Chemików 1A
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
29 Burna Weronika Zespół Szkół Szkoła Podstawowa w Baniosze
Szkolna 1
05-532 Baniocha
Delegatura KO
w Warszawie
30 Bury Maria Antonina Szkoła Podstawowa Sióstr Felicjanek nr 28
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
31 Burzyńska Nina Szkoła Podstawowa w Ładach
Długa 49
05-090 Raszyn
Delegatura KO
w Warszawie
32 Busiło Szymon Mariusz SZKOŁA PODSTAWOWA NR 190 im. Orła Białego
ZWIERZYNIECKA 10
00-719 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
33 Byliniak Weronika Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342
Strumykowa 21A
03-138 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
34 Cebulska Marcjanna, Klara Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Czachówku
Główna 56
05-530 Czachówek
Delegatura KO
w Warszawie
35 Chałupa Gabriela Katarzyna Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Keniga 20
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
36 Chilewicz Klara \\\"STRUMIENIE\\\" SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA STERNIK
3 maja 129
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
37 Chmielewska Martyna Aleksandra Szkoła Podstawowa 321
Szadkowskiego 3
01-493 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
38 Chojecka Małgorzata Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Keniga 20
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
39 Chojnacka Alicja SZKOŁA PODSTAWOWA Nr1
BRANDTA 22
05-820 PIASTÓW
Delegatura KO
w Warszawie
40 Chróścielewska Hanna Daria Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 81 Fundacji Rodzice Dzieciom
Nowowiejska 39A
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
41 Chwalińska Laura Niepubliczna Szkoła Podstawowa Warsaw Montessori School
Szwoleżerów 4
00-464 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
42 Ciurzyńska Ewa Szkoła Podstawowa Kolegium Zakonu Pijarów
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
43 Cybulska Zofia Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 280 im. Tytusa Chałubińskiego
Gorlicka 3
02-130 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
44 Czabańska Marta Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 92
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
45 Czapla Wiktor Szkoła Podstawowa nr5 im.Janusza Kusocińskiego
ul.Chemików 1A
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
46 Czechowicz Natalia Alicja Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy
Włodarzewska 45C
02-384 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
47 Czeremużyńska Hanna Maja Szkoła Podstawowa Nr 2 w Konstancinie - Jeziornie
Żeromskiego 15
05-510 Konstancin-Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
48 Cześnik Marta Marianna Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego
al.Stanów Zjednoczonych 27
03-947 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
49 Czuchaj Nikolina Anna Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 92
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
50 Ćwik Emilia Szkoła Podstawowa
Kościuszki 21
05-190 Nasielsk
Delegatura KO
w Warszawie
51 Dawidowska Marta Zyta Społeczna Szkoła Podstawowa nr 11 STO
Toruńska 23
03-226 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
52 Dąbrowska Monika Agata Szkoła Podstawowa w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych nr 1
Miodowa 22
00-246 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
53 Dąbrowska Karolina Szkoła Podstawowa Nr 168
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
54 Dąbrowska Jolanta Anna Szkoła Podstawowa nr 215 im. Piotra Wysockiego
Kwatery Głównej 13
04-294 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
55 Dąbrowski Maciej Szkoła Podstawowa Nr 285
Turmoncka 20
03-254 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
56 Derelkowski Mateusz Szkoła Podstawowa nr 255 im. Cypriana Norwida
Kamionkowska 36/44
03-805 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
57 Dobija Aleksandra Ewa Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 98 DIDASKO
Terespolska 19
03-813 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
58 Domańska Zofia Szkoła Podstawowa w Ładach
Długa 49
05-090 Raszyn
Delegatura KO
w Warszawie
59 Domańska Anna Dominika SZKOŁA PODSTAWOWA NR 146
DOMANIEWSKA 33
02-672 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
60 Domańska Alicja Krystyna Szkoła Podstawowa nr 215 im. Piotra Wysockiego
Kwatery Głównej 13
04-294 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
61 Domińczak Maria Helena Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Keniga 20
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
62 Drabik Maria PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 SIÓSTR NIEPOKALANEK
Jerzego Zaruby 2
02-796 Ursynów
Delegatura KO
w Warszawie
63 Dribko Anna Aleksandra Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie
Aleja Marii Dąbrowskiej 12/20
05-806 Komorów
Delegatura KO
w Warszawie
64 Drzazga Helena Maria Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 81 Fundacji Rodzice Dzieciom
Nowowiejska 39A
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
65 Dudek Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej - Curie
Al. Krakowska 20
05-820 Piastów
Delegatura KO
w Warszawie
66 Dudzińska Alicja Zoja Szkoła Podstawowa nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica
Drewniana 8
00-345 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
67 Dulny Barbara Irena Szkoła Podstawowa nr 204
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
68 Duranc Weronika Szkoła Podstawowa nr 84
Radzymińska 227
03-611 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
69 Dusińska Zofia Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Keniga 20
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
70 Dworakowska Aleksandra Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 49
Jana Sebastiana Bacha 2
02-743 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
71 Dziadecka Kaja Szkoła Podstawowa nr 2
Al. Kasztanów 12
05-501 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
72 Dziadul Oliwia Szkoła Podstawowa nr 52
Samarytanka 11a
03-592 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
73 Dziekańska Dominika Olga Publiczna Szkoła Podstawowa w Kuklówce Radziejowickiej
Szkolna 30
96-325 Radziejowice
Delegatura KO
w Warszawie
74 Ernst Olaf Krzysztof Prywatna Szkoła Podstawowa nr 108 im. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
Krynoliny 9/11
03-699 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
75 Feceneć Nina Helena Szkoła Podstawowa nr 100 im. płk. Francesco Nullo
Taneczna 54/58
02-829 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
76 Felczyk Jerzy SZKOŁA PODSTAWOWA NR 202 IM 34 PUŁKU STRZELCÓW BUDZISZYŃSKICH
JANKA BYTNARA 19
02-645 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
77 Fibakiewicz Oliwia Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 81 Fundacji Rodzice Dzieciom
Nowowiejska 39A
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
78 Figura Łucja Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka
Wilcza 53
00-679 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
79 Figurski Antoni Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Stanisława Moniuszki
Kawęczyńska 23/25
03-775 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
80 Filipkowski Filip Adam Szkoła Podstawowa nr 31
Kobiałka 49
03-044 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
81 Filipowicz Katarzyna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 216 im. Klonowego Liścia
Wolna 36/38
04-908 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
82 Filocha Ewa Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 280 im. Tytusa Chałubińskiego
Gorlicka 3
02-130 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
83 Fogel Krzysztof ( Benedykt) Prywatna Szkoła Podstawowa nr 72 \" Szkoła Marzeń\"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
84 Frydrych Wiktor Gerard Szkoła Podstawowa nr 77 im. Wandy Zieleńczyk
Samogłoska 9
01-980 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
85 Frydrych Aleksandra Nikola Szkoła Podstawowa nr 316 im. Astrid Lindgren
Szobera 1/3
01-318 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
86 Gajcy Maja Szkoła Podstawowa Nr 70 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Monte Cassini
Juliana Bruna 11
02-594 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
87 Gajda Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku Mazowieckim
Dąbrówki 10
05-300 Minsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
88 Gajewska Patrycja Szkoła Podstawowa Nr 110
Bohaterów 41
03-007 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
89 Galli Karolina Anna Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego
al.Stanów Zjednoczonych 27
03-947 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
90 Gandziarowska Maria Zofia Szkoła Podstawowa nr 115
Okrężna 80
02-933 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
91 Gąsior Agnieszka Szkoła Podstawowa w Mlęcinie
Mlęcin 51
05-307 Dobre
Delegatura KO
w Warszawie
92 Gdesz Julia Szkoła Podstawowa nr 25 im. Komisji Edukacji Narodowej
Grzybowska 35
00-855 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
93 Głowacka Zofia Maria Szkoła Podstawowa nr 65
Mścisławska 1
01-647 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
94 Główka Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Keniga 20
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
95 Gocel Gabriela Szkoła Podstawowa nr 255 im. Cypriana Norwida
Kamionkowska 36/44
03-805 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
96 Godlewska Kamila Paulina Szkoła Podstawowa nr 316 im. Astrid Lindgren
Szobera 1/3
01-318 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
97 Godula Julia Szkoła Podstawowa im. S. Cygańskiej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaktorowie
Warszawska 88
96-313 Jaktorów
Delegatura KO
w Warszawie
98 Golubińska Ewa (Uta) Prywatna Szkoła Podstawowa nr 72 \" Szkoła Marzeń\"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
99 Gołębiewska Julia Zespół Szkół Szkoła Podstawowa w Baniosze
Szkolna 1
05-532 Baniocha
Delegatura KO
w Warszawie
100 Gołos Blanka Szkoła Podstawowa nr 277
Suwalska 29
03-252 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
101 Goraj Melania Karolina Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego
Wałbrzyska 5
02-739 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
102 Grabowska Julia Elżbieta Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie
Aleja Marii Dąbrowskiej 12/20
05-806 Komorów
Delegatura KO
w Warszawie
103 Grabowska Karolina PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 SIÓSTR NIEPOKALANEK
Jerzego Zaruby 2
02-796 Ursynów
Delegatura KO
w Warszawie
104 Grabowski Gabriel Szkoła Podstawowa nr 215 im. Piotra Wysockiego
Kwatery Głównej 13
04-294 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
105 Grochowska Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 264 im. Gabrieli Mistral
Skorochód-Majewskiego 17
02-104 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
106 Gronek Piotr Szkoła Podstawowa Nr 3
WILSONA 34/36
05-220 ZIELONKA
Delegatura KO
w Warszawie
107 Groniec Julia Szkoła Podstawowa nr 81 im. Lucjana Rudnickiego
Puszczyka 6
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
108 Gruszczyńska Helena Jadwiga Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Keniga 20
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
109 Gryczka Aleksander Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka
Remiszewska 40
03-550 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
110 Grymowicz Martyna Monika Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
M. Grzegorzewskiej 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
111 Grzana Marta Helena Szkoła Podstawowa
Polna 40
05-082 Stare Babice
Delegatura KO
w Warszawie
112 Grzymała Natalia SZKOŁA PODSTAWOWA Nr1
BRANDTA 22
05-820 PIASTÓW
Delegatura KO
w Warszawie
113 Grzymała Gabriela Natalia Szkoła Podstawowa im.doktora Mateusza Chełmońskiego w Adamowiźnie
Osowiecka 33
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
114 Grzywna Martyna Szkoła Podstawowa nr 2 im.
Batorego 11
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
115 Guzewicz Kacper SZKOŁA PODSTAWOWA Nr1
BRANDTA 22
05-820 PIASTÓW
Delegatura KO
w Warszawie
116 Haber Barbara Jagoda Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 81 Fundacji Rodzice Dzieciom
Nowowiejska 39A
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
117 Hauzer Pola Anna Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 49
Jana Sebastiana Bacha 2
02-743 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
118 Hebda Paweł Marek Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 81 Fundacji Rodzice Dzieciom
Nowowiejska 39A
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
119 Hejnowska Natalia Szkoła Podstawowa im 11 Listopada w Zespole Szkół w Żółwinie
Szkolna 39
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
120 Hernik Martyna Szkoła Podstawowa z Oddzialami Integracyjnymi nr 14 im. Bohaterów Warszawy
Sosnkowskiego 10
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
121 Hofman Barbara Społeczna Szkoła Podstwowa nr 13
Wóycickiego 1/3 bud.13
01-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
122 Horubała Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 77 im. Wandy Zieleńczyk
Samogłoska 9
01-980 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
123 Hryniak Zofia Helena Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 98 DIDASKO
Terespolska 19
03-813 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
124 Huberska Alicja Kaja Szkoła Podstawowa im.doktora Mateusza Chełmońskiego w Adamowiźnie
Osowiecka 33
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
125 Imioła Katarzyna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Karczewie
Otwocka 13
05-480 Karczew
Delegatura KO
w Warszawie
126 Jabłonowska Alesandra Społeczna Szkoła Podstwowa nr 13
Wóycickiego 1/3 bud.13
01-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
127 Jach Julia Zofia Szkoła Podstawowa
Polna 40
05-082 Stare Babice
Delegatura KO
w Warszawie
128 Jakubowska Weronika Szkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów Chłopskich
Przygodna 2
03-991 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
129 Janczak Aleksandra Szkoła Podstawowea im. Mikołaja Kopernika w Serocku
Pułtuska 68
05-140 Serock
Delegatura KO
w Warszawie
130 Jandy Maria Szkoła Podstawowa nr 139 im. Ludwiki Wawrzyńskiej
Syreny 5/7
01-132 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
131 Janiak Wiktoria SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 247 im. Kazimierza Lisieckiego "Dziadka"
Wrzeciono 9
01-951 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
132 Jankowska Katarzyna Szkoła Podstawowa nr 10 im. Grzegorza Piramowicza
Jasielska 49/53
02-128 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
133 Janowska Julia Szkoła Podstawowa nr 3
Pomnikowa 21
05-260 Marki
Delegatura KO
w Warszawie
134 Jarosińska Emilia Maria Szkoła Podstawowea im. Mikołaja Kopernika w Serocku
Pułtuska 68
05-140 Serock
Delegatura KO
w Warszawie
135 Jasińska Maria Społeczna Szkoła Podstawowa nr 35 im. Noblistów Polskich Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Targowa 22
05-122 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
136 Jaskółowska Maja Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka
Remiszewska 40
03-550 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
137 Jastrzębski Paweł SZKOŁA PODSTAWOWA NR 202 IM 34 PUŁKU STRZELCÓW BUDZISZYŃSKICH
JANKA BYTNARA 19
02-645 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
138 Jaszewski Szymon SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 247 im. Kazimierza Lisieckiego "Dziadka"
Wrzeciono 9
01-951 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
139 Jaworska Lena Szkoła Podstawowa 321
Szadkowskiego 3
01-493 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
140 Jaworski Piotr Ralf Szkoła Podstawowa nr 65
Mścisławska 1
01-647 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
141 Jażdżewska Maja Społeczna Szkoła Podstawowa nr 26 STO
Puławska 97B
02-595 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
142 Jędrzejak Katarzyna ( Julia) Prywatna Szkoła Podstawowa nr 72 \" Szkoła Marzeń\"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
143 Jędrzejewska Weronika Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej
Niecała 14
00-098 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
144 Jończyk Zofia \\\"STRUMIENIE\\\" SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA STERNIK
3 maja 129
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
145 Jurkowska Kaja Jolanta Szkoła Podstawowa nr 69
Wiktorska 73
02-582 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
146 Kacprzyk Marcin Szkoła Podstawowa nr 10
Pływacka 16
05-800 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
147 Kaczmarczyk Dominika Szkoła Podstawowa nr 60 im. Powstania Listopadowego
Zbaraska 3
04-014 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
148 Kasprzyk Małgorzata Anna Szkoła Podstawowa nr 215 im. Piotra Wysockiego
Kwatery Głównej 13
04-294 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
149 Kawalski Piotr Robert Szkoła Podstawowa nr 289 im. Henryka Sienkiewicza
Broniewskiego 99a
01-876 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
150 Kaźmierczak Marianna PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 SIÓSTR NIEPOKALANEK
Jerzego Zaruby 2
02-796 Ursynów
Delegatura KO
w Warszawie
151 Kądziołka Natalia Szkoła Podsta nr 238 im. Christo Botewa
Redutowa 37
01-106 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
152 Kiedryńska Alina Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 341 im. Twórców Literarury Dzięcięcej
Oławska 3 3
01-494 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
153 Kiełczewska Julia Antonina Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Keniga 20
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
154 Kierenko Emilia Maria Szkoła Podstawowa nr 12
Andriollego 76
05-400 Otwock
Delegatura KO
w Warszawie
155 Kiesio Amelia Prywatna Żeńska Szkoła Podstawowa nr 78 im. Cecylii Plater Zyberkówny
Piękna 24/26
00-549 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
156 Kiryluk Julia Wiktoria Szkoła Podstawowa nr 215 im. Piotra Wysockiego
Kwatery Głównej 13
04-294 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
157 Kiszka Mateusz Szkoła Podstawowa im.płka S.Królickiego w Izabelinie
3 Maja 49
05-080 Izabelin
Delegatura KO
w Warszawie
158 Klejman Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 81 im. Lucjana Rudnickiego
Puszczyka 6
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
159 Klepaczko Marta Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego
Walerego Sławka 9
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
160 Klimaszewska Anna Konstancja Szkoła Podstawowa nr 53 im. Gen. Mariusza Zaruskiego
Rudzka 6
01-689 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
161 Kloc Kalina Zofia Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 81 Fundacji Rodzice Dzieciom
Nowowiejska 39A
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
162 Kmita Julia Szkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów Chłopskich
Przygodna 2
03-991 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
163 Knedler Michalina Szkoła Podstawowa Nr 110
Bohaterów 41
03-007 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
164 Kobus Maja Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej
Szkolna 2
05-110 Jabłonna
Delegatura KO
w Warszawie
165 Kochan Alina Szkoła Podstawowa nr 65
Mścisławska 1
01-647 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
166 Koenig Natalia Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 92
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
167 Kołodziejczyk Jakub Tymoteusz Szkoła Podstawowa nr 76 im. 13 Dywizji PiechotyStrzelców Kresowych
Poezji 5
04-994 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
168 Kołodziejczyk Julia Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika w Warszawie
Wilczy Dół 4
02-798 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
169 Komornicka Marianna Barbara Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
170 Konopka Karol Szkoła Podsta nr 238 im. Christo Botewa
Redutowa 37
01-106 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
171 Koper Karol Ludwik Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 98 DIDASKO
Terespolska 19
03-813 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
172 Korach Edyta Anna Szkoła Podstawowa nr 2
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
173 Korba Melania Zofia \\\"STRUMIENIE\\\" SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA STERNIK
3 maja 129
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
174 Kosiorek Antonina Anna Szkoła Podstawowa nr 104 im. Macieja Rataja
Przyczółkowa 27
02-968 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
175 Koszałkowska Wiktoria Szkoła Podstawowa Sióstr Felicjanek nr 28
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
176 Koszowska Julia Magdalena Szkoła Podstawowa Nr 218 im. Michała Kajki
Kajki 80/82
04-621 Warszawa 89
Delegatura KO
w Warszawie
177 Kotarba Szymon Grzegorz Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa Mentis
Słodka 2
03-290 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
178 Kotwas Aleksandra Szkoła Podstawowa im. Bronisława Tokaja w Nieporęcie
Dworcowa 9
05-126 Nieporęt
Delegatura KO
w Warszawie
179 Kowal Stefania Szkoła Podstawowa nr 81 im. Lucjana Rudnickiego
Puszczyka 6
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
180 Kowal Anna Zofia Szkoła Podstawowa Kolegium Zakonu Pijarów
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
181 Kowalczyk Jagoda Krystyna Szkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów Chłopskich
Przygodna 2
03-991 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
182 Koziej Lilia Beata Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy
Włodarzewska 45C
02-384 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
183 Kozłowska Zuzanna Szkoła Podsta nr 238 im. Christo Botewa
Redutowa 37
01-106 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
184 Krajewska Katarzyna (Emma) Prywatna Szkoła Podstawowa nr 72 \" Szkoła Marzeń\"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
185 Kret Wojciech Grzegorz SP 271 im. 11 Listopada
Niegocińska 2
02-698 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
186 Krupa Justyna Anna Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
M. Grzegorzewskiej 10
02-778 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
187 Krzykowska Izabela Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej
Niecała 14
00-098 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
188 Książkiewicz Monika, Józefa Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka
Remiszewska 40
03-550 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
189 Kubacki Jan Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków
Hirszfelda 11
02-776 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
190 Kubik Elżbieta Szkoła Podstawowa nr 2
Jasna 2
05-804 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
191 Kubisova Viktoria Niepubliczna Podstawowa Szkoła Odkrywców
Ogrodowa 14
05-500 Józefosław
Delegatura KO
w Warszawie
192 Kubrak Pola Szkoła Podstawowa nr 293 im. Jana Kochanowskiego
Kochanowskiego 8
01-864 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
193 Kuc Klara Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 92
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
194 Kucała Zuzanna Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO im. Jana Nowaka Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
195 Kucińska Marta Szkoła Podsta nr 238 im. Christo Botewa
Redutowa 37
01-106 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
196 Kuczmarski Mikołaj Adam Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 92
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
197 Kulikowski Michał Prywatna Szkoła Podstawowa nr 72 \" Szkoła Marzeń\"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
198 Kurpeta Andrzej Paweł Szkoła Podstawowa nr 316 im. Astrid Lindgren
Szobera 1/3
01-318 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
199 Kurpisz Maja Prywatna Szkoła Podstawowa nr 72 \" Szkoła Marzeń\"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
200 Kwiatek Weronika Prywatna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki
Piłsudskiego 95c
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
201 Lasek Julia Helena Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie
Aleja Marii Dąbrowskiej 12/20
05-806 Komorów
Delegatura KO
w Warszawie
202 Laskowska Zuzanna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 341 im. Twórców Literarury Dzięcięcej
Oławska 3 3
01-494 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
203 Laskus Zuzanna Zofia Szkoła Podstawowa w Lesznowoli
Szkolna 6
05-506 Lesznowola
Delegatura KO
w Warszawie
204 Le Bihan Julia Sophia Szkoła Podstawowa nr 69
Wiktorska 73
02-582 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
205 Lebiedzińska Pola Szkoła Podstawowa nr 53 im. Gen. Mariusza Zaruskiego
Rudzka 6
01-689 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
206 Lęcznar Gabriela, Katarzyna Publiczna SP STO
Al.. Sztandarów 2
Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
207 Lukosek Aleksander "ŻAGLE" SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA STERNIK
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
208 Łubkowska Weronika Szkoła Podstawowa nr 209 im. Hanki Ordonówny
Reymonta 25
01-840 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
209 Maćkowiak Iga Szkoła Podstawowa nr 77 im. Wandy Zieleńczyk
Samogłoska 9
01-980 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
210 Maj Alicja Szkoła Podstawowa nr 81 im. Lucjana Rudnickiego
Puszczyka 6
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
211 Majewska Olga Klementyna Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji PRIMUS w Warszawie
Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
212 Makowska Hanna Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków
Hirszfelda 11
02-776 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
213 Malinowska Julia Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie
Aleja Marii Dąbrowskiej 12/20
05-806 Komorów
Delegatura KO
w Warszawie
214 Malinowska Julia ( Anna) Prywatna Szkoła Podstawowa nr 72 \" Szkoła Marzeń\"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
215 Małachowska Marta Społeczna Szkoła Podstawowa nr 11 STO
Toruńska 23
03-226 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
216 Marciniak Zofia Niepubliczna Podstawowa Szkoła Odkrywców
Ogrodowa 14
05-500 Józefosław
Delegatura KO
w Warszawie
217 Marcinkiewicz Aleksandra Szkoła Podstawowa Nr 1 w Zielonce
Staszica 56
05-220 Zielonka
Delegatura KO
w Warszawie
218 Marjańska Zofia Szkoła Podstawowa nr 1 Piaseczno
Świętojańska 18
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
219 Markiewicz Alicja Szkoła Podstawowa nr 4
Duża 3
05-270 Marki
Delegatura KO
w Warszawie
220 Marszałkiewicz Łucja Polsko-Francuska Niepubliczna Szkoła Podstawowa \\\"La Fontaine\\\"
Wandy Rutkiewicz 2
02-956 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
221 Marzęcki Michał Wiktor Szkoła Podstawowa nr 166 w Warszawie
Żytnia 40
01-198 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
222 Matecka Benita Szkoła Podstawowa nr 2
Jagiellońska 67
05-120 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
223 Mattern Jan Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina
Koncertowa 8
02-787 Ursynów
Delegatura KO
w Warszawie
224 Matusiewicz Paweł Michał Szkoła Podstawowa nr 84
Radzymińska 227
03-611 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
225 Matuszewska Maria Szkoła Podstawowea im. Mikołaja Kopernika w Serocku
Pułtuska 68
05-140 Serock
Delegatura KO
w Warszawie
226 Matysiak Marta Agnieszka Szkoła Podstawowa nr 65
Mścisławska 1
01-647 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
227 Mencel Iga, Weronika Szkoła Podstawowa nr 12 im. Powstańców Śląskich
GÓRNOŚLĄSKA 45
00-458 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
228 Michalska Aleksandra Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II
Górczewska 201
01-459 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
229 Michalska Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 6
Lipowa 31
05-803 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
230 Michaś Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 212 im. Krystyny Krahelskiej
Czarnomorska 3
02-758 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
231 Mikos Julia Szkoła Podstawowa nr 10
Pływacka 16
05-800 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
232 Miljević Gabriela Zespół Szkół Publicznych Szkoła Podstawowa im. Powstańców 1863 Roku w Zaborowie
Stołeczna 182
05-083 Zaborów
Delegatura KO
w Warszawie
233 Misiejuk Marta Anna Szkoła Podstawowa nr 100 im. płk. Francesco Nullo
Taneczna 54/58
02-829 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
234 Misterka Alicja Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Małego Powstańca
Lewartowskiego 2
00-190 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
235 Mizerska Agnieszka Katarzyna Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii Kann
ZWM 10
02-786 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
236 Modelska Pola Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 92
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
237 Mościcki Jakub Amadeusz Szkoła Podstawowa nr 96 im. Ireny Kosmowskiej
Sarabandy 16/22
02-868 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
238 Mroczkowska Julia Szkoła Podstawowa nr 84
Radzymińska 227
03-611 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
239 Multan Magdalena Maria Szkoła Podstawowa Sióstr Felicjanek nr 28
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
240 Narkiewicz Joanna Weronika Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie
Aleja Marii Dąbrowskiej 12/20
05-806 Komorów
Delegatura KO
w Warszawie
241 Narkiewicz-Jodko Wanda Barbara Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 81 Fundacji Rodzice Dzieciom
Nowowiejska 39A
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
242 Naumczyk Aleksandra Paula Szkoła Podstawowa nr 314
Porajów 3
03-188 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
243 Niewczas-Zajączkowska Milena PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 SIÓSTR NIEPOKALANEK
Jerzego Zaruby 2
02-796 Ursynów
Delegatura KO
w Warszawie
244 Niewiadomska Katarzyna Szkoła Podstawowa nr 1
Piłsudskiego 35
05-091 Ząbki
Delegatura KO
w Warszawie
245 Niezgoda Julia Alicja Społeczna Szkoła Podstawowa nr 11 STO
Toruńska 23
03-226 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
246 Niwińska Hanna Barbara Szkoła Podstawowa nr 225 im.J.Gardeckiego w Warszawie
Jana Brożka 15
01-451 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
247 Nowak Julia Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego
Fontany 3
01-835 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
248 Nowak Anna Agnieszka Szkoła Podstawowa nr 2
Jasna 2
05-804 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
249 Nowicki Jędrzej Szkoła Podstawowa Sióstr Felicjanek nr 28
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
250 Ocaya-Gamon Sabina Lea Szkoła Podstawowa nr 212 im. Krystyny Krahelskiej
Czarnomorska 3
02-758 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
251 Odolczyk Gaja, Oktawia Szkoła Podstawowa nr 12 im. Powstańców Śląskich
GÓRNOŚLĄSKA 45
00-458 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
252 Ogonek Aleksandra Szkoła Podstawowa nr5 im.Janusza Kusocińskiego
ul.Chemików 1A
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
253 Ogonowska Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Keniga 20
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
254 Olbryś Alicja Szkoła Podstawowa Nr 70 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Monte Cassini
Juliana Bruna 11
02-594 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
255 Olczak Maria Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 9
Kadetów 15
03-987 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
256 Olech Cecylia SZKOŁA PODSTAWOWA Nr1
BRANDTA 22
05-820 PIASTÓW
Delegatura KO
w Warszawie
257 Oleksińska Gabriela Szkoła Podstawowa Nr 110
Bohaterów 41
03-007 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
258 Olszewska Zuzanna Józefa Szkoła Podstawowa nr 2
Jasna 2
05-804 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
259 Olszewski Jakub SP 271 im. 11 Listopada
Niegocińska 2
02-698 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
260 Oryl Zofia SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO SPOŁECZNEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
261 Ostrowska Alicja Maria Szkoła Podstawowa nr 212 im. Krystyny Krahelskiej
Czarnomorska 3
02-758 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
262 Ostrowska Angelika Julia Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego
Walerego Sławka 9
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
263 Oszmiańska Amelia Kanadyjska Szkoła Podstawowa nr 84
Bełska 7
02-638 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
264 Oziębło Dalia, Helena Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania
Mandarynki 1
02-796 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
265 Pacholska Joanna SP 271 im. 11 Listopada
Niegocińska 2
02-698 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
266 Paczosa Amelia Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina
Koncertowa 8
02-787 Ursynów
Delegatura KO
w Warszawie
267 Palinka Agata Szkoła Podstawowa nr 86 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji
Kolektorska 9/11
01-692 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
268 Paprota Amelia Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 81 Fundacji Rodzice Dzieciom
Nowowiejska 39A
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
269 Parol Paulina SZKOŁA PODSTAWOWA Nr1
BRANDTA 22
05-820 PIASTÓW
Delegatura KO
w Warszawie
270 PASIK KRZYSZTOF Szkoła Podstawowa w Mrozach
Szkolna 2
05-320 Mrozy
Delegatura KO
w Warszawie
271 Pawlak Małgorzata Szkoła Podstawowa nr 84
Radzymińska 227
03-611 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
272 Pawlikowska Pola Helena Szkoła Podstawowa nr 65
Mścisławska 1
01-647 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
273 Paździerz Klaudia Klara Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego
Walerego Sławka 9
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
274 Pepel Michalina Elżbieta Szkoła Podstawowa
Nasielska 3
05-180 Pomiechówek
Delegatura KO
w Warszawie
275 Pęgier Zuzanna Maria Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Keniga 20
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
276 Piasecka Anna Szkoła Podstawowa w Lesznie
Leśna 13
05-084 Leszno
Delegatura KO
w Warszawie
277 Piątkowski Damian Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Białobrzegach
Wojska Polskiego 21
05-127 Białobrzegi
Delegatura KO
w Warszawie
278 Piech Karolina Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego VIZJA
Patriotów 148
04-839 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
279 Pierzkała Katarzyna Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 92
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
280 Pietrzak Wiktoria Sara Szkoła Podstawowa
Kościuszki 21
05-190 Nasielsk
Delegatura KO
w Warszawie
281 Pietrzak Krzysztof Jan Szkoła Podstawowa nr 204
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
282 Pilaszkiewicz Anna Szkoła Podstawowa Sióstr Felicjanek nr 28
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
283 Piłat Alicja Natalia Szkoła Podstawowa Nr 168
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
284 Piotrkowicz Szymon Szkoła Podstawowa nr 3
Pomnikowa 21
05-260 Marki
Delegatura KO
w Warszawie
285 Piskorz Lena Szkoła Podstawowa nr 212 im. Krystyny Krahelskiej
Czarnomorska 3
02-758 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
286 Piwońska Maria Halina Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka
Wilcza 53
00-679 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
287 Pływacz Michał Maksymilian Zespół Szkół Publicznych Szkoła Podstawowa im. Powstańców 1863 Roku w Zaborowie
Stołeczna 182
05-083 Zaborów
Delegatura KO
w Warszawie
288 Podwojska Laura Anna Szkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów Chłopskich
Przygodna 2
03-991 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
289 Pogorzelska do Vale Julia Maria Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka
Wilcza 53
00-679 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
290 Polańska Maria, Róża Szkoła Podstawowa nr 12 im. Powstańców Śląskich
GÓRNOŚLĄSKA 45
00-458 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
291 Popielarz Karol Szkoła Podstawowa nr 158 im. Jana Kilińskiego
Ciasna 13
00-232 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
292 Poruszek Konrad Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 81 Fundacji Rodzice Dzieciom
Nowowiejska 39A
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
293 Posłuszny Karolina Bożena Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy
Włodarzewska 45C
02-384 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
294 Powałka Natalia Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 9
Kadetów 15
03-987 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
295 Powierza Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina
Koncertowa 8
02-787 Ursynów
Delegatura KO
w Warszawie
296 Predel Szymon Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Zespole Szkół nr 74 w Warszawie
Niepołomicka 26
04-256 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
297 Preś Ewelina Agnieszka Szkoła Podstawowa
Polna 40
05-082 Stare Babice
Delegatura KO
w Warszawie
298 Przeorek Zofia Niepubliczna Szkoła Podstawowa Warsaw Montessori School
Szwoleżerów 4
00-464 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
299 Przybylska Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego
Barcelońska 8
02-762 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
300 Pydyńska Sandra Szkoła Podstawowa nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku Mazowieckim
Dąbrówki 10
05-300 Minsk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
301 Pyl Alicja Prywatna Szkoła Podstawowa nr 72 \" Szkoła Marzeń\"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
302 Pyzikiewicz Zofia Szkoła Podstawowa nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego
Spartańska 4
02-637 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
303 Raban Jakub Szkoła Podstawowa nr 81 im. Lucjana Rudnickiego
Puszczyka 6
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
304 Raczkowski Jan Szkoła Podstawowa nr 88 im. Gabriela Narutowicza
Radarowa 4B
02-137 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
305 Radaszkiewicz Weronika Szkoła Podstawowa nr 84
Radzymińska 227
03-611 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
306 Ratajczyk Zofia( Katarzyna) Prywatna Szkoła Podstawowa nr 72 \" Szkoła Marzeń\"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
307 Rączkowiak Agata Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 2
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
308 Remiszewska Gabriela Maria Szkoła Podstawowa Nr 110
Bohaterów 41
03-007 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
309 Rębielewska Zofia Agnieszka Szkoła Podstawowa nr 3
Janiny Kacperskiej 6B
96-300 Żyrardów
Delegatura KO
w Warszawie
310 Rosiak Zuzanna Zofia Społeczna Szkoła Podstawowa nr 30 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
311 Rosłon Martyna SZKOŁA PODSTAWOWA W ZESPOLE SZKÓŁ W JASIENICY
SZKOLNA 8
05-240 TŁUSZCZ
Delegatura KO
w Warszawie
312 Roszczyk Natalia SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 247 im. Kazimierza Lisieckiego "Dziadka"
Wrzeciono 9
01-951 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
313 Rożnowicz Franciszek Szkoła Podstawowa nr 313
Cybisa 1
02-784 Ursynów
Delegatura KO
w Warszawie
314 Rudy Aleksandra Szkoła Podstawowa nr5 im.Janusza Kusocińskiego
ul.Chemików 1A
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
315 Rybarczyk Bartosz Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Leonarda da Vinci
Mazowiecka 87a
05-825 Książenice
Delegatura KO
w Warszawie
316 Rychter Julia Szkoła Podstawowa nr 191 im. J.I. Kraszewskiego
Bokserska 30
02-682 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
317 Rydlewska Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 173 im. Górników Polskich
Trakt Brzeski 18
05-077 Warszawa-Wesoła
Delegatura KO
w Warszawie
318 Rytelewska Jana Olga Szkoła Podstawowa nr 2 w Grodzisku Mazowieckim
Westfala 3
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
319 Ryżko Anita Szkoła Podstawowa nr 277
Suwalska 29
03-252 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
320 Ryżko Monika Szkoła Podstawowa nr 277
Suwalska 29
03-252 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
321 Rzepka Maria Szkoła Podstawowa nr 2
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
322 Sankowski Filip Publiczna Szkoła Podstawowa w Cegłowie
Poprzeczna 27
05-319 Cegłów
Delegatura KO
w Warszawie
323 Sawicka Julia Szkoła Podstawowa Nr 3
WILSONA 34/36
05-220 ZIELONKA
Delegatura KO
w Warszawie
324 Sawicka Aneta Szkoła Podstawowa nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego
Spartańska 4
02-637 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
325 Semkowicz Aleksandra Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 1
Wspólna 35
05-075 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
326 Siciarek Barbara Anna Szkoła Podstawowa nr 53 im. Gen. Mariusza Zaruskiego
Rudzka 6
01-689 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
327 Sikorska Weronika Joanna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 275
Św. Hieronima 2
03-243 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
328 Sikorska Milena Szkoła Podstawowa nr 2 Przymierza Rodzin
Racławicka 14
02-601 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
329 Skiba Jakub Szkoła Podstawowa nr 158 im. Jana Kilińskiego
Ciasna 13
00-232 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
330 Skolimowska Ida Szkoła Podstawowa nr 2 Przymierza Rodzin
Racławicka 14
02-601 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
331 Skowrońska - Sieber Aleksandra Dagmara Szkoła Podstawowa nr 65
Mścisławska 1
01-647 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
332 Skrzyńska Hanna Urszula Szkoła Podstawowa nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego
Tkaczy 27
01-346 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
333 Skurzyńska Joanna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 61 im. Juliana Przybosia
Białobrzeska 27
02-340 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
334 Słabińska Ewa Agnieszka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342
Strumykowa 21A
03-138 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
335 Słaby Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 6
Opacz 9
05-520 Konstancin - Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
336 Smoczyńska Helena Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 STO
Wolumen 3
01-912 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
337 Smolarek Karina Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 81 Fundacji Rodzice Dzieciom
Nowowiejska 39A
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
338 Smura Mikołaj Szkoła Podstawowa im.płka S.Królickiego w Izabelinie
3 Maja 49
05-080 Izabelin
Delegatura KO
w Warszawie
339 Smykiewicz Kamil Marek Szkoła Podstawowa nr 84
Radzymińska 227
03-611 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
340 Snochowska Hanna Helena Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka
Wilcza 53
00-679 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
341 Sobczyk Joanna, Urszula Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 STO
Wolumen 3
01-912 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
342 Sobczyk Martyna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 341 im. Twórców Literarury Dzięcięcej
Oławska 3 3
01-494 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
343 Sobiech Maria Szkoła Podstawowea im. Mikołaja Kopernika w Serocku
Pułtuska 68
05-140 Serock
Delegatura KO
w Warszawie
344 Sobieszczuk Julia Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 135
Bartosika 5
03-982 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
345 Sowińska Joanna SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
ZAKOPIAŃSKA 4
05-120 LEGIONOWO
Delegatura KO
w Warszawie
346 Srokosz Kaja Szkoła Podstawowa nr 52
Samarytanka 11a
03-592 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
347 Stachurska Anna Społeczna Szkoła Podstwowa nr 13
Wóycickiego 1/3 bud.13
01-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
348 Stadnik Julia Szkoła Podstawowa nr 300
Gubinowska 28/30
02-956 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
349 Stangiewicz Olga Katolicka Szkoła Podstawowa Nr 109 Fundacji Na Rzecz Rodziny
Wóycickiego 1/3 bud 18
01-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
350 Staniszewska Katarzyna Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina
Koncertowa 8
02-787 Ursynów
Delegatura KO
w Warszawie
351 Stasiak Helena Alicja Szkoła Podstawowa nr 215 im. Piotra Wysockiego
Kwatery Głównej 13
04-294 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
352 Staszczuk Julia(Krystyna) Prywatna Szkoła Podstawowa nr 72 \" Szkoła Marzeń\"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
353 Staśkiewicz Oskar Jacek Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 98 DIDASKO
Terespolska 19
03-813 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
354 Stawarz Michał Marek Szkoła Podstawowa nr 31
Kobiałka 49
03-044 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
355 Stawicka Maja Szkoła Podstawowa nr5 im.Janusza Kusocińskiego
ul.Chemików 1A
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
356 Steć Antoni SZKOŁA PODSTAWOWA NR 202 IM 34 PUŁKU STRZELCÓW BUDZISZYŃSKICH
JANKA BYTNARA 19
02-645 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
357 Stępniewska Julia Anna Szkoła Podstawowa Kolegium Zakonu Pijarów
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
358 Stokłosa Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 1 Piaseczno
Świętojańska 18
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
359 Strych Marta,Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Małego Powstańca
Lewartowskiego 2
00-190 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
360 Strychowska Greta Michalina Szkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów Chłopskich
Przygodna 2
03-991 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
361 Surowy Łukasz Marek Szkoła Podstawowa w Dziekanowie Polskim
Rolnicza 435
05-092 Łomianki
Delegatura KO
w Warszawie
362 Susdorf Aleksandra Ewa Szkoła Podstawowa nr 2
Aleja Armii Krajowej 81
05-200 Wołomin
Delegatura KO
w Warszawie
363 Suska Natalia Magdalena Szkoła Podstawowa nr 69
Wiktorska 73
02-582 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
364 Swirska Wiktoria SZKOŁA PODSTAWOWA NR 202 IM 34 PUŁKU STRZELCÓW BUDZISZYŃSKICH
JANKA BYTNARA 19
02-645 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
365 Szałamacha Wiktoria Alicja Szkoła Podstawowa w Lesznowoli
Szkolna 6
05-506 Lesznowola
Delegatura KO
w Warszawie
366 Szczepkowska Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina
Koncertowa 8
02-787 Ursynów
Delegatura KO
w Warszawie
367 Szczerba Nadia ( Karolina) Prywatna Szkoła Podstawowa nr 72 \" Szkoła Marzeń\"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
368 Szczęsna Anna Maria Szkoła Podstawowa nr 204
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
369 Szczęśniak Katarzyna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Kałuszynie
Pocztowa 4
05-310 Kałuszyn
Delegatura KO
w Warszawie
370 Szewczak Remigiusz, Jacek Katolicka Szkoła Podstawowa nr 7
Ogrodowa 3a
00-893 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
371 Szmigielska Maria Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 2 z Odziałami Integracyjnymi w Markach
Szkolna 9
05-270 Marki
Delegatura KO
w Warszawie
372 Szostak Kacper Szkoła Podstawowa im 11 Listopada w Zespole Szkół w Żółwinie
Szkolna 39
05-807 Podkowa Leśna
Delegatura KO
w Warszawie
373 Szostak Marta Szkoła Podstawowa nr 10
Pływacka 16
05-800 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
374 Szpindler Michał Szkoła Podstawowa nr 88 im. Gabriela Narutowicza
Radarowa 4B
02-137 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
375 Szwarc Martyna Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 92
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
376 Szymańska Maja Małgorzata Społeczna Szkoła Podstawowa nr 30 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
377 Ślasa Maciej Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego
Wałbrzyska 5
02-739 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
378 Ślusarczyk Kamila Szkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów Chłopskich
Przygodna 2
03-991 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
379 Świąder Zuzanna Szkoła Podstawowa w Książenicach
al. E. Marylskiego 3
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
380 Świątkowska Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 100 im. płk. Francesco Nullo
Taneczna 54/58
02-829 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
381 Świderska Hanna Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina
Koncertowa 8
02-787 Ursynów
Delegatura KO
w Warszawie
382 Świeczyńska Julia Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 81 Fundacji Rodzice Dzieciom
Nowowiejska 39A
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
383 Świerczyńska Marta Szkoła Podstawowa nr 314
Porajów 3
03-188 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
384 Tabor Joanna Antonina \\\"STRUMIENIE\\\" SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA STERNIK
3 maja 129
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
385 Tartakowski Michał Społeczna Szkoła Podstwowa nr 13
Wóycickiego 1/3 bud.13
01-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
386 Tekieli Franciszek Robert Szkoła Podstawowa Sióstr Felicjanek nr 28
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
387 Terlikowska Maria, Alicja Katolicka Szkoła Podstawowa nr 7
Ogrodowa 3a
00-893 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
388 Tkacz Klara Szkoła Podstawowa nr 81 im. Lucjana Rudnickiego
Puszczyka 6
02-777 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
389 Tondera Julia Zuzanna Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 81 Fundacji Rodzice Dzieciom
Nowowiejska 39A
02-010 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
390 Topp Zofia Małgorzata SZKOŁA PODSTAWOWA NR 263 im. Powstańców Wielkopolskich
Szegedyńska 11
01-957 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
391 Trelka Weronika Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 341 im. Twórców Literarury Dzięcięcej
Oławska 3 3
01-494 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
392 Trynkus Erwin Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Keniga 20
02-495 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
393 Trzaskowska Maria Magdalena \\\"STRUMIENIE\\\" SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA STERNIK
3 maja 129
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
394 Turczynowicz Jan Szkoła Podstawowa nr 2
Al. Kasztanów 12
05-501 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
395 Tymiński Antoni Jan Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji PRIMUS w Warszawie
Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
396 Urbanowicz Milena Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina
Koncertowa 8
02-787 Ursynów
Delegatura KO
w Warszawie
397 Verkuyten Cas Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Leonarda da Vinci
Mazowiecka 87a
05-825 Książenice
Delegatura KO
w Warszawie
398 Wachnicka Paulina Szkoła Podstawowa nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego
Spartańska 4
02-637 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
399 Wacko Adrianna Monika Szkoła Podstawowa nr 4
Bema 312
05-160 Nowy Dwór Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
400 Walczak Artur Szkoła Podstawowa Nr 168
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
401 Walczyk Alicja Karolina Zespół Szkół Szkoła Podstawowa w Baniosze
Szkolna 1
05-532 Baniocha
Delegatura KO
w Warszawie
402 Walecka Gabriela Szkoła Podstawowa nr 52
Samarytanka 11a
03-592 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
403 Walenciak Weronika Społeczna Szkoła Podstwowa nr 13
Wóycickiego 1/3 bud.13
01-938 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
404 Waniek Aleksandra Kinga Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342
Strumykowa 21A
03-138 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
405 Warzecha Zuzanna Prywatna Szkoła Podstawowa nr 72 \" Szkoła Marzeń\"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
Delegatura KO
w Warszawie
406 Wasiak Dawid Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 341 im. Twórców Literarury Dzięcięcej
Oławska 3 3
01-494 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
407 Wasielewska Maja Społeczna Szkoła Podstawowa nr 30 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
408 Waśniewska Laura Szkoła Podstawowa nr 277
Suwalska 29
03-252 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
409 Watrakiewicz Magdalena \\\"STRUMIENIE\\\" SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA STERNIK
3 maja 129
05-420 Józefów
Delegatura KO
w Warszawie
410 Wdowińska Julia Społeczna Szkoła Podstawowa nr 35 im. Noblistów Polskich Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Targowa 22
05-122 Legionowo
Delegatura KO
w Warszawie
411 Weitz Katarzyna Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków
Hirszfelda 11
02-776 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
412 Weremczuk Marcin Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji PRIMUS w Warszawie
Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
413 Wernicki Maciej Szkoła Podstawowa nr 10
Pływacka 16
05-800 Pruszków
Delegatura KO
w Warszawie
414 Wiatrowska Urszula Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina
Koncertowa 8
02-787 Ursynów
Delegatura KO
w Warszawie
415 Wietrzyk Anna Szkoła Podstawowa nr 6
Opacz 9
05-520 Konstancin - Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
416 Więch Julia Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 9
Kadetów 15
03-987 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
417 Wilczewska Iga Karolina Szkoła Podstawowa nr 76 im. 13 Dywizji PiechotyStrzelców Kresowych
Poezji 5
04-994 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
418 Wit vel Wilk Weronika Szkoła Podstawowa nr 84
Radzymińska 227
03-611 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
419 Witak Szymon, Dawid Zespół Szkół Szkoła Podstawowa w Baniosze
Szkolna 1
05-532 Baniocha
Delegatura KO
w Warszawie
420 Witowska Anna Stefania Społeczna Szkoła Podstawowa nr 30 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
421 Wnętrzewska Linda Prywatna Żeńska Szkoła Podstawowa nr 78 im. Cecylii Plater Zyberkówny
Piękna 24/26
00-549 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
422 Wojciechowska Zofia Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 92
Patriotów 347
04-760 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
423 Wojciechowska Maja Berenika Szkoła Podstawowa Nr 2 w Konstancinie - Jeziornie
Żeromskiego 15
05-510 Konstancin-Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
424 Wójcik Maria Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina
Koncertowa 8
02-787 Ursynów
Delegatura KO
w Warszawie
425 Wronka Maria Anna Szkoła Podstawowa Sióstr Felicjanek nr 28
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
426 Wróbel Michał Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej - Curie
Al. Krakowska 20
05-820 Piastów
Delegatura KO
w Warszawie
427 Wydrzyńska Zofia Szkoła Podstawowa nr 124 im. Stanisława Jachowicza
Bartoszycka 45/47
04-923 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
428 Wysocka Klaudia Szkoła Podstawowa nr 277
Suwalska 29
03-252 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
429 Zajączkowska Nina Małgorzata Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego
al.Stanów Zjednoczonych 27
03-947 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
430 Zalewska Aleksandra Julia Szkoła Podstawowa nr 322 im. Jana Brzechwy
Dembowskiego 9
02-784 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
431 Załęski Jacek Szkoła Podstawowa nr 264 im. Gabrieli Mistral
Skorochód-Majewskiego 17
02-104 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
432 Zambrowska-Mazurek Zofia, Anna Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego
Fontany 3
01-835 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
433 Zapadka Zuzanna Maria Szkoła Podstawowa nr 100 im. płk. Francesco Nullo
Taneczna 54/58
02-829 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
434 Zapała Stanisław "ŻAGLE" SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA STERNIK
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
435 Zawada Marta Weronika Szkoła Podstawowa nr 175 im. Heleny Marusarzówny
Trzech Budrysów 32
02-381 Warszawa Ochota
Delegatura KO
w Warszawie
436 Zdunek Maria Faustyna Szkoła Podstawowanr 217 z Oddziałami Integracyjnymi
Paderewskiego 45
04-450 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
437 Zielerowicz Aleksandra Szkoła Podstawowa w Lesznie
Leśna 13
05-084 Leszno
Delegatura KO
w Warszawie
438 Zielińska Wioletta Szkoła Podstawowa nr 316 im. Astrid Lindgren
Szobera 1/3
01-318 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
439 Zielińska Helena Jadwiga Szkoła Podstawowa nr 2 w Grodzisku Mazowieckim
Westfala 3
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Delegatura KO
w Warszawie
440 Ziemska Urszula Szkoła Podstawowa Nr 2 w Konstancinie - Jeziornie
Żeromskiego 15
05-510 Konstancin-Jeziorna
Delegatura KO
w Warszawie
441 Ziębicki Michał Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Zespole Szkół nr 74 w Warszawie
Niepołomicka 26
04-256 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
442 Zreda Szymon, Piotr Szkoła Podstawowa nr 264 im. Gabrieli Mistral
Skorochód-Majewskiego 17
02-104 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
443 Zych Franciszek Szkoła Podstawowa nr 314
Porajów 3
03-188 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
444 Zyskowska Helena Szkoła Podstawowa Nr 356 w Warszawie
Głębocka 66
03-287 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
445 Żurawski Damian Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 341 im. Twórców Literarury Dzięcięcej
Oławska 3 3
01-494 Warszawa
Delegatura KO
w Warszawie
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016